תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אוקי,יובל, האשכול שפתחת מן הסתם לא הולך כי הילדים שם איך נגיד- חושבים שאתה יוצר המשחק..

והם מספימים שם באופן תקטואלי..

אז הינה אני מביא לך מספר הצעות לשיפור בסרבר.

1.כולנו מכירים את התופעה שכאשר נכנסים לרכבים משטריים או לסולטנים אחרי שניה זה מוציא מהאוטו, לדעתי תעשה, שכאשר אנשים נכנסים לרכבי המשטרה, סולטנים, רכבים של Faction כמו מוניות,משאיות ואוטבוסים-תעשה לא שזה יוציא אותך, אלה שכמו במשחק עצמו, אתה תנסה לפתוח את הדלת אך ללא הצלחה.., ואולי אפילו אם זה אפשרי שתהיה פתאום מעין הזעקה או משהו, לא יודע, אני בכיוון למשהו די חזק.

2.תורידו את הדמות של הליצן-לפעמים זה נכנס לילדים לשרת ופשוט בוחר להם את הליצן ולפעמים זה נותן להם לבחור, אך עדין יש אנשים שתמיד בוחרים או בטעות, או בגלל שהם ממהרים להגיד למישהו משהו בליצן, וכולנו יודעים כמה זה מעצבן שבאמצע הרחוב יש ליצן (ועוד בעיירות מהסוג הזה זה פטתי..)
    אולי תהיה Faction של מסיבות וכד' אז תחזירו את הליצן רק למי שעובד שם בנתיים לא נראה לי שהוא נחוץ ואפילו מטריד.. (אותי לפחות )

3.לדעתי יש יותר מדי אזורי חניות במשחק, למשל בDilimore יש את האזור של הבתים הקטנים נכון?, בכל בית שם אם אני לא טועה יש חנייה, לדעתי זה לא טוב, כבר די הרבה פעם ששחקתי אצל חבר ראינו מכוניות משופרות בכמה מן החניות, אם יש אפשרות פשוט לעשות משהו עם חלק מהחניות זה יהיה טוב-כאילו אני יודע שיש הרבה ריסטרטים ביום אבל עדין זה מקום מסתור די טוב ולא צריכות ליהות כל כך הרבה(אולי רק בעוד חודש שכבר יהיו הבתים -אם יהיו וזה תלוי בהחלטה של יובל..)

4.בתחנת משטרה, אומנם עכשיו רוב האפשרויות נסגרו לכניסה לתחנה, אך עדין יש אנשים שעשוים את זה, למשל כאשר המשטרה פותחת את השער כניסה לאנשים, או השער כניסה למכוניות-אנשים נכנסים לתוך התחנה עצמה , למבנה ומתחילים להסתובב שם ולצחוק על אנשםי אחרים שנמצאים בכלא , מה שיוצר עוד Spam וNONRP וכל זה גורר..
    לדעתי תציבו מעין משהו שיזהה את השחקן- שלא כל אחד יוכל להכנס לבפנים-אני לא יודע אם זה אפשרי או לא, אבל זה יכול ליהות דווקא די טוב, מעין משהו שמזהה את השחקן לא יודע השחקן רושם שם למשל Enter Id ועוד משהו, וזה בודק בנתונים אם הID הזה רשום (זה יתעדכן לפי השוטרים..)
    ורק ככה הוא יוכל להכנס ויהיה לו את הסימן הצהוב-לאלה שלא פשוט לא יראו את הכניסה.
    לא יודע-משהו בסגנון.

5.עוד הצעה-היא ליצור עבודה שבעצם תאפשר לאותו עובד מתאגרף (אני חושב שזה נוסה בעבר לא?)
    זה יהיה סוג של Faction, יהיה מנהל של אולם אגרוף (או זירה שתתמקם איפה שהוא לא יודע בדיוק מה יותר טוב), הזירה או האולם אגרוף הזה יהיו בBlueBerry מאחר וזאת העיירה ללא כל ספק בעלת האוכלוסיה הכי גדולה, זה יהיה איפה שהוא ליד אזור המשאיות, זה אזור די גדול ואפשר לעשות אחלה דברים שם,לאותו מנהל תחנת אגרוף, תהיה אפשרות לשכור מתאבקים, מה שמביא לי עוד רעיון זה שבכל עיירה יהיה פדרציית אגרוף או היאבקות משלה, וגם שם יהיה מנהל ..גם שם הוא יוכל לשכור מתאבקים ומתאגרפים, לשכור מניגרים (אנשים שיטפלו בצורה הכי טובה במתאבקים שלו,יטפח אותם ויכניס אותם לכושר כל הזמן-מאחר וזה כל כך תלוי זה גם ישפיע על הקרבות שלהם...)
    ובעצם יהיו תחרויות, אירועים בין כל הארגוני היאבקות שנמצאים בכל עיירה-ויהיו תארים למשל אלוף דילימור ובבלו בארי החדש הוא ---------,אני חושב יהיה נחמד מאוד-זה די דומה לארגוני פשע-אבל דווקא די נחמד הרעיון

6.ועוד משהו שחשבתי עליו-מאחר ויש חנות סקס, ויש נערות ליווי, למה שלא יהיה גם מועדון חשפנות?
    המועדון לדעתי אם הוא יהיה, צריך ליהות קצת מחוץ לעיירות-אבל לא ממש רחוק.
    שם כל זונה שתעבוד-תוכל לעבוד בתור חשפנית, אנשים יבואו כל יום מסוים, יהיו סרסורים-Pimps שבעצם ישחרו בזונות, לכל Pimp יהיו את הזונות שלו-מה שיביא ל"הימורים" כמובן לא באמת, במועדון חשפנות, מי הזונה שתקבל יותר כסף על ריקוד-כמובן יהיו לזה פקודות דווקא די נחמדות אם זה אפשרי.
    זה בעצם תהיה עבודה לזונות-והמועדון לא יהיה חוקי-שוטרים יכולים לבוא למקום מה שיגרום להפסקת המסיבה שיש שם..

7.הינה רעיון שחבר טוב שלי MaximuM הציע-
    בקשר לבי"ס לנהיגה..
    יש לו הרבה ביקוש לאנשים שרוצים שהוא יפתח כדי לעשות רישיונות אבל לא פותחים אותו הרבה, אני מציע שפשוט האדמינים ימנו אנשים שהם בוטחים בהם, אנשים שיפתחו את הבי"ס לנהיגה והם יעבירו רשימה של האנשים לאדמינים שהם יתחברו, הם יעבירו את זה להם ואז כשהאדמינים יתחברו הם יפנו לקבוצה של אנשים ויעשו להם את הטסטים וככה הלאה זה יפתור את הלחץ בבי"ס לנהיגה
    -לדעתי ההצעה טובה, ויכולה לפתור המון בעיות- אך בואו נוסיף טיפה טעם..
    נגיד ויש הרבה אנשים באזור בית הספר לנהיגה שכל הזמן מספימים לפתוח אותו וזה, נעשה פשוט "הרשמה" טלפונית, במשחק, בין שעה ושעה, תהיה אפשרות לאנשים להתקשר למוקד מסוים-בו הם ירשמו את שמם לטסט בנהגה-ככה כל יום תהיה הגבלה של כמה יכולים להרשם-וככה זה ימשיך לימים מסוימים-לא כל יום- זה יהיה מעין מבצע ללקוחות Blueberry חחח..
    וכמובן שזה לא יהיה חובה-אלה זה יהיה לאנשים חסרי סבלנות שרוצים להזמין את מקומם מראש.

בקשר לבית ספר נהיגה השני-לפי מה שהבנתי הוא פרטי, שמע זה כבר משהו אחר לגמרי..
    ולפי מה שהבנתי הרוב זה בבית הספר שבדילימור..

8.והינה עוד רעיון שחשבתי עליו עכשיו-אחרי שכל הקפואים ישיגו את כל האנשי הפשע שלהם-הם יכולו לכבוש אזורים בעיירות-שזה יהיה כמו במשחק-אזורים ששיכים להם-וכנופיות פשע אחרות יוכלו לתקוף אזורים של אחרים (אזורים שנמצאים לא בכבישים איפה שיש אנשים) אלה אזורים כמו האזור שבו מקבלים את העבודה של סוחר הנשק (סימטות כאלה..) שבהם אין הרבה אנשים..
    אבל זה כבר יצור DM לא יודע :\.. .ההתחלה נחמדה ההמשך קוטע..

מחר-מחרתים אני חוזר לסרבר, זאת אומרת חוזר עם הצעות חדשות!

שנה טובה והמשך גלישה מטריפת חושים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2007
    אחלה רעיונות אחי שווה ביותר. זה ייפתח את השרת עוד יותר, יקפיץ אותו עוד מדרגה, כל הכבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תודה רבה- בשבילי להציע הצעות זה אף פעם לא מזיק
    גם אם לא עובדים עליהם-זה עדין נותן לאדמינים וליובל עוד ועוד רעיונות-כך שזה רק תורם קצת לקרוא אבל לא נורא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    פתח תקוה
    בעד כל הכבוד איזה השקעה!! כל רעיון גאוני אהבתי את זירת האגרוף הכי טוב!! השני הכי טוב הבית ספר לנהיגה לדעתי אתה צריך לקבל אדמין כל הכבוד!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תודה.

אני מעדיף להשאר איך שאני עכשיו , תומך ועוזר מהצד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אפשר תגובה קטנה נוספת? השקעתי הרבה מחשבה וזמן בכתיבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    שמע יש לך פה אחלה רעיונות :O

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    חלק מהרעיונות פה טובים וכנראה שיבוצעו.
    צריך לשמוע את יובל קודם ^_^

בכל מקרה, תגובה מפורטת תבוא מחר

תודה על ההצעות!
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    כל הכבוד, הצעות טובות.
    לצערי מספר 8 קרה כבר לכל חמשת העיירות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2007
    בקשר למספר 8 אז אני מציע שיהיה במפה לכול אחת מהכנופיות צבע..
    זה יהיה יותר יפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    2. יש סקין של ליצן בשביל שאנשים ישנו אותו.
    5. יש את ה-Fighting club שזה מספיק. לא צריך Faction שלם רק בשביל זה לדעתי.
    6. טוני אוליירי (הקאפו שמחזיק בRAR , בדילימור) בדרך כלל סוחר חשפניות וזנות למועדון. אז אני מניח שזה כבר בוצע.
    8. זה פעיל מעכשיו. לא צריך מערכת שלמה בשביל זה, אם מישהו רוצה עסק שלשני יש, הוא יוצא למלחמה איתו וזהו. לא צריך שום מערכת בשביל זה.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2007
    אני לא חושב שהרעיון עם המשטרה ניתן לביצוע.
    שתף ב-Google+

הרשמה