תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    קניתי אותו ב-400$(ונחשו מה? יש לי HDMI, וגם לא שילמתי מיסים, וגם עקפתי את המכס) עם עוד שלט אלחוטי וPLAY AND CHARGE KIT, וגם קניתי את ביושוק וגירס.

יש לי שלושה שאלות בקשר אליו:

1. ספק הכוח שלי נשרף משום מה, ושמעתי שאם קונים ספק כוח חדש במתח אירופאי, ה360 יעבוד בדיוק כמו שצריך, וכל העניין יעלה כמו לקנות שנאי 500W ולהשאיר את ספק הכוח האמריקאי, אך אני עדיין לא בטוח בקשר לזה, אם מישהו שמבין יכול לאשר את זה, אני אודה לו מאוד.ד"א מישהו יכול להגיד איפה אוכל להשיג כזה?

2. אני לא מצליח למצוא את חודש החינם ללייב. מישהו יכול להסביר לי איפה הוא נמצא?

3. אני לא מצליח לחבר את השלט האלחוטי הנוסף שלי ל-360, למרות שלחצתי על כפתור השידור אותות (או איך שלא קוראים לזה) בקונסולה ובשלט אך הROL המשיך לעשות סיבובים והשליטה לא אופשרה.

תודה מראש לכול העונים! (נתראה בלייב!)

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    תתחדש!! יש איטסינק חדש אם אני לא טועה בגירסאת הHDMI
    בקשר לשאלות

בקשר ל1 יש בהרבה חנויות היום ספקי כח , אני לא יודע עד כמה בטוח זה לקחת לא של מיק ואני לא בטוח אם אפשר לפרסם פה חנויות אז מצטער, אבל יש במספר חנויות ידועות

בקשר ל2 גם אין לי מושג מצטער :/
    החתול והאגדה!

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי opeleg
    תתחדש!! יש איטסינק חדש אם אני לא טועה בגירסאת הHDMI
    בקשר לשאלות

בקשר ל1 יש בהרבה חנויות היום ספקי כח , אני לא יודע עד כמה בטוח זה לקחת לא של מיק ואני לא בטוח אם אפשר לפרסם פה חנויות אז מצטער, אבל יש במספר חנויות ידועות

בקשר ל2 גם אין לי מושג מצטער :/
    תודה רבה! אני לא היייתי מוכן לוותר על ההיט סינק, אני דואג מאוד ל360 שלי, ד"א, הספקים שמוכרים בחנויות משחקים "מקצועיות" כאלה ואחרות, הם מקוריים של מייקרוסופט, או צד שלישי?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    ניסית לחבר את הספק ישירות לחשמל בארץ והוא נשרף או שקנית מתאם מ220 ל110 והמתאם נשרף?
    לגבי החודש חינם, אין שום דבר שאתה צריך לעשות, ברגע שתרשם ללייב אתה תקבל את החודש חינם אוטומאטית.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי noamkot
    ניסית לחבר את הספק ישירות לחשמל בארץ והוא נשרף או שקנית מתאם מ220 ל110 והמתאם נשרף?
    לגבי החודש חינם, אין שום דבר שאתה צריך לעשות, ברגע שתרשם ללייב אתה תקבל את החודש חינם אוטומאטית.
    פשוט אין לי מושג איך הוא נשרף, חיברתי אותו לשנאי שהשאלתי מחבר שיש לו PS3, והמנורה בספק הפכה כתומה, אך כעבור כמה שניות, נכבתה ולא נדלקה יותר (וגם השנאי של חבר שלי נשרף בדרך, ואני חייב לו חדש...)

אני מצאתי כמה חנויות שמוכרות ספקי כוח, אך אני לא בטוח שהם מקוריים. מישהו יכול לתת לי כתובת של חנות שמוכרת מקורי של מייקרוסופט? ד"א השימוש בספק כוח אירופאי מבטל את הצורך בשנאי?

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אותו דבר כמו שלי

אבל אני קניתי ספק מקורי של "מיק" וזה פועל מצויין... אז אם אתה רוצה חנויות טובות תקנה או מgamestation (איפה שאני קניתי) או מוניליין שגם הם מצויינים אבל!!!!
    תבקש את הספק המקורי ולא את המזוייף!!!
    כי למזוייף אין גוף קירור טוב והוא ישרף תוך שבוע-חודש!!!!

דרך אגב תתחדש ותהנה!!!
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי pok madui
    פשוט אין לי מושג איך הוא נשרף, חיברתי אותו לשנאי שהשאלתי מחבר שיש לו PS3, והמנורה בספק הפכה כתומה, אך כעבור כמה שניות, נכבתה ולא נדלקה יותר (וגם השנאי של חבר שלי נשרף בדרך, ואני חייב לו חדש...)

אני מצאתי כמה חנויות שמוכרות ספקי כוח, אך אני לא בטוח שהם מקוריים. מישהו יכול לתת לי כתובת של חנות שמוכרת מקורי של מייקרוסופט? ד"א השימוש בספק כוח אירופאי מבטל את הצורך בשנאי?
    נראה לי שלא נשרף לך השנאי אלא רק הממיר של החבר שלך.
    אני גם שרפתי ממיר בצורה כזו אבל השנאי של הבוקס נשאר עובד.
    אם יש לך ממיר של 220 ל110 קטן (כזה שמשתמשים בו לDS למשל) אז אתה יכול לנסות לחבר אותו לשניה ולראות אם הנורה נדלקת כתומה, אבל חס וחלילה שלא תנסה להדליק את הבוקס כי זה יגמור לך את הממיר בצורה אלימה.
    אם אתה קונה ספק כח אירופאי אז אין צורך בשנאי אבל להשיג אחד מקורי זה בעיה, המקום היחיד שאני יודע שמוכר כאלה זה www.divineo.cn, הלא מקוריים שנמכרים בארץ אמורים להיות מחורבנים ובכלל הייתי נזהר מספק פושטי ולא מחבר אותו לXBOX.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בקשר לחודש חינם ללייב - אתה מקבל אותו כשאתה נרשם בפעם הראשונה ללייב אוטומטית (לפחות ככה אני קיבלתי אותו)
    לגבי השלט האלחוטי תבדוק בהוראות, כי יש סדר מסויים שצריך ללחוץ על הכפתור בשלט ובקונסולה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    יש בארץ ספקי X360 מקוריים אירופאים. אבל הם עולים קצת יותר ממתאם 500W. בערך 100-150 שקל יותר.
    אני קניתי את שלי בקצת יותר מ400 ש"ח. וזה אומר שנשאר לי הספק האמריקאי כספק ספייר למקרה שיהרס משהו. אם נשרף לך הספק אז לדעתי יהיה יותר זול לקנות כבר ספק אירופאי. אפשרות אחרת היא לחפש ספק אמריקאי משומש שיעלה קצת פחות ולהוסיף מתאם.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי noamkot
    נראה לי שלא נשרף לך השנאי אלא רק הממיר של החבר שלך.
    אני גם שרפתי ממיר בצורה כזו אבל השנאי של הבוקס נשאר עובד.
    אם יש לך ממיר של 220 ל110 קטן (כזה שמשתמשים בו לDS למשל) אז אתה יכול לנסות לחבר אותו לשניה ולראות אם הנורה נדלקת כתומה, אבל חס וחלילה שלא תנסה להדליק את הבוקס כי זה יגמור לך את הממיר בצורה אלימה.
    אם אתה קונה ספק כח אירופאי אז אין צורך בשנאי אבל להשיג אחד מקורי זה בעיה, המקום היחיד שאני יודע שמוכר כאלה זה www.divineo.cn, הלא מקוריים שנמכרים בארץ אמורים להיות מחורבנים ובכלל הייתי נזהר מספק פושטי ולא מחבר אותו לXBOX.
    סליחה שאני מקפיץ, אבל ניסיתי את זה עם הממיר של הDS וגם הוא נשרף.(לא ניסיתי להדליק את המכשיר)

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי pok madui
    סליחה שאני מקפיץ, אבל ניסיתי את זה עם הממיר של הDS וגם הוא נשרף.(לא ניסיתי להדליק את המכשיר)
    מוזר... ראית אם נדלק האור, אפילו לשניה או שתיים?
    ואגב, הבוקס עבד עד שהוא שרף את הממיר של החבר שלך או שרק חיברת והוא שרף את הממיר?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אולי כדאי שתעלה לפה כמה תמונות של החלקים שנראה מה אתה מנסה לחבר?

הרשמה