תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תורגם על ידי מהבלוג של היוצרים: BongoBoy’s Deployable Ploys Continued

הריסת מתקנים נפרסים

אוקי...אז כמה דרכים יש כדי להרוס, לנטרל, לפרוץ, להקפיא את המתקנים של האויב? ללא סדר כלשהו, כי אתה אף פעם לא יודע אזה מקצוע תהיה כשתהיה לך ההזדמנות, בוא נספור את הדרכים...

סטרייייייייק!

ההתקפה האווירית של סוכן השדה היא דרך מצוינת לנקות את מתקני האויב. שלא כמו כל שאר הארטילריות, מיירט הארטילריה של האויב לא יכול לחסום את רימון האות, למעשה הדרך היחידה כדי לבטל את זה היא לשכב או להסיע מכונית על הרימון, כדי להסתיר אותו מהכוח האווירי.
    כך שיכול להיות שתצטרך גם לחפות על הרימון בזמן שהוא נטען.

ארטילריה (בהשערה שאין לאויב מיירטי ארטילריה)

אם תוכל לשכנע את הסוכנים הסמויים או תותחני הרכבים לנטרל את מיירטי הארטילריה של האויב, ארטילריה תיתן להשחית ולהרוס את איזור המיתקנים של האויב. להרוס ערימות של מתקנים במהירות.
    זה טיעון טוב כדי לפזר את המתקנים שלך, כך שלא יהיה ניתן להרוס את כולם בצרור ארטילריה אחד.

אש חיה מרכבי שטח

הנשקים הכבדים של הציקלופ המהלך או הטנק המרחף של הסטרוגג וטנק הטיטאן של הGDF הם המועמדים הברורים, אך גם הטילים של הנגמ"ש הטרויאני של הGDF עושים עבודה טובה (למרות שהם לוקחים קצת יותר זמן) ואפילו מכונת הירייה האחורית הצנועה של הארמדילו יכולה להציק ולכרסם במתקן.

נגיחות עם רכבי שטח

רצוי רק אם אתה נוהג ב"חזיר" (HOG) של הסטרוגג ומשתמש במתקפת הנגיחה שלו.
    ידעת שהחזיר מפעיל את מגן הנגיחות שלו כשמאיצים אותו, והמגן מפנה כמעט את כל האנרגיה של ההתנגשות כנגד המטרה שלו, נכון? למען האמת...לא הייתי מנסה לנגח כשאני נוהג ברכב אחר....

טיפ: ניתן לנגח רכבים, מתקנים וכמעט כל דבר ועם תוצאות הרסניות (לאויב כמובן).
    אפשר אפילו לנגח את ה MCP, מה שיוריד לו חלק ניכר מהחיים שלו.

אש חיה מכלי טיס

למען האמת... ככל שמיומנות הטיסה שלך תהיה טובה יותר, כך תבזבז פחות זמן בלהציף מתקנים ואזורי מפתח בטילים מגבוה.

לרסק כלי טיס על מתקן ולצאת ברגע האחרון?

אמממ...לא הייתי מציע לעשות את זה.

נמשיך מרכבים למקצועות רגליים,

לפרוץ/לנטרל בחמקנות

הסוכן החשאי יכול לפרוץ או לנטרל מתקנים בעזרת מכשיר הפריצה או הרימון האלקטרו-מגנטי.
    פריצה מנטרלת ל-60 שניות, בעוד שרימון מנטרל רק ל-30 שניות, אבל זה יכול להשאיר המון זמן כדי להשתמש ב........

העין השלישית

העין השלישית של הסוכן החשאי של כוחות ההגנה העולמיים היא פשוט נשק נגד-מתקני מצוין, ופיצוי משמעותי על הגשוש המעופף (אהבתי Ravid J ) והטלפורטר של הסטרוגג. לכל מתקן חוץ מאנטי-רגליים, אתה יכול להתקרב עד למתקן (במסווה אם צריך), לחבר את העין השלישית שלך, להתרחק בנוחיות וללחוץ על "אש" כדי לפוצץ אותה (או מקש ימני כדי לראות מבט-מצלמה שאתה מסתכל על המתקן...) . האנטי-רגליים של הסטרוגג יאלץ אותך לתת לו שוק עם הרימון קודם כל, לפני שתוכל להתקרב אליהם ולעשות אותו תעלול.
    אם אתה אדם רע מיסודך, אתה עלול להשאיר מצלמת עין שלישית נוספת בתקווה שמהנדס סטרוגג אמיץ כלשהו יבוא לתקן את זה.

הערה לסוכן החשאי של כוחות ההגנה העולמיים: רימון העשן שלך לא יחביא אותך או את החברים שלך, או את הרכבים שלהם מצריחי האוייב, הם יכולים לראות/לסרוק דרך העשן. אם הראש שלך עובד באותה צורה של רועעע כמו שלי, אתה יכול להסיק מזה שאתה יכול להשתמש ברימוני העשן שלך כדי לפתות אויבים לתוך הטווח של הצריחים שלך. בהחהחהחההה.

או שזה מה שאתה רוצה שהם יחשבו. אם הייתה רואה מישהו מקפיץ רימון עשן בחוץ, או ליד קיר או פינה, ללא שום סיבה הנראית לעין... לא הייתה חושד? ואולי עוצר, ומאגף בזהירות את העמדה? ומבזבז זמן קרב יקר, בלהתחמק בזהירות מהגנה שלא קיימת?
    אני נהנה לחשוב על זה יותר ממה שצריך... נמשיך הלאה.

רימונים

לא חכם במיוחד, אבל אפקטיבי, הרימונים יורידו בסופו של דבר את המתקן.
    תלוי במקצוע שלך, ייתכן ולא יהיה לך הרבה רימונים לוותר עליהם, אבל כל עוד סוכן שדה של הGDF ימשיך לזרוק תחמושת, חובשים של הGDF ימשיכו לזרוק ארגזי אספקה וטכנאים של הסטרוגג ימשיכו לזרוק סטרויינטס (stroyent) תוכל למהשיך ולהוריד גשם של רימונים.
    משגר הטילים / המחריב
    ברצינות, משגר הטילים של חייל הGDF והמחריב של הסטרוגג עשויים כדי להוריד מתקנים. טוב.. אוקי, בעיקרון הם עשויים כדי להוריד רכבים, אבל הם אפילו עושים עבודה טובה יותר נגד מתקנים. אתה יכול להכות בהם בקשת-בליסטית מעודנת במצב טיפש (פשוט תירה) או שאתה יכול להינעל עליהם בעזרת המקש הימני במצב חכם. ורק תחשוב, הם לא מקבלים התראה שננעלתה עליהם והם לא יכולים לנסות תנועת התחמקות או לירות פיתיונות כמו רכבי האויב המציקים.

מטענים

לא רק כדי לפוצץ מטרות, ה HE של חייל הGDF, ומטען הפלסמה של חייל הסרוגג עובדים טוב מאוד.
    טוב, לא כל כך עם אנטי-רגליים. אבל כל מתקן אחר, וכל רכב חונה, נופלים במכה! קאאבום!

ואם כבר מדברים על מטענים...

מוקשים

אתה יכול להשתמש במוקשים בתור מטענים משניים. זרוק כמה שתוכל מתחת למתקן, תטעין כמה שתוכל, ואז זרוק עליהם רימון כדי להפעיל אותם!, גם מוקשים לא-טעונים יתפוצצו, אך יעשו פחות נזק, לכן תטעין אותם אם יש לך זמן.

מטול

ככל שהקשת של המטול גבוה יותר, כך תוכל לירות במתקנים שנמצאים רחוק ממחסה.
    זהירות אתה לא רוצה לירות מיותר מדי קרוב, או שהמטול ינתר בחזרה אליך. כמו כן האושר המקפץ הזה נחשב לפיצוץ, ולכן הוא יפעיל מוקשים אם השארתה כמה (ראה קודם^). איזו הנאה!

נשק של רגליים

לא לבוז. יכול להיות שזה יראה חסר תועלת לרסס מתקן גדול ומכוער עם המקלע החלשלוש שלך, אך יכול להיות שגם האחרים עושים את זה, ועם נשקים גדולים וטובים יותר ומי יודע, יכול להיות שהכדור שלך הוא זה שישתק את המפלצת.
    ה GPMG של חייל ה GDF וה HyperBlaster של הסטרוגג לא עובדים כל כך נגד מתקנים כמו נגד רגליים, אבל הם עדיין מכאיבים ובקצב די מהיר. אל תהיה יותר מדי קשה – אל תחשוב "אוי, זאת לא המטרה המיוחד שלי, שמישהו אחר יטפל באלה". לפעמים אתה אתה תצטרך להשתמש במשגר הטילים שלך נגד חיל-רגלים, וב GPMG וה HyperBlaster נגד רכבים ומתקנים.
    רובה הצלפים לא בנוי להזיק למתקנים, אבל בהחלט יש להם את הטווח לזה. לשבת במרחק קילומטרים ולצלוף במתקן האויב, כדור אחר כדור, זה לא שימוש טוב לזמן או לכישורים שלך, אבל אולי תראה שזה כבר ניזוק, וצריך עוד כמה כדורים כדי לנטרל אותו.

מתקנים שאפשר להתחמק מהם?

האם אתה תמיד צריך לנטרל או להרוס את הצריכים? או שאפשר גם לעקוף אותם?
    זאת לא שאלה טיפשית כמו שהיא נשמעת. להזיק, לנטרל ולהרוס מתקן מתריעה אתה האויב לנוכחות שלך. אני לא דואג כשהאויב יורה עליי, אני יודע איפה הוא ומה הוא מנסה לעשות – מתי שאני לא רואה או שומע אותם ולא יודע מה הם מתכננים זה מה שמדאיג אותי. אז קח בחשבון פשוט לקחת את הדרך הארוכה מסביב, ולהימנע מכל העימותים והבעיות (ואולי גם מטווח הראדאר של האויב).

זקן מזויף

כמובן, יש אפשרויות אחרות בלעקוף ולהתחמק מצריחי הגנה... טקטיקת "הזקן המזויף" השטנית. היא מערבת שימוש ברכב כדי לעבור צריח אנטי-רגלי, וצעידה ברגל כדי לעבור אנטי-רכב. כמובן שאם האויב חכם הוא לא ייתן לך לעשות זאת, הוא יכוון את הצריחים שלו כדי שיכסו זה את זה, אבל זה יכול לעבוד. הזקן המזויף קל יותר אם קיבלת את פרס הצנחת הרכבים (רכבים רמה 1), שנותן לך לקרוא לטרקטורון אם אתה GDF או איקרוס אם אתה סטרוגג ולנסוע/לקפץ/לעוף דרך הצריח האטי-רגלי.
    רק תוודא שאתה מחוץ לטווח הצריח לפני שאתה יוצא מהרכב, ותוודא שאתה לא נוסע/עף ישר אל תוך צריח אנטי-רכב רעב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אחלה השקעה, המשך כך!
    ח"ח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ח"ח על השקעה !
    חידשת לי דברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    איך אני מצניח רכבים???

קיבלתי את היכולת ואני לא מצליח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אתה לוחץ V, ואז בתפריט שנפתח לך, במקום לבקש הסעה, יש לך לבקש רכב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    מדריך אסטרררטגיה מצויין!!!

אבל כל עוד סוכן שדה של הGDF ימשיך לזרוק תחמושת, חובשים של הGDF ימשיכו לזרוק ארגזי אספקה וטכנאים של הסטרוגג ימשיכו לזרוק סטרויינטס (stroyent) תוכל למהשיך ולהוריד גשם של רימונים.
    לא מדוייק
    תאי הסטרוינט לא מחזירים רימונים והחבילות של סוכן השדה גם לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם אני לא טועה רק אתה לא יכול לתת לעצמך. כדי לצמצם את ה nade spam.
    אבל אם אתה לוקח תחמושת ממישהו אחר אז זה כן מחזיר רימונים (אחרת זה לא יהיה פייר כלפי הסטרוגג).

עריכה: לא, טעיתי, אתה צודק, רק עם חבילת האספקה של החובש אפשר לקבל עוד הספקה של רימונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אחרי בדיקה קטנה... אם אתה מקבל רימונים מקופסאות תחמושת או לא זה תלוי בשרת.

יש CVAR שמשנה את זה... בכלל, יש CVARים שמשנים הכל, אפילו את המרחק שאליו אפשר לזרוק את הרימונים, או את ה spread של כל רובה.

אני בעד שקופאות תחמושת יחזירו גם רימונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני מניח שרוב האנשים כאן לא יודעים מה זה CVAR, אני אישית יודע אבל שכחתי את הראשי תיבות.

אני אנסה להשיג רשימה של CVARים לשרת של VGAMES
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    רשימה? זה בטח default
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    לא, אתה יודע.. כל מה שאפשר (ומומלץ) לשנות

אני הייתי מוריד את הSpawn Time של חלק מהרכבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כרגע אין לנו מנהל קהילה, או מישהו מההנהלה להעביר לו את השינויים שהיינו רוצים בשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אפשר יכול לדבר עם ההנהלה בקשר לזה
    שתף ב-Google+

הרשמה