תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    -אם הרקע של הדמות שלי זה נגיד מישהו אלים, מותר לי לאיים על מישהו באיזה סימטה נטושה עם רובה כדי שהוא יביא לי את הכסף, גם בלי להיות קשור לארגון פשע החדש הזה?

הערה:
    כל הקטע הזה שאחרי שאתה מת הזיכרון אמור להמחק מאוד בעייתי... נגיד אני שעובד בבר, בכל פעם שאני אמות אני אצטרך לבוא למנהל של הבר ולהציג את עצמי ולשאול אם יש עבודה? (הוא יחשוב שיש לי בעיות אם הוא לא ראה אותי נהרג)
    למה אי אפשר פשוט להשתחרר מהבית חולים כמו שצריך, פשוט כאילו באמת הייתה חולה והבראת? נראה שלזה התכוונו המודרים...
    קורים הרבה דברים מוזרים אם משתחררים מהבית חולים ואמורים בעצם כאילו להתחיל מחדש... כמו למשל שאיך שהוא כולם מכירים אותך, שיש לך רשימת טלפונים של אנשים שכאילו לא פגשת עדיין... יש לך פתאום המון כסף...

אולי פשוט תעשו שמי שמבריא פשוט מבריא ולא מתחיל מההתחלה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2007
    בקשר של הנושא הראשון לא יודע.....
    בנושא השני....אתה רק שוכח את מי שהרג אותך....לא את הכול...
    מקווה שעזרתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    כן אם הדמות שלך אלימה ואתה פושע אז כן אתה יכול ..

וכמו אמרו מעליי אתה שוכח את מי שהרג אותך..

אתה מת לגמרי מהמשחק שאתה יענו מקבל באן, או שהיית במשפחה ואתה פותח משתמש חדש-אז אתה כאילו הדמות שלך מאותה משפחה-מתה.

אבל אתה בדמות חדשה-קיצר עזוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    נכתב במקור על ידי Freaky-G
    -אם הרקע של הדמות שלי זה נגיד מישהו אלים, מותר לי לאיים על מישהו באיזה סימטה נטושה עם רובה כדי שהוא יביא לי את הכסף, גם בלי להיות קשור לארגון פשע החדש הזה?

הערה:
    כל הקטע הזה שאחרי שאתה מת הזיכרון אמור להמחק מאוד בעייתי... נגיד אני שעובד בבר, בכל פעם שאני אמות אני אצטרך לבוא למנהל של הבר ולהציג את עצמי ולשאול אם יש עבודה? (הוא יחשוב שיש לי בעיות אם הוא לא ראה אותי נהרג)
    למה אי אפשר פשוט להשתחרר מהבית חולים כמו שצריך, פשוט כאילו באמת הייתה חולה והבראת? נראה שלזה התכוונו המודרים...
    קורים הרבה דברים מוזרים אם משתחררים מהבית חולים ואמורים בעצם כאילו להתחיל מחדש... כמו למשל שאיך שהוא כולם מכירים אותך, שיש לך רשימת טלפונים של אנשים שכאילו לא פגשת עדיין... יש לך פתאום המון כסף...

אולי פשוט תעשו שמי שמבריא פשוט מבריא ולא מתחיל מההתחלה?
    בקשר לשאלה הראשונה - כן
    בקשר לשאלה השניה - בעקרון זה מתחלק לזכרון לטווח ארוך וזכרון לטווח קצר.
    כאשר אתה מת, או יותר נכון נפצע קשה ואז מבריא בבית חולים, אתה אמור לזכור מה שקרה בטווח הרחוק, שזה אומר מי החברים שלך, איפה אתה עובד וכדומה,
    אך אסור לך לזכור את הטווח הקרוב, שזה אומר מי שהרג אותך, ומה קרה באותו זמן שנהרגת.

לדוגמא: אם שוטר עוצר רכב עם שני אנשים, השוטר משום מה מתרשל קצת בתפקיד ושני הפושעים מצליחים לחטוף אותו ואז להרוג אותו.
    השוטר יגיע לבית חולים, יבריא, וכשיחזור הוא ימשיך לתפקד כרגיל, בתור שוטר, אך אם הוא יראה את אותם שני אנשים, אסור לו לזכור שהם אלו שחטפו והרגו אותו...
    הוא חייב להתייחס אליהם כאזרחים רגילים שלא עשו כלום.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    נכתב במקור על ידי Eyal_Perpery
    בקשר לשאלה השניה - בעקרון זה מתחלק לזכרון לטווח ארוך וזכרון לטווח קצר.
    כאשר אתה מת, או יותר נכון נפצע קשה ואז מבריא בבית חולים, אתה אמור לזכור מה שקרה בטווח הרחוק, שזה אומר מי החברים שלך, איפה אתה עובד וכדומה,
    אך אסור לך לזכור את הטווח הקרוב, שזה אומר מי שהרג אותך, ומה קרה באותו זמן שנהרגת.

לדוגמא: אם שוטר עוצר רכב עם שני אנשים, השוטר משום מה מתרשל קצת בתפקיד ושני הפושעים מצליחים לחטוף אותו ואז להרוג אותו.
    השוטר יגיע לבית חולים, יבריא, וכשיחזור הוא ימשיך לתפקד כרגיל, בתור שוטר, אך אם הוא יראה את אותם שני אנשים, אסור לו לזכור שהם אלו שחטפו והרגו אותו...
    הוא חייב להתייחס אליהם כאזרחים רגילים שלא עשו כלום.
    ענה לך יפה מאוד

עם דוגמא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    תודה כולם, עכשיו זה יותר ברור...
    זה קצת כמו זעזוע מוח :>

שתף ב-Google+

הרשמה