תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    איני בטוח שמותר לדון על זה לכן אכסוך בפרטים ואם ישנו מישו שיכול לעזור לי צור עימי קשר בבקשה,תודה [=.

אילו דרכים ישנן בכדי להגן על האייסי קיו שלך מפריצה ואילו דרכים ישנן בכדי לפרוץ למסםר אייסי מסויים.

(אני חושב שהנושא אינו מורשה על פי חוקי הפורום אך חשוב לי מאוד).

אשמח לעזרה,שלכם,
    ghostkhol,חבר צוות בmmorpg,וממונה על פרום XIAH ONLINE.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    אסור לדבר על פריצה.

תשים סיסמא קשה, מספרים -אותיות וסימנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אסור לדבר פה על פריצות אבל בכל מקרה שתדע לעתיד אז גם אני מזהיר...
    דרך אגב גם לי פרצו פעם אז פשוט תירגע ואם פרצו לך ואתה מפחד שהוא יעשה נזק(ידבר במקומך שטויות) נגיד התחיל לקלל את החברים שלי בשמי אז מראש תדע למחוק את האייסי שלך
    כי זה יכול להפוך למסוכן אז תזכור את זה ובכלל כדאי לך מראש לא לגלות לאף אחד ושבאייסי שלך יהיו רק חברים שאתה מכיר לא כל מיני אנשים שסתם פתאום רצו לדבר איתך באייסי כי ראו אותך באתר אייסיקיו כי בדרך כלל זה פורצים... אפשר לפרוץ דרך מספר אייסיקיו וזה גם דיי קל(מניסיון) אני למדתי בכל מיני מקומות וכאלה אז אני יודע את זה(אני פרצתי רק שהייתי צריך לנקום לפורץ שפרץ לי מחקתי למסכן רשימה של 230 אנשים).

ותזכור תמיד לסבך את הסיסמא שלך(סימנים,מספרים,אותיות וכאלה) כדי שלפורץ יהיה מסובך לעשות את זה...
    ובכלל רצוי לעשות את זה עם 8 אותיות לפחות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אל תבינו אותי לא נכון אני לא פורץ כבר אני עזבתי את זה כבר מזמן זה בכלל לא פותר כלום אלא סתם עושה רע לאחרים. אל תנסו לנקום לפורצים כי המלחמה תמשיך ואז אתם לא תוכלו לפתוח אייסי בלי שיפרצו פשוט תפתחו חדש ואם ססמא שלא מהעולם הזה .

שתף ב-Google+

הרשמה