תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 315
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נערך לאחרונה על ידי רונן יצחק; 04.03.2009 בשעה 05:12.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    8 שעות משחק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DMaster
    8 שעות משחק?
    חחח, בדיוק מה שאני חשבתי.

מצד שני קפקום הבטיחו כ-16 שעות משחק, ככה שאני עוד איכשהו אופטימי.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אם יהיה בו ריפליי גבוה ואתגר טוב, אז למה לא? הוא יכול להיות משחק ליווּי נפלא לזאפר.

אבל עדיין מוקדם להחליט לכאן או לכאן. אולי אקנה, ואולי לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא היה לי כוח לקרא, הם אמרו משהו על התגובות של האוייבים לירי? כי זאת התלונה הכי גדולה למשחק בנתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    גם 8 שעות משחק זה המון בשביל משחקי lightgun... הם בדרך כלל לא לוקחים יותר משעתיים לגמור... 16 זה כבר מטורף... לי יש בבית משחקים כאלה לפלייסטיישן שאורכים בערך שעתיים אבל בשביל להשיג את כל הבונוסים והסודות צריך לשחק אותם בסביבות ה70 שעות לפחות... עכשיו תחשבו על כל הסודות בRE:UC ועל זה שהמשחק עצמו הוא 8-16 שעות... בשביל 100% תצטרך להשקיע 100 שעות או יותר... קיצר בקטע הזה אני יותר ממרוצה.

רק דבר אחד מדאיג אותי וידאיג אותי עד שאני אשחק במשחק: רמת הדיוק של הרובה... כי כמו שאתם כנראה יודעים, השלט של הווי לא מדייק באופן מדהים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן, נדב, דווקא כן. הפעם האויבים מגיבים הרבה יותר טוב לירי. המשחק גם זורם בצורה קצבית יותר, לא אטית. דעתם השתנתה מאוד רק לאחר שהתאפשר להם לשבת שעות עם המשחק, וחשוב להזכיר שלפני כן גם הם לא התרשמו לחיוב מהמשחק.

nomad, הווי-מוט דווקא ידוע כאמצעי כיוון ברמת דיוק של "פרפקט-פיקסל". בדוק את ההגדרות של הווי-מוט אצלך. אולי זה זה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי nomadbl
    רק דבר אחד מדאיג אותי וידאיג אותי עד שאני אשחק במשחק: רמת הדיוק של הרובה... כי כמו שאתם כנראה יודעים, השלט של הווי לא מדייק באופן מדהים...

הווימוט מאוד מדויק, תוודא את הדברים הבאים:
    1) אין אור שמש, נרות, מנורות (רגילות/ להט) שמכוונים ישירות מאחורי
    הסנסור באר או מול השלט.
    היות והאור שהשלט קולט הוא אינפרה אדום אז כל אחד מהנ"ל עלול
    לגרום לשלט "לחשוב" שאתה לא מצביע למקום הנכון.

2) יכול להיות שאתה יושב רחוק מדיי או קרוב מדיי לטלוויזיה.

3) תוודא שהגדרת נכון את מיקום הסנסור באר (מעל או מתחת לטלוויזיה).

4) יכול להיות שאתה משחק על טלוויזיית LCD בלי כבל קומפוננט.

5) תבדוק על איזו שיטת שידור הטלוויזיה שלך ומה של ה-ווי (50 או 60 הרץ)

חוץ מזה... זה שאתה מכוון מעט למעלה על המסך כדי "לקלוע" למרכז שלו,
    זה לא אומר כלום, פשוט תתעלם מזה ותראה שזה נורא טיבעי להצביע על מרכז
    המסך כשבעצם הווימוט נמצא יותר למעלה מזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי biggoron
    חוץ מזה... זה שאתה מכוון מעט למעלה על המסך כדי "לקלוע" למרכז שלו,
    זה לא אומר כלום, פשוט תתעלם מזה ותראה שזה נורא טיבעי להצביע על מרכז
    המסך כשבעצם הווימוט נמצא יותר למעלה מזה
    זה טבעי רק בגלל שיש לך כוונת על המסך. במשחקי Light gun אמיתיים כמו Time Crisis למשל, אין לך שום סמן על המסך, ואתה צריך להשתמש בכוונת הפיזית של האקדח שלך, (או "לירות מהמותן", כמו שאומרים). בווי זה לא אפשרי, גם לא עם הזאפר. אם הזאפר היה יותר מחתיכת פלסטיק, והוא היה יודע אם הסנסור בר נמצא מעל או מתחת לטלוויזיה, אז אולי זה היה אפשרי.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

איך אתה יכול לקרוא לזאפר חתיכת פלסטיק!?
    הוא מגיע עם אימוני הקשת של לינק למען השם!
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    זה טבעי רק בגלל שיש לך כוונת על המסך. במשחקי Light gun אמיתיים כמו Time Crisis למשל, אין לך שום סמן על המסך, ואתה צריך להשתמש בכוונת הפיזית של האקדח שלך, (או "לירות מהמותן", כמו שאומרים). בווי זה לא אפשרי, גם לא עם הזאפר. אם הזאפר היה יותר מחתיכת פלסטיק, והוא היה יודע אם הסנסור בר נמצא מעל או מתחת לטלוויזיה, אז אולי זה היה אפשרי.
    בדיוק הנקודה.
    לשחק משחק כזה עם שלט של WII דומה יותר לשחק משחק LIGHT GUN על PC עם עכבר מאשר עם אקדח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    בדיוק הנקודה.
    לשחק משחק כזה עם שלט של WII דומה יותר לשחק משחק LIGHT GUN על PC עם עכבר מאשר עם אקדח.
    באופן תאורתי זה אפשרי להוסיף למשחק תוכנה שתתאים את הסמן של הווי לנק' אליה הוא מצביע במציאות. מצד שני זה ידרוש ממך חוש סימטריה וגם עלול להשתנות כל פעם שאתה משנה את מקום הישיבה.
    אך מצד שלישי, אפשר להוסיף עוד תוסף פשוט ביותר לשלט הווי שיהיה אחראי על לכוון את "נק' הסימטריה" של הווי באופן אוטומטי. אני חושב שאפשר להודות שאין מצב שאלו יקרו.

בכל מקרה, אני אישית דווקא מעדיף משחקים כאלה עם כוונת. תמיד הייתי גרוע בלכוון במשחקי לייט גאנס בקונסולות (לפעמים הייתי מתעצבן ופשוט יורה מטווח אפס), ועל כן פחות נהניתי מהן, בזמן שהייתי מבלה שעות על וירטואה קופ במחשב שלי (אחחח, זמנים טובים).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    אני מאוד ציפיתי למשחק הזה עוד מההתחלה, קראתי עכשיו את הרשמים וזה בהחלט נראה כאילו Capcom מתייחסים ברצינות לפרוייקט הזה והולכים להביא לנו אחלה משחק פה. ראיתי גם את הסרטון גימפליי שיש בדף בו כתובים הרשמים, והוא נראה מעולה. אהבתי את האלמנטים הסינמטיים, ואומרים שהמשחק מאוד פונה למעריצים של RE כי הוא כולל מקומות מכמה משחקים בסדרה. יש להם עוד חודשיים עד השחרור בשביל לעשות Fine-Tuning ולפי דעתי זה משחק של 85 בכיף.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    איך אתה יכול לקרוא לזאפר חתיכת פלסטיק!?
    הוא מגיע עם אימוני הקשת של לינק למען השם!
    חחחחחחחחח!

כאן גם ההדק נמצאת מתחת לווי-מוט, ולא מעל. כמו שצריך.

ואני אוסיף מעט פרטים חדשים על הדמו של "הקשת של לינק", בת'רד המתאים

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    באופן תאורתי זה אפשרי להוסיף למשחק תוכנה שתתאים את הסמן של הווי לנק' אליה הוא מצביע במציאות. מצד שני זה ידרוש ממך חוש סימטריה וגם עלול להשתנות כל פעם שאתה משנה את מקום הישיבה.
    אך מצד שלישי, אפשר להוסיף עוד תוסף פשוט ביותר לשלט הווי שיהיה אחראי על לכוון את "נק' הסימטריה" של הווי באופן אוטומטי. אני חושב שאפשר להודות שאין מצב שאלו יקרו.
    בכל מקרה, אני אישית דווקא מעדיף משחקים כאלה עם כוונת. תמיד הייתי גרוע בלכוון במשחקי לייט גאנס בקונסולות (לפעמים הייתי מתעצבן ופשוט יורה מטווח אפס), ועל כן פחות נהניתי מהן, בזמן שהייתי מבלה שעות על וירטואה קופ במחשב שלי (אחחח, זמנים טובים).
    גם אל תשכח שיש את האיחור הקל בין התנועה שאתה עושה עם השלט לבין מה שהולך על המסך וגם ברגע שתשב בזוית קצת שונה הכיוונון ילך.
    או במילים אחרות, אי אפשר להעביר חוויה של לייט גאן אחרת קאפקום היו עושים את זה כבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    גם אל תשכח שיש את האיחור הקל בין התנועה שאתה עושה עם השלט לבין מה שהולך על המסך וגם ברגע שתשב בזוית קצת שונה הכיוונון ילך.
    או במילים אחרות, אי אפשר להעביר חוויה של לייט גאן אחרת קאפקום היו עושים את זה כבר.
    בתור ותיק לייטגאן אני מודע לחלוטין שבארקייד אתה מעט מאוד משתמש בכוונת אלא יורה לפי ההרגשה ולפי פידבק מהמסך. אין שאלה שאם היית מתעקש להציץ דרך העינית ולחסום חצי מהמסך זה היה פחות או יותר מדויק, אבל זה בטח לא חלק מהחוויה. אני אישית עשיתי כמה ניסויים עם הווימוט בעבר (להזיז את מיקום הסנסור, לשנות את ההגדרת מעל/מתחת וכו'), וגיליתי שכאשר הווימוט באמת מכוון, הוא מרגיש הכי לא נוח בעולם. אתה נוהג להחזיק את השלט כלפי מעלה, מעט, כי ככה נוח ליד. כשמכוונים נמוך יותר זה מרגיש מתיש ולא טבעי (למרבה האירוניה ). זה הוגדר ככה, כי ככה הם גילו שנוח (וקשה לומר שלא), ובזאפר זה כמובן יכול להשתנות לפי הצורך.

בכל מקרה, הנקודה שלי שכל השטויות האלו של "צריך דיוק אמיתי שיהיה בדיוק לאן שאני מכוון" זה שטויות כי גם ככה ההגדרה במוח שלך של דיוק היא תוצר של המשחק. ומבחינת דיוק ברזולוציה, הווימוט לא נופל בהרבה. הבעיה העיקרית עד עכשיו היא שאנשים לא מחזיקים את השלט יציב באוויר, ואת זה ישנה הזאפר.

לגבי העניין של האיחור, זה לא באמת נוראי. בהחלט פחות נורא מפינג 100+ במשחקי רשת.

אם כבר תלונות, לדעתי הטריגר בזאפר נראה לא נוח. הייתי מעדיף אם היו עושים טריגר קטן יותר, או אפילו כפתור שטוח בסגנון הכפתורים של הנונצ'אק. אני מפחד שיהיה מעצבן לירות באופן מהיר עם טריגר כזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    גם לי נראה שעניין האיחור באמת לא נורא, לעומת זאת - ה"רטט"/הדף באקדחים של הפס2/3 ממש חזק וזה מאוד מוסיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מי משחק משחקי רשת עם פינג 100+?
    אפילו עם ה-ISDN שהיה לי לפני שנים היה מביא פינג 70 והיום אני משחק CS באיזה פינג 20 או 14 בשרתים ישראלים (14 בחיפאים ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    וגם ברגע שתשב בזוית קצת שונה הכיוונון ילך.
    אז שלא ישבו ב"זווית קצת שונה". הנה, פתרתי את הבעיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אתם יודעים, כשהתחלתי לשחק ב-MP3 סבלתי רבות מכאבים ביד, ולא הבנתי מדוע זה. אחרי שקצת עשיתי ניסויים ובדקתי את המשחק והכיוון בו, גיליתי שביחס למקום בו אני ישבתי, היה לי הרבה יותר נוח לכוון כאשר ההגדרות היו מכוונות לזה שהסנסור בר מתחת לטלווזיה, בזמן שהסנסור בר למעשה היה מעל לטלווזיה.
    ברגע שעשיתי את זה ככה הכיוון שלי היה מדויק יותר, נוח יותר, והכי חשוב, לא גרם לי לכאבים ביד.

מצד שני, מאז אותו יום אמא שלי הספיקה להחליף את השולחן עליו היתה הטלווזיה בשולחן נמוך יותר, ככה שאני חושב שאני אאלץ להחזיר את ההגדרות לאיך שהן היו קודם... לפחות למדתי מזה שההגדרות של הווי הן לא אידאליות כל הזמן.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה