תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    אני אתחיל בכך שאומר שמכיוון וזו האלפא, אסור לי (ואני גם לא רוצה, אבל אל תקחו את זה אישית) לתת פרטי תוכן על האלפא. אז אני לא אקח את זה עד הסוף לגמרי אבל אני לא אענה על הכל.

כמו שאתם יודעים, העלילה מתרחשת בלונדון העתידית, ביקום בו לא קמה התנגדות לכוחות הגיהנום והם התחזקו והשמידו עולם אחר עולם. אך על כדור הארץ הם מצאו התנגדות- דווקא באדם, שלא הפסיק להלחם. לגבי מה שקורה בה- בואו נאמר שמישהו ידע שהתקווה טמונה בבני האדם. יותר מזה ממש אסור לי לגלות. לגבי הקווסטים עצמם- אין לשחקן מיליון איזורים כאשר כל איזור הוא עצום (סטייל WoW). ככלל אתה לא מבלה את רוב זמנך בתזוזה מאיזור לאיזור, או מדמות לדמות- יש תחנות שהם הציר לקווסטים. באלפא חסרים חלק מהקווסטים- עדיין יש שבעה פחות או יותר כרגע ברוב התחנות. בתחנה יש סוחר אחד, מרפא, קישור ל"בנק" שלך, מסוף לעבור בין תחנות שביקרת בהן (מיידי) ומספר מכונות שמשנות חפצים בכל מיני צורות. יש עוד כמה דברים מיוחדים שאני אשאיר לכם לגלות .
    אחרי שהצטיידת בקווסטים- שמשתנים במטרות- לא תמיד להרוג בוס או לאסוף חפצים למרות שזה גם קיים. למצוא NPC, להוביל חבורה, או להפעיל משהו/אים... יש עוד הרבה והתחושה היא מאוד לא צפויה- באמת שאתה לא יודע מה הולך לבוא- ובכן, אתה עובר למפות הרנדומליות. גם למפות שמעל האדמה וגם לכאלו מתחת יש הרבה מודלים שמתערבבים לפעמים ויוצרים חוויה שונה בכל מעבר בעלילה. חדרים סמויים, פורטלים ושאר ירקות נדירים כמו מפלצות מיוחדות מופיעות גם בצורה אקראית, ועם האקשן הבלתי פוסק (וזה בדיוק מה שזה) אתה מקבל תחושה של סיור במקום לא מוכר שבו גיהנום עלול לצוץ מכל פינה. שיחקתי כבר עם חמש דמויות מתוך השש ונהניתי מחדש בכל פעם. באמת. וזה לא כי אני מסוג האנשים שאוהבים grind או לשחוט בשביל הכיף, כי אני שונא את הדבר הזה. בכלל אני חושב שWoW נתן שם רע לMMO בתור דבר ממכר ובתוך קהילת הגיימרים גם כמודל למשחק שדורש הרבה יותר מדי זמן חיים ו70% ממה שקורה בו הוא בכלל לחכות או לרוץ. שלא לדבר על זה שהוא קל בצורה מפחידה- אני אומר את זה בתור מישהו ששיחק הרבה מאוד עד ההרחבה, המון PVP ובאחת מהגילדות המובילות באירופה באותו הזמן. בהרחבה שיחקתי כדי לראות אם משהו משמעותי השתנה- ראיתי שלא. מסר לכל שחקני הWOW שקוראים את זה- שימו לב טוב איזה משחק מעפן אתם משחקים. מכל הבחינות. פשוט חבל על הכסף... אפשר למכור חשבונות ולקבל חלק מההשקעה בכסף חזרה !

הלאה לגבי HG. ישנן שש Classes ואני ארשום אותן לפי faction.
    לפני זה- אקדים ואומר, שיש וריאציה עצומה בחפצים, וזה רק האלפא. כל כך הרבה נשקים לכל דמות, סוגים שונים של נזקים (elemental גם) והמון יכולות מיוחדות על חפצים. המון. המון המון. הרבה מאוד גרפיקות שונות ומטורפות לכל החפצים. פשוט עשוי נהדר, וילוטש בהמשך כך שיש כל כך הרבה למה לצפות.
    (Blademaster and Guardian (Templar- לוחמים שמשתמשים בחרבות עתידניות, מגינים, ורובים מסוימים. Blademaster הוא יותר מפוקס על נזק, יכול לשאת שתי חרבות (וההבדל הוא רב, לכל כיוון, כך שצריך לשנות תוך כדי משחק), ובעל מגוון של יכולות התקפיות עם החרבות. על היכולות עצמן לא אדבר כי ממש אסור. Guardian משתמש במגן וחרב, והיכולות ההתקפיות שלו קשורות גם למגן שיש לו נזק והשפעה משלו. יש Auras ויש איתן micro. בכלל, עם כל דמות תמצא את עצמך משתמש בכל היכולות שלך. המשחק ממש לא קל.
    (Evoker and Summoner (Cabalist - מטילי קסמים שיכולים גם להשתמש ברובים. כדי להטיל קסמים, אבל, צריך להחזיק סוג נשק מסוים. Evoker היא הדמות הראשית שלי. אני ממש לא הולך לחלוק כלום על הקסמים כי זה מגניב מדי ולכן גם אני מגניב מדי. נגיד כך - הגיימפליי הוא פשוט מדהים. חשבתי שיהיה קל ונוכחתי על טעותי- הצורה שקסמים זזים מאפשרת לשחקן, בצורה מבוססת על כמה הוא טוב, להשיג דברים מדהימים אך עדיין מאתגרת בהמון סיטואציות. המון תזוזה. מכה לא פוגעת עד שהיא פוגעת. לא אומר יותר <_< . Summoner עכשיו התחלתי אז אין לי מה לומר עליו עדיין.
    (Marksman and Engineer (Hunter- ציידים, כיתת הshooter של HG. אני שיחקתי רק marksman, וזה ממש כיף. אין עדיין רמת דיוק גבוהה שקשורה לאיפה אתה פוגע אבל אולי זה ישולב. עדיין, ככל שאתה זז יותר, יותר קשה לפגוע (מכניקת המשחק), ואם אתה נכנס לעמדה דיוקך משתפר. המון רובים עם אפקטים שונים, יכולות שקשורות לכך. גיימפליי ברוב המקרים של FPS, עם קצת וריאציות שלא ממש יפריעו לרוב שחקני הFPS. אני מאוד נהניתי למרות שאני לא אדם של FPS. הצייד השני, engineer, יוצר כל מיני רובוטים שאפשר לשים עליהם ציוד. שמעתי שזה מאוד כיף אבל לא הכי מאתגר.

אני אישית אוהב משחקים שאפשר להגיע בהם לרמת micro מקסימלית. אני משחק WC3 בbattle.net, אני בקהילת סמאש (rezpekt), משחק המכות הכי טוב והכי הזוי (נינטנדו כבוד) כרגע, שהם משחקים מאוד כבדים ברמת המשחק שאפשר להגיע אליה (ואני לא ענק בשניהם אבל לא אומר שאני גרוע ) . הנקודה היא שאני יודע לזהות איפה יש משחקיות טובה ואיפה יש משחקיות מצוינת או מדהימה. ואני אומר לכם- מהר מאוד רואים את ההבדל בין שחקן ממוצע לשחקן טוב בHG. רק כי האקשן עליך, וההחלטות הן באמת עניין של שבריר שנייה, כך גם הפעולות, וכך גם הדיוק שצריך כדי להשיג אפקט מקסימלי מהן, ולזרום משם כבר לאסטרטגיות פעולה יותר מורכבות. אבל יש בכל זאת מספר דרכים לגשת לכל מצב במשחק.

אני אסיים בזאת, שFlagship Studios השיגו את מה שקיוו. זה מה שאני בזמנו קיוויתי שWoW יהיה כי אני מעריץ וורקראפט מושבע . באמת יצירת מופת כבר בשלב זה, ואני רואה אותה בשבועיים האחרונים מתחדדת ומשתפרת. זה יהיה משהו עצום, וממכר לא בגלל ה"מטרה" אלא בגלל האקשן והכיף שבלשחק אותו. המשחק הוא לא העולם ולא מיוחס ככזה בHG- עדיין הכל מרגיש כמו משחק שזה מה שמשנה. יש גם הרבה דיבורים בפורום האלפא על דברים שישתנו בעתיד, כולל פוסטים ממפתחי המשחק וגם מ-Bill Roper שהוא ראש החברה. על זה יש אבל סודיות מקסימלית. תרגישו חופשיים לשאול שאלות ואם יהיה לי אפשרי אני אענה.

Cheers (וואו איזה chatskill מטורף יש לי).

-Cr4ft
    PEACE BUNNIES!

__()_()
    ("'/(x_x)\'")
    ___|'/
    ___|../~~~~
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    OMG, אחלה השקעה!
    אני אקרא עוד כמה שעות בגלל שאני צריך ללכת, אבל ממבט ראשון - נראה מרשים בהחלט. ח"ח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    תארגן קומבינות\הזמנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    וואו, התרשמתי מאוד מהרשמים שלך, נשמע מבטיח ביותר. כל הכבוד על ההשקעה, קבל ח'ח! ;)
    In Life Two Things Are Certain, You Live And You Die
    But For Some, Death Is Only The Beginning
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מרשים וסחתיין על ההשקעה, אבל הסיפור וסיגנון המשחק לא מדבר אליי
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    מרשים וסחתיין על ההשקעה, אבל הסיפור וסיגנון המשחק לא מדבר אליי
    אכן, יש ויש- אני מסכים איתך שהסיפור הוא בSetting קצת שחוק, אבל הספין שהם עשו על זה הוא באמת אחלה- שוב, ברגע שיורידו את הסכם הסודיות אני אוכל להיות הרבה יותר מפורט אבל זה בעייתי כרגע. החלק הכי רגיש אצל הdevs זה לגבי העלילה, אפילו לנו הם כמעט לא מדברים על דברים שלא כלולים בBuild של האלפא, ככה שלגבי זה פשוט... חכו ! חוץ מזה, זה לא לחלוטין RPG, יותר קשור לאקשן.

סגנון המשחק הוא כבר עניין שונה- הקטע הוא שיש הרבה סגנונות משחק בHG:L - אז כמובן שפה ושם יהיו גיימרים שאוהבים סגנון אחר, אבל הם פיתחו את זה במטרה להגיע לקהל גיימרים רחב. שוב, אני מוגבל כרגע לתשובות יחסית כלליות- אבל סגנון המשחק שונה בין דמות לדמות בצורה די רחבה, ובגרסה הסופית יכול להיות שעוד יוסיפו- מה שהם כבר הודיעו רשמית זה שלמשתמשים רשומים (subscribers שמשלמים כל חודש) יהיו עוד דמויות שאפשר לשחק. ככלל, גם בתוך כל דמות יש הרבה מאוד גיוון ביכולות ובצורות משחק- כך שיש עוד למה לקוות בעניין הזה, אז אל תזנח כל תקווה DarkDruid , זה שאני לא מגלה על זה לא מספיד כלום.

SmokeN, כרגע אין אפשרות לקמבן כלום- רשימת משתתפי האלפא היא לחלוטין לשיקול Flagship. עוד תהייה בטא בשלב זה או אחר, וגם יצטרפו אליה הpreorder noobs שקנו closed beta invite עם כל מיני שטויות כמו מיניאטורות במחיר מגוחך. יכול להיות שבשלב הבטא הם יחליטו לתת לבודקי האלפא הזמנות, כמו שהם עשו בבטא של Mythos, המשחק חינם שלהם- אבל הם לא אמרו משהו כזה עדיין רשמית אז ניתן רק לקוות ולשער.

לכל השאר, בכיף, השקעתי יותר זמן בדיווח על באגים במשחק , ואני עושה את זה בגלל שזה משחק שעקבתי אחריו במשך השנה וחצי האחרונות, שחשבתי שיפרוץ דרך ויגדיר מחדש את הז'אנר- הדבר הענק הבא, אם תרצו. אז אני פשוט מפיץ את הבשורה!!

Spread it eh?

-NuhD1rt
    PEACE BUNNIES!

__()_()
    ("'/(x_x)\'")
    ___|'/
    ___|../~~~~
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    וואי נשמע ממש טוב
    קבל ח"ח על ההשקעה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מגניב, סחתיין על ההשקעה
    כבר לפני שנה וחצי שמתי עין על המשחק, אני כבר חייב לשחק בו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    נחמד לדעת שיש נציג ישראלי באלפא (אני כל כך מקנא בך ><)

אני מאוד מעריך את העובדה שאתה לא פועל בניגוד לNDA.

בכל מקרה הנה כתבת בקרוב שכתבתי על המשחק אם מישהו מתעניין:

בשנת 1996 הביאה לנוBlizzard North (סניף של חברת Blizzard) את Diablo, משחק הנחשב לאבי ז'אנר ה- Hack & Slash ולפורץ דרך בתחומו. המשחק שילב את האקשן המהיר והפשטני שעד אותה עת נחשב לרכושם הבלעדי של משחקי היריות מגוף ראשון, ביכולות הבנייה ופיתוח הדמות שהיו עד אותה תקופה תכונות של משחקי תפקידים איטיים ומסורבלים.
    דיאבלו זכה לאהדה רבה בקרב השחקנים ומבקרי המשחקים כאחד והיה להצלחה גדולה בתחום המכירות וכמו לכל משחק מצליח, בשנת 2000 יצא משחק ההמשך שהצליח לעשות מה שמעט מאוד משחקי המשך מצליחים בו – הוא התעלה על קודמו בכל דרך אפשרית. כצפוי, גם Diablo II היה להצלחה אדירה ואפילו זכה לחבילת הרחבה, אך שנים ספורות לאחר יציאת ההרחבה התפרקה Blizzard North בעקבות התפטרות המונית שנבעה מסכסוך עם Vivendi, המפיצה של בליזארד. רבים מהמפתחים שעבדו בסניף התאחדו והקימו את החברה Flagship Studios (מעתה אקרא לה FS:S), החברה עובדת כיום על שני משחקים Mythos ו Hellgate: London.

Hellgate: London, משחק הדגל של FS:S המיועד לצאת ב31 באוקטובר הקרוב הוא משחקה הראשון של החברה, אך מקריאת ההקדמה ודאי ברור לכם כי אסור לזלזל בניסיונם ובאיכותם של האנשים שעומדים מאחוריו. המפתחים מבטיחים לנו כי המשחק צפוי להיות היורש הרוחני של דיאבלו והוא שואל ממנו תכונות רבות כמו מגוון חפצים עצום, מפות הנוצרות בצורה רנדומלית בכל כניסה למשחק ואפשרויות בחירה נרחבות בפיתוח הדמות.

Hellgate: London (מעתה אקרא לו Hellgate) הוא משחק תפקידים\פעולה המתרחש בעתיד הלא רחוק, בסביבה הפוסט אפוקליפטית של העיר לונדון המותקפת על ידי שדים. ימים ספורים מתחילת המתקפה עברו לפני שצבאה של בריטניה חוסל כמעט כליל על ידי השדים. אך המאבק נמשך, 3 קבוצות לוחמות בשדים זו לצד זו, כל אחת ממניעיה שלה ולשחקן ניתנת הבחירה להצטרף אל אחת מהן.

הקבוצה הראשונה היא הTemplars-: כן, אתם לא טועים, מדובר באותם Templar Knights ממסעות הצלב בימי הביניים, אך במקום הנשקים המיושנים שעמדו לרשותם באותה תקופה, הם מצוידים בשריונותPalladium ממוחשבים ובמגוון כלי נשק הכוללים חרבות ואקדחים ששולב בהם קסם בכדי להעצים את כוחם ולהעניק להם תכונות חדשות בכדי לספק להם את כל העוצמה הדרושה ללחימה בשדים ובגירושם חזרה לעולמם.
    שני מקצועות שונים ניתנים לבחירה מתוך הטמפלרים: ה-Blademaster שמתמחה בלחימה אינטנסיבית מטווח קרוב ומשתמש לרוב בשתי חרבות וה-Guardian המתמחה גם הוא בלחימה מטווח קרוב, אך שם דגש מיוחד על יכולות הגנה שונות ושימוש במגן ובחרב.

הקבוצה השנייה היא ה-Cabalists: כת צמאת כוח שחקרה ולמדה במשך מאות שנים כיצד להשתמש בכשפים ולחשים. מאז פלישת השדים לעולמם, חלה התעצמות בכוחות של חברי הכת אך במקום לרתום את הכוח המחוזק שלהם לגירוש השדים מן העולם, הם מעדיפים להשתמש בו בכדי ללמוד את השדים ואולי אף לשלוט בהם. (ולא, אין להם שום קשר לקבלה)
    שחקנים שייבחרו להצטרך לשורות הCabalists יוכלו לבחור מבין שני מקצועות: ה-Summoner שכפי שמשתמע מן השם, לוחם בעיקר באמצעות שדים שזומנו על ידו והEvoker- שלוחם באמצעות קסמים עוצמתיים מטווח רחוק.

הקבוצה השלישית והאחרונה היא ה- Hunters: קבוצה מסתורית שלא שוחרר מידע רב אודותיה. בעוד הCabalists עושים שימוש בעיקר בקסמים והTemplars משלבים בין קסמים וטכנולוגיה, הHunters עושים שימוש בעיקר באמצעיים טכנולוגים בכדי ללחום בשדים. המניעים שלהם לא ברורים, אבל מה שבטוח הוא שבניגוד לצבא הבריטי, להם יש את כל האמצעים הדרושים ללחימה בשדים.
    המקצועות המוצעים לבחירת ה-Hunters הם: ה-Marksman שמשתמש בעיקר באקדחים ורובים שונים
    וה-Engineer שלצד הנשקים שלו ישתמש במגוון רובוטים שילחמו לצדו.

מפתחי המשחק מבטיחים לנו מערכה לשחקן יחיד באורך שבין 30 ל40 שעות משחק במשימות שקשורות ישירות לעלילת המשחק, אך המשחק יכלול גם משימות צדדיות ורמות קושי נוספות שאמורות להאריך את אורך החיים שלו אפילו יותר, וזה לפני שדיברנו על המשחק מרובה המשתתפים. תכונה ייחודית לHellgate היא שבכל רגע במהלך המשחק יוכל השחקן לבחור בין משחק בגוף ראשון למשחק בגוף שלישי בכדי להתאים את הממשק לסיטואציה. הדבר כבר נוסה בעבר במשחקים כדוגמת Oblivion אך לא בצורה מלאה ומוצלחת ואפשר רק לקוות שהתכונה תמומש במלואה בHellgate.

גולת הכותרת של המשחק היא ללא ספק המשחק מרובה המשתתפים באינטרנט שיאפשר לנו לשחק עם עד שבעה אנשים נוספים בשלבי המערכה לשחקן היחיד. המשחק באינטרנט יהיה חינמי לגמרי והוא אמור להציע את כל התכונות ששחקני Diablo למדו לצפות להן. אך FS:S מתכוונת להציע מסלול נוסף, לשחקנים הרציניים יותר, שבתמורה ל10 דולרים בחודש יוכלו לקבל תוכן חדש ומספר אפשרויות ייחודיות כמו מצב ,Hardcore ציוד שנראה טוב יותר והאפשרות להקים גילדות שגם שחקנים חינמיים יוכלו להצטרף אליהן. בכך בעצם מציגה החברה מודל משחק חדש שלא ברור לגמרי אם יצליח, FS:S טוענת כי השחקנים המשלמים, שישחקו באותם השרתים של בשחקנים החינמיים, לא יהיו חזקים יותר מאלו המשחקים בחינם. אך שמירה על איזון בין משתמשים משלמים שרוצים תמורה לכספם, למשתמשים שמשחקים בחינם ורוצים ליהנות מהמשחק מבלי להרגיש שמזלזלים בהם, היא אתגר לא קטן וספק אם אפילו עובדיה לשעבר של בליזארד יוכלו לעמוד בו.

Hellgate מתיימר ומבטיח לעשות דברים רבים, שאולי הקשה שבהם הוא להיות יורשו הרוחני של דיאבלו, דבר שכל כך הרבה משחקים לפניו ניסו לעשות ונכשלו בו. אך כדאי לזכור שעם המפתחים שעומדים מאחוריו, יש לHellgate יתרון לא הוגן על המתחרים ואפשר רק לקוות שהוא יהיה יעמוד בציפיות. עוד פחות מחודשיים נוכל לבדוק בעצמנו אם Hellgate: London באמת מצליח לעמוד בהבטחות המפתחים, ובתור חובב דיאבלו מושבע אני מקווה מאוד שיצליח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    gg אחלה כתבה D:
    PEACE BUNNIES!

__()_()
    ("'/(x_x)\'")
    ___|'/
    ___|../~~~~
    שתף ב-Google+