תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    מה המצבבבב

אחלה, קניתי את GW לפני שבועיים ככה , משחק פצצה.
    בכל מקרה קניתי רק את prophecies , ראיתי שזה טוב עכשיו אני רוצה להתקדם טיפה.

לא המליצו לי בחום על EN , אמרו שזה לא משהו או יותר מידי מרוכז, אולי זה בשביל אנשים שיש להם עוד חבילה.

בכל מקרה ההתלבטות שלי היא כנראה בין Faction ל Nightfall , כשאני נוטה לכיוון של פקשנס.

יכול להיות שיש הסברים טובים המלצות וסיקורים מעולים באתר ובאחרים , קראתי והבנתי פחות או יותר, אבל אני מעדיף המלצות מאנשים שמבינים ומשחקים, מה כדאי לקנות?

בכל מקרה, אני מחפש דרך להתקדם במשחק, אמרו לי שאם יש לי רק את הראשון חסרים לי המון סקילים ואפשרויות, אז כדאי שאני אקנה לפחות 1 מהחבילות.
    בגלל שגילדות מעדיפות אנשים כאלה, או משהו בסגנון :S

לפי מה שהבנתי, פקשנס הוא יותר PVP ו NF הוא יותר PVE? אם זה לא נכון בבקשה תתקנו, בלי לצעוק עלי

אם זה איכשהו בניגוד לחוקי הפורום, אני מתנצל מראש - סליחה =][
    .The things you own, end up owning you
    Well, it's literally, but still depends on the way
    .=]you look at it
    .Literally Mazed
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    איזה חוקים? כאוס שורר כאן

EN מתאים לדמויות מתקדמות ברמה 20, אז לא מומלץ לשחק בו שבועיים אחרי שקנית את פרופסיז (בניגוד לנייטפול ופקשנז, בפרופסיז מתקדמים לאט ברמות).

אני לא מומחה לפקשנז ונייטפול - את נייטפול לא סיימתי עדיין ואת פקשנז התחלתי לפני יומיים - אבל יש לי כמה הערכות כלליות. מאוד נהניתי מנייטפול. יש לו עלילה לא רעה ומערכת הגיבורים מגניבה. בנוסף, דרווישים הם מגניבים.
    בפקשנז, כאמור, לא שיחקתי הרבה, אז אני לא יכול לומר אם העלילה טובה, אבל ממה שהבנתי המשחק קשה יחסית. למרות זאת, לדעתי פקשנז הוא הקמפיין הכי יפה מבין השלושה (לפחות בהתחלה). אה, ומתנקשים הם מגניבים.

מבחינת סקילים, אני חושב שהייתי ממליץ לך ללכת על פקשנז. יש שם סקילים מטורפים. גילדות שמשחקות ב-PVP הרבה ירצו שחקנים עם הרבה אפשרויות לבניות והרבה סקילים אפשריים. יש גילדות שאפילו ידרשו מהחברים להחזיק בחשבון שלהם את כל הקמפיינים. מצד שני, יש גילדות שלא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    פקשנז פחות מוצלח מנייטפול.
    וההרחבה מתאימה לך ברגע שיש לך דמות ברמה עשרים O_ם
    היא מגניבה, ומראה חלק מהחידושים והרעיונות שיהיו בGW 2.

אני חושב שכל אחד יכול להנות ממנה.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    תודה רבה

עזרתם לי אבל אם אפשר המלצות מאנשים שמשחקים קצת יותר זמן ושיכולים לתת הסבר קצר על היתרונות וחסרונות ב NF ופקשנס, לא בקישורים ואתרים במילים שלכם, אני מעדיף דעות של אנשים שמשחקים ונהנים מאשר כתבות ומאמרים של מסקרים, ששם הכל בכלליות תודה חברה =]
    .=]you look at it
    .Literally Mazed
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי Farkash
    תודה רבה

עזרתם לי אבל אם אפשר המלצות מאנשים שמשחקים קצת יותר זמן ושיכולים לתת הסבר קצר על היתרונות וחסרונות ב NF ופקשנס, לא בקישורים ואתרים במילים שלכם, אני מעדיף דעות של אנשים שמשחקים ונהנים מאשר כתבות ומאמרים של מסקרים, ששם הכל בכלליות תודה חברה =]
    לפי דעתי נייטפול יותר טוב. יש עלילה מגניבה, מקצועות מגניבים, והרעיון של הגיבורים ממש מגניב. פקשינז גם נחמד, ויש בו מקצועות ממש טובים, אבל אני מעדיף את NF.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בכלליות, פקשנז נחשב למשחק פחות טוב. יש בו מקצועות מגניבים, אבל סה"כ נייטפול עדיף גם בגלל הגיבורים.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Tepik
    בכלליות, פקשנז נחשב למשחק פחות טוב. יש בו מקצועות מגניבים, אבל סה"כ נייטפול עדיף גם בגלל הגיבורים.
    מסכים.

הדבר היחידי שטוב בפקשנס זה ה alliance battles שזה באמת pvp שקל יחסית לנצח בו והוא מושך איליו הרבה מתחילים והוא גם לא רע בכלל.

אבל אחרי כמה פעמים זה ממצא את עצמו (לדעתי) ולכן אני חושב שעדיף ללכת על nightfall קודם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    אוקייי תודה רבה לכל מי שטרח להגיב.

בכללי הבנתי שנייטפול יותר מוצלח מפקשנס בגלל הגיבורים והעלילה.
    עכשיו נניח ואני שחקן שמתמקד בעיקר בעיקר ב PVP , בגילדות ובשאר הדברים.
    פחות בעלילה.
    ובכלל, לפי מה שהבנתי (תקנו אותי אם לא נכון) הסקילים בפקשנס יותר נחוצים לPVP וכאלה או שנדרשים ע"י השחקנים בגילדות יותר מאלה בנייטפול.

הממ בכל מקרה אם יש למישהו דעות שונות אני אשמח לשמוע.
    תודה רבה לכולם =] אחלה פורום :
    .=]you look at it
    .Literally Mazed
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני אמנם לא מומחה בעניין, אבל אני זוכר שיאיר ואני היינו מחפשים סקילים ב-GuildWiki ותמיד כשהיינו מגיעים לסקיל חזק הוא היה שייך לסקילים של פקשנז, שזה היה קצת מעצבן, כי לנו לא היה פקשנז.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אוקייי תודה רבה לכל מי שטרח להגיב.

בכללי הבנתי שנייטפול יותר מוצלח מפקשנס בגלל הגיבורים והעלילה.
    עכשיו נניח ואני שחקן שמתמקד בעיקר בעיקר ב PVP , בגילדות ובשאר הדברים.
    פחות בעלילה.
    ובכלל, לפי מה שהבנתי (תקנו אותי אם לא נכון) הסקילים בפקשנס יותר נחוצים לPVP וכאלה או שנדרשים ע"י השחקנים בגילדות יותר מאלה בנייטפול.

הממ בכל מקרה אם יש למישהו דעות שונות אני אשמח לשמוע.
    תודה רבה לכולם =] אחלה פורום :
    הבעיה המרכזית שרוצים לשחק PVP רציני היא שהרבה מאוד בניות חזקות משתמשים בסקילים משלושת המשחקים.

אני כן חושב שתוכל להסתדר יפה מאוד אם תקנה את פקשנס- כי יש שם הרבה תחלופות במקרים שאין איזה סקיל מסויים שיש ב nightfall.
    חבר שלי מסתדר לא רע בכלל והוא שחקן ממש טוב ב PVP ואין לו את מ nightfall.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    אני משחק בnightfall ואח שלי בfaction אז אני יכול קצת לעזור לך...

nightfall הוא משחק יותר מושקע מהבחינה של המשימות והמשימות של הסיפור, יש בוא הרבה חיות בבשיל הR ויש בוא את הheros שזה דבר מעולה

בfaction לדעתי פחות מושקע אבל הוא עדיין מצוין כמו nightfall, בfaction יש הרבה סקילים אלייט והם מאוד טובים (כמו הגולם של הN והרבה סקילים למתנקש (אח שלי מתנקש ויש לו סקילים חזקים מאוד של המתנקש)), יש בוא את הקרבות בין קורזיק ללוקסון שזה 1 הדברים הכי כייפים בGN והיש בוא מבחר ענק של ציוד חליפה (יש בערך 12 סוגים שונים ומאוד יפים (לאח שלי יש את ההכי טוב בכל faction)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    תודה רבה רבה רבה וענקית לכל מי שהגיב בדיון הזה יש פה אחלה קהילה
    עזרתם לי להחליט יש מצב שבסוף אני אלך כמו בהתחלה על פקשנס.

תודה לכל התומכים תמשיכו להחיות את הפורום, אני חדש דרך אגב
    הניק במשחק זה (זה שבחתימה בצד ימין) Literally Mazed
    תודה רבה לכולם

ועוד שאלה קטנה? המממ אם אני קונה רק את פקשנס, לבד בלי פרופסיס או משהו
    יש לי את הסקילים של פקשנז, כמובן, אבל גם את אלה של פרופסיס?

כאילו, פקשנס כולל את הסקילים מפרופסיס?
    .=]you look at it
    .Literally Mazed
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    כאילו, פקשנס כולל את הסקילים מפרופסיס?
    לא, יש לך רק את הסקילים של פקשנס ואת הסקילים של הCore (הסקילים של ה-Core זה סקילים שיש בכל הקמפיינים).
    שתף ב-Google+

הרשמה