תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    title מגניב אתם לא חושבים? אני מתמקד בסקילים שם פרופסיס ויש לי כבר 19 מתוך 90. בכל מקרה אם יש כאן עוד מישהו שהולך על הtitle הזה דברו איתי במשחק Max Silverhamer (בכוונה עם m אחד כי כבר אין שמות מקוריים פנויים במשחק)

נ.ב
    אני רוצה לנצל את המעמד כדי להציע את הצטרפותי לגילדה. אני נוקר לא רע בכלל אז דברו איתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1041911

הזמנה תישלח אליך עוד מעט בכל מקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא אוהב לעבוד קשה בשביל תארים, זה לא באמת נותן משהו אז זה לא מעניין.
    אבל בהצלחה לך P:

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בעזרת היכל הזכרונות של GWEN אתה יכול להעביר תארים לדמות שלך ב-GW2 ולקבל איזה צ'ופר מגניב. אם אתה נהנה מזה - סבבה. אני מוצא את הרדיפה התמידית הזאת קצת מתישה. אני אסתפק בדרגות Sunspear ו-Lightbringer. אח"כ אני מניח שאני גם אשיג נקודות זכות עם צדדים שונים ב-GWEN ופקשנז, בהתאם לצד שתבחר הגילדה שלנו.
    אני חושב שאחת הסיבות שלא אהבתי את WoW היא הרדיפה הבנאלית הזאת כל קווסט היה להביא למישהו עשרה חלקים מסויימים מחיה מתה. ב-GW זה לא בנאלי עד כדי כך, לפחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    לא הבנתי את רוב מה שאמרת עכשיו כי יש לי רק פרופסיס! אני אשמח להיות lightbringer או מה שזה לא יהיה אבל בנתיים אני רוצה לעשות מה שאני יכול וזה אחד הדברים האלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    Lightbringer ו-Sunspear זה חלק מנייטפול. אתה משחק חייל בארגון שנקרא Sunspears. ע"י השלמת משימות, קווסטים ושחיטה של יצורים מסויימים אתה מקבל נקודות Sunspear ועולה בדרגות בארגון. יש משימות מסויימות (ומעטות מאוד) שאתה לא יכול לבצע עד שאתה בדרגה מסויימת בארגון הזה. נקודות Lightbringer קצת יותר מסובך להשיג, אבל כשאתה משיג תואר כזה הוא נותן לך בונוסים מגניבים לנזק וכאלה. או משהו דומה.
    שתף ב-Google+

הרשמה