תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אני מחכה למרוצים אחרים..... GT5, ברנאוט....

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    DiRT למחשב זה אחלה משחק, כנראה שתהיה עליו ביקורת בנובמבר בIGM!

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    אבל לPS3 זה הכי טוב לא?

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי iidoido
    אבל לPS3 זה הכי טוב לא?
    אומרים שהמשחק הכי טוב בגרסת ה360 שלו...

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    אני לא מבין את זה.
    כל הזמן אומרים שהיכולות של הPS3 הכי טובות, וזאת הקונסולה הכי חזקה והכי טובה, וכל הזמן אני שומע שהמשחקים של ה360 ואפילו של המחשב יותר טובים מהPS3.
    אני כבר לא מבין כלום.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני לא מבין את זה.
    כל הזמן אומרים שהיכולות של הPS3 הכי טובות, וזאת הקונסולה הכי חזקה והכי טובה, וכל הזמן אני שומע שהמשחקים של ה360 ואפילו של המחשב יותר טובים מהPS3.
    אני כבר לא מבין כלום.
    אז זהו, על הדף (ובאופן נתון לויכוח) הפס3 חזקה יותר (דא"ג, חזקה יותר לא שווה להכי טובה, כפי שהפס2 לימדה אותנו בדור הקודם, כשהיתה החלשה ביותר *האמ*ווי*האמ*).
    הבעיה של הפס3 זה שאף אחד עוד לא ממש יודע כיצד לנצל את הפס3 בצורה יעילה.

אתה מבין אם ל-360 יש שתי ליבות מרכזיות ויחידות, אז זה קל לחלק את העבודה בינהן (100% חלקי 2=50%), אך לפס3 יש (ותקנו אותי אם אני טועה) ליבה מרכזית אחת, ו-8 ליבות משניות, כשהכח הכולל שלהן עולה על זה של המעבד של ה-360, אך הרבה יותר קשה לנצל את הכח הזה, וגם אף אחד לא יודע כיצד לעבוד עם כזה מעבד, משום שאין לו שום תקדים.

בנוסף לכך, ישנה הטענה, שמרבית אוהדי הפלייסטיישן לא יהיו מוכנים להודות בו, שטוענת כי למרות שלפס3 יש מעבד חזק יותר, הרכיבים האחרים שלה מונעים ממנה מלהגיע למקסימום האפשרי, ובכך היא לא תוכל להגיע למקסימום האפשרי ע"י ה-360.

בכל מקרה, כרגע, עד אשר נראה אחרת, ה-360 היא חזקה יותר. אולי לא בתאוריה מושלמת, אך בתעשיית המשחקים של ההווה זהו המצב.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    ויגיע יום אחד שיבינו איך לנצל את הPS3 ויכינו משחקים מיוחדים וטובים בהרבה מה-360?
    ועוד משהו, זאת גם הסיבה שלא תצא פריצה לPS3?

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    נראה משחק נחמדדד

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אתם רציניים???
    גירסת ה360 יותר טובה?! אתם יודעים לקרוא אנגלית, תגידו לי?

תקראו מה הביקורת אומרת:

One of the big complaints about DiRT on the 360 and PC was that it simply didn't perform very well. The PC version looked choppy on a near-constant basis, and the 360 version had a tendency to tank pretty badly during multicar races. On the other hand, the PlayStation 3 version is nearly flawless in this regard. The game maintains a steady 30-frames-per-second rate for the vast bulk of the game, and the few scattered dips in performance are very brief and hardly noticeable. The extra time between releases seems to have benefited this version a great deal.

The PS3 version's inclusion of a steadier frame rate, slightly better audio quality, and support for the Logitech G25 force feedback steering wheel helps define it as the best of the bunch.

ולסיכום:

for those who missed out on DiRT the first time around, this is the definitive version to get.

תרגום למי שלא יודע לקרוא באנגלית - קצב הפריימים טוב יותר, הסאונד טוב יותר ויש אופציה לחבר הגה בגירסת הפס3 ולכן זאת הגירסה הכי טובה של המשחק.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אתם רציניים???
    גירסת ה360 יותר טובה?! אתם יודעים לקרוא אנגלית, תגידו לי?

תקראו מה הביקורת אומרת:

One of the big complaints about DiRT on the 360 and PC was that it simply didn't perform very well. The PC version looked choppy on a near-constant basis, and the 360 version had a tendency to tank pretty badly during multicar races. On the other hand, the PlayStation 3 version is nearly flawless in this regard. The game maintains a steady 30-frames-per-second rate for the vast bulk of the game, and the few scattered dips in performance are very brief and hardly noticeable. The extra time between releases seems to have benefited this version a great deal.

The PS3 version's inclusion of a steadier frame rate, slightly better audio quality, and support for the Logitech G25 force feedback steering wheel helps define it as the best of the bunch.

ולסיכום:

for those who missed out on DiRT the first time around, this is the definitive version to get.

תרגום למי שלא יודע לקרוא באנגלית - קצב הפריימים טוב יותר, הסאונד טוב יותר ויש אופציה לחבר הגה בגירסת הפס3 ולכן זאת הגירסה הכי טובה של המשחק.
    זה רק מה שגיימספוט אומרים. שאר הגיימרים מסכימים איתי.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    זה רק מה שגיימספוט אומרים. שאר הגיימרים מסכימים איתי.
    אהא.... שאר הגיימרים אני מבין שיחקו במשחק בכל הגרסאות שלו, כמו גיימספוט אז הם כנראה יודעים.
    גיימספוט אני מתאר לעצמי "קצת" יותר מבינים ומקצועיים בכל מה שקשור למוהן הטכני מאשר "שאר הגיימרים" שלך.

אגב, גם IGN מסכימים עם זה:
    With regards to the PlayStation 3 version of the game, Codemasters has taken the extra time since the Xbox 360 release to tighten up the graphics code a bit, resulting in an overall smoother driving experience. Much of the slowdown found in the 360 game is gone, thankfully.

זאת לא דיעה, זאת עובדה... גירסת הפס3 - עדיפה.

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    אבל בקשר לשאלה שלי, בגלל כל העניין שקשה לפתח משחקים לPS3 כי זה מסובך, זאת הסיבה שלא תצא פריצה לPS3?

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אבל בקשר לשאלה שלי, בגלל כל העניין שקשה לפתח משחקים לPS3 כי זה מסובך, זאת הסיבה שלא תצא פריצה לPS3?
    לא, אין קשר. לפרוץ לאו דווקא יותר קשה בגלל המעבד, אלא בגלל שכל המשחקים דורשים בלו-ריי גם אם הם לא תופסים יותר מקום, ואת זה קשה כנראה לזייף. אבל יכול להיות שאני טועה. בכל מקרה - לפרוץ זה חרא, ונלוואי שלא יצליחו אף פעם. (או שיישרף המכשיר למי שינסה)

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    יצליחו אבל לדעתך לפרוץ או לא?

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    יצליחו אבל לדעתך לפרוץ או לא?
    ברור...

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Laskin
    ברור...
    אסור לדבר על נושאים אלו בפורום.
    אם זה ימשיך כך, הנושא יינעל.

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    אוקיי מצטער. רק סקרן אותי.

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    אני לא שיחקתי במשחק בינתיים אני עומד לשחק בגירסת ה360 והPS3

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי WhiteFang
    אני לא שיחקתי במשחק בינתיים אני עומד לשחק בגירסת ה360 והPS3
    שיחקתי בדמו... לא התלהבתי... אין בו שום דבר מיוחד, חוץ מהגראפיקות... משעמם!

הרשמה