תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    אהלן,

כמו ששמתם לב לקהילה יש פחות ופחות תחרויות. ולמה זה?! מהתשובה הפשוטה - אין מי שמשתתף בהן ובגלל שהפורום קטן יש גם די הגבלה על הפרסים.

הקהילה תקבל כל דבר שהיא תרצה בתנאי אחד - שיראו פעילות. כרגע הפורום קטן ואין שום דבר כמעט שיתנו לנו.

בקיצור קהילה - קדימה להשקיע, להפציץ - כי אני ואתם ביחד נגיע לעתיד טוב יותר של הקהילה. אל תתביישו לצעוק, להכריח ולכבול חברים שלכם בשרשראות עד שהם ירשמו ויהיו חלק מהקהילה. בקיצור - תתרמו!
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    להשקיע זה סתם להספים את הפורום או ממש לעשות משהו? כי יש כמה חברה שממש מנסים להיות פעילים כאן

הסיבה העיקרית שהפורום הזה לא מצליח זה זאין לו הגדרה, זה פורום כללי כזה... זה ממש לא מושך את העין.

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    אולי לא מושך את העין, אבל יש פה המון נושאים לדיבור.

כשאני אומר להשקיע - זה אומר לעשות משהו! חדשות, שאלות ולפעמים סתם דברים מצחיקים אפשר לפרסם. משקיען הוא לא זה שחורש על הפורום - הוא כזה שיודע לכתוב ביקורת בונה, תגובות רהוטות וברורות עם תוכן טוב.

בעיה - בנושא הפידבק אין בעיות שהעלו חוץ מחוסר בדיונים... את זה פתרנו ועדיין אין יותר מדי הודעות. משהו מוזר כאן? כן...
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני מנסה לתרום ממה שאני יודע, שזה לא הרבה
    אם אני לא יודע אז מנסה לפתח דיון

בר איפה כל החברים שלך מהפורום הקודם???

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    איזה פורום קודם?
    רביד אני לא מתלונן עליך. אתה עושה עבודה טובה כמו גבר.
    תאמת אני די מתלונן על כך שאנחנו לא מצליחים לשווק את הפורום. אם למישהו יש רעיון שישלח למייל [email protected]
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Ravid
    להשקיע זה סתם להספים את הפורום או ממש לעשות משהו? כי יש כמה חברה שממש מנסים להיות פעילים כאן

הסיבה העיקרית שהפורום הזה לא מצליח זה זאין לו הגדרה, זה פורום כללי כזה... זה ממש לא מושך את העין.
    לדעתי אתה טועה. זה פורום פעולה כללי, ובגלל זה דוקא פה יהיו הרבה יותר נושאים מאשר בפורומי פעולה אחרים.

הרשמה