תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  5,782
  מתורגם על ידי מהבלוג של היוצרים: BongoBoy's Deployable Ploys


  קודם כל, מי יכול לפרוס אילו דברים.
  מהנדס של כוח ההגנה העולמי (GDF) ושל הסטרוג החיזריים יכול לפרוס צריחי הגנה כמו אנטי-רגליים (APT), שיורה על חיילים רגליים אך לא על רכבים, אנטי-רכבים (AVT) שיורה על רכבים אך לא על חיילים רגליים, ומיירט הארטילריה (AIT) שעוצר את כל ארטילריית האויב חוץ מהתקפות אוויר (airstrike).

  סוכן השטח יכול לפרוס מתקני ארטילריה כמו תותח הארטילריה (Rail Howitzer בשביל הסטרוגג) שיכול לחבוט בשטח נרחב ובצרור ארוך. טילי ארטילריה (מרגמת הפלסמה של הסטרוגג) שיכולים לשטח במהירות וביעילות נקודת מטרה ואפילו יכולים להינעל על רכבי האויב (גם מטוסים!).
  טיפ: ניתן לשנות את המטרה גם אחרי שהארטילריה נורתה (זה טילים^^)
  ויש גם את ה Hammer Launcher/Dark Matter Cannonשמרסק הכל במרחב די גדול, אך לוקח לו זמן להיטען.

  זכרו: כל אלה יכולים להיעצר על ידי מיירטי הארטילריה של האויב, אז תיהיו בטוחים שמיירטי הארטילריה של האויב מנוטרלים לפני שאתם יורים את הארטילריה היקרה שלכם.  סוכן חשאי יכול לפרוס ראדאר. הראדאר הוא חיוני ביותר גם למתקיפים וגם למגנים. לרוב תרצה שיהיה יותר מאחד, ולפרוס אותם מחדש בתחומים כאשר המטרה (האובג'טיב) נופלת, כדי שלא תאבד את כל כיסויי הראדארים בבת אחת.
  הראדאר הוא באמת בעל חשיבות ראשית: אחד הדברים הטובים ביותר שכלי הטייס שלכם יכולים לעשות זה לצוד ולנטרל את ראדאר האויב.
  אל תשכחו ש"העין השלישית" של הסוכן החשאי של כוח ההגנה העולמי היא ראדאר קצר-טווח נוח מאוד, וקשה מאוד לאיתור אם מונח בצורה טובה.

  למרות שזה לא ממש נחשב למתקן שניתן לפרוס, מכיוון שהוא לא עושה שום דבר בצורה פעילה, חובש של כוח ההגנה העולמי יכול לפרוס ארגזי אספקה שמהם חברי הקבוצה יכולים לקחת תחמושת ובריאות.
  אם אתה חובש ואתה לא קורא לארגזי אספקה, אתה לא עושה את כל העבודה שלך.  מיקום:
  ניתן לפרוס מתקנים רק במקומות מפתח מסוימות במפה ולכן זה באמת ראוי שתיקח את הזמן ותשוטט במפה בכל המקצועות הרלוונטיים ולכל המטרות ותראה היכן בדיוק המקומות הללו.
  תפוס את מכשיר הפריסה שלך, לחץ "אש" ושוטט בגוף שלישי ותראה מה מתאים ולאן.
  טיפ: נסה לשים את הארטילריות יותר מאחור, כדי לאפשר למהנדסים לפרוס מתקני הגנה מקדימה ולא לחסום אותם.
  סוכני השדה של כוח ההגנה העולמי במיוחד צריכים לבדוק היכן הם יכולים למקם טילי ארטילריה ועדיין לפגוע בנקודות חנק חשובות – שלא כמו נתיב הקשת הגבוה של מרגמת הפלסמה של הסרוגג, לטילי הGDF יש קשת נמוכה שלרוב מצטלבת עם השטח או המבנים במפה. אל תבזבז את הטילים שלך בניסיון לחפור דרך הנוף.
  לא להיות פרנואידי, אבל אם מצאתה מקום מצוין לפריסה, סביר להניח שמישהו אחר כבר יודע על כך. זכור שפריסה היא תהליך די דרמטי – המתקנים של הסטרוגג צונחים מהמסלול ההיקפי של כדור הארץ מכוסים באש ועשן, בזמן שהמטוסים של כוח ההגנה העולמי חולפים על פני מקום הנחיתה ומטוסי ההנפה הכבדים – המגוג מאטים בצורה משמעותית בזמן שהם מורידים את המטען היקר שלהם.
  הרבה דברים קורים בזמן הקרב, אבל נסה לזכור איפה נפרסו המתקנים שלך ושל אויבך, ותמיד תמיד תמיד תשתמש בתפריט הקשר (ברירת-מחדל V) כדי לשדר את הסוג והמיקום של יחידות האויב. הסוכנים החשאיים שלכם צריכים לדעת אם יש לאויב מיירט ארטילריה, או אם יש אנטי-רגליים שמכסה נקודת-חנק של מטרה כלשהיא. תן להם לדעת, והם יזהירו אותך מפני דברים כדי שאתה לא תבזבז את כוח האש/הזמן/החיים שלך.
  כוונון וניטרול/הריסה של מתקני האוייב

  אז איך המתקנים הנפרסים של ET:QW עובדים?
  יכול להיות שזה לא ברור מיידית, אך למתקני האנטי-רגליים ואנטי-רכבים יש רדיוס איתור שקצת גדול מרדיוס הירי שלהם. כך שאם אתה מתקרב אליהם מרחוק ייתכן ותראה אותם מסתובבים וניצבים למולך, ונותנים לך התראה שאתה עומד לחטוף אם תמשיך.
  לצריחי ההגנה יש קשת תקיפה של °170.  בכללי, אם אתה מאחורי הצריח הוא לא יירה עליך. אם תירה על הצריח, הוא יסתובב ויחזיר אש לא משנה איפה תהיה. אם אתה הולך לשים פצצה כלשהיא, או לפרוץ (hack) את הצריח, תצטרך לוודא שאתה מתקרב אליו מהכיוון הנכון, ותוך כדי כך שאתה לא תועה לתוך שטח האש של צריח אחר.

  אתה יכול לראות את החשיבות של כוונון נכון כשאתה פורס את הצריח שלך – אם אתה לא מכוונן נכון את הצריח שלך, האויבים יוכלו פשוט לשוטט לידו, ולא יצטרכו אפילו לנטרל או להרוס אותו.

  טיפ: הצריח מכסה כמעט °180, לכן לא תמיד כדאי לשים אותו בדיוק בניצב למקום שממנו רוב האויבים באים. לרוב האויב רואה, או אפילו מצפה שיהיה צריח במקום כזה, ולכן הוא ינסה לעקוף אותו. בגלל זה כדאי לשים את הצריחים בזווית, כך שיכסו גם את החלק המרכזי ממנו באים האויבים, אך גם רחבה גדולה ככל האפשר, כדי להקשות על העקיפה של הצריח.


  עדיפויות ושאלת הנטרול/הריסה.

  אני לא בטוח אם ישנם קווי ברזל לגבי עדיפויות המתקנים. לרוב זה יהיה הראדאר ומיירט הארטילריה של האויב, אך ממפה למפה, מטרה למטרה, העדיפויות משתנות. אנטי-רגליים יחידים יכולים להיות לא הדבר הכי מפחיד על שדה הקרב אבל ברגע זה של המשחק ייתכן וזה יהיה האיום הגדול ביותר על המשימה שלך. אל תיצמד רק לתוכנית א' לא משנה מה – תתקשר, תעריך ותעשה מה שהקבוצה שלך צריכה ברגע זה.

  זכור, אתה צריך להוריד רק 33% מחייו של מתקן כדי לנטרל אותו. האם אתה רוצה לפתות מהנדס לתקן אותו? תחת הכוונת שלך? אם המתקן ניזוק קשות, האויב פשוט יחליף אותו, ייתכן במקום שאתה לא יכול לראות. אם אתה רשע במיוחד, אה עלול לנטרל בכוונה ולא להרוס מתקן מפתח ואז להטמין עליו מוקשים (אם אתה מהנדס) או למלכד אותו (אם אתה סוכן חשאי של ה GDF) או להכין Flyer Drone(אם אתה סוכן חשאי של הסטרוגג) כדי להרוג מהנדסים שממלאים את תפקידם בניסיון לתקן אותו.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  15.02.2007
  עיר
  גבעתיים
  הודעות
  10,516
  ואו, היו כמה דברים שממש לא ידעתי

  חשבתי שהזווית שהם רואים זה משהו כמו 110 מעלות, תודה רבה וח"ח על ההשקעה

  דרך אגב, כשמשחקים עם הסטרוג, השיריון הטקטי יכול להוות ייתרון חשוב בנקודה זו כי אם מציבים אותו על צריח אויב זה ינטרל את הצריח, כמו כן אפשר להציב אותו על רכבים ופשוט לנסוע דרך ההגנות(מוסיף הגנה של 600 נקודות איפה שיש שיריון)
  הערה: יכול להיות שהנשקים של הרכב לא יעבדו כמו שצריך עם השיריון עליהם.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  5,782
  צודק. אם שמים מגן טקטי של הסטרוגג, כל מה שמאחורי המגן "נסתר" מהצריחים.

  לשים שריון על רכב כלשהוא לא כל כך עוזר לפי דעתי, משום שכל רימון (רימון עושה 600 נזק) חודר אותו במילא... וחוץ מזה, כמעט תמיד המגן מתיישב עקום ולא כמו שאתה רוצה על הרכב...
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  15.02.2007
  עיר
  גבעתיים
  הודעות
  10,516
  לי דווקא מתיישב בדיוק איך שאני רוצה

  אתה נצמד הכי קרוב שאתה יכול לרכב ויורה אותו


  וגם לא נראה לי שמישהו יפגע בי עם רימון כשאני בפול ספיד עם HOG, וגם זה סופג את כל הSPLASH DEMAGE, כך שתותח של טנק לא פוגע בך כמעט, ועד שהוא טוען מחדש אתה כבר ניגחת לו את הצורה.
  שתף ב-Google+

הרשמה