תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  08.03.2007
  הודעות
  504
  קרן אנגל מגיע לזירה ועומדת להציג את אלוף TNA קורט אנגל,אבל במקום זאת סטינג מגיע לזירה ואומר שהוא לא מאשים את אנגל במה שקרה בNS ובמקום זאת מאשים את קארן. הוא רוצה שהיא תספר לכולם שהוא לא נתן לה סטירה (או הם ילכו לאופרה ווינפרי בשביל זה) אבל אנגל מגיע לזירה עם כיסא ועושה איתו את הדבר היחיד שאפשר לעשות איתו בTNA,להביא אותו בגב של סטינג.
  השניים נכנסים לברול קצר שנגמר עם סטינג אזוק לחבלים על ידי אנגל. אנגל שואל את סטינג למה הוא הכה את אישתו ואומר שבBFG הוא יחסל את סטינג. כלומר המיין איבנט בBFG הוא סטינג נגד קורט אנגל על האליפות.

  שארק בוי עשה ג'וב מהיר לדוסטין רודס בקרב קצר מאוד (ממתי קרב ג'וב הוא ארוך?). רודס מכה את שארקי עם הכלוב של העכבר שלו והולך להביא את העכבר,אבל אריק יונג מציל את היום. בכל האקשן לשארקי נפלה המסכה,אבל יונג כיסה א ת פניו של שארקי.

  כריסטפור דניאלס הביס את אלוף האקס ג'יי ליטל בקרב מצוין לא על האליפות. יש לנו דניאלס-ליטל בBFG.

  כריסטיאן,אייג'יי וטומקו באו לזירה,וכריסטיאן האשים את מאט מורגון בזה שהוא כמעט נהרג בקרב נגד ג'ו. כריסטיאן אומר שבגלל שמורגון הוא שומר הראש של ג'ים קורנט,אז זה אומר שמורגון הוא האיש מאחורי TNA (מה?),ולכן מורגן אשם במה שקרה לכריסטיאן בNS. מורגן נכנס לזירה כדי להילחם נגד השלושה אבל ג'ו מגיע לזירה ונותן לכריסטיאן ספיר. מורגן מטפל באייג'יי וג'ו מעיף את טומקו. מורגן מודיע שהוא יהיה האינפורסר בקרב של ג'ו וכריסטיאן בBFG (יש מצב לקרב הארדקור דומה למה שהיה שנה שעברה עם ריינו וכריסטיאן). קורנט בא לזירה והודיע כי שבוע הבא כריסטיאן יתמודד נגד ג'וניור פאטו (ריקישי!!!).

  קורט אנגל נגד אביס בקרב המפסיד עוזב את TNA בתוך כלוב. ג'ודאס מסיאס בא לזירה וחיסל את אביס,ואנגל ברח. קודם מסיאס חנק את אביס עם חבל תייל,אחר כך מכה אותו עם כיסא בראש,מסיאס דקר את אביס עם הזכוכיות של אביס (דקירה דקירה),אביס נשאר שתות דם בזירה. מה שאומר שנקבל אביס נגד ג'ודאס מסיאס בBFG.

  בקרב לTNA TODAY רוברט רוד הביס את קאזריאן. בקרב נוסף ג'יימס סטורם הביס את סון ג'אי דוט. נראה כי הפיוד בין סטורם וריינו נגמר.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  07.06.2007
  הודעות
  3,728
  סקירה מעולה. תודה רבה.

  TNA טוב... בנייה טובה... אהבתי.

  BFG כנראה יהיה טוב... ליטושים של קרבות מיוחדים וכודמה יעשו את זה אירוע גדול!

  קארן מעצבנת.
  שתף ב-Google+

הרשמה