תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    אני עומד להגיע לרמה 70 היום או מחר (תלוי כמה חשק יהייה לי לשחק)
    מה בעצם עכשיו? אני ממש לא חובב של PVP אז הבנתי שיש את המבוכים הרציניים אבל לא ממש הבנתי את כל הקטע של איזה אני צריך לעבור בשביל להגיע לבא. אם מישהו יכול להסביר לי בפירוט מה לעשות עכשיו אני אשמח. בגדול מה השלבים שעלי לעבור בשביל להגיע למקדש השחור. מה הדרך המדוייקת? איזה מבוכים לעבור קודם ומה הסדר? איזה מפתחות עלי להשיג לכל מבוך כזה ואיך בדיוק. בבקשה שמישהו רציני שיש לו כוח לעזור שיסביר לי בפירוט
    ניתן גם במייל או מסנגר
    [email protected]

דרך אגב אני בדום האמר - אליינס עם מישהו במקרה שם ורוצה לשחק יחד

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    kara -> gruul -> mag -> SSC -> TK -> BT/hyjal
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    כמו שאמרתי
    בבקשה הסבר קצת יותר מפורט
    אני לא ממש מתמצא בכל הקיצורים לשמות המבוכים
    וכמו כן הסבר איך אני נכנס לכל מבוך כי לקראזאן הבנתי שצריך מפתח שדורש כמה מבוכים מקדימים
    בבקשה שמישהו יסביר לי קצת יותר לעומק

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    חח /=
    אני לא רוצה להעליב, אבל נראה לך בכלל שאתה תגיע ל-Black Temple? אין כמעט שחקנים שהגיעו לשם, אל תחשוב שתיהיה שם.
    וזה לא בדיוק שאתה פשוט יודע לאן צריך ללכת , מוצא 25 אנשים ובקלות גומר את כל הריידים, זה לא ככה.
    קודם כל- תעשה מבוכים רגילים של רמה 70 , ואין קשר בין אחד לשני, זה לא שאתה צריך לעבור אחד כדי לעבור לשני, פשוט תשיג ציוד superior ממבוכים שנמצאים ב-Tempest keep ב-Netherstorm, מ-SH וכאלה, ואז תמצא גילדה נחמדה, תעשה את המשימות שצריך כדי להכנס ל-kara ,צריך להשיג חלקים של מפתח לפי הסדר הבא: Shadow Lab, אז Steam Vaults, אז Arcatraz, אז Durholde ואז Black Morass.
    תעשה Karazhan, אולי Gruul אם תיהיה בגילדה טובה אז גם SSC ו-TK ^^

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי WoW player
    חח /=
    אני לא רוצה להעליב, אבל נראה לך בכלל שאתה תגיע ל-Black Temple? אין כמעט שחקנים שהגיעו לשם, אל תחשוב שתיהיה שם.
    וזה לא בדיוק שאתה פשוט יודע לאן צריך ללכת , מוצא 25 אנשים ובקלות גומר את כל הריידים, זה לא ככה.
    קודם כל- תעשה מבוכים רגילים של רמה 70 , ואין קשר בין אחד לשני, זה לא שאתה צריך לעבור אחד כדי לעבור לשני, פשוט תשיג ציוד superior ממבוכים שנמצאים ב-Tempest keep ב-Netherstorm, מ-SH וכאלה, ואז תמצא גילדה נחמדה, תעשה את המשימות שצריך כדי להכנס ל-kara ,צריך להשיג חלקים של מפתח לפי הסדר הבא: Shadow Lab, אז Steam Vaults, אז Arcatraz, אז Durholde ואז Black Morass.
    תעשה Karazhan, אולי Gruul אם תיהיה בגילדה טובה אז גם SSC ו-TK ^^
    בגישה של "אני לא אגיע לשם" אתה באמת לא תגיע לשם.
    אם קראתה את ה"קורות חיים" של ניהליום זה בעצם משהו כזה יום אחד קמתי, ורציתי להקים את הגילדה כי טוב בעולם, וזה קרה.

ולפותח הנושא,
    כמו שאמרו כאן.
    תצטרף לגילד שעושה ריידינג תשפר את הציוד שלך ומשם אתה כבר תבין לבד בעזרת הגילד ;)
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ?
    נערך לאחרונה על ידי Factor; 31.01.2016 בשעה 03:56.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי Dops
    בגישה של "אני לא אגיע לשם" אתה באמת לא תגיע לשם.
    אם קראתה את ה"קורות חיים" של ניהליום זה בעצם משהו כזה יום אחד קמתי, ורציתי להקים את הגילדה כי טוב בעולם, וזה קרה.

ולפותח הנושא,
    כמו שאמרו כאן.
    תצטרף לגילד שעושה ריידינג תשפר את הציוד שלך ומשם אתה כבר תבין לבד בעזרת הגילד ;)
    LOL תרגעו, כאילו מה אמרתי. אלה שב-Nihilum הם כאלה שיודעים מלא על המשחק, וחרשו עליו יום ולילה, תיהיו בטוחים שהם לא באו לפורום כדי לשאול מה צריך לעשות כדי להכנס ל-BT/Kara או מה הכוונה בקיצורים של השמות(ואני לא רומז למשהו, פשוט אני יודע שגם אני - ואל תשלו את עצמכם, גם אתם, לא תהרגו את Illidan).
    ולזה שהגיב מתחתי - זה כולה משחק! מה הקשר שאני לא אגיע רחוק? ישאלו אותי בראיון לעבודה אם הרגתי את Illidan ב-WoW כדי לקבל אותי? xD
    סבבה יפה שאתם רוצים להגיע ל-BT עם הגילדה החדשה, אני פשוט חושב שזה לא יקרה (לפחות בשבילי), ובבקשה ממכם- שמתי לב לכמה תגובות פה, אל תקללו אותי עכשיו בגלל מה שאמרתי /=

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שטויות גילדות מובילות לא מקבלות אנשים חדשים ולא מצוידים נקודה.
    אם הוא יתחיל עם גילדה פשוטה (בהנחה שהסרבר שלו מלא.. בשלי לדוגמא אין גילדות כמעט) אז עד שהוא יגיע לBT כבר תצא ההרחבה הבאה ואף אחד לא ילך לשם

הצטרף בתאריך
    20.07.2007
    עיר
    ירושלים
    יש מילון מאוד נחמד באדיבות אתר genesis

פשוט תדפיס אותו ויהיה לך במהלך המשחק:

http://www.2all.co.il/web/sites/tzc/PAGE16.asp

בהצלחה...
    The Dragon Reborn

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ???
    נערך לאחרונה על ידי Factor; 31.01.2016 בשעה 03:55.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי Factor
    אמרתי שעם גישה כזאת לא תגיע רחוק בכל נושא,
    ואם גישה של "אני לא אצליח לעושת את זה, אין מצב", אפילו לא תגיע לראיון העבודה שאתה רוצה.
    אולי אתה לא תהרוג את אילידאן, אבל שאנחנו נהרוג אותו ביום מן הימים,
    אפתח דיון חדש ואצטט את מה שאמרת.
    טוב אולי יש מצב שתהרגו אותו, ואם תראה מה הגבתי בדיון שפתחתם על הערב שהיה אתמול כבר אמרתי שלפי התמונות כן נראה שתצליחו /=
    הא ואולי ביום מן הימים תהרגו את אילידאן, אבל כשזה יקרה כבר תיהיה ההרחבה החדשה ^^ חח סתם צוחק D:
    אבל שיהיה, כרגע דווקא נראה שלגילדה החדשה יש עתיד, אז בא לי להצטרף D=
    אבל כל העניין של לעשות re-roll כל כך מבאס אותי :'(
    אני השקעתי בשחקן שלי מלא מלא זמן, אני כל הזמן עושה איתו Instances כדי לשפר את הציוד שלי וגם קצת PVP, ונראה יותר מאוחר, מקווה שתעשו עוד "עונה" שבא אתם תעשו העברות לשרת לשחקנים רמות 70 שרוצים להצתרף - אני תמיד אהיה נאמן למולדיתי D:
    בינתיים אני אעבוד על השחקן שלי כדי שאם אני אצתרף אליכם יותר מאוחר אני אהיה בקצב שלכם O:

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי Factor
    אמרתי שעם גישה כזאת לא תגיע רחוק בכל נושא,
    ואם גישה של "אני לא אצליח לעושת את זה, אין מצב", אפילו לא תגיע לראיון העבודה שאתה רוצה.
    אולי אתה לא תהרוג את אילידאן, אבל שאנחנו נהרוג אותו ביום מן הימים,
    אפתח דיון חדש ואצטט את מה שאמרת.
    האמת כמה זמן זה אמור לקחת עד שהורגים את אילידאן?? ואני דיי לא מבין את זה למה יש גלידות שפשוט נתקעות בTK?? הכוונה איך אפשר להיתקע אתה ממשיך לשחק עד שיש לך ציוד מספיק טוב ואתה מספיק מנוסה שם ואז אתה פשוט גומר...
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי oriki9999
    האמת כמה זמן זה אמור לקחת עד שהורגים את אילידאן?? ואני דיי לא מבין את זה למה יש גלידות שפשוט נתקעות בTK?? הכוונה איך אפשר להיתקע אתה ממשיך לשחק עד שיש לך ציוד מספיק טוב ואתה מספיק מנוסה שם ואז אתה פשוט גומר...
    כדי להכנס ל-BT אתה צריך לעשות שרשרת משימות שכוללת הריגת בוסים ב-TK וב-SSC וב-Hyjal (שגם כדי להכנס ל-Hyjal צריך לעשות משימה שצריך להרוג בא את הבוסים האחרונים ב-TK וב-SSC), ובוסים בריידים כאלה הם לא בדיוק הדבר הכי פשוט להרוג. איך אפשר להתקע? פשוט מאוד- הגילדה שלך לא מצליחה לעבור את הרייד המסוים שצריך כדי להכנס ל-BT / Hyjal והציוד שלך לא מתקדם, עכשיו, גם כדי להכנס ל-TK או ל-SSC, אולי לא צריך משימות, אבל בגלל שזה ריידים של 25 אנשים, כדי לעבור את הבוסים שם צריכים אנשים מנוסים בריידים של רמות 70 ועם ציוד מינימום של Kara, וגם של Gruul או Maghteridon. עד שעוברים את כל הריידים האלה עד הסוף (כדי להכנס ל-BT), ועד שהורגים את כל הבוסים ב-BT כדי להגיע ל-Illidan, ועד שמבינים ומתנסים בו עד לרגע של ההריגה, אם הגילדה חורשת רק על ריידים זה יכול לקחת משהו כמו חודשיים מהרגע שהגילדה התחילה את הריידים שלה עד שהורגים אותו, ותאמין לי שזה לא קורה כל כך מהר וזה גם לא פשוט.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    ברוך הבא לרמה 70, סוף סוף התחלת את המשחק.
    כשאתה מגיע לרמה 70, אתה צריך לבחור בין בשני דברים:
    • Player vs Player - מדובר ב-Battleground, שם אתה יכול להשיג ציוד כחול בסיסי וגם כמה סגולים טובים, לאחר מכן, מומלץ במקביל, לשחק ב-Arenas, שם ניתן לקנות את החפצים הטובים ביותר ל-PVP.
    • Player vs Environment - מדובר ב-Dungeons(מבוכים), אם אתה Paladin לדוגמא, אז אתה תהיה מרפא, אם אתה Warrior לדוגמא, אתה תהיה Tank וכו'. מבוכים מתחילים מ-5 אנשים ומעלה, לאחר שאתה משיג ציוד כחול ואולי קצת סגול, הגיע הזמן למצוא גילדה ולעשות מבוכי Raid, בהם משחקים מעל עשרה שחקנים, שם יש את השלל הטוב ביותר.
    בד"כ קשה לשלב בין השניים, למרות שאני משלב. יש לי Gear מצויין לשניהם, כך שאני יכול לעשות Respec תמיד וללכת לאן שאני רוצה, אך העלות של זה יקרה.

הרשמה