תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 111
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    MP3 הוא אחד המשחקים הכי גדולים של נינטנדו השנה, וחשבתי שיהיה ראוי אם נסכם אותו לאחר שסוף סוף זכינו לשחק בו.

נכון, יש כבר ת'רד MP3, אבל הוא ת'רד הייפ, והוא עמוס בעניינים כלליים.

כל מי שזכה לשחק במשחק והתקדם בו יפה, אז מוזמן לספר את הרשמים שלו על המשחק. וכל מי שלא שיחק, אך מעוניין בו או רק שוקל לקנות אותו, מוזמן לשאול שאלות את המנוסים.

אז מה הכי אהבתם במשחק? איך הוא ביחס לקודמים, לדעתכם? איזה חידות ממש אהבתם? וכמה שעות לקח לכם לסיים אותו?

חשוב מאוד: נא להסוות ספוילרים.

אתם מוזמנים להיעזר בת'רד הזה גם כדי להחליף כרטיסים (או איך שלא קוראים להם במשחק).

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    למרות שרשמתי את זה במקום אחר, ארשום את זה גם פה:

סיימתי את המשחק היום, עם 74% (אאוצ', 1% לפני סוף מיוחד, נו מילא, youtube FTW!) והנה מה שיש לי לאמר עליו:

המשחק הזה השאיר עלי רושם דומה לרושם שהשאירו עלי OOT וזלדה: כובע המיניש (שני המשחקים הראשונים של זלדה ששחקתי בהם, כשמיניש הוא הראשון, ועל כן הוא גם כה זכור), ומבחינתי, כל משחק שמשאיר עלי את הרושם ש-OOT השאיר עלי, הוא משחק נהדר.

החידות הן נהדרות, עיצוב השלבים מרגיש מאוד לא ממוחזר, המשחקיות היא כה מהנה וממכרת שאני מוצא את עצמי חושב על המשחק הזה ביום וחולם עליו בלילה.
    הדבר היחיד שבאמת תסכל אותי, היתה הקלות שבה הבסתי את הבוסים אחרי שהתרגלתי לשליטה, אבל זה באשמתי, משום ששחקתי בנורמל (ובכך סיימתי את המשחק ב-14 שעות ו-40 דקות, אוף, עבדו עלי ב-20 דקות!). אך ביחד עם זה, בכל זאת מאוד התלהבתי מהבוסים (עם דגש על הקרב נגד Ice man, שני הקרבות הראשונים נגד רידלי והגולם בסיד הראשון).

לפני שהנחתי את ידי על המשחק הזה, חששתי רבות ממנו, כי לא ידעתי אם אני אוהב את הסגנון או לא. אבל עכשיו, קצת יותר משבוע מאז שהשגתי אותו, אני יכול לאמר בבטחה, שאני אוהב את מטרויד, וחולה על התחת של סאמוס!
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    F.P, יפה אמרת. סוף סוף גם אני יכול להיות שותף להתלהבות מסאמוס!

בגלל מה שקראתי על רמת הקושי, חששתי לשחק בנורמל, לכן הלכתי על הרמה הקשה יותר, והפסקתי לספור כמה פעמים נפסלתי, ולא רק בבוסים. הבוסים, אגב, מדהימים כהרגלם, ובאמת מאתגרים מאוד ברמת הקושי הזו. קיללתי הרבה, אבל מה שהיה יפה הוא שככל שנפסלתי וחזרתי לנסות, כך גם הביצועים שלי השתפרו. הרגשתי שככל שאני מנסה, כך גם אני מחזיק יותר מעמד בקרב.

הדבר שהכי הרשים אותי במשחק הוא עיצוב השלבים ואיכות החידות, נדמה שהחשיבה שהושקעה בהם היא אותה השקעה שקיימת במשחקי זלדה, הם מגוונים ומתוחכמים, מבינים? הנה, אתן דוגמאות (להבליט):

1. בחידה אחת הגעתי לאולם עם פסל של ענק באמצע, כאשר ידיו ורגליו כבולות למן חבלים אשר פגיעים בנקודת החיבור שלהם לקיר. אבל, מה שיפה בזה הוא שההגעה לאותן נקודות חיבור היא מגוונת ומתוחכמת, כמו כמעט כל חידה בזלדה.

2. באזור מסוים הייתי צריך להיתלות עם ההוק-שוט ממתלה למתלה (סטייל ספיידרמן) אשר מתחתם פעורה תהום. אבל, בין המתלים הוצבו לוחות פלדה בלתי פגיעות שמנעו מעבר. לאחר חקירה מעטה גיליתי אזור פגיע בתקרה. יריתי בו ונפתח לי פתח שאפשר לי הגעה אליו באמצעות קפיצה כפולה, שם הפכתי לכדור והתגלגלתי במחילה, בה הצבתי פצצות בנקודות חיבור אשר חיברו את הלוחות לתקרה. משם, אתם יודעים איך המשכתי.

3. באזור דומה של מתלים היה צריך, תוך כדי ההיתלות, לשחרר את המתלה הבא על ידי שימוש ב"תופסן" (זה ש"סוחב" שריונות לאויבים, בעזרת הנפה של הנונצ'וק קדימה ואחורה). לאחר ששוחרר, ניתן להיתלות בו, בדרך למתלה התפוס הבא. כמו כן, במקבץ מתלים נוסף הופיעו יצורים מעופפים שיש להשמיד תוך כדי המעבר ביניהם. זו אמנם אינה חידה, אך די ממחישה את הגיוון בגיימפליי.

יש כל כך הרבה חידות שאהבתי, והלוואי שיכולתי לספר את כולן.

גם האזורים אינם סתמיים כמו בקודמים, לדעתי. כל כוכב הוא בעל רעיון משלו והושקעה בו מחשבה.

בפעם האחרונה ששיחקתי בו הגעתי לכוכב חדש שאני לא זוכר את שמו (אני רק זוכר שהוא מזכיר את שם נרתיק האישה באנגלית, וואלווה משהו). לא הספקתי לחקור אותו, אבל ממבט ראשון, גם ממנו כמעט קיבלתי אורגזמה, הוא מהמם בתכלית.

כבר כמה ימים אני לא משחק, אני אצל החברה בצפון, אבל ביום ראשון ההרפתקה תימשך.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    הכוכבים היחידים עליהם אני יכול לחשוב עליהם (מסמן בלבן כי חלק הם ספוילרים, למעון ההגינות אשים אותם בסוף):

נוריון, אליסיה(סקיי טאון), ברייו, GFS אולימפוס *ספוילר* העולם של הפיראטים, ופייזה *סוף ספוילר*

כפי שאתה רואה, אף לא אחד מהם דומה לוואלווה .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אני מניח שהוא מתכוון לואלהאלה Valhalla - בהחלט מקום מדהים. ובהחלט מובנת התחושה של הבדידות ושל ה"מה קרה שם?".
    אני חושב שזו טעות לשחקן מנוסה להתחיל ברמה נורמלית, כי לקראת הסוף המשחק נהיה קל מדי.
    הבוס האחרון השאיר אותי מאוכזב, אחרי שהוא בקושי הצליח לפגוע בי. מה שכן, הדרך אליו מגניבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בדיוק, וויזל (ו-No Kidding, שמחק את הודעתו), ואני חשבתי שזה הראש הכחול שלי מדמיין דברים

וזה מוזר שהבוס האחרון קל מדי בעוד שהראשונים מאתגרים, אפילו מאוד.

כתבת שהדרך אל הבוס האחרון מגניבה, וזה מה שמגניב במשחק הזה. כל מטרה מושקעת בה מחשבה, כי אין כאן דרך סתמית להגיע ליעד או לפתור חידה, כמו בקודמים, אלא תחכום ויצירתיות. נו, לא זלדה?

כשאני רואה את האיכות וההשקעה ב-MP3, אז אני באמת שואל את עצמי האם לנינטנדו באמת לא אכפת מאתנו, ההארדקור.

וויזל, אני מבין שסיימת את המשחק, אז מה דעתך לכתוב את רשמיך?

וכתבת לי לפני מספר ימים שבסוף הכוכב שהייתי בו יש "קונצים" מרגשים שמעולם לא היו בסדרה, אבל אני לא בטוח שכבר עברתי אותם כי לא גילית לי מה הם (המשחק מלא "קונצים", אז קשה לי לדעת). אז, לאלו התכוונת (תסווה אותם)?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    לצערי, אין לי את המשחק <_<
    ובאמת יש לי שאלה, שלא הסבירו טוב בוידיאו, השליטה היא FPS?
    האם הגרפיקה אדירה כל כך כמו בוידאו? והאם זה משחק באמת כיף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    יש לי WII ופס3 ואני רוצה לקנות שלט לפס3 ועוד משחק...
    מטרויד חשבתי שיכול להיות כיף... יש אונליין? כמה זמן משחק? אני לא אהבתי זלדה אז אני יאהב את זה? יש הרבה אקשן לא כמו זלדה?
    אוליי משחק אחר כדאי לי לקנות... תציעו
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    גמרתי את המשחק על נורמל. בגלל שהמשחק שלי היה צרוב (נראה לי) אז היו הרבה באגים מעצבנים... כמו שיש פס שחור גדול למעלה, ולדוגמא אני צריך ללחוץ על משהו כשאני טס לאיזשהו עולם, אז אני לא לוחץ עליו, אני לוחץ מעליו. וגם לוקח זמן עד שהייריה פוגעת בדלת ועד שהיא נפתחחת.
    הבעיה העיקרית במשחק היא שהוא קל, קל מאוד אפילו. זאת באמת הבעיה העיקרית במשחקים של נינטנדו, הם קלים מאוד.

אהה ושכחתי שיש באגים עם השימוש של הנונצ'אק. לדוגמא כשאתה מנסה להעיף שריון של מישהו, אז אתה דוחף את הנונצ'ק קדימה, ואז אחורה. לפעמים זה לא עובד וצריך לנסות כמה פעמים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי SupErioR
    גמרתי את המשחק על נורמל. בגלל שהמשחק שלי היה צרוב (נראה לי) אז היו הרבה באגים מעצבנים... כמו שיש פס שחור גדול למעלה, ולדוגמא אני צריך ללחוץ על משהו כשאני טס לאיזשהו עולם, אז אני לא לוחץ עליו, אני לוחץ מעליו. וגם לוקח זמן עד שהייריה פוגעת בדלת ועד שהיא נפתחחת.
    הבעיה העיקרית במשחק היא שהוא קל, קל מאוד אפילו. זאת באמת הבעיה העיקרית במשחקים של נינטנדו, הם קלים מאוד.

אהה ושכחתי שיש באגים עם השימוש של הנונצ'אק. לדוגמא כשאתה מנסה להעיף שריון של מישהו, אז אתה דוחף את הנונצ'ק קדימה, ואז אחורה. לפעמים זה לא עובד וצריך לנסות כמה פעמים.
    אז מה למדנו? שצרובים שווים $$#
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    טוב רונן, אני מדבר על הקטע ממש לקראת הסוף של אליסיה (Skytown) שאתה צריך להגיע אל הלוויתן ולהפיל עליו את הפצצה האטומית. זה בדיוק מסוג הדברים שאמרתי שצריך יותר במטרויד - יש שם תחושת דחיפות אדירה, והרבה לחץ, ותוך כדי כך העלילה ממשיכה להתקדם. אני לא רוצה לכתוב עוד על הקטע הזה, אבל שיקום מי שזה לא עשה לו משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי weasel
    טוב רונן, אני מדבר על הקטע ממש לקראת הסוף של אליסיה (Skytown) שאתה צריך להגיע אל הלוויתן ולהפיל עליו את הפצצה האטומית. זה בדיוק מסוג הדברים שאמרתי שצריך יותר במטרויד - יש שם תחושת דחיפות אדירה, והרבה לחץ, ותוך כדי כך העלילה ממשיכה להתקדם. אני לא רוצה לכתוב עוד על הקטע הזה, אבל שיקום מי שזה לא עשה לו משהו.
    אכן, זה היה אחד מהקטעים היותר מגניבים במשחק, וגם התקלה (המאוד צפויה) שהיתה בתא ההמלטות שנתנה לך הגבלה של 5 דקות כדי לתקן אותה, כשכל מה שאתה רוצה זה כבר לשמור!, גם כן היה דבר מגניב ביותר, למרות שזה היה קל לעמוד בזה, זה עדיין היה מאוד מלחיץ!
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב על ידי WaKonG: "ובאמת יש לי שאלה, שלא הסבירו טוב בוידיאו, השליטה היא FPS?"

כן, מבחינת השליטה הוא אותו עיקרון. זהו FPS עם אלמנט בולט של הרפתקאות.

"האם הגרפיקה אדירה כל כך כמו בוידאו? והאם זה משחק באמת כיף"

הגרפיקה אדירה יותר מאשר בוידאו. וכן, המשחק כיפי מאוד, לדעתי הוא הישג נדיר מבחינת איכות, עיצוב וחידות. אם לא שיחקת בקודמים, אתה אפילו יכול ליהנות יותר בגלל שזו תהיה התנסות חדשה לך.

נכתב על ידי ratchet: "מטרויד חשבתי שיכול להיות כיף... יש אונליין? כמה זמן משחק? אני לא אהבתי זלדה אז אני יאהב את זה? יש הרבה אקשן לא כמו זלדה?"

אין און ליין, אבל ניתן להחליף כרטיסיות עם חברים דרך הרשת, והכרטיסיות שאתה מקבל מאפשרות לך לקנות תמונות, סקיצות, מוזיקות וכד' במשחק. את הכרטיסיות מרוויחים במשחק לאחר שמבצע מטלות מסוימות.

אורך המשחק משתנה, תלוי בך וברמת הקושי שהגדרת. אני מניח שלי זה ייקח למעלה מ-20 שעות, בעוד שלאחרים זה אפילו יכול לקחת 15-19 שעות.

ואמנם המשחק מזכיר לי את זלדה מבחינת עיצוב ורמת חידות, אבל עדיין אתה יכול ליהנות ממנו למרות שלא נהנית מזלדה. עדיין מדובר בסוג משחק שונה.

וויזל, אז לא, לא הגעתי לקטע הזה. בהחלט נשמע מגניב לאללה!

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    שיכנעתם אותי אני קונה!
    מקסימום זה יהייה כמו זלדה בצד לאחר הרבה שעות משחק...
    עוד שאלה... יש אפשר לשחק MULTI לא אונליין? בכיאלו אם יש לי עוד שלט ונוצ'ק אז אפשר לשחק אחד נגד השני?
    אין קונסולה אין חיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    נכתב במקור על ידי SupErioR

כל מה שהיית צריך לעשות כדי לתקן את הבעיה ולשחק כמו בן אדם זה רק
    לשנות את שיטת השידור של ה-ווי ל-60 הרץ (במקום שהיא כרגע על 50 הרץ).
    אבל אתה עדיין יכול לעשות את זה ולהנות לגמרי מהמטרויד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    Ratchet, אין מולטי במשחק. זהו משחק סינגל טהור.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני משחק ברמה הקשה, 19 שעות ו-20 דקות בתוך המשחק באזור של הבוס האחרון עם 97% גמור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני עוד בערך ב-30% כבר שבועיים ופשוט אין לי חשק להמשיך. בדיוק בבוס של אליסייה. לא יודע איך להסביר את זה. דווקא מאוד נהניתי עד עכשיו.

מה עוד שמצאתי אהבה מחודשת ל-Ultima Online. אין מה לעשות, 10 שנים ועדיין ה-MMORPG הכי טוב בסביבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב, אתה מתכוון לשחק גם ברמה הקשה יותר שתיפתח לאחר שתסיים?

אני מצפה לביקורת שלך בת'רד הזה, נטולי ספוילרים (רבים אחרים ואנוכי, עדיין רחוקים מלסיים אותו).

ג'ימס, אני מצטער מאוד בשבילך. זה באמת מוזר שבתחילה נהנית, עד עכשיו, כי המשחק דווקא משתפר ככל שמתקדמים בו. אבל נו, לפחות מצאת אהבה חדשה-ישנה

בכל מקרה, יהיה מעניין לקרוא גם את דעתך על המשחק, עד לאותה נקודה שהגעת אליה (לפי מה שאני מבין, יש לך כברת דרך ארוכה עד לסוף המשחק).

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    סוף סוף עברתי את הקטע שוויזל כתב עליו בראש העמוד

ELYSIA הוא כוכב מורכב ומדהים, אולי יותר מהשאר, עד כה. אחי אמר שצריך מפה כדי להתמצא במפה שלה.

שיחקתי עכשיו שעות, היה קשה לי להניח למשחק. מאז טווילייט פרינסס לא שיחקתי במשחק כ"כ מרתק.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה