תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    הבוקרים של RAW אומרים שיכול להיות שיתקיים פיוד בין אומאגה לאייץ'.

ב-RAW הקרוב ג'ון סינה ימלא שנה בהחזקת אליפות ה-WWE.

הרייטינג של ECW האחרון היה 1.4.

הקארד שיש עכשיו לאנפורגיבן הוא הקארד הסופי.

הברך של שון מייקלס בשלבי החלמה.

TNA הוסיפו אליפות נשים. בבאונד אוף גלורי תוכתר אלופת נשים.

בקרוב RVD יופיע באירגון היאבקות בדרום קליפורניה.

עכשיו התגלה שה-WWE עשו את סניצקי קירח ומעוות כדי שיהיה דומה לקיין ויהיה מפלצת כמוהו.

נדיר- אביס בלי מסכה:

תדונו על הספוילרים.

שנה טובה

-אין ידיעה שקרית-
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני מקווה שהפיוד ביניהם יהיה על הנאמבר וואן קונטנדרשיפ. זה יכול להיות אחלה פיוד.
    אבל חשבתי שאומגה אמור לחזור בעוד די הרבה זמן אחרי הכיסוח שאייץ' דפק לו.

עוד משהו מוזר-סינה זכה באליפות באנפורגיבן. איך זה יהיה שנה לאליפות ב-Raw?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    פיוד בין אייץ' לאומגאה נשמע הגיוני ודי טוב... שיסיפו טל עניין עם N1C, או בין יבשתית.
    סינה זכה באנפורגיבן.
    רייטניג לא רע יחסית.
    קארד היה יכול להיות יותר משהו.
    מייקלס חוזר
    לא ממש אכפת לי מנשים באבקות.
    RVD נלחם, יהו.
    מה עם סניצקי ?
    אביס נראה מוזר כך. נורמלי כזה.

תודה על החדשות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    פיוד בין אייץ' לאומגאה נשמע הגיוני ודי טוב... שיסיפו טל עניין עם N1C, או בין יבשתית.
    אייץ' הוא בסטטוס של מיינאיבנטר. זה יהיה טיפשי לתת לו פוש לחגורה הביניבשתית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אייץ' הוא בסטטוס של מיינאיבנטר. זה יהיה טיפשי לתת לו פוש לחגורה הביניבשתית.
    נכון אבל גם החגורה הבין יבשתית חגורה לא רעה.
    עדיף להכניס אותה ולתת קצת עניין לפיוד.
    פעם התאבקו על החגורה הזאת מייןאיבנטרים ואני חושב שהיא מתאימה גם לאייץ' וגם לאומגאה...
    הם יחזירו אותה קצת.
    וזה גם יעלה לאייץ' את המומנטום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    נכון אבל גם החגורה הבין יבשתית חגורה לא רעה.
    עדיף להכניס אותה ולתת קצת עניין לפיוד.
    פעם התאבקו על החגורה הזאת מייןאיבנטרים ואני חושב שהיא מתאימה גם לאייץ' וגם לאומגאה...
    הם יחזירו אותה קצת.
    וזה גם יעלה לאייץ' את המומנטום.
    היא לא רעה בשביל מידקרדר או אפר מידקרדר שצריך להתפתח ולעלות בסולם הדרגות בעסק על מנת לייצב את עצמו. אייץ' כבר מבוסס בעסק ובשבילו זה חגורה מינורית כי הוא כבר היה 10 פעמים אלוף עולם. אז עכשיו פתאום להוריד אותו בסולם?

המיינאיבנטרים שהתאבקו אז על החגורה היום הם מיינאיבנטרים או שכבר פרשו וזה יהיה בזבוז של פיוד טוב ודחיפה של טריפל אייץ' לתואר. אליפות העולם תכניס יותר עניין לפיוד מאשר הביניבשתית... או טוענות מספר אחת לכתר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    היא לא רעה בשביל מידקרדר או אפר מידקרדר שצריך להתפתח ולעלות בסולם הדרגות בעסק על מנת לייצב את עצמו. אייץ' כבר מבוסס בעסק ובשבילו זה חגורה מינורית כי הוא כבר היה 10 פעמים אלוף עולם. אז עכשיו פתאום להוריד אותו בסולם?

המיינאיבנטרים שהתאבקו אז על החגורה היום הם מיינאיבנטרים או שכבר פרשו וזה יהיה בזבוז של פיוד טוב ודחיפה של טריפל אייץ' לתואר. אליפות העולם תכניס יותר עניין לפיוד מאשר הביניבשתית... או טוענות מספר אחת לכתר...
    אייץ' חזר מפציעה ולכן הוא לא יכול להתחיל ישר מלמלעה... אייץ' כבר שנתיים בערך לא אלוף ולכן שוב הוא לא יכול להתחיל ישר מלמלעה. אי אפשר להפוך את הבין יבשתית לחגורת מידקארד כי אם היא תהיה כזאת היא לא תקדם אלה רק תציג מתאבקים כ"לא מספיק טובים למייןאיבנט"...
    ויש אלופים בין יבשתים טובים בהיסטוריה... לדעתי זה יכול להצטרף לאייץ' על הדרך וזה לא יזיק.
    אני לא רואה בקרוב פיוד של אומגאה נגד אייץ' על העולמית כי אי אפשר גם לזרוק כול אחד שקשור עליה כמו סינה אורטון וכודמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    אייץ' חזר מפציעה ולכן הוא לא יכול להתחיל ישר מלמלעה... אייץ' כבר שנתיים בערך לא אלוף ולכן שוב הוא לא יכול להתחיל ישר מלמלעה. אי אפשר להפוך את הבין יבשתית לחגורת מידקארד כי אם היא תהיה כזאת היא לא תקדם אלה רק תציג מתאבקים כ"לא מספיק טובים למייןאיבנט"...
    ויש אלופים בין יבשתים טובים בהיסטוריה... לדעתי זה יכול להצטרף לאייץ' על הדרך וזה לא יזיק.
    אני לא רואה בקרוב פיוד של אומגאה נגד אייץ' על העולמית כי אי אפשר גם לזרוק כול אחד שקשור עליה כמו סינה אורטון וכודמה.
    למה לא? זה יהיה טיפשי שהוא יצטרך לעשות את כל מסלול העלייה מחדש כי הוא כבר הוכיח את עצמו בעסק וככה פשוט הוא יהיה מבוזבז.

וזה לא שהופכים את החגורה לחגורה של מידקרדדרים ואפר מידקרדרים. היא כבר כזו.
    והיא לא מציגה אותם כלא מספיק טובים לעלות למיינאיבנט אלא ככאלה שיעלו בעסק כי הם מחזיקים את התואר השני הכי נחשב אחרי תואר העולם וזו עוד אבן דרך בקריירה שלהם.
    בעצם זה כאילו מעין הכנה למיניאיבנט כי אחרי זה אפשר לגרום לכך שהמתאבק יכנס לפיוד על אליפות העולם ויפסיד את האליפות הביניבשתית ל"בא בתור" שעומד לעלות לסטטוס של מייניאבנט.

ואייץ' כבר אלוף ביניבשתי לשעבר יותר מפעם אחת אם אני לא טועה. אבל אני יודע שהוא היה לפחות פעם אחת.

ואני לא אמרתי לזרוק כל אחד. אורטון יקבל עוד הזדמנות או שתיים נגד סינה, יפסיד, וסינה יצטרך את היריב הבא שלו שיהיה המנצח בפיוד של אומגה ואייץ' ויהיה הנאמבר וואן קונטנדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על החדשות.
    פיוד בין HHH לאומגה בחיים לא יהיה על התואר הוא היה פיוד נקמה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    תודה על החדשות.
    פיוד בין HHH לאומגה בחיים לא יהיה על התואר הוא היה פיוד נקמה.
    כבר היו בעבר פיודים של נקמה על תואר.
    רוק נגד סטון קולד זה הדוגמה הכי טובה לפיוד כזה.
    גם טריפל אייץ' נגד ג'ריקו במניה 18.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    למה לא? זה יהיה טיפשי שהוא יצטרך לעשות את כל מסלול העלייה מחדש כי הוא כבר הוכיח את עצמו בעסק וככה פשוט הוא יהיה מבוזבז.

וזה לא שהופכים את החגורה לחגורה של מידקרדדרים ואפר מידקרדרים. היא כבר כזו.
    והיא לא מציגה אותם כלא מספיק טובים לעלות למיינאיבנט אלא ככאלה שיעלו בעסק כי הם מחזיקים את התואר השני הכי נחשב אחרי תואר העולם וזו עוד אבן דרך בקריירה שלהם.
    בעצם זה כאילו מעין הכנה למיניאיבנט כי אחרי זה אפשר לגרום לכך שהמתאבק יכנס לפיוד על אליפות העולם ויפסיד את האליפות הביניבשתית ל"בא בתור" שעומד לעלות לסטטוס של מייניאבנט.

ואייץ' כבר אלוף ביניבשתי לשעבר יותר מפעם אחת אם אני לא טועה. אבל אני יודע שהוא היה לפחות פעם אחת.

ואני לא אמרתי לזרוק כל אחד. אורטון יקבל עוד הזדמנות או שתיים נגד סינה, יפסיד, וסינה יצטרך את היריב הבא שלו שיהיה המנצח בפיוד של אומגה ואייץ' ויהיה הנאמבר וואן קונטנדר.
    לעשות את כול המסלול מחדש זה לנצח מיד קארדים, לאט לאט להוכיח את עצמך. אני לא קורא ללבוא אחרי פציעה ולהתחיל הפיוד על חגורה עם מפלצת "כול המסלול", הוא צריך לעשות מסלול כול שהוא כדי להגיע לחגורה עם מומנטום ככול שיותר גובה וטריפל יכול הרבה.

יש רק אליפות מרכזית אחת ולכן רק אלוף מרכזי אחד יכול להיות בכול רוסטר... זה אומר שכול שאר הטובים צריכים להיות מידקארדים?- לא. הם יכולים להחזיק באליפות הבין יבשתית כמעיין בונוס, שמנפח קצת אגו...
    וכדי להוכיח שאתה צריך להיות במייןאיבנט אתה צריך לנצח כמה מייןאיבנטרים. אתה אמרת שזה לא בושה להחזיק את האליפות מפר 2 בחברה.
    בגלל שהאליפות מספר 1 תפוסה ויש לה תור, טריפל לא יכול ישר לחזור ולעקוף את כול התור.
    סטרוליינים מתוכננים מראש כדי להגיע לאליפות.

אם הוא היה אז יצטרף לאוסף... הוא יוכל להשוויץ שהוא היה הרבה פעמים אלוף בין יבשתי.

אני אמרתי שנאמבר וואן קונטנדר זה גם אופציה... אבל גם הבין יבשתית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    לעשות את כול המסלול מחדש זה לנצח מיד קארדים, לאט לאט להוכיח את עצמך. אני לא קורא ללבוא אחרי פציעה ולהתחיל הפיוד על חגורה עם מפלצת "כול המסלול", הוא צריך לעשות מסלול כול שהוא כדי להגיע לחגורה עם מומנטום ככול שיותר גובה וטריפל יכול הרבה.

יש רק אליפות מרכזית אחת ולכן רק אלוף מרכזי אחד יכול להיות בכול רוסטר... זה אומר שכול שאר הטובים צריכים להיות מידקארדים?- לא. הם יכולים להחזיק באליפות הבין יבשתית כמעיין בונוס, שמנפח קצת אגו...
    וכדי להוכיח שאתה צריך להיות במייןאיבנט אתה צריך לנצח כמה מייןאיבנטרים. אתה אמרת שזה לא בושה להחזיק את האליפות מפר 2 בחברה.
    בגלל שהאליפות מספר 1 תפוסה ויש לה תור, טריפל לא יכול ישר לחזור ולעקוף את כול התור.
    סטרוליינים מתוכננים מראש כדי להגיע לאליפות.

אם הוא היה אז יצטרף לאוסף... הוא יוכל להשוויץ שהוא היה הרבה פעמים אלוף בין יבשתי.

אני אמרתי שנאמבר וואן קונטנדר זה גם אופציה... אבל גם הבין יבשתית.
    כל המסלול נקרא גם לזכות באליפויות יחידים. והוא כבר זכה בכולן. טריפל אייץ' הוא אחד המתאבקים היחידים שיש שימשיכו להיות אגדות ואובר עם הקהל גם בלי חגורה.
    את המומנטום שלו לקראת האליפות הראשיתצ הוא מקבל מהפיוד עם קרליטו והפיוד עם אומגה יהיה צ'אנס טוב לקדם גם אותו. אות המומנטום הוא קיבל כבר עם החזרה שלו. זה לא שהוא צריך לעבוד המון על מומנטום כדי לצבור אותו \:

וכל המתאבקים המוכשרים בסגל שאינם אלופים מקבלים פיודים על האילפות או פיודים בינם לבין עצמם. בינתיים אי אפשר להגיד שיש לך עודף בבחורים מוכשרים כי אחרת לא יהיה את קאלי בתור אלוף עולם בסמאק ככה שהטענה הסו כבר לא כל כך נכונה.
    וגם לא חובה לקבל חגורה על מנת שידעו שאתה מתאבק טוב, דוגמה-שלטון בנג'מין.

טריפל אייץ' הוא כבר מיינאיבנטר. זה לא כאילו הוא צריך להוכיח את זה מחדש עם כל הקטע של "כדי להוכיח שאתה מיינאיבנטר אתה צריך לנצח כמה כאלה".

ד"א, אני עדיין אומר שלהחזיק את התואר מספר 2 בחברה זה לא בושה...
    פשוט זה לא יהיה מעשה חכם לתת אותה למיינאיבנטר.
    ד"א טריפל אייץ' יכול לעקוף איזה תור שהוא רוצה. הוא הבעל של הילדה של הבוס.
    והוא לא כל כך צריך להשתמש בכוח שלו מאחוררי הקלעים על מנת לעשות זאת.

ואני לא אמרתי שהוא צריך לעקוף שום "תור". סינהניסיים את הפיוד עם אורטון ואז...

ואין מה להשוויץ שאתה אלוף ביניבשתי... אמנם זו חגורה חשובה אבל היא חגורת מעבר.
    משוויצים בתואר עולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    כל המסלול נקרא גם לזכות באליפויות יחידים. והוא כבר זכה בכולן. טריפל אייץ' הוא אחד המתאבקים היחידים שיש שימשיכו להיות אגדות ואובר עם הקהל גם בלי חגורה.
    את המומנטום שלו לקראת האליפות הראשיתצ הוא מקבל מהפיוד עם קרליטו והפיוד עם אומגה יהיה צ'אנס טוב לקדם גם אותו. אות המומנטום הוא קיבל כבר עם החזרה שלו. זה לא שהוא צריך לעבוד המון על מומנטום כדי לצבור אותו \:

וכל המתאבקים המוכשרים בסגל שאינם אלופים מקבלים פיודים על האילפות או פיודים בינם לבין עצמם. בינתיים אי אפשר להגיד שיש לך עודף בבחורים מוכשרים כי אחרת לא יהיה את קאלי בתור אלוף עולם בסמאק ככה שהטענה הסו כבר לא כל כך נכונה.
    וגם לא חובה לקבל חגורה על מנת שידעו שאתה מתאבק טוב, דוגמה-שלטון בנג'מין.

טריפל אייץ' הוא כבר מיינאיבנטר. זה לא כאילו הוא צריך להוכיח את זה מחדש עם כל הקטע של "כדי להוכיח שאתה מיינאיבנטר אתה צריך לנצח כמה כאלה".

ד"א, אני עדיין אומר שלהחזיק את התואר מספר 2 בחברה זה לא בושה...
    פשוט זה לא יהיה מעשה חכם לתת אותה למיינאיבנטר.
    ד"א טריפל אייץ' יכול לעקוף איזה תור שהוא רוצה. הוא הבעל של הילדה של הבוס.
    והוא לא כל כך צריך להשתמש בכוח שלו מאחוררי הקלעים על מנת לעשות זאת.

ואני לא אמרתי שהוא צריך לעקוף שום "תור". סינהניסיים את הפיוד עם אורטון ואז...

ואין מה להשוויץ שאתה אלוף ביניבשתי... אמנם זו חגורה חשובה אבל היא חגורת מעבר.
    משוויצים בתואר עולם.
    אני אומר שהאליפות הזאת לא תזיק לו אלה רק תתן עוד מומנטום.

אבל יש כאלה שצריכים חגורה כדי שיעריכו אותם. הייתי רוצה לראות א שלטון כן בפוש לחגורה כי כך הוא סתם עושה ג'ובים.

טריפל אייץ' כבר מיין איבנטר אבל הוא לא היחדי... הוא לא יכול לחזור ולקבל יש פוש כשיש כאלה שצוברים מומנטום הרבה מאוד זמן לרגע הזה.

אפשר להשוויץ גם באליפות השניה, לתת חגורה למיין איבנטר זה מעשה חכם. זה יקדם אותו ואת החגורה. לעקוף בגלל שאתה החתן של הבוס זה לא הוגן. עם רנדי יזכה באליפות... כשמייקלס יחזור מגיעה לו נקמה... עוד דברים שצריך לחשוב עליהם. זה כול מני קישורים של מתאבקים למתאבקים שבפיוד המרכזי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    אני אומר שהאליפות הזאת לא תזיק לו אלה רק תתן עוד מומנטום.

אבל יש כאלה שצריכים חגורה כדי שיעריכו אותם. הייתי רוצה לראות א שלטון כן בפוש לחגורה כי כך הוא סתם עושה ג'ובים.

טריפל אייץ' כבר מיין איבנטר אבל הוא לא היחדי... הוא לא יכול לחזור ולקבל יש פוש כשיש כאלה שצוברים מומנטום הרבה מאוד זמן לרגע הזה.

אפשר להשוויץ גם באליפות השניה, לתת חגורה למיין איבנטר זה מעשה חכם. זה יקדם אותו ואת החגורה. לעקוף בגלל שאתה החתן של הבוס זה לא הוגן. עם רנדי יזכה באליפות... כשמייקלס יחזור מגיעה לו נקמה... עוד דברים שצריך לחשוב עליהם. זה כול מני קישורים של מתאבקים למתאבקים שבפיוד המרכזי.
    האמת היא שאני לא יודע בקשר לזה. אם הוא יהיה אלוף הוא יהיה תקוע במסלול של החגורה הביניבשתית וזה ימנע ממנו מללכת לעולמית.

שלטון הוא דגמה טובה למישהו שצריך את החגורה הביניבשתית. לא טריפל אייץ'.

טריפל אייץ' אמנם לא המיינאיבנטר היחידי, אבל כרגע מי עוד יכול להוות לסינה אתגר ב-Raw?
    מתישהו רנדי יצטרך לסיים את הפיוד נגד סינה ואז יגיע תורו של אייץ'. אני לא מבין את מי טריפל עוקף פה בדיוק. אם על החזרה הוא היה נוחת ישר על טייטל שוט אז זה היה דבילי אבל מכיוון שהוא חזר כבר לפני כמעט חודש, עשה קרב בסאמרסלאם ואין לו יותר מדי מה להוכיח, הוא כבר מתאים לטייטל שוט וזה יהיה טמטום מצד וינס אם לא.

אמנם לתת חגורה למיינאיבנטר זה חכם אבל מה לעשות שיש רק חגורה אחת של מיינאיבנטרים?
    חוץ מזה, שים לב שמיינאיבנטרים נמצאים בפיודים בינם לבין עצמם או מקושרים בדרך זו או אחרת לאליפות העולמית. לדוגמה, קרבות מרובי משתתפים על האליפות. לא תמצא היום מייניאבנטר שמקורב לאליפות הביניבשתית ב-Raw.

עכשיו אני לא יודע מה הוגן ומה לא, אבל מה לעשות שלא אני קובע. P:
    אם HHH ירצה לנצל את הכוח שלו הוא יעשה את זה והוא לא שואל אף אחד. בטח שלא אותנו.
    וכמו שאמרתי, יכול להגיע מצב שבו כמה מתאבקים ילחמו על החגורה.
    אם רנדי יזכה באליפות, לסינה יהיה קרב חוזר. אבל שון צריך נקמה! אבל טריפל אייץ' זכה בטוענות מספר אחת לכתר. זה למה אין פה שום עקיפה אלא זה כאילו ניגוד אינטרסים וככה יש כמה מיינאיבנטרים שנלחמים על תואר אחד... ככה גם היה עם הקרב המשולש על אליפות העולם במשקל כבד בגרייט אמריקן באש-טדי לונג אמר שקאלי זכה בתואר, וקיין היה אמור להיות הטוען מספר אחת לכתר מראש. אבל לבטסיטה היה אמור להיות קרב עם קאלי אז נוצר פה ניגוד אינטרסים וככה קוים הקרב המשולש.

ואני לא מבין מה אתה כל כך לחוץ מזה. זה כאילו אתה לא רוצה שהוא יהיה בפיוד נגד סינה על האליפות הראשית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    האמת היא שאני לא יודע בקשר לזה. אם הוא יהיה אלוף הוא יהיה תקוע במסלול של החגורה הביניבשתית וזה ימנע ממנו מללכת לעולמית.

שלטון הוא דגמה טובה למישהו שצריך את החגורה הביניבשתית. לא טריפל אייץ'.

טריפל אייץ' אמנם לא המיינאיבנטר היחידי, אבל כרגע מי עוד יכול להוות לסינה אתגר ב-Raw?
    מתישהו רנדי יצטרך לסיים את הפיוד נגד סינה ואז יגיע תורו של אייץ'. אני לא מבין את מי טריפל עוקף פה בדיוק. אם על החזרה הוא היה נוחת ישר על טייטל שוט אז זה היה דבילי אבל מכיוון שהוא חזר כבר לפני כמעט חודש, עשה קרב בסאמרסלאם ואין לו יותר מדי מה להוכיח, הוא כבר מתאים לטייטל שוט וזה יהיה טמטום מצד וינס אם לא.

אמנם לתת חגורה למיינאיבנטר זה חכם אבל מה לעשות שיש רק חגורה אחת של מיינאיבנטרים?
    חוץ מזה, שים לב שמיינאיבנטרים נמצאים בפיודים בינם לבין עצמם או מקושרים בדרך זו או אחרת לאליפות העולמית. לדוגמה, קרבות מרובי משתתפים על האליפות. לא תמצא היום מייניאבנטר שמקורב לאליפות הביניבשתית ב-Raw.

עכשיו אני לא יודע מה הוגן ומה לא, אבל מה לעשות שלא אני קובע. P:
    אם HHH ירצה לנצל את הכוח שלו הוא יעשה את זה והוא לא שואל אף אחד. בטח שלא אותנו.
    וכמו שאמרתי, יכול להגיע מצב שבו כמה מתאבקים ילחמו על החגורה.
    אם רנדי יזכה באליפות, לסינה יהיה קרב חוזר. אבל שון צריך נקמה! אבל טריפל אייץ' זכה בטוענות מספר אחת לכתר. זה למה אין פה שום עקיפה אלא זה כאילו ניגוד אינטרסים וככה יש כמה מיינאיבנטרים שנלחמים על תואר אחד... ככה גם היה עם הקרב המשולש על אליפות העולם במשקל כבד בגרייט אמריקן באש-טדי לונג אמר שקאלי זכה בתואר, וקיין היה אמור להיות הטוען מספר אחת לכתר מראש. אבל לבטסיטה היה אמור להיות קרב עם קאלי אז נוצר פה ניגוד אינטרסים וככה קוים הקרב המשולש.

ואני לא מבין מה אתה כל כך לחוץ מזה. זה כאילו אתה לא רוצה שהוא יהיה בפיוד נגד סינה על האליפות הראשית.
    לדעתי זה לא יתקע אותו אלה רק יוביל אותו לעולמית.

שלטון באמת צריך אותה, טריפל לא זקוק לה אבל היא תתאים ותעזור לו.

ואם רנדי יכח... ואז מייקלס יחזור. הגיוני יהיה לשבץ אותו.
    ואחרי פרשת הפציעות... קנדי שאולי אחרי שיחזור מההשעיה יתוקן הסטרוליין של הבן של וינס והוא יקבל פוש לאליפות שבונים אותו עליה מזמן וכול הזמן משהו משתבש.

פעם היו מייןאיבנטרים שמקושרים לבין יבשתית והם נתנו כבוד לחגורה... ועם טריפל יתמודד על החגורה הזאת אז יתחילו להחשיב את החגורה.
    אני רואה שתי אופציות אם טריפל זוכה בחגורה:
    או שהחגורה מושכת אותו לדרגת המידקארד
    או שהוא מושך את החגורה לחגורת מיינאיבנטרים.
    לדעתי טריפל מספיק טוב, מובנה בעסק, בעל קהל נאמן כדי לא להגרגר בעקבות החגורה למטה אלה להפך, לגרור אותה למלעה.

נגיד אינטרסים זה מעניין, אבל בכול זאת... עם רנדי זוכה מסינה... זה היה אחד על אחד, ואז מייקלס רוצה לסגור חשבון, גם הגיוני אחד על אחד... בנתיים אייץ' יכול למצאת את כול המתמודדים על האליפות הבין יבשתית להשיג המון מומנטום ואז יפתחו את העלילה כך שהוא יגיע לתואר.
    הוא אפילו יכול להגיד משהו בסגנון של "מיציתי את האליפות הבין יבשתית ואני דורש להמיר אותה בN1C לתואר המרכזי", (רק דוגמא).
    מצדי שינצל, אני רק אומר שזה לא יפה ואני יודע שהוא יכול להגיע לאותם הישגים גם בלי זה.

אני לא לחוץ מזה... אני אמרתי שאליפות משנית לא תזיק לצבירת מומנטום אחרי שלא היית חצי שנה.
    אתה אמרת שהיא תפגע בו. לדעתי היא לא. לדעתי היא תעזור.
    ואת האמת סינה-טריפל אני לא רוצה לראות... כבר היה הפיוד הזה... אני ישמח לרנדי אורטון נגד טריפל, שזה מחזור יותר מוצלח לדעתי כי עכשיו רנדי כבר יותר מנוסה ולא רק חניך, אליפות אחרת... יכול לצאת מזה משהו טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    לדעתי זה לא יתקע אותו אלה רק יוביל אותו לעולמית.

שלטון באמת צריך אותה, טריפל לא זקוק לה אבל היא תתאים ותעזור לו.

ואם רנדי יכח... ואז מייקלס יחזור. הגיוני יהיה לשבץ אותו.
    ואחרי פרשת הפציעות... קנדי שאולי אחרי שיחזור מההשעיה יתוקן הסטרוליין של הבן של וינס והוא יקבל פוש לאליפות שבונים אותו עליה מזמן וכול הזמן משהו משתבש.

פעם היו מייןאיבנטרים שמקושרים לבין יבשתית והם נתנו כבוד לחגורה... ועם טריפל יתמודד על החגורה הזאת אז יתחילו להחשיב את החגורה.
    אני רואה שתי אופציות אם טריפל זוכה בחגורה:
    או שהחגורה מושכת אותו לדרגת המידקארד
    או שהוא מושך את החגורה לחגורת מיינאיבנטרים.
    לדעתי טריפל מספיק טוב, מובנה בעסק, בעל קהל נאמן כדי לא להגרגר בעקבות החגורה למטה אלה להפך, לגרור אותה למלעה.

נגיד אינטרסים זה מעניין, אבל בכול זאת... עם רנדי זוכה מסינה... זה היה אחד על אחד, ואז מייקלס רוצה לסגור חשבון, גם הגיוני אחד על אחד... בנתיים אייץ' יכול למצאת את כול המתמודדים על האליפות הבין יבשתית להשיג המון מומנטום ואז יפתחו את העלילה כך שהוא יגיע לתואר.
    הוא אפילו יכול להגיד משהו בסגנון של "מיציתי את האליפות הבין יבשתית ואני דורש להמיר אותה בN1C לתואר המרכזי", (רק דוגמא).
    מצדי שינצל, אני רק אומר שזה לא יפה ואני יודע שהוא יכול להגיע לאותם הישגים גם בלי זה.

אני לא לחוץ מזה... אני אמרתי שאליפות משנית לא תזיק לצבירת מומנטום אחרי שלא היית חצי שנה.
    אתה אמרת שהיא תפגע בו. לדעתי היא לא. לדעתי היא תעזור.
    ואת האמת סינה-טריפל אני לא רוצה לראות... כבר היה הפיוד הזה... אני ישמח לרנדי אורטון נגד טריפל, שזה מחזור יותר מוצלח לדעתי כי עכשיו רנדי כבר יותר מנוסה ולא רק חניך, אליפות אחרת... יכול לצאת מזה משהו טוב.
    זה כן יתקע אותו כי למה להתחיל מלמטה ולעלות למעלה ם אפשר ישר להיות למעלה?
    ואם טריפל אייץ' כל כך לא זקוקו לה כמו שאתה אמרת אז אין היגיון שהיא תעזור לו, כי הוא מעל הרמה שלה. זה בלתי ניתן לויכוח.

ואם ואם. בינתיים רנדי עוד לא לקח מסינה כלום. נחכה ונראה מה יהיה. ובינתיים עוד לא ראינו את קנדי בקרב על אליפות ה-WWE והוא הרס את כל הבנייה עם ההשעיה הזו אז בכלל.

אם רוצים להעלות את הערך של החגורה הזו לא משתמשים במייניאבנטר כי היא לא נועדה בשבילו. תבין כבר. החגורה נועדה לאפר מידקארדרים ולא למיינאיבנטרים.

הקטע הוא שהחגורה לא יושבת טוב על מיינאיבנטרים כי זה פשוט לא ככה ואין מה לנסות להעלות לה את הסטטוס כי זה הזוי. מה גם שנראה לי שהפיוד ביניהם (אומגה ואייץ') בכלל לא יהיה על אחד מהדברים כמו שיהב אמר אבל עדיין אם צריך לבחור בין טוענות מספר אחת לכתר של היבשתית או של העולם, אז כמובן שעדיף של העולם ואין ויכוח על זה.

ואם קאלי לא לקח מסינה את החגורה, למה שרנדי יקח?

והקטע הוא שזה לא מה שאנחנו בוחרים לראות אלא מה שוינס בוחר שנראה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    זה כן יתקע אותו כי למה להתחיל מלמטה ולעלות למעלה ם אפשר ישר להיות למעלה?
    ואם טריפל אייץ' כל כך לא זקוקו לה כמו שאתה אמרת אז אין היגיון שהיא תעזור לו, כי הוא מעל הרמה שלה. זה בלתי ניתן לויכוח.

ואם ואם. בינתיים רנדי עוד לא לקח מסינה כלום. נחכה ונראה מה יהיה. ובינתיים עוד לא ראינו את קנדי בקרב על אליפות ה-WWE והוא הרס את כל הבנייה עם ההשעיה הזו אז בכלל.

אם רוצים להעלות את הערך של החגורה הזו לא משתמשים במייניאבנטר כי היא לא נועדה בשבילו. תבין כבר. החגורה נועדה לאפר מידקארדרים ולא למיינאיבנטרים.

הקטע הוא שהחגורה לא יושבת טוב על מיינאיבנטרים כי זה פשוט לא ככה ואין מה לנסות להעלות לה את הסטטוס כי זה הזוי. מה גם שנראה לי שהפיוד ביניהם (אומגה ואייץ') בכלל לא יהיה על אחד מהדברים כמו שיהב אמר אבל עדיין אם צריך לבחור בין טוענות מספר אחת לכתר של היבשתית או של העולם, אז כמובן שעדיף של העולם ואין ויכוח על זה.

ואם קאלי לא לקח מסינה את החגורה, למה שרנדי יקח?

והקטע הוא שזה לא מה שאנחנו בוחרים לראות אלא מה שוינס בוחר שנראה.
    כי אי אפשר להתחיל ישר מלעמלעה, כך החיים. הכול בנוי על אחר. הוא ניפצע, עיבד מומנטום, יש כאלה שצברו, אז שגם הוא יתחיל! זה לא הוגן שהוא יתחיל ישר מלמלעה כי לפני כמה שנים היה מייןאיבנטרים, הרבה היו כאלה. מה פלייר צריך לזכות בלאיפות העולמית כי הוא הוכיח את עצמו בעבר, והיה 16 אלוף עולם? אני לא אומר שהוא כול כך לא זקוק לה... אני אומר שהוא לא חייב אותה כדי להצליח אבל היא תעזור לו כיה רגבה תארים תמיד עוזר. יש מארקים שמחשיבים מתאבק רק לפי החגורות שלו. ועודבה שזה נתון לויכוח.

אתה לא יכול רשום ואם ואם כי לא ראינו גם את HHH לוכח את החגורה מסינה... כול הדיון הזה הוא השארה ותכנון עתיד לא מובטח. בנתיים רנדי יותר קרוב.

החגורה נועדה למתאבקים טובים שמגיע להם כבוד. ומיינאיבנטר זה מי שמופיע במיין איבנטים, טריפל כרדע מופיע בהם? לא. בגלל ההשאיות הוא מקבל האנדיקפ וכי סינה לא נימצא. טריפל היה אלוף בין יבשתי... הוא יכול לקדם את האליפות. וגם אם היא נועדה למידקארד, במקרה הזה אפשר לשנות.

החגרוה נראת לי מתאימה לאייץ' וגם לאומגאה. ומה אתה קושר לי את קאלי עכשיו? ואם קאלי לא לכח, למה אתה חושב שרנדי יצליח? ואם אומגאה לכח אז למה חשבו שלמייקלס יש סיכוי? מה זה קשור קאלי?
    מה בגלל שהוא ניצח את קאלי עכשיו הוא לא יפסיד עד שיבוא ענק יותר גדול. קאלי טיפש... רנדי מתוחכם.

ואני שוב אומר, מה קשור וינס... כול הויכוח הזה על "מה יהפוך את הפיוד של אייץ'- אומגאה ליותר טוב". אני לא חושב שזה היה על האליפות הבין יבשתית או על הN1C אבל אני אומר שזה היה יכול להתאים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אמנם בחיים לא מתחילים מלמעלה אבל פה זה רסלינג. מה גם שהוא כבר על הפסגה ולכן הוא כבר למעלה. מה הקשר איבד מומנטום בפציעה?! נפצע, הבנו, הקהל עדיין אוהב אותו ואת האמת, לא אכפת להנהלת ה-WWE אם זה הוגן או לא כי זו עובדה. כמו שקיין עד לפני כמה זמן עשה ג'ובים פתאום קיבל טייטל שוט על החגורה של אדג' בלי שום זכייה אפילו בקרב טוען מספר אחת לכתר.
    ככה זה החיים. יש כאלה שמתחילים יש ר מהפסגה מה גם שאי אפשר להשוות את ה-WWE לחיים האמיתיים כי זה פאקינג שואו!

למזלנו אתה לא אחד פתי שחושב שהכל הצגה ואני מניח שאתה מעריך מתאבק לפי היכולות.
    ויש מארקים ששרופים על התחת של בטיסטה והוא לא החזיק אליפות מעל 4 או 5 חודשים.
    ועם כל הכבוד לפלייר, יש הבדל ינו לבין טריפל אייץ'. לא משנה מספר האליפויות של כל אחד מהם, רואים מי סוחף את הקהל ומי שם ישבנים במושבים באמת. ואין הבדל רק בערך הבידורי של השניים, אלא גם בכושר שלהם. הקהל לא ירצה לראות מישהו בן 60 זוכה באליפות מאשר מישהו בגיל יותר נורמלי של 37.

בינתיים גם לא ראינו את אורטון זוכה בחגורה שלא לדבר על זה שאתה מדבר שקנדי יחזור אולי יהיה לו פוש אז תסתכל מי באמת כותב ואם ואם.

כן טריפל אייץ' מיינאיבנטר. זה שעכשיו הוא לא בקרב על החגורה לא אומר שהוא לא אחד כזה.
    לא כל מי שלא נמצא בפיוד על החגורה הוא לא מיינאיבנטר. הבחור קיבל את ההנדיקאפ כי הוא מיינאיבנטר וזו עובדה. השעיות לא השעיות וסינה בכיף היהי יכול להופיע, הוא קיבל את המייניאבנט וזו עובדה. מה גם שלא כלל המיניאיבנטרים תמיד מופיעים בכל מייאיבנט כי לפעמים פשוט אין מקום אז הטענה הזו מגוכחת.

החגורה לא נועדה למתאבקים שיש להם כבוד. החגורה נועדה להביא כבוד למחזיק בה ולקדם אותו. אין מה לקדם את טריפל אייץ' עם החגורה הזו ואין לו מה לקדם אותה!
    קבל את זה כעובדה-חגורת ביניים לא יושבת על מיינאיבנטרים.

מה אני קושר את קאלי? לא יודע, אולי כי הוא טיפל'ה יותר גבוה מרנדי ויש לו מסת שרירים וגוף גדולה פי כמה מונים. אם בחור שיש לו את האובר ואת הבנייה של אורטון יקח את החגורה מסינה זה יהיה דפוק.
    הקהלה שונא את רנדי וככה את קאלי. אבל הבנייה של קאלי הרבה יורת טובה משל רנדי.
    את רנדי בנו בתור מישהו שהורג את הקריירות של אנשים שממילא עוד שנייה מקבלים דום לב.
    קאלי נבנה על עוצמה ושהוא מחרבן על כל מי שמנסה לצאת נגדו ולגמור אותוץ. אמנם המצב לא היום ככה כי הוא בורח מספיר של בטיסטה אבל הבנייה של קאלי לאליפות עולם הרבה יותר טובה משל אורטון ולכן הסיכויים שאורטון יקח את החגורה מסינה קלושים. ומה הקטע עם התחכום? קאלי, גם אם הוא יהיה מטוממטם הוא עדין יקרע את אורטון לגזרים גם אם יהיה לו אייקיו 3000. מה הקשר?

סינה כנראה לא יפסיד את החגורה עד שיהיה מישהו עם אובר מספיק גדול שיכול לשאת את החברה על הידיים כמוהו. וגם אם מישהו זוכה בחגורה מסינה, הוא זוכה בה בחזרה אחרי גג שלושה חודשים כי יודעים שהוא זה שמחזיק את החברה על הגב. והבחור שכנראה יזכה ממנו יהיה HHH כי אני באופן אישי לא רואה עוד מישהו חוץ ממנו ואולי קנדי ומייקלס שיזכו בתואר.

לא הבנתי את הקטע עם מייקלס ואומגה S:

אם לא באמת הבנת איך וינס קשור פה זה עצוב. וינס הוא זה שקובע!!! איך אתה לא רוצה שהוא יהיה קשור?!?!

אליפות ביניבשתית בכלל לא קשורה פה וגם אם תהיה מעורבות של אחת כזו זה לא יהיה לאורך זמן.
    וכמו שאמרתי, אני חושב כמו יהב בעניין הזה שזה יהיה פיוד של נקמה ולא אף אחד מהדברים, אבל אם כבר אז N1C.

אם תתחיל לומר שוב שאייץ' יכול להעלות את הרמה של החגורה וכל זה אני פשוט לא אגיב יותר כי זה יהיה כמו לטחון מים. אם יש לך משהו אחר לומר אני אקשיב לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    וואו איזו מריבה וכמה אפשר לכתוב בהודעה וואי!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    עוד משהו מוזר-סינה זכה באליפות באנפורגיבן. איך זה יהיה שנה לאליפות ב-Raw?
    לא מבחינת האירוע,
    מבחינת התאריך <_<
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הרשמה