תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    היי.
    לאחר שראיתי סרטון גיימפלי מJericho, המשחק שצפוי להגיע למדפים ב23 לאוקטובר, החלטתי לפתוח את הטופיק הזה.
    משחקי האימה הם בד"כ FPS. ראינו כמה כותרים מצוינים כאלה, כמו Condemned, Undying, Call of Cthulhu, F.E.A.R., AvP ורבים אחרים, כולל שלבים ממשחקים.

שאלות לדיון:
    - האם אתם חושבים שמשחקי אימה יכולים להשפיע עלייך באותך מידה כמו סרט אימה טוב, סיוטים או מציאות?
    - מהו משחק האימה האהוב עליכם?
    - מהו משחק האימה/שלב מסוים שהפחיד אתכם למוות?

זה נשמע נושא מעניין, אשמח לראות תגובות.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אממ, ככה,
    לשאלה הראשונה - לא, כי בסרט אתה רואה מה שקורה, במשחק אתה משחק את הדמות ואתה בעצם הדמות כמו נגיד שאתה רואה בסרט, רק שאתה שולט בה.

המשחק אימה האהוב עלי - אין ממש משחק FPS אימה שזכור לי לטובה

(שאלה 3) אה כן, השלב בThief 3 שמתרחש בבית שהיה פעם מלא זמן לפני המשחק בית יתומים, ואחרי זה הפך לבית משוגעים שהיתומים עדיין גרו בו, ה .Shalebridge Cradle
    שבאים לשם המקום מלא זומבים של המשוגעים וזה ממש ממש מפחיד.
    וגם יש קטעים בשלב הזה שצריך להיכנס לזכרונות של המקום עצמו כדי לצאת משם.
    אחד השלבים המפחידים ביותר במשחקי מחשב, ואני לא היחידי שחושב ככה.

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אני לא חושב שמשחק יכול להשפיע באותה מידה כמו סרט
    אבל הוא כן יכול להשפיע קצת
    משחק האימה היחיד ששיחקתי נראה לי היה
    אני זוכר אבל שכשהייתי קטן ושיחקתי ב MAX PAYNE הראשון, אז השלבים עם השבילי דם האלה היו עושים לי צמרמורת כזאת

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    משחקים לא מפחידים כמו ססרטים
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    לדעתי הם כן ואף יותר, משחקים הם אומנות, משחקים הם מדיית תקשורת מפותחת למדי, אמנם בחיתוליה, אבל מפותחת למדי שיכולה להעביר מסרים כאלו בקלות רבה, כמו סרטים.

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    Bioshock. Enough said.

אין סרט אימה אחד שמדגדג לו את הבוהן.

ובכלל, לא ראיתי סרט אימה שהיה חזק כמו הכותרים המשובחים מבין משחקי המחשב. יש משהו הרבה יותר עוצמתי בלחוות את הסיפור בעצמך מאשר לשבת על הספה ולראות את הדמויות הטפשות יוצאות מהסיטואציה בעזרת קצת יותר ממזל.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני זוכר רק שFEARב הפלאשבקים והאווירה היו עשוים לי צמרמורת, אבל ככל שהתקדמתי במשחק כל השטויות האלה כבר התחילו להיות צפויים ולהימאס...בתכלס FEAR לא כזה מפחיד. animal crossing מישו?

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Gloom
    Bioshock. Enough said.

אין סרט אימה אחד שמדגדג לו את הבוהן.

ובכלל, לא ראיתי סרט אימה שהיה חזק כמו הכותרים המשובחים מבין משחקי המחשב. יש משהו הרבה יותר עוצמתי בלחוות את הסיפור בעצמך מאשר לשבת על הספה ולראות את הדמויות הטפשות יוצאות מהסיטואציה בעזרת קצת יותר ממזל.
    צודק. 100 אחוז צודק.
    ואגב, בביושוק שיחקתי רק בדמו, אבל בסטוקר האווירה מצליחה לעשות את העבודה - היא אמנם לא כ"כ מפחידה, אבל היא מבהילה לעיתים ומותחת.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    למשחקים יש הרבה ללמוד מסרטים וגם ההפך... נראה לי שסוטקר מפחיד רק מהקטע שאתה מגיע למתקן עצמו יש שם Hardcore shit... אבל יש משחק אחד לפס2, משו יפני בבית רוחות לא זוכר בידיוק, שמעתי שזה משחק טוב ומפחיד, מצלצל מוכר למישו?

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    בטח נשמע מוכר,כמו כול משחק שני שיוצא מחברת משחקים יפנית טיפוסית,ואני מסכים עם ג'ני ב100% גם אני שיחקתי בדמו ובקרוב במלא,והמשחק מלא באווירה שווה ביותר. (bioshock)

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לביושוק יש נראה לי יש את האווירה הכי מותחת ומרתקת. לא כמו דום3 שלא מפחיד בגלל שפשוט לא רואים שם כלום המשחק הזה לא כל כך מוכר לפי מה שהבנתי(אני מתכוון למשחק אימה היפני)

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    בנוגע לשבילי הדם במקס פיין - בדיוק כמו סרטים, עם ווליום טוב ובשעת לילה זה מפחיד. אני עדיין שונא את הבכי של התינוק, כשמתקרבים אל הדלת בכלל זה מפחיד.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כן, ככה זה בכל משחק אימה...אני למדתי כבר לא לשחק בFEAR בחושך ושהדלת חצי פתוחה.. בפעם הראשונה ששיחקתי בFEAR הייתה את הצרחה הזאת של עלמה(זו הייתה עלמה? לא משנה) הייתי לבן כמו סיד. גם הקטע הזה במקס פיין עשה לי צמרמורת

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    2 Condemd Criminal origins מי שלא שיחק אז שלא ידבר.זה ה-משחק הכי מפחיד שיצא לי להתנסות בו.
    בנוסף אני יכול להביא המלצה על Allien Vs Predator שחקו קמפיין של בני אדם,מארינס אם אני לא טועה.זה פאקינג נושך לך את הלב.
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי WhiteMeat
    2 Condemd Criminal origins מי שלא שיחק אז שלא ידבר.זה ה-משחק הכי מפחיד שיצא לי להתנסות בו.
    בנוסף אני יכול להביא המלצה על Allien Vs Predator שחקו קמפיין של בני אדם,מארינס אם אני לא טועה.זה פאקינג נושך לך את הלב.
    וואיי Allien vs predator , פייי איזה ישן
    אני זוכר תמיד נבהלתי כששיחקתי את הבני אדם והחייזרים האלה היו רודפים אחריי
    הייתי נפסל גם מהר כי הייתי נוב

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    וואיי Allien vs predator , פייי איזה ישן
    אני זוכר תמיד נבהלתי כששיחקתי את הבני אדם והחייזרים האלה היו רודפים אחריי
    הייתי נפסל גם מהר כי הייתי נוב
    פחחח... זה מזכיר לי כששיחקתי במשחק בפעם הראשונה כל הזמן התקמפרתי על מקומות עד שהסוללת כתף שלי נטענה שוב, בעיקר במתקן שבאחד המסדרונות שלו יש לך המון אנשים תלויים על ריר של חייזרים, ולחלק מהם פורצים חייזרים מהחזה שמתחילים לרדוף אחריך ולנשוך אותך ברגליים.
    הקטע עם המלכה בסוף היה סתם מצחיק, כי כבר היה לך מיניגאן, ופשוט ריססת אותה בראש עד שהיא נפלה
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    שכחת את DOOM 3

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    שחקתי במשחקים האלה ואני לא נתלקתי באחד מפחיד או מבהיל, המשחק שהכי מתקרב
    להפחדה הוא F.E.A.R עם כמה קטעים מצמררים עם הילדה שמופיעה לפעמים בהפתעה או האח הקניבל שלך, ולמי שחושב שמשחקי מחשב מפחידים יותר זה אולי מהסיבה שבהם אתם משחקים ממש מקרוב בווליום מלא בחושך, אם תראו את מגרש השדים המקורי בחושך על מקרן בחושך עם ווליום מלא תעשו במכנסיים (אני כמעט קבלתי התקף לב שהיא ירדה הפוכה מהמדרגות )

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    FEAR באמת הצליח להפחיד אותי,
    אבל דווקא משחקים אחרים גם הצליחו להפחיד אותי - יש משחקים שנחשבים יותר מפחידים מFEAR, מוזר שלא פחדת X:
    בקיצור, אני פחדן
    Saunara, דום 3 לא מפחיד X:

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    דום 3 באמת לא מפחיד, הכל חושך בFEAR רק ההתחלה מפחידה ובסוף שיש את כל הפלאשבקים אתה לא מפחד כי אתה רגיל לזה כבר, ושמעתי שההרחבה יותר מפחידה

קרדיט לזאוס D:

הרשמה