תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    אני מתלבט בין שניהם....תגידו לי יתרונות חסרונות..הכל..תודה..

בכל שאלה, פניה או בקשה - [email protected]

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    הWII אולי נחמד ויפה ומהפכני..אבל לא שווה שליש מהPS3 או ה360...תאמין לי אני יודע..יש לי ווי..בגלל זה אני מוכר אותו וקונה PS3..הוא לא שווה את הכסף שבזבתי עליו(אני מדבר על הווי)..הוא נחמד בהתחלה אבל כבר יוצא מהאף...גרפיקה לא מי יודע מה..משחקיות כבר נמאסת,הו אפילו לא קורא סרטי DVD!!אפילו הPS2 קורא סרטי DVD!!מקווה שעזרתיXD

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    נכתב במקור על ידי Darth Vader
    אם אתה ילדה בת 12 - תקנה ווי

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי natash2005
    אם אתה ילדה בת 12 - תקנה ווי
    זה לא קשור.... ל Wii עומדים לצאת דווקא הרבה משחקי MARIO
    ולחבר שלי יש WII והוא נהנה ממנו..... אז לא תמיד חייב לשאוף לקונסולה המושלמת...

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    רב המשחקים לווי - הם משחקים "לכל המשפחה"ובזה הם מתגאים גם . אם אתה משקיע המון כסף בקונסולה - לא עדיף אחת שתוכל להנות ממנה עוד שנים קדימה ?

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    יש לי את שניהם... אני הרב משחק בפס3 בגלל האונליין אבל לWII יש משחקים טובים והאונליין משתפר... יצא לו את המשחק שאני הכי מחכה לו SUPER SMASH BROS BRAWL ועוד הרבה.... כמו מריו וזה כיף... לWII יש הרבה משחקים דפוקים אבל יש כמה טובים... והיא גם זולה..
    הפס3 יכולה להעשים סרטים מוזיקה וכ'ו ... להפעיל משחקים באיכות גבוה... לשחק ברשת... לפי דעתי תקנה פס3 אני משחק בו הרבה יותר מהWII... יש לי משחקים מעפנים בWII אבל לא לשכוח שהוא עולה פחות... אם יש לך את הכסף תקנה פס3...לWII יהייה בעתיד יותר משחקים טובים עכשיו אין כמעט אחד...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    עוד ילדים יכולים להגיד לי מה הם חושבים?!?!

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    עוד ילדים יכולים להגיד לי מה הם חושבים?!?!
    מה יותר טוב מילד שיש לו את שתי הקונסולות?
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    ילד שיש לו את שלושת הקונסולות??לא אני..אבל בקרוב אני יהיה כזהXD

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    אני חושב שאני עדין לא קונה שום דבר
    אני לא יודעעעע מה כדאייי

אני פוחד להתמכר ואז לא לצאת עם חברים וזה
    בינתיים אני לא קונה.תודה בכל זאת אחים שליי

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    המלצה שלי...PS3..ווי נחמד אבל לא משו..אל תדאג..אם אתה אחראי אתה לא תתמכר..גם אם אתה תתמכר מתישהו אתה תפסיק כל כמה שעות..

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כמה מפתיע, המלצות על סוני 3 בקהילה של סוני. כמה מפתיע!.

שמע, בסופו של דבר ההחלטה שלך, ואל תתן להכתבות של אף אחד פה לשכנע אותך. ההמלצה הכי טובה היא פשוט לבוא לבית של מישהו (או חנות) ולשחק במשחקים הטובים ביותר שיש לקונסולה להציע, ובנוסף לכך לשאול/לבדוק מה הולך לצאת בעתיד, ולפי זה ומה שנאמר מקודם להחליט מה אתה רוצה.

אם אתה בכל זאת רוצה שמישהו אחר "יכתיב" לך מה לקנות, אז לכל הפחות כדאי לך לפתוח את הת'רד הזה בשני מקומות שונים (הקהילה של סוני והקהילה של נינטנדו) ולשאול שם, כי אחרי הכל, מי יודע יותר עת היתרונות של הקונסולה שלו והחסרונות של המתחרה מאשר פאן בוי מוטרף?. ואם לא זה, אז לפחות תספר לנו מה אתה מצפה מקונסולה, ואיזה משחקים אתה אוהב, כדי שנוכל להגיע למסקנה הזאת בעצמנו (זה מפתיע עד כמה אנשים יכולים להיות נחמדים כדי "לדפוק" את הקונסולה המתחרה במכירה פחות).

בכל מקרה, חשוב לזכור שלכל קונסולה יוצאים שלל סוגי משחקים, ולכן לתת הכללות שמשחקים ילדותיים יוצאים לקונסולה אחת, ואילו משחקים לא ילדותיים יוצאים לקונסולה אחרת זה פשוט מגוחך. סתם עבור דוגמה למשחק מאוד לא "ילדותי" שהולך לצאת בקרוב לווי זהו מן האנט 2, אשר עד לא מזמן היה הבעלים של התווית המפוקפקת AO (מבוגרים בלבד) בגלל הכמות המגוחכת של אלימות ודם שיש בו.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    נראלי שעדיף PS3 יותר סוס

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נראלי שעדיף PS3 יותר סוס
    סבבה, אז שיהיה לך בהצלחה עם זה, אבל בכל זאת אני מציע לך להשקיע בזה קצת עוד זמן כדי לגלות את היתרונות והחסרונות של כל קונסולה. ואם בסופו של דבר אכן תחליט שהפס3 יותר מתאימה לך, אז הייתי מציע לך גם לחשוב על 360, כי ה-360 מכוונת לאותו קהל יעד, וכרגע היא המובילה בתעשייה מבחינת ספריית משחקים (הדם של קונסולה מצליחה), וגם היא יותר זולה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    סבבה, אז שיהיה לך בהצלחה עם זה, אבל בכל זאת אני מציע לך להשקיע בזה קצת עוד זמן כדי לגלות את היתרונות והחסרונות של כל קונסולה. ואם בסופו של דבר אכן תחליט שהפס3 יותר מתאימה לך, אז הייתי מציע לך גם לחשוב על 360, כי ה-360 מכוונת לאותו קהל יעד, וכרגע היא המובילה בתעשייה מבחינת ספריית משחקים (הדם של קונסולה מצליחה), וגם היא יותר זולה.
    אחיי תודה על הייעווץץץ אני אחשוב עוד טיפה

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    זה עולם אחר לגמרי הWii והPS3.
    זה תלוי מה מדבר אליך יותר. אם אתה רוצה סתם קונסולה שתהיה לזמן פנוי קצר להשתעשע קצת עם כמה משחקים חמודים, אז תקנה את הWii.
    אם אתה באמת אוהב לשחק בקונסולות ונהנה מהאיכות הטובה ביותר שכוללת HD, בלי לחשוב בכלל תקנה את הPS3. זה מכשיר על.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי iidoido
    זה עולם אחר לגמרי הWii והPS3.
    זה תלוי מה מדבר אליך יותר. אם אתה רוצה סתם קונסולה שתהיה לזמן פנוי קצר להשתעשע קצת עם כמה משחקים חמודים, אז תקנה את הWii.
    אם אתה באמת אוהב לשחק בקונסולות ונהנה מהאיכות הטובה ביותר שכוללת HD, בלי לחשוב בכלל תקנה את הPS3. זה מכשיר על.
    אכן, לווי יש רק משחקים קטנים וחמודים.

עריכה: מתיימר להיות "אלים יותר ממן האנט 2".
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה