תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    אז ניגש יש ולעניין:סדרת טוני מזה כמה שנים הייתה הסידרה המובילה במשחקי הסקייטבורד ואף משחק שאיזהשהיא חברה האזה להפיץ לא היתקרב לקרסוליים של משחקי טוני הוק.לפני 2-3 שנים חלה היתדרדרות ברמת המשחקים
    ,הם כבר יותר מדי חזרו על עצמם לא חידשו שום דבר,ואז קם המיתחרה שלו SKATE עכשיו כמו שיש את מלחמת ה PS3-VS-X360-VS-WII יש:TONY HAWK-VS-SKATE.עכשיו נעבור לרשמים:כמה דברים שחודשו מהמשחק הקודם:המצלמה,עכשיו המצלמה ממוקומת האמת,במקום הרבה יותר נוח(בהתחלה תחשבו שזה זוועה) אבל אחרי 5 דקות תתרגלו.,
    המנוע של המשחק הפך להרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר ריאליסטי וואו! פשוט וואו! הטריקים כבר לא נראים כאילו הסקטבורד מסתובב מעצמו,אלא זה ממש ניראה שהשחקן מזיז אותו.,מערכת הסליידים שודרגה,עכשיו זה כבר לא שיש כזה קו שאתה צריך לשמור אותו באמצע עכשיו זה יותר קשה,אני לא יכול להסביר תנסו ותבינו. מבחינת הגראפיקה,לי דעתי זה כרגע בין הדמואים שהכי מרשימים בחינה גראפית לPS3(לא ממש מתקרב עוד לCRYSIS).
    מבחינת המשחקיות:לא הרבה הישתנה רק טריקים חדשים.
    עפ"י מה שהמפתחים אמרו,תוכל לבחור את מצב הקריירה שלך תוכל ליהיות סקייטר רחוב,או סקייטר רמפות.
    במשחק עצמו יש איזה משהו שגורם לו ליהיות שונה בהרבה מקודמיו אולי זה המנוע החדש אולי ה' יודע מה חח
    אז לסיכום:זה רק דמו,לא יכולתי להסיק ממנו כל כך הרבה אבל מהמסכנה שהסכתי מהדמו,מצפה לנו אחלה של משחק אבל הוא לא מבטיח וכנראה שיהיו איתו כל מיני עוד באלאגנים.הביקורת הבאה שלי תיהיה:או STRAGENHOLD המלא,או משהו אחר(תפסו את WARHAWK)

נ.ב

אחרי כמה זמן יוציאו אתכם מהדמו שיגידו לכם מה יהיה במשחק המלא,וייתנו לכם קוד שאין לי מושג מה הוא עושה תגידו לי אם אתם מנסים בבקשה חח

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אז מה אם לקחו את WarHawk? זה לא כמו במגזין IGM או משהו אחר שיש חלוקה, אתה יכול לעשות בכל זאת.
    וסיקור נחמד, אבל הייתי מציע לעבוד על הניסוח קצת - מבחינת סימני פיסוק, גם.
    אחרי כמה ביקורות גדולות אתה תהיה יותר טוב, בכל זאת ח"ח על ההשקעה!

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    תודה חח אני לאט לאט מישתפר...

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכון, זה טוב מאוד שאתה מסקר על הרבה דמואים, אבל אל תמעיט בסימני פיסוק ורווחים...

הרשמה