תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    מי שלא יודע Gmod זה sandbox של מנוע source ואני יכול לעשות אנשים (או חפצים) בתנוחות שונות ומשונות אז אם מישהו רוצה שאני יעשה תמונה מסוימת של איש (או חפץ (או חפץ עם איש)) אני שמח לעזור

נ.ב. את החתימה שלי (שאני לא כ"כ אוהב אותה) עשיתי ב Gmod
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    זאתי תוכנה חינמית?להורדה?

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    לא זה תכנית משחק וצריך לקנות אותו ביחד עם hl2
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    אם זה היה חינמי הייתי מוריד
    אבל אני לא ייקנה את זה
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    רגע,זה בא עם HALF LIFE?
    טוב,אני אולי אקנה את זה,גם את הלף לייף אני חושב שאני הולך לקנות.

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מה זה בכלל?? אפשר הסבר??

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי LiotkSa
    מי שלא יודע Gmod זה sandbox של מנוע source ואני יכול לעשות אנשים (או חפצים) בתנוחות שונות ומשונות אז אם מישהו רוצה שאני יעשה תמונה מסוימת של איש (או חפץ (או חפץ עם איש)) אני שמח לעזור

נ.ב. את החתימה שלי (שאני לא כ"כ אוהב אותה) עשיתי ב Gmod
    /

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אבל לא הבנתי האם זו תוכנה או מה??

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זו תוכנה שמאפשרת לך לקחת חפצים ממשחקים שיש לך על המחשב-כל עוד הם מהחברה Valve (על המשתמש של ה-Steam יותר נכון) ולשלוט עליהם.

השליטה הזאת מאפשרת הרמה של חפצים (לא משנה לכובד) ועוד כלים מאפשרים לעבוד וליצור דברים, דוגמא קלאסית היא לקחת מכונית [חפץ] לחבר עליה Hover balls [כלי] שיגרמו לה לרחף, ולשים לה Thruster [כלי] שיגרמו לה לנוע קדימה (מנוע, במילים אחרות).

מה יצא? מכונית מעופפת.

אפשר להוסיף לתוכנה המון Plug-in החל מחפצים ועד לכלים, כל זה עושה אותה התוכנה האולטימטיבית. אפשר לקנות אותה דרך הסטים, אבל חשוב לומר שהיא "מתלבשת" על המשחקים: DoD Source, Counter Strike Source, Half life 2, Half life : Lost Coast ועוד חפצים שמורידים.

עלות= 10$

הרשמה