תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    היי אנשים,

המחשב הזה לא מדהים, אני יודעת, אבל הוא עולה 2570 שקל, שזה יותר בתקציב שלי מאשר המחשב שהייתי רוצה לקנות...
    נראה לכם בסדר למחיר הזה? מישהו חוזה בעיות כלשהן?

לוח אם: Asus P5VD2-MX-SE
    מעבד: Intel CONROE Core 2 Duo 2.4Ghz E6600
    זכרון: 2GB DDR II
    מארז: ATX , כולל 2 יציאות USB , מלפנים , קרור : Air Guide
    כרטיס מסך: Geforce 6200 128MB
    דיסק קשיח: 160GB SATA
    צורב DVD
    כרטיס קול 6 ערוצים
    כרטיס רשת 10/100
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רמת גן
    מעבד את יכול לקנות יותר חדש... בעיני לא משהו...
    תני תקציב, ומטרה של המחשב, ונבנה לך.
    My System:
    CORE Duo QUAD Q6600 2,400MHZ B3
    Corsair 2GB DDR2 667MHZ
    ASUS P5N32-E-SLI
    8800GTX POINT OF VIEW 768MB DDR3
    SUPREAME FX SOUND
    400W ENERMAX LIBERTY
    ANTEC P180 BLACK
    SUMSUNG CRT 17' MAX RESULUTION 2054X1568
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    בתכלס אפשר לקנות מחשב בתקציב של 2.5K, את יכולה לקחת חלקים מהמחשב הקודם כדי לחסוך הוצאות כמו הארדיסק,כוננים וזיכרון...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    יחסית למחיר זה די טוב. כדאי לך להחליף כרטיס מסך לקצת יותר טוב.
    בקשר ל-USB את צריכה שניים מקדימה אבל יש לך 4 מאחורה נכון??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    זה תלוי במארז מן הסתם, אבל חייבים להיות יותר מ2 יציאות USB מאחור, גם אם המארז ג'נרי או לא ג'נרי

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    כדאי לקחת מעבד פחות טוב
    E6300

לרדת בזיכרון לגיגה אחת, ולקחת כרטיס מסך
    X1950pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    וגם איזה סוג של זיכרון לקחת? יעני איזו מהירות? 800Mhz או 667Mhz? באמת עדיף שתלכי על 1GB.. זיכרון 2GB DDR2 667 corsairעולה 450 בערך, ו1GB משו כמו 250 יכול לעלות...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    צריך שש יציאות USB במחשב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כמובן, 2 מקדימה ו4 מאחורה, אני אומר שבמקרה הכי גרוע יהיו 2 מאחורה ו2 מקדימה...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אבל זה גרוע כי אז חובה יהיה לקנות מפצל USB וזה סתם מעיק.
    אם יהיו 4 מאחורה ו-2 מקדימה אז כנראה שהיא לא תיצטרך מפצל בעיקר בגלל העובדה שלא נראלי שלפי הדרישות היא צריכה הרבה USB וחבל יהיה בשבילה לקנות מפצל. עדיף שזה יהיה פנימי ויותר נוח וככה גם בוודאי ייצא לה יותר זול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Sk8zi
    אבל זה גרוע כי אז חובה יהיה לקנות מפצל USB וזה סתם מעיק.
    אם יהיו 4 מאחורה ו-2 מקדימה אז כנראה שהיא לא תיצטרך מפצל בעיקר בגלל העובדה שלא נראלי שלפי הדרישות היא צריכה הרבה USB וחבל יהיה בשבילה לקנות מפצל. עדיף שזה יהיה פנימי ויותר נוח וככה גם בוודאי ייצא לה יותר זול.
    על זה אתם מסתכלים? נו באמת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    ראסמי, זה מימלא מארז ג'נרי אז מה זה משנה?

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    המון תודה על כל התשובות.

המחיר הרצוי מבחינתי הוא גג 2500 שקל (המחשב הזה האמת קצת חורג), והוא ישמש להורדות ולמשחקים. ברור לי שזה לא אידיאלי, אבל בסך הכל אני לא חובבת fps למינהם (משחקת wow, מחכה ל Spore).

מהמחשב הישן אי אפשר לקחת את הרוב (הוא צריך ספק כוח חדש, ההארד דיסק דפוק, כרטיס המסך עתיק). אפשר אולי להוציא ממנו צורב דיוידי, אבל נראה לי שרק ההתקנה שלו במחשב חדש תעלה לי יותר מלקנות אחד חדש (אני לא יודעת להתקין).

USB - אני משערת שיש מאחורה וזה פשוט goes without saying.
    Rehab Is For Quitters
    (Gadia (Draenei Huntress
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    spore? אני בספק אם הוא יריץ אבל לא פורסמו דרישות אז אני לא אגיד כלום בנתיים... התקנה של צורב DVD לא אמורה לעלות הרבה, וגם עדיף שלא תעשי את זה לבד כי אז זה באמת יעלה יותר.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    המחשב שלך טוב אם את רוצה לשחק מריו .סתם אבל כדאי לך לשנות את כרטיס המסך דחוף ובכלל
    אם המחשב שלך הוא אמור להיות לגיימרים אז תחכי עד נובמבר שיצאו הדברים החדשים ואז החלקים שאת רוצה לקנות יעלו גרושים וכך תחסכי יותר כסף.ובכלל אם את רוצה לעשות משהו טוב תעשי לבד נגיד אני לפני חודשיים הייתי אפס מאופס בעניין המחשבים והכל אבא התקין לי ועשה(כי יש לו תואר שני) אבל החלטתי לצאת מזה והתחלתי לקרוא כל מיני מדריכים ספרים חיפשתי בגוגל כל מיני דברים ותוך חודש וחצי בערך הפכתי לפחות או יותר מבין בזה ולמדתי להתקין ווינדוס להתקין את הכוננים וכל הדברים הבסיסיים וזה יעזור לך לכל החיים כי בכל מקרה אם כל פעם שתחדשי את המחשב שלך(וזה עלול לקרות מהר עם המחשב שלך) תשלמי לכל הטכנאים האלא אז את תפסידי הרבה במקום זה תתחילי לחפש לקרוא ולהתעדכן אם את רוצה פחות או יותר לחסוך כסף.חוץ מזה אם ברצינות מחפשים אז תוך חודש בערך כל ההתקנות וההרכבות אמורים להיות אצלך בראש ומוכנים לניסיון ואגב עם המחשב שלך אני מציע לעשות OVERCLOCK אם זה אפשרי אצלך(אם את יודעת איך) אם לא אז שוב פעם "עשי זאת בעצמך" לקרוא ולחפש או אולי אפילו לבקש ממישהו קרוב שיעשה לך את הדברים בחינם.<_<
    בהצלחה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    סורי על הדאבל פשוט זה חשוב אני קראתי שוב פעם את ההודעות ואמרת שאת לא יודעת להתקין כונן.LOL בשביל זה יש חוברת הדרכה.מסבירים שלב שלב את ההתקנה.חוץ מזה אם המחשב הולך לשמש להורדת משחקים אז את צריכה להתמקד במהירות האינטרנט כדי שהמשחקים יירדו מהר יחסית ושלא תתיבשי מול המחשב ובשביל זה כל חסיכת הכסף שבעצם תלך למהירות האינטרנט,הסבר:במקום לתת את הכסף לטכנאי את תביאי את הכסף לחברת אינטרנט שתספק לך אינטרנט מהיר וטוב אם ברצונך להוריד משחקים.אה וגם כדאי לך להשים מאוורר טוב במחשב כי במקרה של הורדת משחקים את צריכה להשאיר את המחשב דלוק בלילה,הסבר:שאת לא נוגעת במחשב הולכת לישון וסוגרת את המסך כל המהירות מתמקדת בהורדה ואז מהירות ההורדה צוברת מהירות בכמויות.אבל בשביל התענוג של להשאיר את המחשב דלוק 24 שעות את תצטרכי לקרר אותו היטב ופה חוזר עניין המאוורר שתצטרכי לספק(לא לספק,כאילו לספק למחשב),וזהו את מסודרת.בהצלחה(שוב פעם) עם המחשב .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    היא רמה שהיא משחקת רק בוואו ובמשחקים המוניים, אין ממש מה לשדרג במחינת הכרטיס מסך... ולמה לה לעשות OC? סתם מיותר

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רמת גן
    בקשר לSPORE... זה די קפיצה מעלה הפופיק כי המשחק נידחה ל2009.. ועד אז כל עולם המחשבים יתהפך פעמים...
    תקני מחשב פשוט עכשיו ותשאירי הרבה אופציות לשידרוג.
    לדוגמה, תקני לוח אם טוב שתומך בהרבה דברים כמו מעבד מרובע ליבות (שאומורים לרדת כשיכנס הדור הבא) DDR2 בנתיים לא נעלם אז שיהייה כזה, אפיק PCIEX לכרטיס מסך, מעבד תקני E2160 של אינטל, הוא יספיק לך מעל או מעבר לדרישות שלך.. ואחרכך את יכולה לשדרג אותו למשהו באמת טוב.. בקשר לכרטיס מסך תקני עכשיו איזה 7600GT ותשרדי איתו עוד שנה בערך ואז תקני חדש..
    לפי דעתי זה האופציות שלך לעכשיו...
    My System:
    CORE Duo QUAD Q6600 2,400MHZ B3
    Corsair 2GB DDR2 667MHZ
    ASUS P5N32-E-SLI
    8800GTX POINT OF VIEW 768MB DDR3
    SUPREAME FX SOUND
    400W ENERMAX LIBERTY
    ANTEC P180 BLACK
    SUMSUNG CRT 17' MAX RESULUTION 2054X1568
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    תודה אנשים.
    אייסי אני בנאדם מבוגר בלי הרבה זמן פנוי. אם הייתי בגילך אולי הייתי משקיעה בלקרוא מדריכים, בינתיים אשאר עם מאמרים
    nvidia, אם יש לך זמן וכוח, תוכל אולי לתת לי מפרט מלא שאתה ממליץ עליו?
    Rehab Is For Quitters
    (Gadia (Draenei Huntress
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    טוב איך שאת רוצה אבל אני יכול לבנות לך מפרט אם את צריכה גם אני עכשיו עם מחשב אנתיקה וNVIDIA צודק אם את משחקת משחקי רשת אז את לא צריכה משהו מפלצתי אבל בכל מקרה הנה קישור למפרטים מומלצים שאמור לעזור לך יש שם כל מחיר ומפרט על פי המחיר הנה תכנסי לפה ותבחרי מפרט המפרטים מחולקים לקטגוריות כך שזה אמור להיות לך קל מאוד לבחור(משרדי,גיימרי,עבודת גרפיקה וכו') תיכנסי לפה ופה כבר הכל כתוב)

הנה הקישור:http://hwzone.co.il/specslist/main.php

ובקשר לקניית מחשב אז את יכולה להיכנס לפה ולבנות לעצמך מפרט לפי ההצעות באתר או בכלל הצעות והרכבת מחשב הכל כולל הכל עולה בערך 45 ש''ח אם אני לא טועה
    כנסי לפה ותרכיבי מפרט:http://tms.co.il/pcbuilder.php

שתף ב-Google+

הרשמה