תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    שלום רציתי לדעת אם יש אפשרות לשחק במשחק WARHAWK גם אם האינטרנט שלי לא עובד זאת אומרת אם זה יתן לי להיכנס למשחק גם ללא אינטרנט אני מכיר את החוקים של הפורום ואני יודע שצריך להיכנס לדיון עזרה אבל דוגרי אף אחד לא נכנס לשם.......
    עריכה:או קיי אז ככה יש לי שני שלטים אני מאד אוהב לשחק עם חברים במסך מפוצל אני גם מאד אוהב את הז'אנר של המשחק אבל אין לי אינטרנט. בשורה התחתונה:עדין שווה לי לקנות WARHAWK?

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אני לא יודע אם זה יתן לך להכנס למשחק ללא אינטרנט בכלליות זה כן אמור כי אני יודע שיש איזה אפשרות LAN כזאת....
    בכל מקרה מה הטעם לשחק במשחק הזה ללא אינטרנט.....

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    רק עם יש לך אותו על דיסק, גרסת הPSN חייבת אינטרנט בשביל לפעול

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    יש לי את גירסת הPSN כדי להיכנס אתה חייב להיות SIGN IN אבל אם נכנסת למשחק שאתה מחובר ובזמן הכתוביות שבהתחלה זה מתנתק (קורה לי לפעמים) אז אתה לא יכול להיכנס לONLINE אבל אפשר להיכנס למשחק ברשת ביתית ולשחק אם מסך מפוצל עם חברים גם שאתה לא מחובר...
    ratchet456 אהבתי את השם...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    יש לי את גירסת הPSN כדי להיכנס אתה חייב להיות SIGN IN אבל אם נכנסת למשחק שאתה מחובר ובזמן הכתוביות שבהתחלה זה מתנתק (קורה לי לפעמים) אז אתה לא יכול להיכנס לONLINE אבל אפשר להיכנס למשחק ברשת ביתית ולשחק אם מסך מפוצל עם חברים גם שאתה לא מחובר...
    לפני כמה ימים הסבירו לי שאפשר לפתוח סרבר עם סיסמא שרק אתה יודע, ולשחק לבד...
    אפשר לעשות את זה גם אם האינטרנט לא עובד?

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    לפני כמה ימים הסבירו לי שאפשר לפתוח סרבר עם סיסמא שרק אתה יודע, ולשחק לבד...
    אפשר לעשות את זה גם אם האינטרנט לא עובד?
    לא בדיוק ... אם אתה לא מחובר אתה נכנס לאופצייה לשחק ברשת ביתית ואז אתה משחק לבד בלי שאף אחד יכול להיכנס אלא אם יש לך עוד פס3 בבית... חח
    אם אתה עושה סרבר באופצייה של ONLINE אפשר לעשות קוד לשחק לבד... אבל צריך להיות מחובר בשביל זה... בקיצור בוחרים לשחק בLAN פרטי בMENU במקום ONLINE ואפשר לשחק לבד ...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    לא בדיוק ... אם אתה לא מחובר אתה נכנס לאופצייה לשחק ברשת ביתית ואז אתה משחק לבד בלי שאף אחד יכול להיכנס אלא אם יש לך עוד פס3 בבית... חח
    אם אתה עושה סרבר באופצייה של ONLINE אפשר לעשות קוד לשחק לבד... אבל צריך להיות מחובר בשביל זה... בקיצור בוחרים לשחק בLAN פרטי בMENU במקום ONLINE ואפשר לשחק לבד ...
    אוקיי תודה!
    אחרי שאקנה את המשחק, אעשה LAN לבד כדי ללמוד אותו...

הרשמה