תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    חוץ מלאנשים במשפחה אני לא מוצא את הדיון הזה יעיל במיוחד. הוא כולל הערות לאנשים שבמשפחה עצמה.

מידות הערכה אישיות שלי (פרשו בעצמכם):
    -אנגלית. הדמות שלי מדברת שתי שפות: אנגלית ואיטלקית. עברית לא. אנגלית זהו בונוס חשוב מבחינתי לכל אחד מכם (חברי המשפחה), ושמינימום תבינו את הפקודות שלי, ולא תעמדו מולי ותתחילו לשאול בוונט מה עושים. (מכוון אל John בעיקר).
    - RP. אני יכול לוודא שאתם שומרים על זה כשאני מחובר, אבל לא תמיד. אני מבקש מהקאפוס ומהSoldiers לדאוג לזה כשאני לא נמצא, כי אף אחד לא מגיע לMade+ בלי זה.
    תבדילו בין OOC לIC בנוסף.
    -ראנקים, תפסיקו לשאול "מתי אני מקבל ראנק?????", ראנק ניתן למי שבאמת מגיע לו ונחוץ שהוא יקבל אותו. לשלם טונות של כסף ולהיות נאמן אלו הם גורמים חשובים (הכסף יותר p: ), אבל אנחנו לא ניתן דרגת Made לאנשים שהם פשוט לא מתאימים. זוהי דרגה חשובה, ואני רוצה שרק אנשים שיודעים לחשוב (וכמובן RP) להגיע לשם.
    -לא להסתבך עם שוטרים. לא לחטוף\להרוג\לשים נייטרו לידם, זה ממש לא ריאליסטי. במציאות, מאפיות משחדות את המשטרה ומשאירות את הכל שקט ביניהם. שוטרים זה לא שעשוע, ואני אישית אכה (IC, אני לא אבוא לכם עד הבית o: ) כל אחד שאני אשמע שהוא הסתבך ככה סתם עם המשטרה. למה? כי הדמות שלי מתעצבנת כשאנשים הם טיפשים, וכשאנשים מסתבכים עם המשטרה בשביל כלום הם טיפשים.
    אנחנו מעדיפים, בעיקר בגלל סיבות של רול פליי, לשחד שוטר במקום לעשות איתו מרדפים\להרוג\לחטוף אותו. כמובן שזה דורש שיתוף פעולה מהצד השני (הערה קטנה לשוטרים: אם אתם חושבים שכל השוטרים מאמינים בצדק ושונאים מאפיות ולא יקחו שוחד, אז אולי אתם מדברים על שוטרים חסרי ניסיון וצעירים. במציאות, רוב השוטרים נשחקים אחרי כמה שנים, והם מעדיפים לעשות עסקים כאלו מהצד. תאמינו או לא, בני אדם הם לא צדיקים, אז אני מציע לשתף פעולה ולעשות רול פליי, כי לפעמים גם במציאות שוטרים נרצחים, ויותר ממה שכתבתי למעלה אני לא יכול לעזור בקשר לזה.)
    -שלושה דברים שבשבילם מאפיות במציאות קיימות: כסף, כסף, ועוד פעם כסף.
    כבוד וכל זה הם רק דברים שוליים, וכל ה"אנחנו משפחה מכובדת" זה לא ממש..הממ..
    אם מישהו הוא מכובד, הוא לא צריך להגיד את זה, פשוט יודעים את זה.
    העניין של הכבוד לאנשים זה כבר הסדר הפנימי של המשפחה, ראנקים וכו'. זה החלק היותר אישי, שאי כיבוד של אדם מסויים יגרמו לו לשכב על הרצפה, בגלל שאותו אדם התעצבן. ולא, אין לזה קשר ל"מאפייה".
    אנחנו עשינו מערכת אמיתית של צוותים, כאשר בראש כל צוות יש קאפו. הקאפו צריך להשיג כסף בעזרת הצוות שלו, ולהתחיל לחלק.
    אנחנו עשינו שכל שבוע כל קאפו צריך לשלם 50 אלף דולר. עכשיו העלנו את זה ל70 אלף, וכנראה שנעלה את זה עוד בבוא הזמן. למה? בשביל ליצור עליהם לחץ בשביל שהם ימצאו עוד שיטות להשיג כסף, ובנוסף לנגוס להם מכל עסקה שאני שומע עליה.
    למה אני חופר על זה? בגלל השאלות של "עשיתי עסקה. אני צריך לשלם לך?"
    התשובה היא "תלוי".
    אתה לא מחוייב לשלם, אבל הבוס לא יסרב. למה? כי הוא אוהב כסף, כמו שכולם אמורים.
    הבוס יפתח חיבה, נורמלית, בתוך הדמות (IC), לכל מי שמרוויח בשבילו כסף.
    זה כולל Capos. הוא יפתח חיבה לקאפו שמביא לו יותר כסף מהנדרש בסוף שבוע, ועושה עבודה יותר טובה.
    -לא להיות טמבל. זאת לא בקשה גדולה מדי, אני רוצה שאנשים יבינו מה שאני מדבר אליהם, ויפעלו נכון. תירו כשאני אומר לכם, אל תירו כשאני לא אומר לכם, תלכו לפה תלכו לשם תסיעו אותו לפה ותתקשרו להוא שם, פעולות בסיסיות.
    -לא להתלונן. יש תפקידים שהם ברובם (למעשה, הם כולם) עמידה ללא תזוזה כמעט, שמירה על כניסות וכד'. לא ראיתי עד עכשיו הרבה תלונות. אם אתם רוצים לרוץ מחוץ לבניין או משהו בסגנון, תבקשו ממישהו שיחליף אותכם ותצאו לרוץ.
    אני מספר לכם כבר הרבה פעמים שפעם הייתי שומר על האזור של הVIP באלהמברה (אותו Interior של הRAR), ולאחר שבועיים הפכתי לאנדרבוס. למה? כי לא הייתי מתאים לעבודה הזאת, והוכחתי את זה (ולרפי השכל: לא הוכחתי שאני טמבל בשמירה, הוכחתי שאני טוב בשליטה ובחשיבה).
    אומנם הרבה אחרים המשיכו לשמור, מאז ועד הסוף, כי פשוט לא אכפת להם.
    העיקר זה לא הראנק, העיקר זה הRP. אם אני אוהב לעשות RP של אחד שעושה את העבודה השחורה, נהדר.

וכך נגמר הקטע להיום, מצטער על כל טעות כלשהי בטקסט, כתבתי את זה ב2+ בלילה.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    בקשר לשוחד עם השוטרים..
    כל השוטרים יודעים שאם הם נתפסים לוקחים שוחד הם מועפים מהמשטרה..
    אז אל תבנה על זה כRP לתת שוחד לשוטר...
    יש לך BAIL שזה יציאה בערבות..יש גם עורך דין..ואם אתם רק רוצים כסף אז לא תהיה לכם בעיה לשחרר בני משפחה בערבות..

זהו..
    בהצלחה לך.
    אתה תהיה LEADER טוב לאחד מה FACTIONS שנעשה של MAFIA\משפחת פשע..
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    אם הם יתפסו. מי כבר עוקב אחרי כל אחד במציאות? מעבירים את זה משרוול לשרוול ואף אחד לא רואה. בדרך כלל במציאות זה יותר טוב מהשכר שהם מקבלים.

ואני אנדרבוס, לא בוס.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    יש מבין הכל...ואני אוהב שוטרים...אין להם בעיות איתי(כי אסור RK).

מעשיו של אדם שיכור, הם מחשבותיו של אדם פיקח...
    להיות קומוניסט זה לא כואב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    כל הכבוד עידו, כל הכבוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    הבנתי הכל, הטעות היחידה שלי היא להתעסק עם שוטרים.
    לא יקרה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Rage'
    הבנתי הכל, הטעות היחידה שלי היא להתעסק עם שוטרים.
    לא יקרה.
    כנ"ל
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    כל הכבד.
    יוזמה יפה