תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    התקציב שלי הוא בסביבות ה- 3000-4000 מקסימום לכל היותר.
    רציתי לדעת מה אתם מציעים לי לקנות.
    אני מדבר על מפרט, כרטיס מסך שיפעל טוב עם משחקים , זיכרון פנימי{לא חייב מורחב מידי, לא צריך יותר מ-150 ג'יגה} , זכרון , מהירות אינטרנט טובה , רמקולים , מסך{אפשר דגם וכו'} , רמקולים וכל שאר חלקי המחשב שלא עולים לי בראש.
    בבקשה הציעו לי את הפריטים הטובים ביותר עד כמה שאפשר.
    תודה מראש לעוזרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    מסך טוב, רמקולים, מקלדת, עכבר וגם חומרה טובה? מצטער, אבל תצטרך להגדיל קצת את התקציב אם אתה רוצה משהו למשחקים כבדים. באילו משחקים אתה משחק, בעיקרון? ולאילו אתה מחכה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כעקרון, זה למחשב משותף של שתי הבת-דודות שלי.
    אחת היא כזאת טומבוית כזאת. היא תשחק GTA VICE CITY, PRO , ו- virtua tennis 3.
    הן לא צריכות משהוא מפציץ ומורכב מידי. התקציב הוא כמו שרשום למעלה ואני מבקש מאנשים להמליץ לי את הטוב ביותר שניתן להשיג במחיר זה.
    אה וגם אני רוצה המלצה על מהירות אינטרננט טובה.

ד"א: בבקשה כל מי שיכול לתת עצה למחשב שיכתוב כאן.
    אפילו אם מישהוא אחר הציע אז תציעו גם כי זה חשוב לי לשמוע דעות שונות.
    תודה מראש!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    או.קיי, ניסיתי לארגן משהו,
    4400+
    Asus M2N-E
    OCZ 2GB (1*2) 667
    WD 160GB
    ASUS X1650PRO
    NZXT Trinity
    זה יוצא בערך 3K, ותוכל לקנות את המסך VP930B שהוא מצוין וגם כולל פאנל VA שהוא יותר טוב מTN. בקשר לרמקולים - אני לא ממש מבין בזה, אבל אם אתה מתכוון להשקיע במשהו מיוחד בהם או בעכבר ובמקלדת, תגיד לי ואני אוריד משהו מהמפרט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אתה לא חייב להמליץ לי על מפרט ברמה הכי גבוהה.
    רמקולים ומקלדת אתה לא חייב להמליץ.
    אם תוכל לכתוב המלצה עד 3500-3700 זה יהיה מצויין.
    אתה יכול גם אפילו להוריד קצת מהמחשב.
    אתה לא חייב לתת בידיוק את החלקים הכי טובים.
    אני מבקש אחי שתציע חלקים עד מקסימום 3700 שקל לא כולל רמקולים ומקלדת.
    אם מה שרשמת למעלה יותר מהמחיר, אז תוכל להוריד רמה של איזהשהוא חלק\ים מהמחשב.
    תזכור אחי שאני לא רוצה שתכלול את המקלדת והרמקולים במה שאתה כותב אלא רק את חלקי המחשב שיגיעו למחיר מקסימום של 3700 שקל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אפשר לרדת ל1GB זיכרון, משהו שתמיד אפשר להוסיף.
    אז זה יצא פחות 100 ש"ח +-, אבל בעיקרון מה שרשמתי למעלה זה 4K (כולל המסך).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    וכמה כסף ייצא אם יורדים ל- 1 ג'יגה זיכרון?? {כמובן בלי המקלדת והרמקולים}.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אמרתי 100 ש"ח פחות, זה גם לא משהו..
    אבל לפחות יצא לך מחשב סביר+, Mid-End טוב להיום. אם תוכל לגרד 200 ש"ח ככה אז בסדר, תיקח את זה, אם לא אפשר לרדת במעבד אבל אני חושב שזה כבר לא יהיה שווה, אולי אם אתה מסכים אז לרדת בהארדיסק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אם נרד בארדיסק נגיד 30 ג'יגה זה לא יהיה סכום רציני. זה יהיה כמו 50 ש"ח +- לא??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    בעיקרון יש 80GB, 160GB, 250GB, 320GB וכן הלאה. אם תרד ל80, אני משער שזה יהיה 100-150 ש"ח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    לא אז עזוב. בשביל 100 שקל אני מעדיף להכפיל להן את הזכרון וזהו.
    תודה BIA אני מעריך את זה אחי. אם אתה צריך משהו תבקש

ד"א: אשמח לשמוע עוד הצעות מכמה ילדים לפי ההנחיות המתוארות בהודעות למעלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אתה שמח לשמוע אני שמח להגיב אוקיי אז ככה 3700 מקסימום אז אני ניסיתי לבנות לך משהו זה אמור להיות טוב.

קודם כל אני יביא לך קישור יש שם מפרטים מומלצים בכל כמות של תקציב אז זה יהיה טוב אם לא תיהיה מרוצה: http://hwzone.co.il/specslist/main.php זה מחולק לקטגוריותכך שיהיה לך קל למצוא אה וגם אזהרה מראש אל תיקח AMD כי אפשר לחמם עליו ביצה ובמיוחד עם החום האימים הזה שיש לנו בארץ.INTEL יותר יציב כפיש?

הנה המפרט:

588-GIGABYTE GA-P35-DS3-לוח אם
    DDR2 2048MB 800MHZ CL5 Corsair-449-זיכרון
    399-Gigabyte Poseidon-מארז=יש לך בחירה בצבע כסף או בצבע שחור.
    285-Kingston DDR2 1024MB 800MHZ CL5-זיכרון
    848-Sapphire Radeon X1950PRO 256MB PCIe-כרטיס מסך
    644-Core 2 Duo E4300 Box Intel-מעבד
    399-Western Digital WD3200KS-דיסק קשיח 320 ג'יגהבייט

הנה הרכבתי לך מפרט.

המחיר הסופי הוא 3612 ש''ח וזה מפרט מצוין בשביל המחיר.
    נשאר לך עוד 88 ש''ח בשביל ציוד היקפי .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    אתה שמח לשמוע אני שמח להגיב אוקיי אז ככה 3700 מקסימום אז אני ניסיתי לבנות לך משהו זה אמור להיות טוב.

קודם כל אני יביא לך קישור יש שם מפרטים מומלצים בכל כמות של תקציב אז זה יהיה טוב אם לא תיהיה מרוצה: http://hwzone.co.il/specslist/main.php זה מחולק לקטגוריותכך שיהיה לך קל למצוא אה וגם אזהרה מראש אל תיקח AMD כי אפשר לחמם עליו ביצה ובמיוחד עם החום האימים הזה שיש לנו בארץ.INTEL יותר יציב כפיש?

הנה המפרט:

588-GIGABYTE GA-P35-DS3-לוח אם
    DDR2 2048MB 800MHZ CL5 Corsair-449-זיכרון
    399-Gigabyte Poseidon-מארז=יש לך בחירה בצבע כסף או בצבע שחור.
    285-Kingston DDR2 1024MB 800MHZ CL5-זיכרון
    693-nVIDIA GeForce 8600GT 256MB PCIe Gigabyte
    1170-Intel Core Duo E6600 Box

הנה הרכבתי לך מפרט.

המחיר הסופי הוא 3584 ש''ח וזה מפרט מצוין בשביל המחיר.
    נשאר לך עוד 114 ש''ח בשביל ציוד היקפי .
    הוא רוצה גם מסך.
    ובלי קשר, עדיף לך במפרט הזה שתרד בזיכרון, קח Trinity או טריטון ותעלה לX1950PRO.
    וAMD מצוינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אה עם מסך...לפי משאני יודע AMD מתחמם בטירוף היה לי פעם נשרף לי כי בכל מקרה שאתה מפעיל משחקים זה יותר קשה ומעביד אותו יותר וAMD פחות יציב אם אתה רוצה אני יכול להראות לך כתבה שבה מסבירים ובטעות שכחתי דיסק קשיח להשים חח אני יתקן את זה ודרך אגב מפרט ב3700 עם מסך זה כמעט ובלתי אפשרי כיוון שהמינימום זה 1000 במסכים אז תחשוב שיש עוד להרכיב מחשב לדעתי אם סקאזי צריך משהו שיעבוד לו טוב ויפעיל משחקים נורמלים אז המינימום זה 4500 ש''ח אם אתה רוצה כולל מסך . אבל... שנייה אם אתה רוצה אז אמרתי כנס לקישור הזה ותבחר...

http://hwzone.co.il/specslist/view/142/ הנה מפרט ב-4500 עם AMD והוא עם מסך של SAMSUNG 19 אינצ' מסך דק זה אמור להיות טוב...

אבל אם אתה רוצה משהו רציני אז אתה תצטרך לקחת VIEWSONIC שכרגע בשביל הגיימינג זה המסך המושלם בשבילך.אה ודרך אג אני מזהיר אותך שאם תיקח את 16X9 WIDE SCREEN אז זה לא מומלץ כי כל המשחקים האלה של 2006 ומטה עובדים על 3X4 וזה אומר שיכול להיות שבמשחקים כאלו יהיו לך מריחות על המסך.
    נגיד אצלך ראש עגול ואם תצלם את זה על 3X4 ותסתכל את זה במסך הפרצו שלך יהיה אליפסה D: אבל במשחקים החדשים יש אפשרות בחירה...

הסבר למה נוצר הפורמט של ה:16X9 מדענים חקרו וגילו כי התמונה שאנחנו רואים בעיניים זה תמונה מלבנית ולא ריבועית וכדי לקרב את התמונה למציאות ולהפוך את התמונה ליותר ריאלית יצרו את הפורמט 16X9 שזה בעצם באותו פורמט שהעיניים שלנו רואים.

יתרון:מרגישים כמו בקולנוע ומקבלים חוויה גדולה יותר.

חיסרון:כל המשחקים שהם מ-2006 ומטה עובדים על תמונה ריבועית ויתכן שתראה מריחות ו עיוותים מיותרים על המסך.
    הבחירה בידיך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אה ודרך אגב הנה מפרט ב-2500 שקל ללא מסך ואת המסך אתה יכול לבחור לעצמך

כנס לפה:http://hwzone.co.il/specslist/view/47

אה ו-BIA כנס לפה הנה הסבר שקונים מחשב במה להתחשב וכל ההזהרות והסברים לקניית מחשב פלוס זה יפתור את ה"וויכוח" לגבי AMD ו-INTEL

כנס לפה:http://hwzone.co.il/articles/buyers_guide/ המדריך השלם הוא 8 עמודים אתה יכול לבחור שם כרטיס מסך ותראה מה שכתוב לגבי AMD וזה מניסיון.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    אה ודרך אגב הנה מפרט ב-2500 שקל ללא מסך ואת המסך אתה יכול לבחור לעצמך

כנס לפה:http://hwzone.co.il/specslist/view/47

אה ו-BIA כנס לפה הנה הסבר שקונים מחשב במה להתחשב וכל ההזהרות והסברים לקניית מחשב פלוס זה יפתור את ה"וויכוח" לגבי AMD ו-INTEL

כנס לפה:http://hwzone.co.il/articles/buyers_guide/ המדריך השלם הוא 8 עמודים אתה יכול לבחור שם כרטיס מסך ותראה מה שכתוב לגבי AMD וזה מניסיון.
    אתה צוחק?
    AMD מצוינים, ואני לא אשנה את דעתי בגלל 'מדריך מומחים'. לא אמרתי שכרגע הם יותר משתלמים מאינטל (בחלק כן), אבל... בעיקרון הם טובים מאוד ואולי המקרה שלך היה חד פעמי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לא חושב כך אצלי AMD נשרף ויש לי בבית שני מחשבים שעובדים על אינטל והם מצוינים לא יודע אולי זה היה מקרה חד פעמי אבל אם אתה רוצה יש לי עוד מלא כתבות "מומחים" כאלה.. ובכלל אני יודע שבארץ אינטל נמכר יותר טוב זה כבר אומר משהו... אבל אתה כדרכך אולי זה קרה אצלי בגלל איוורור דפוק אני לא יודע כיום אינטל מראה ביצועים טובים הרבה יותר מAMD אבל AMD משתלמים יותר. דרך אגב אם מישהו הולך לקנות מחשב והולך על AMD אז שתדעו שעוד מעט יוצא המעבדים החדשים של AMD שיקראו ברצלונה ויהיו הראשונים שכל 4 הליבות יהיו "טבעיות" ולא "מודבקות" כמו של אינטל זהו אין לי יותר מה להגיד. ובקשר לAMD אני הייתי בחו''ל ואמרו לי שAMD משתלם יותר... אולי אתה צודק אבל אני הולך לקנות אינטל בגלל הביצועים כי אני פחות "חסכן קמצן" אני הולך יותר על הביצועים שבהם ביינתיים אינטל עוקפת את AMD.ובכלל בחלקים של AMD אני פחות מתמחה אני יותר מבין באינטל למרות שAMD זולים יותר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    קרית אתא
    אני רוצה עזרה בקניית מחשב חדש לקראת ut3 אני רק משחק ut ולא חשוב לי השאר
    בתודה מראש ואם אפשר גם לקנות דרך האתר שנה
    אמיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מה אתה מכניס את זה לפה? אני לא מבין אתה כבר פתחת נושא אחד למה אתה כותב את זה פה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    kanes le tms.co.il ve tivhar leha masheu ze amshvim t0vim
    שתף ב-Google+

הרשמה