תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    שלום.

לאחר התבוננות ממושכת בקהילה הזאת, החלטתי: אני משיג לעצמי עותק של GUILD WARS!
    אבל יש בעיה אחת: אין לי מושג במה לבחור. קיוויתי שהשחקנים כאן שיודעים יותר ממני בנושא יוכלו להמליץ לי על אחד מהמוצרים הבאים:
    GUILD WARS NIGHTFALL
    GUILD WARS FACTIONS
    GUILD WARS PLATINUM

כמו כן יש לי מספיק מרשרשים כדי להוסיף לכל אחד מהמוצרים הבאים (אחד מהם!) את חבילת ההרחבה.

תמליצו לי ותענו בבקשה על השאלות הבאות: מה מוסיפה חבילת ההרחבה?
    האם היא מוסיפה לכל אחד מהמשחקים?
    האם יש הפרדה בין אלו שמשחקים בהרחבה בין אלו שאין להם?

זה הכל.

בתודה מראש
    STEN101
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יש ארבעה מוצרים בסיסיים:
    • Guild Wars (הקמפיין נקרא Prophecies)
    • Guild Wars: Factions
    • Guild Wars: Nightfall
    • Guild Wars: Eye of the North (נקרא בקיצור GWEN)
    גרסת הפלטינום מכילה את המשחק הראשון (פרופסיז) ואת ההרחבה (GWEN). אם אתה מתכנן לקנות את שניהם, כדאי לך לקנות את הפלטינום. זה יותר זול (209 שקל במקום 251 שקל).
    אני לא בטוח מה יותר כדאי. אולי בקרוב אני אגבש דעה. עד אז, אתה יכול לקרוא קצת על כל משחק פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אני מכיר מקום שמוכר את הפלטינום ב-199 ש"ח

אני מקווה שעוד אנשים יגיבו.
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    קודם כל- למקרה שאתה לא יודע, כל משחק (חוץ מEye of the North) הוא עומד בפני עצמו, ולא צריך את שאר המשחקים בשביל לשחק בו.

הנה פירוט קצר על כל קמפיין, ודעה שלי עליו:

Prophecies:
    הקמפיין שהתחיל את הכל, והאהוב עליי ביותר. עלילה מצוינת, משחקיות כיפית, והמון המון כיף. בקמפיין הזה תוכל לבחור מתוך 6 מקצועות:
    הלוחם (Warrior):
    מתמחה בקרבות פנים מול פנים, ומשתמש בחרב, פטיש או גרזן. ללוחם יש המון חיים ומעט אנרגיה ומתמקד בעשיית נזק רב דרך קרב פנים מול פנים.
    הסייר (Ranger):
    מתמחה בנשק מטווח רחוק, ומשתמש בחץ וקשת. לסייר יש שריון חזק והוא המקצוע היחיד שיכול להשתמש בסקיל ללכידת חיה, כך שהוא יכול לצאת למסעות יחד עם עוד חיה.
    הנזיר (Monk):
    מתמחה בריפוי הקבוצה ובהגנה עליה, ומשתמש במטה קסם. הוא יכול גם להתמקד בעשיית נזק קדוש. הנזירים הם חלק חשוב בקבוצה כי הם יכולים לרפות ביעילות רבה.
    המעלה באוב (Necromancer):
    הנקרומנסר הוא קוסם ששולט במוות. הוא מתמחה בהקרבת חיים או זימן צבא אל מתים שיעזור לו. הוא גם יכול להטיל קללות רבות עוצמה על אויביו.
    היסודן (Elementalist):
    האלמנטליסט הוא קוסם ששולט ביסודות. הוא יכול להתמחות ביסוד האש, שגורם הרבה נזק, או אולי ביסוד האדמה, שמגן בעיקר על האלמנטליסט והחבורה שלו, או ביסוד המים שמתמחה בלהחליש את האויב, או אולי ביסוד האוויר, שמתמחה בגרימת נזק תוך התעלמות מהשריון.
    האשליין (Mesmer):
    המסמר הוא קוסם שמתמחה בלהחליש את האויב ולהטיל עליו קללות רבות. גם הוא משתמש במטה קסם, כמו שאר מטילי הקסמים.

Factions:
    הקמפיין השני, שמתרחש ביבשת קנטה, יבשת שהיא כמו סין או יפן. אני פחות אוהב את המשחק הזה (חוץ מהמקצועות החדשים, שהם מעולים!), אבל עדיין הוא משחק טוב ומהנה.
    בקמפיין הזה תכולו לשחק בעוד 2 מקצועות, בנוסף למקצועות הקודמים:
    המתנקש (Assassin):
    המתנקש משתמש בסכינים, והוא זז כמו הצל ממקום למקום. כשהוא תוקף הוא משתגר לאויב, משגר קומבו קטלני, ומיד משתגר בחזרה מבלי שיפגעו בו.
    הריטואליסט (Ritualist):
    הריטאוליסט מזמן רוחות שיעזרו לו בקרב ומשתמש בכל מיני קסמים חזקים שקשורים לאפר של מתים ולרוחות של מתים כדי לעזור לו בקרב. גם הוא, כמו שאר מטילי הקסמים, משתמש במטה קסם.

Nightfall:
    הקמפיין השלישי והאחרון (GWEN לא נחשב כל כך קמפיין). הוא מתרחש ביבשת אלונה, יבשת בעלת אופי אפריקאי. המשחק פשוט מצוין, והוא גם מציג מאפיין חדש: גיבורים. הגיבורים הם שחקנים הנשלטים על ידי המחשב, שמשתלבים בעלילה, והשחקן יכול לקבוע באילו נשקים הם משתמשים ובאילו יכולות. לקמפיין יש גם עלילה טובה, ומשחקיות נהדרת.
    במשחק נוספו עוד 2 מקצועות בנוסף למקצועות של הקמפיינים הקודמים. שימו לב שבמקצועות של Factions אפשר לשחק רק אם יש לכם גם Factions וגם Nightfall. במקצועות הראשונים (המקצועות של פרופסיז) אפשר לשחק גם אם אין לכם פרופסיז.
    המקצועות החדשים הם:
    הדרוויש (Dervish):
    הדרוויש הוא מאמין של האלים, והוא משתמש בחרמש. הוא מתמחה בלהטיל קסמי חיזוק חזקים על עצמו. בשלבים מאוחרים יותר הוא יכול להפוך לצורה של אחד האלים.
    הפאראגון (Paragon):
    הפאראגון משתמש בצעקות ובשירים כדי לשפר את המורל של הקבוצה וכדי לחזק אותה.

Eye of the North:
    ההרחבה הראשונה והאחרונה של גילד וורס. יש בה סיפור חדש, שמתרחש בטיריה, היבשת שבה התרחש פרופסיז. בהרחבה אין מקצועות חדשים, אבל יש סקילים חדשים לכל המקצועות. ההרחבה מאוד כיפית, והיא מציגה 10 גיבורים חדשים. הקיצור של ההרחבה נקרא GWEN.

הנה עוד כמה קישורים שיעזרו לך:
    מדריך מקצועות בסיסי
    מדריך להתחלת המשחק
    מדריך כללי על גילד וורס
    לינקים חשובים
    GuildWiki
    שתף ב-Google+

הרשמה