תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    התשובות לחידון של אתמול הן:

1. עץ, אתר, מתכת וריק עובדים היטב, הייתי מקבל גם spirit. (אך חיים, לא ממש). לפי סדרת המשחקים המופתית Quest for Glory, היסוד החמישי הוא בכלל פיצה, מאחר והיא מאחדת את האחרים כמו תוספות וכמו כן מספקת למדענים משהו ללעוס במהלך חשיבה לילית. אז הייתי מקבל גם את זה.
    2. מירוצללים, אך גם GURPS ו-Hero System, בהיותן שיטות גנריות, והעוזי כלי יריה גנרי. אפילו WOD הישן כלל בספר או שניים את הנתונים של העוזי. (למשל, בטבלת הנשקים ב-Mage).
    3. לפי מהדורה 3.5, יש מיומנות אחת המבוססת על חוסן (ריכוז), ושש על חוכמה (מרפא, האזנה, משלח-יד, זיהוי מניע, זיהוי והישרדות). עם זאת, חלקכם עניתם נכון גם לפי מהדורה 3 (עם חוש כיוון ורמיזה, שאינן קיימות עוד) וגם להם מגיע. ומי שהוסיף את שינוי צורה מהמגד"מ, יקבל נקודה אקסטרא כי לא חשבתי עליו בעצמי.
    4. הסימן ! אינו פנורד, למרות מה שאומרת אינציקלופדיה... אך מי שמתבסס על מקור מידע מזעזע שכזה כדי לענות ברצינות ללא ספק מבין את מהותו של הפנורד, ולכן הוא זוכה בנקודה.
    פנורד, בגדול, הוא כל שאינו ידוע ואין להבינו, אך לא רק מעצם טבעו, אלא בעקבות הטעיה מכוונת והתבססות על מידע שקרי ושגוי. ומי שענה כך או בדומה לכך מקבל שתי נקודות.
    אך מאחר ואין להבינו, אין גם כל דרך להגדירו, ואין לדעת מהו או מדוע, והאם הוא בכלל? או שמא לא? ולכן האסטור מקבל גם את הנקודה השלישית, על כך שאינו יודע, למרות שהוא יודע. ואולי לא ידע מעולם?

השאלות לחידון של היום הן בהשראת ארוחת ראש השנה, ומבוססות על אוכל:

1. נכון או לא נכון: ב-Fireborn, המשחק בו משחקים דרקונים, יש חוקים מיוחדים לאכילת בני אנוש.
    2. מהו המשאב היחיד שניתן לאכול במשחק הלוח מתיישבי קאטאן (Settlers of Catan)?
    3. מהו הדבר שקת'ולהו, אדון החושך ממעמקי הים אשר בבואו יטיל יאוש על האנושות וכל אשר לה, נוהג לאכול?

------

להזכירכם:
    1. נא לסמן את מילות התשובה בכיתוב לבן, כדי שאי אפשר יהיה לקרוא אותן סתם כך. לדוגמא: בוטנים זה הכי טעים! ואז, כדי לקרוא את הטקסט, פשוט מסמנים אותו עם העכבר.
    2. אין בעיה לרמות ולקרוא את התשובות שכתבו לפניכם, כמובן - אבל מאחר ואין פרס, האיש היחיד שאותו אתם מרמים הוא עצמכם. כל הקטע הוא לחפש ולגלות לבד!
    3. איך עוקבים אחרי הניקוד? דרך החתימות שלכם! כל המשתתפים מוזמנים להוסיף שורה בחתימה בסגנון "ניקוד בחידון טריוויה משחקים:", ולידה לציין כמה נקודות יש לכם. אין שום חובה לעקוב אחרי הניקוד - גם זה, סתם בשביל הכיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני הבאתי כתבה שלך שמוזכר פה פנורד! הא! חוצמזה, להמ צריך שיטה מיוחדת בשביל לשחק דרקונים? אני משחק ומנחה לדרקונים כבר כמה שנים, פשוט זה כמו הרפתקה רגילה, בערך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    2. חיטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    1. סיכוי של חמישים אחוז, אז למה לא. אני אהיה שלילי ואגיד שאין חוק כזה.
    . שוארמות. ז"א כבשים.
    3. הוא די ישן/מת/חולם, אז הוא לא ממש אוכל. אבל הייתי מהמר על אנשי כת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    עיר
    רחובות
    1. לא?
    2. תבואה?
    3. תקווה?
    שתף ב-Google+

עשיתי 7 נק' בחידון הקודם! תנו כבוד
    ________

1אין חוקים כאלה
    2 עז/כבש (נכליל תחת צאון?)
    3 ילדים ( על פיKFC = קידס פור קתולו'ה)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    זה KFC, יענו בהומור על KFC רשת העופות, אני יודע שאני לא אמור להסתכל בתשובות אבל אני ממילא לא משתתף
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

האמת, גם אני מסתכל ישר אחרי שאני שולח את ההודעה שלי...

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    1. לא נכון. אוכלים בני אדם בדיוק כמו כל דבר אחר.
    2. פרי כלשהו?
    3. יעלה קת'ולהו מהמעמקים, וכל בני האדם יראו בפחד, וההרים יתפוררו, והכוכבים יכבו, והוא יאכל את הירח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    1. נכון או לא נכון: ב-Fireborn, המשחק בו משחקים דרקונים, יש חוקים מיוחדים לאכילת בני אנוש.
    לא.
    2. מהו המשאב היחיד שניתן לאכול במשחק הלוח מתיישבי קאטאן (Settlers of Catan)?
    תבואה.
    3. מהו הדבר שקת'ולהו, אדון החושך ממעמקי הים אשר בבואו יטיל יאוש על האנושות וכל אשר לה, נוהג לאכול?
    תמנונים שנראים כמו Mind flayers עם עיניים שנראות כמו Beholder אבל בנשמתם הם נוראים ואיומים?(וכנראה גם תפלצים ושחומים.)
    שתף ב-Google+

הרשמה