תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    אני אוהב משחקי סימס,ולפני שקניתי למחשב קנו לי את סימס 2 לפלייסטיישן,ששיחקתי אז זה נראה לי אחלה משחק,שהיום לא היה לי מה לעשות ושיחקתי בסימס 2 לפלייסטיישן,ממש התאכזבתי,אני לא יודע למה,פשוט הם הכניסו כל כך הרבה שינויים שכל כך עצבנו אותי...

דבר ראשון שמתי לב למוסיקה השונה,הנה דבר שביקשתי
    אבל זה לא מפצה על המשחק הגרוע,יש שני מצבי משחק,משחק סיפור ומשחק חופשי,יש מצב מולטיפלייר במצב חופשי שאתה יכול בו ליצור קשרים עם חברים שלך,לא הכי כיף.
    בחרתי במשחק סיפור,ישר נשלחתי להסכים על השמירה,ושמתי לב שהסימס עובד על כרטיס זיכרון אחד בשני מצבי המשחק,כלומר,אם אני שמרתי משחק במצב סיפור ועברתי למשחק חדש במצב חופשי,אז יעלם לי משחק סיפור,כך שאני לא יכול להמשיך כמה משחקים בו זמנית,מינוס ענקי,אבל עזבו את זה,מה לגבי המשחק?

נשלחתי לייצירת הדמויות,שם בוחרים אם אתה רוצה גבר או אישה,אחרי שנכנסתי למצב הבנייה של הגבר גיליתי את האפשרויות הרגילות,צבע עור..שיער...אבל רגע,לאן נעלמו מצבי הגדילה?מסתבר,שהסים שלכם יכול להיות רק גבר או אישה,לא נער,לא ילד ולא תינוק,ולצערי,גם אי אפשר לגדל תינוק.המשכתי לבחור שיער וגיליתי המון סוגי שיער,מבחר גדול יחסית למה שיש במשחק למחשב,ועכשיו אני מגלה,שעל חצי מהתסרוקות יש..מנעולים?!

כן,כן,מנעולים,במשחק לפלייסטיישן,יש מנעולים,אתה לא תוכל לבחור כל סוג שיער או כובע או תלבושת שיש עליהם מנעול,תוכל לשחרר את המנעול אם תעשה פעולות כמו להגשים שאיפות לסים שלך..
    אחרי שסיימתי את הדמות דון,נכנסתי לעולם המשחק..

ולצערי,"עולם המשחק",או לא יותר מאוסף של שכונות קטנות,ושמתכוונים ל"שכונות" מתכוונים ל"בתים"..כן,בהתחלה ראיתי סרטון שמראה את הדמות שלי ליד הבית שלה,נכנסתי והגשמתי שאיפה,להתקלח ולקפוץ על טרמפולינה,ואחרי זה מיד באו שני אנשים לבית שלי,שגם הם,בכל משחק לא משתנים,מיד שאני עובר לידם אני יכול לבחור אם להכיר אותם,אה כן,אני חייב להכיר אותם,אחרת המד לא יתמלא ואני לא אעבור לשכונה חדשה,אז מיד יש לידי מה לעשות להם,אפשר לדבר,לצייר ציור,לנשק,וכל השאר..אם תקבלו מספיק נקודות יחסים תוכלו להציע נישואים ועוד דברים,רק שאין הרבה כאלה..

אחרי שסיימתי מספיק משימות (לנקות זבל,לקנות מיטה,לשכור מנקה)... עברתי לשכונה הבאה,אה,סליחה, בית הבא. גם בו צריך להגשים דברים.ואז עוברים למיקום חדש,מקבלים משימות חדשות,וכולי...אבל אחרי זמן מה זה מתחיל לשעמם,מהבתים דרך אגב,אי אפשר לצאת,אפשר לצאת בשביל להגיע לעבודה,אבל יש קצוות מוגדרים לאיפה שאפשר לצאת,בשלב מסוים הסים יתחיל פשוט לרוץ באוויר..
    הגיע הזמן לכמה חפצים חדשים,הכוללים גיטרות,פסנתרים,חפץ ענקי ומסתורי שנקרא "בובת המוות הצווח",בובת וודו,שלל תמונות ופוסטרים,מכונת פינבול,מחשב,ברים ועוד..דרך אגב, רוב החפצים האלה,נעולים,ודרוש כמות אדירה של נקודות שאיפה..ואז,אחרי כמה אזורים,שישה חמישה בערך,גיליתי ש..זהו.כל החפצים,כל התלבושות עכשיו אפשרויות,ובעצם..זהו.

רגע,זהו?!זה המשחק?לחשוף פריטים? כן,יוצרי המשחק חושבים שזה מהנה ומאתגר.ושאנחנו נתווכח עם יוצרי המשחק?אז עברתי לפריפליי..שם אתה בונה כמה אנשים שאתה רוצה,אגב כולם חייבים להיות מבוגרים,לבנות את הבית,והכול.דרך אגב,אי אפשר לבנות את עץ המשפחה,כך שאי אפשר לקרא לכל זה "משפחה",זה כמה אנשים שגרים ביחד בבית,אנחנו כבר נדאג לכל הקשרים בינהם..שלא יכולים להניב תינוק בכלל..כך שאין טעם ליצור קשרים...

אז אני עכשיו קלטתי שזה בעצם בזבוז כסף,שאחרי זמן מה משעמם,כי אפשר לעשות בו כמעט כלום,חוץ מחשיפת חפצים שהמקסימום שהם יעשו זה שאתם תגידו: "יואו,מגניב" וזהו.פשוט זהו.

אז אני אומר לכם,אל תצפו לדברים גדולים לעיבוד של משחק לפלייסטיישן,פשוט,אל תקנו אותו.עדיף לשחק במשחק המקורי.שיותר טוב דרך אגב.

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא באמת חשבתי שהמשחק לפליישטישן יהיה טוב. הרי...מה בעצם אפשר לעשות בלי עכבר נורמלי? תמיד לא הבנתי איך אפשר לשחק במשחקי אסטרטגיה בפליישטישן...בכל אופן, ביקורת מצויינת. קבל ח"ח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    צודק אבל אולי כדי לעשות משחקי אסטרטגיה בWII?
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    אני חושב שזה מין חיקוי לSIMS STORIES,נראה לי שרק מצב המולטיפלייר הייתה המטרה של המשחק הזה,סתם,היה כיף ללכת לחבר שלי בסימס ולהחטיף לו מכות רצח,ש..אפשר לעשות את זה,ידעתם?אפשר גם לאיים עם סכין..P:

שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    תודה על הסיקור הוא מאוד מעניין!

ולדעתי גם סימס 2 בפלייסטיישן גרוע אבל לא ידעתי שאפש רלהחטיף לאנשים!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    1. גמאני רוצה להחטיף מכות רצח במשחק!
    2. זה לא יכול להיות חיקוי של STORES!גרסאת הפלייסטיישן הייתה מקודם.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    השלב הבא,אחרי מכות רצח היה WHOOWHOO,ואם אני וחבר שלי משחקים ואני מתחיל עם WHOOWHOO,זה מוביל למכות רצח...לא במשחק הפעם...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    חחחחח
    ונכון באמת זה יצא קודם!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2010
    1. רקרמע כ
    לציייייייייייייייייייייח סקס סקס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך