תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    ראש השנה שמח לכולם!

עוד 5 ימים זה כאן: mysims

למי שלא זוכר במה מדובר,הנה קצת מידע:
    • גלה את השכונה והפוך אותה לשלך-זה המוטו של המשחק.זה משפר את הכל!אך מה זאת אומרת?
    • צור את הסים שלך-בגלל שהם יפנים כאלה אני אוהב לקרוא להם מנגסים(זה דומא למנסים רק ששבמשחק גם מצליחים {זה הבדיחה הכי גרועה שלי})בחר את צבע עורם,שם,אישיות,קול,אך אין שאיפות,המראה שלו הוא כמו בפאזל-תבחרו איבר או בגד ותלחצו כדי להכליף בין הגירסאות,אין להםמינים כך שהמראה הוא בעיקר מה שקובע.
    • תחקור את השכונה-תחפש מקומות ניסתרים בהם תמצא ריגוש,חפצים ואפילו משימות!תיצתרך לבנות את הבית במו ידיך,ותוכל גם להיות הומלאס .
    • תהפוך אותה לשלך-תוך כדי ביצוע משימות,תיצבור עוד ועוד כח!כל מנגסים מרוצה,יתן לך את רכושו!הוא עדיין ישתמש בו,אך תוכל להחליט למחוק,להזיז,לשנות,להוסיף ואפילו ליצור משהו חדש!בישביל זה לך למשרתך הנעמן-המדען המשוגע שאוהב לאכול רק ג'לי( )שנמצא בסדנא (WORKSHOP)ותיצור משהו חדש בלי צורך לתחנת!תבנה בעזרת לבנים,תצבע בעזרת חומרים,ותכנת בעזרת כלים מיוחדים(כמו מסכת אויב-מקבלים מאויבים,סמיילי-מקבלים מחברים טובים,N.DS שמקבלים ממשחקים ועוד)כך גם בונים בית!כלים מיוחדים יחליטו איך יראה הבית מביפנים ומבחוץ!רב המשימות הם לבנות כלי רצוי,או לבנות בית בסגנון מתאים!
    • תכיר את הדמויות-כל אחת בעלת מעמד משלה,אישיות וסגנון משלה ומשימה משלה.
    עוד 5 ימים תוכלו לחקור את השכונה ממרכז העיירה עד לטירה האפלה של הערפד!לשנות כל דבר כך שיתאים לאיך שאתם וחבריכם אוהבים!ניתן גם לשחק בזוגות.מתאים לWII ולN.DS
    עד כאן הפרסומות ושהייה לכם שנה מתוקה מערוץ הקניות(או רגע,זה בכלל VGAMES)
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    אני כבר החלטתי שאני קונה את זה..נראה משחק מגניב לאללה,אבל צריך לקנות גם WII..
    אבל,אני מתלבט אם את זה,או ROCK BAND?
    מה עדיף? סימס ליפנים קטנים או...להקה שלמה ומשחק מגניב לאללה מחברת משחקי המוסיקה המועדפים עליי?להיות או לא להיות,זאת השאלה...
    יהיה לי זמן להחליט על זה..עד שיהיה לי כסף לזה בכלל...

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לי זה נשמע יותר כמו גירסא יותר מצומצמת ומחודשת של סימסיטי4...גם שם הייתה אפשרות שליטה ישירה על הסימס אבל בסה"כ נשמע מאגניב מאוד, אם יש לך WII...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    אני גם מזה רוצה את זה!!!!אך גם זה יקר וגם הווי יקר.
    בינתיים אני אשחק בשני המשחקים האהובים עליי(רמז-אחד שייך לקהילה הזאת,ושני קשור לניק שלי באתר-והניק הוא לא גדי!הואG.D.I)-(אופסס ספם! )
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא ספאם...לפחות השורה הראשונה לא...בכל מקרה, לא נראה לי שלמישהו מפה יש WII אז נאלץ לשבת ולחכות ש...לא דע למה! כי אני גם לא מתכוון לקנות WII! אז נחכה שיוציאו לפליישטישן2! לא שלוש! 2!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    בתור מנהל קהילה אתה לא מבין הרבה במאחורי הקלעים של חומרה.
    אין מספיק מקום בפליישטיישן 2 כדי שהוא יהייה מתאים,וגם גיראסת הN.DS לא מתאימה בגלל שהם רוצים תחושת שחקן חיי כמו במוצרים של נינטדו.חבל באמת.
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אני לא מנהל פורום חומרה, אני מנהל פורום סימס...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    אני יודע,אבל קצת ידע לא הרג איש חוץ ממאות אנשים ברחבי העולם בכל הזמנים ממלחמות.(מה!?)
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אי אפשר לדעת הכל אתה יודע...בכל אופן, זה לא נשוא לדיון כאן...יש פרטי...
    שתף ב-Google+

יווו, תודה! DDDD:
    אני לא יודעת אם אני קונה, אבל אני קונה סימס חופשה D:, זאוס, יהיו תחרויות שהפרס שלהם זה סימס חופשה מתי שהוא יצא? [הוא יצא הארץ בין ה-16.9 עד ל-18.9]
    אתה בטוח כתב הפורום XD
    ראש שנה שמח גם לך! P:
    שתף ב-Google+

הרשמה