תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    איך זה הולך בהופעה החיה של החברים של נטשה?
    "אין לי מילים לתאר את האושר הזה..."

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הללויה, מיקורוסופט מכריזה על משחק ל2008, העולם התהפך!
    הנה כל 10 התמונות שדלפו ממנו בנתיים.
    סופסוף דברים חדשים, מעניין מה עוד יכריזו בTGS (זה שבוע הבא לא?).
    אם יש אלוהים אז קרימסון סקייז 3 יהיה שם ואני אהיה בחור מאוד מאוד מאושר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    טעות שלי, TGS זה... עכשיו!
    קצת רשמים מנינג'ה גאיידן 2:
    "The reason the director will play is so that Itagaki can talk. He says the game is too fast for him to play while speaking to the audience."

"Lighting Necropolis, Lifeblodod Shrine, Northern Pergatory, Aqua Capital -- Eight stages in the demo build. He says they're far along in development. They were originally going to show the Japanese castle level, but there was an incident yesteday with screenshots getting leaked, so instead they're going to show the Aqua Castle stage."

The gameplay is so fast that it's hard to watch. Hard to keep up with. Lots of blood. Bodies getting chopped in half. Ryu pins enemis on the ground, thrusts his sword in, and they explode!

After the fight, he shakes the blood of his sword. Then runs up the stairs to the top of a bridge. Lots of eneies appear. Ryu does a ninja arts move. He switches form his rapier sword to a twin blade.

Then to shurikens. Actually, I think the shurikens are equipped as a subweapon. The environments have a lot of destructable elements to them. He's fighting in a fruit stand area, and when the fight ends, all the stands have been destroyed and the fruits are lying on the ground.
    Next, Ryu faces off aginst gun-wielding enemies. They have machine guns.
    Chopped up bodies are everywhere. They don't seem to be leaving the scene, at least not initially.
    Now, he changes to Ryu's claws. Giant winged beasts, three times his size appear. They have green blood.

HOLY *&%# THIS IS THE MOST AMAZING ACTION GAME I'VE EVER SEEN!!!

Boss time. A giant rumbling. A huge beast, with six legs and 10 times Ryu's size rampages onto the scene. He roars, then the demo comes to an end.

המשחק יוצא ב-2008, יש!

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מעניין שכל זונות הגרפיקה כאן שותקות על כך שהמשחק נראה כמו סיגמה, בתוספת דם ואיברים. כלומר, לא נראה כזה טוב.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    מעניין שכל זונות הגרפיקה כאן שותקות על כך שהמשחק נראה כמו סיגמה, בתוספת דם ואיברים. כלומר, לא נראה כזה טוב.
    לא שמתי לב בגלל כל הדם.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    כן. הדם נראה נהדר. לא הטעם שלי במשחקים כל-כך הרבה דם, אבל אין ספק שרוב ההשקעה כאן הלכה על עיצוב הדם.

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    נינג'ה גיידן סיגמה..2??!?!?!?!?!? איך...רק יצא לפני כמה חודשים אחד לסוני3!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם הסתכלת על תמונות נוספות היית רואה שהוא נראה טוב יותר מסיגמה.
    חוץ מזה, אני מחכה לתמונות בHD ולא ברזולוציה של WII

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אם הסתכלת על תמונות נוספות היית רואה שהוא נראה טוב יותר מסיגמה.
    חוץ מזה, אני מחכה לתמונות בHD ולא ברזולוציה של WII
    הוא נראה טוב יותר מסיגמה רק בגלל הדם והאיברים המתעופפים. תמונות ב-HD יצאו כבר.

אני ציפיתי מה-360 ליותר, לפחות בתחום הטקסטורות שהאיכות שלהן כמעט ולא קיימת. הוא נראה די כמו DMC4. אני מניח שזה נובע מהרצון של המפתחים לעשות אותו 60 פריימים קבוע כדי ששניהם ירוצו מהר מאוד, ולכן היו חייבים לעשות הקרבות מסוימות. כי 60 פריימים ב-HD מצריך המון כוח רינדור.

הדם הוא הגורם היפה של המשחק הזה. נראה כי הם הלכו על דם מעוצב או זז בצורה אמיתי. צריך טריילר.

ואל תכניס את ה-Wii לדיון הזה.

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    טעות שלי, TGS זה... עכשיו!
    TGS זה מהעשרים עד העשרים ושלישי החודש.
    מה שהתקיים לא מזמן היה אירוע טרום TGS של מיקרוסופט.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי WhiteFang
    נינג'ה גיידן סיגמה..2??!?!?!?!?!? איך...רק יצא לפני כמה חודשים אחד לסוני3!!
    זה לא נינג'ה גאיידן סיגמה 2.
    קודם יצא לXBOX המקורי נינג'ה גאיידן.
    אז יצא לPS3 נינג'ה גאיידן סיגמה שהוא בעצם הנינג'ה גאיידן של הXBOX עם גרפיקת HD ותוספות.
    מה שהוכרז פה זה נינג'ה גאיידן 2, ההמשך של המשחק המקורי ולא איזה חידוש.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מאמין שמה שג'יימיז התכוון, והוא יתקן אותי אם אני טועה, אני בטוח, זה שהמשחק נראה כמו עוד שדרוג HD לסדרה, ולא מנוע חדש. ולכן סיגמה 2. אבל אולי אני טועה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    הוא נראה טוב יותר מסיגמה רק בגלל הדם והאיברים המתעופפים. תמונות ב-HD יצאו כבר.
    אני ציפיתי מה-360 ליותר, לפחות בתחום הטקסטורות שהאיכות שלהן כמעט ולא קיימת. הוא נראה די כמו DMC4. אני מניח שזה נובע מהרצון של המפתחים לעשות אותו 60 פריימים קבוע כדי ששניהם ירוצו מהר מאוד, ולכן היו חייבים לעשות הקרבות מסוימות. כי 60 פריימים ב-HD מצריך המון כוח רינדור.
    הדם הוא הגורם היפה של המשחק הזה. נראה כי הם הלכו על דם מעוצב או זז בצורה אמיתי. צריך טריילר.
    ואל תכניס את ה-Wii לדיון הזה.
    אני מאמין שג'יימז התכוון לצחוק על בעלי הPS3 שמשחקים בסיגמה בזמן שבעלי ה360 ישחקו במשחק החדש (תקן אותי אם אני טועה ג'יימז).
    מן הסתם הוא רץ ב-60FPS, זה נינג'ה גאיידן.
    ואין לי מושג מה אתה רוצה עדי, גרפיקה מעולה יש למשחק. אולי לא המשחק הכי יפה בדור הבא אבל הגרפיקה שלו ממש טובה והוא נראה טוב יותר מסיגמה שבכל ביקורת מציינים כמה אדיר הוא נראה.

ד"א עדי,
    אם כבר השוואות לDMC4 אז IGN אמרו שהראו את המשחק במסיבה של מיקרוסופט והגרפיקה שלו השתפרה פלאים, מהמודלים ועד הסביבות והאנימציות.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ה-Xbox 360 לדעתי אמורה להיות יכולה הרבה יותר.
    יש למשחק עוד זמן כמובן, ויכול להיות שהם ישפרו אותו המון במהלך השנה. אבל הוא משחק דור שלישי של ה-360, יוצא שלוש שנים אחרי יציאת הקונסולה. ציפיתי למשהו שאני אגיד וואו. אולי זה עיצוב האומנותי, אבל הרקעים נראים ממש חסרי חיים וטקסטורות.
    זה נראה כמו נינג'ה גיידן סיגמה, רק בתוספת דם, כלומר שדרוג HD של המנוע הקודם. ככה לי זה נראה לפחות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    ה-Xbox 360 לדעתי אמורה להיות יכולה הרבה יותר.
    יש למשחק עוד זמן כמובן, ויכול להיות שהם ישפרו אותו המון במהלך השנה. אבל הוא משחק דור שלישי של ה-360, יוצא שלוש שנים אחרי יציאת הקונסולה. ציפיתי למשהו שאני אגיד וואו. אולי זה עיצוב האומנותי, אבל הרקעים נראים ממש חסרי חיים וטקסטורות.
    זה נראה כמו נינג'ה גיידן סיגמה, רק בתוספת דם, כלומר שדרוג HD של המנוע הקודם. ככה לי זה נראה לפחות.
    מן הסתם ה360 יכולה יותר, כבר ראינו את MASS EFFECT או FABLE 2 שנראים הרבה יותר טוב מהמשחק הזה.
    תראה, לסיגמה מעולם לא היה עיצוב אומנותי מטורף. יש לו מראה מאוד נקי שכזה.
    אין ספק שהוא לא המשחק הכי מרשים גרפית ל360, אבל עדין הוא נראה מצויין והוא רץ ב-60FPS עם גרפיקה מאוד חדה (ומדממת).
    זה הסגנון שלהם, גם בDOA הם משתמשים בסגנון הגרפי הזה.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נראה מעולה!
    בסה"כ - גירסה מעט יותר יפה של סיגמה, למרות שההבדל (ממה שראינו עד עכשיו) - יחסית זניח כמו שעדי אמר.
    אבל...
    מה רע בזה?! סיגמה הוא אחד המשחקים הכי יפים שיש היום לקונסולות, הוא חד, מודלים מאוד יפים וכן - נראה מאוד צבעוני ולא ריאליסטי, זה הסגנון שלהם.

שום דבר רע לגבי איך שהוא נראה, הוא לגמרי מדהים.

יפה מאוד למייקרוסופט (למרות שזה עניין של זמן עד שיהיה מולטי בטח), אולי זה יעלה את המכירות של ה360 ביפן מ-2000 ל3000 בחודש.

הם חייבים משהו אמיתי מסקוורסופט או שבאמת אין להם שום סיכוי להשתקם שם.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מן הסתם ה360 יכולה יותר, כבר ראינו את MASS EFFECT או FABLE 2 שנראים הרבה יותר טוב מהמשחק הזה.
    תראה, לסיגמה מעולם לא היה עיצוב אומנותי מטורף. יש לו מראה מאוד נקי שכזה.
    אין ספק שהוא לא המשחק הכי מרשים גרפית ל360, אבל עדין הוא נראה מצויין והוא רץ ב-60FPS עם גרפיקה מאוד חדה (ומדממת).
    זה הסגנון שלהם, גם בDOA הם משתמשים בסגנון הגרפי הזה.
    אבל אם הוא לא מרשים גרפית, איך הוא יכניס אותך לאווירה?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אבל אם הוא לא מרשים גרפית, איך הוא יכניס אותך לאווירה?
    זה לא משחק של אוירה, זה משחק של SKILL. אין יותר מדי אוירה בנינג'ה גאיידן. למה, בWII SPORTS יש אוירה?
    ולא חייבים להיות המשחק הכי יפה בהסטוריה כדי שתיהיה לך המון אוירה, אבל צריך להראות כמו משחק מהעשור האחרון (האמממ)...
    לא רצית לערב את הWII אבל זה מה שאתה עושה פה.
    כל הכתיבה הצינית שלך לא תעזור, נינג'ה גאיידן אולי לא המשחק הכי יפה על ה360 אבל הוא מאוד מרשים גרפית.
    עובדה שסיגמה קבל ציונים יפים מאוד בגרפיקה בכל האתרים (למשל 8 ב-IGN) וגאיידן 2 נראה אפילו יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    טריילר חדש למשחק:

http://www.gametrailers.com/player/24818.html

הרשמה