תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    יצא לי לצייר ציור היום בערב..
    אני מאוד אוהבת אותו.. יש בו הרבה מן המציאות במבנה הגוף של האישה אבל הרבה דברים קצת מוזרים כמו הרזון שלה במקומות מסויימים ולאומת הבשרניות שלה באחרים..

הציור כולל עירום מלא. הצפיה באחריותכם בלבד.
    http://img522.imageshack.us/img522/6719/petuniaew7.png

זהו ציור העירום הראשון שלי..אני מקווה שהוא נחמד ואין יותר מידי בעיות בפרופורציה\תנוחה וכו' P:
    מצפה לתגובות :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    אהבתי מאוד את ההבעה שלה ואת התנוחה, זה מצליח להעביר תחושה מסוימת.. שלווה? אני לא בטוח. אולי היא מתענגת מהטבע - אין לי מושג , אבל ציור שגורם לי להרגיש ככה , לחשוב על הדמות , לנסות להבין אותה - הוא ציור טוב.

הרזון שלה בבטן קצת לא נחץ , כי חוץ מהצלעות שבולטות אין שום דבר אחר שקשור לרזון (גם באזור בטן והחזה) וזה נראה לא קשור במיוחד.

ח"ח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    כל הכבוד. התנוחה מעולה וריאליסטית, הפרופורציות מצויינות, למעשה מושלמות (כלומר אם יש משהו לא מושלם כאן זה מבחינתי נובע מחוסר שלמות של הבחורה עצמה), ואם ציירת את הציור לגמרי מהדמיון כמו שאני מאמין שעשית, אז הפגנת כאן יכולת באמת נדירה. פשוט מעולה.

אם חסר משהו בציור זה עוד קצת השקעה מסביב, מבחינת מה שרצית להעביר לצופה מבחינת אוירה וכדומה. אני לא מדבר על רקע, כי זה מאוד מיוחד שכל תוכן הציור הוא בחורה ופרח (גם היעדר הצל שהבחורה אמורה להטיל על הרצפה מוסיף המון), אלא אולי הצללה מיוחדת או הבעת פנים מיוחדת של הבחורה שיתנו יותר חומר למחשבה לצופה.

לצערי אני לא מרגיש הבעת רגש מסוימת מהבחורה, ההבעה שלה ניטרלית וריקנית מדי לטעמי.

בכל זאת, הכי חשוב לי לומר שהתנוחה והפרופורציות מושלמות, ורק על זה מגיעות לך המון תשבוחות.
    שיחקת אותה.
    שתף ב-Google+

הרשמה