תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    לפני הכל:מקרא:

סיוע=סיוע(טנק,MULE,צוות,סיוע אוורי וכו'

צוות:מתייחס רק לצוות שלך

טוב חח קודם כל אין לי מושג איך מתחילים אז אני אגש "ישר ולעניין",בביקורת הזו אני אסקר את מצב הCHAMPIGAN ואת ה MULTIPLAYER.במשחק הסינגל,אתה שולט על צוות ובו 3 אנשים.לכל אחת היתמחות שונה אחד צלף יכול ליהיות,חייל רגיל,מפוצץ וכו',בקשר לצוות הוא נקרא"סיוע" אז יש לך כמה אפשרויות סיוע הצוות שלך,סיוע של טנק,סיוע של MULE(יוסבר בהמשך),וסיוע אווירי!.בשביל לעבור למפה הטקטית צריך ללחוץ פשוט SELECT ,אם אתה רוצה חייל ואתה מסמן אותו ולוחץ על החץ למעלה(נותנים פקודות לסיוע אם החצים) הוא יהרוג אותו,הצוות שלך יירה בו,סיוע אווירי ישלח טיל,טנק... תחשבו לבד.עכשיו משהו חשוב להגיד בנוע לשליטה בסיוע שלך,אין יותר מדי פקודות שאתה יכול תמיד לתת,אפילו חסר משהו מאד חשוב!! פקודת ה FOOLOW ME!!! כן כן אי אפשר שהם יעקבו אחריף ככה שאתה כל הזמן שולח אותם למקום אחר.אפשר לבחור בדומה ל R6V שמשחק מצויין!,אפשר לבחור את ה"מצב"שבו הצוות"יתקוף,שקט או להיסתער.,לפעמים ישלחו אותך לבד למשימות וזה לא כל כך נעים חח המשחק לפעמים פשוט מתסכל עד מוות! הוא קשה בטירוף!!.מבחינת מערכת השליטה עצמה היא די נוחה,מעבירים נשקים בסיגנון של RESISTANCE,עוד משהו זה נכנס אוטומטית אם אתה ליד קיר ל"מחבוא" שזה די חיסרון אם אתה סתם הולך וניתקל בקיר.מבחינת הנשקים:האמת רובם אותו דבר,לאחד יש כוונת לשני אין אבל כולם עושים את אותו הדבר!,לא צריך להשקיע יותר מדי בבחירת נשק.נקודת המבט היא כמו של STRANGENHOLD,GEARS OF WARS בקיצור גוף שלישי. היא מאד נוחה ביחס לזה שאין עכבר,אם FPS לא ניראה שיש שליטה טובה כזאת.הAI של הצוות שלך די טוב,הם יתקפו אם יתקפו אותם יתפסו מחסות(אני חושב חח) סתם סתם לפעמים כן לפעמים לא.הגראפיקה במשחק די טובה אבל לא משהו שלא ראינו.בואו נגיד CRYSIS נראה יותר טוב חח.עכשיו:

MULTIPLAYER

אני לא הולך לסקר את המשחקיות של הMULTI בגלל שקרעו לי את האמאמא שם.אבל יש שם כל מה שצריך כדי שזה יהיה MULTI טוב אחרי שקולטים אותו.כל המצבים שצריך ובלי יותר מדי לאגים.

זהו כאן מסתיימת הביקורת אני מקווה שהיא תיהיה בVPLAY. אז תנו תגובות בונות,הערות,סתם תגובות...

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    יפה מאוד!
    החומרים של Vplay 2 כבר נאספו, אולי תהיה ב3...
    קבל ח"ח!

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    נס-ציונה
    פששש אחלה סיקור רק שאלה אחת בדמו הייה לי קצת בעייה להוזיז את השחקנים לפעמים הם לא ענו לי אז ב משחק המלא הבאגים האלה תוקנו?
    יש 10 סוגי אנשים בעולם כאלה שמבינים בינארית וכאלה שלא

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    יפה מאוד, כל הכבוד!
    ההערה היחידה שלי היא שתעשה רווחים בין השורות, יהיה הרבה יותר קל לקרוא ככה.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    קצר מדי, אבל הקטע העיקרי הוא שתעשה שורה חדשה אחרי נקודה,
    המשפטים יצאו מחוברים.
    לא דברת על הגרפיקה, הסאונד, על המולטפלייר נוותר אם אתה לא שחקת בו אז לא משנה,
    על אורך החיים...
    וגם לא כתבת ציון, אני ממליץ לך לראות סקירות אחרות, אם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך כתבות באנגלית שלי ממגזין IGM.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    חח שיחקתי בו וגם כן אתה צודק יש עוד מה לשפר ואת זה תיראו בביקורת המלאה של STRANGENHOLD!

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הרשמה