תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    הגיע הזמן

הבוקר קניתי את המשחק. אני מתקין, בא לשחק, פתאום זה רוצה לעדכן... סבבה, משאיר הורדה של 600 מגה עדכון בקצב של 80KB (!) ומשתגע שעתיים, עד שהייתי צריך ללכת לעבוד. השארתי את ההורדה וקיוויתי לשחק כשאני אחזור..
    לפני שעתיים אני חוזר ובא לשחק, כולי שמח. פתאום זה רוצה לעדכן שוב. 500 מגה. מוריד על 50. אני משתגע, פשוט משתגע.

בכל מקרה, עד שזה יסיים, כמה שאלות של שחקן מתחיל.

1. שאלה חרושה חסרת תשובה, אבל בכל זאת - איזה קלאס מומלץ? ואיזה גזע? יש לי ניסיון במשחקים דומים ומשחקים בכלל, וקראתי את החוברת. אז אני לא צריך את הדבר הכי פשוט או משהו כזה. מה הכי טוב לרמות נמוכות אבל גם לא רע ברמות גבוהות? כמובן בHorde. יש לי נטייה ללכת על טאורן שאמאן.
    2. יש אפשרות לשנות את הרזולוציה במשחק, נכון? ... בינתיים במסך פתיחה שראיתי והתבקשתי להכניס את המשתמש, לפני שזה יצא לעדכן, לא היה תפריט אפשרויות. אז אני מפחד קצת.
    3. יש תוספים מומלצים או משהו שצריכים להוריד וכדאי לי?
    4. עצות כלשהן לשחקן חדש יתקבלו בברכה.
    אם זה ממשיך בקצב הזה, אני אוכל לשחק עוד שלוש שעות

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    תל אביב
    דבר ראשון, אל תדאג בעניין הרזולוציה, ברגע שתיצור דמות ותכנס למשחק תוכל לשנות את כל המאפיינים הגראפיים של התמונה. לגבי גזע ו"קלאס", אל תיתן לאף אחד לבלבל אותך, כולם טובים. ראיתי את כל הדמויות מנצחות את כל הדמויות, תלוי ביכולת של השחקן. ההמלצה הכי טובה בעניין הזה, תבחר גזע שאתה אוהב איך שהוא נראה כי אתה תצטרך להסתכל עליו הרבה מאוד זמן, ובעניין ה "קלאס", תבחר מה שנראה לך הכי כיף לשחק. לגבי תוספות - מודים, יש הרבה, אבל שניים שלא תוכל בלעדיהם לדעתי : metamap בשביל הקורדינטות ו auctioneer כדי שלא תצטרך לתמחר ידנית כל פריט במכירות הפומביות. מקווה שעזרתי.
    בהצלחה

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    רועי, WOW זה משחק שמציע הרבה סגנונות משחק, ובאמת הקלאס תלוי למה שאתה אוהב לשחק.

דמות מעולה למתחילים זה mage או rogue
    שהם קלאסים מאוד פשוטים, שהמשחק בהם הוא מאוד מהיר, עם הרבה אקשן.

ההבדל בניהם הוא שהmage עושה נזק מרחוק והרוג עושה נזק מטווח קרוב.

שאמן זה קלאס יחסית מסובך עם הרבה מאוד אספקטים ולרוב לא מומלץ לשחקנים חדשים.

2. יש אפשרות לשנות את הרזולוציה, אבל לא במסך הכניסה אלא רק במשחק עצמו.
    למה? לא יודע...

בכל מקרה, ברגע שתכנס למשחק ולגילדה יהיו לך הרבה אנשים לדבר איתם ולשאול אותם, גם בצאט של הגילדה וגם בוונטרילו.

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    תל אביב
    באופן אישי לא הייתי ממליץ על המייג' בהתחלה, העליתי בשביל הניסיון את כל הדמויות לדרגה 20, המייג' היה הדמות שהכי קשה היה לי איתה, מתתי אינספור פעמים, ממש מתסכל. אבל היי, יכול להיות שאני פשוט גרוע...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    זה על 21 אחוז. אני פשוט מתוסכל.
    אני כנראה אלך על שאמאן וזהו. נשמע הכי טוב.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    Cheers!
    רועי, בחירת קלאס באמת תלוייה בהמון דברים.

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    בתור שחקן תפקידים אתה אמור לדעת את התשובה שלאלה הראשונה
    יש לך פה מכל סוג. טנק, נזק מקרוב, נזק מרחוק, קסמים, ריפוי. לא חסרים מקצועות, ולכל מקצוע יש שלושה עצי סקילים שונים שאפשר להתמחות בהם. בקיצור- המון אפשרויות.

הדמות הראשונה שלי (שבאמת שיחקתי איתה כמו שצריך) היא טאורן דרואיד. נהנה ממנו לגמרי. הוא יכול להיות גם טנק, גם מרפא, גם DPSר. הכל, בקיצור.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני לא מצפה לקבל תשובה חד משמעית בנוגע לקלאס, אלא סתם לשמוע את הדעות של חברי הקהילה בנוגע לקלאסים השונים.

זה תקוע על 97% ולא זז.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני על סף שיגעון.
    זה תקוע על 97% כבר חצי שעה. [email protected]

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors
    לפעם הבא שמישהו נתקע תקשרו אותו לפה...

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    תראה, זה דיי תלוי בך. אתה רוצה לרפא? רוצה להיות טנק? רוצה לעשות דמג'? אתה מחליט מה אתה רוצה לעשות, ולא רק זה יש לך גם טאלנטים מרמה 10 שיאפשרו לך לבנות את הדמות שלך בהתאם לסגנון המשחק שלך.

יש כל מיני אדונים שיעזרו לך לשחק, אבל באמת שאני לא חושב שאתה צריך להתחיל לסבך את עצמך עם כל מיני שטויות עוד לפני שנכנסת למשחק. תכנס, תסדר לך רזולוציה ומה שאתה צריך, תתחיל לשחק לעשות קצת קווסטים לראות את העולם של וואו...לאט לאט תתחיל להבין ואתה בעצמך תשאל מה אפשר לשנות איך כמה ולמה.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב
    לול פאו קונה וואו?

דבר ראשון אם אתה צריך ממני משהוא תבקש ממני מסנגר בהודעה פרטית אחר כך ואני אשלח לך.
    דבר שני - אני פתחתי שאמאן בתור דמות ראשונה ואני לא ממליץ לך לעשות כך .
    תלך על לוחם - או רוג - או האנטר...

קלאסים פשוטים וכייפים.

ואה - כמובן שתפתח בגילדה שעכשיו נפתחה בהורדה - יהיה לך הרבה יותר קל שיש אנשים שיושבים בצאט ועוזרים לך...
    Powerfull troll

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אוקי, שיחקתי שעתיים עם איציק, הגעתי עם השאמאן טאורן שלי לרמה 6.
    משחק נחמד ביותר, מצפה בכיליון עיניים להגיע לרמה נורמלית ולהתחיל לשחק איתכם כמו שצריך.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אולי עדיף שתשאל אנשים מנוסים ותגיד להם מה אתה מעדיף (נזק מקרוב, קסמים וכו'...) כדי למנוע reroll ברמה 20 שיבאס אותך?
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    לי היה שחקן בקלאס שאמן
    שקראו לו ציפופו
    יונתן ליפט.