תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 51
    הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    ישנה סוגייה ממש מעניינת,אשר מנסהירה את העולם כולו.זהי הקהילה הכי מתאימה לדעתי לדון בנושא זה[ואם לא תנעלו],כך מתחילה לה הסוגייה בה נדון ונשאר השארות.

כולנו מודעים לגיחת חייל האוויר ככול הנראה של ישראל בשת"ף עם ארה"ב (על פי דיווחים זרים).ככל שהזמן עובר פרשנים מעלים השארות למינהם:
    ניסיון לסיכול הברחת נשק,תצלומים לשם ריגול ובדיקת נטיב אווירי לאירן,תקיפת עמדות טרור ורבות אחרות.

אנו ננסה לדון בנושא לעלות השארות לגבי מטרת הגיחה ככל הנראה אשר התבצעה בסוריה,אם יש צורך בפרוט מדוייק על המקרה אני אשמח להביא לכם,הביעו את דעתכם לגבי המטרה של המשימה המערכה הזאת,והאם זהו סימן לקראת מלחמה שהולכת וקרבה בכל רגע ושעובר(עוד השנה על פי דבריו של הנשיא הסורי בשאר אסד-שזוהי שנה גורלית בעבור האזור והעולם כולו הגולן יהיה שלהם בדרכי שלום או ברכים אחרות).

הביעו את דעתכם בסוגייות אלו.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    אולי, אני יודע, Command and conquer 3 - Wrath of Bashar al-Assad?

חוץ מזה, אין לי משהו בדיוק להוסיף לדיון, מצטער...
    !Japanese Samurai Boobage
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    זה ממש לא המקום והייתי מעביר אם הייתי יודע איך (הפנו-תעזור לייייי!)
    בכול אופן נראה לי שזה ביום של הסורים...הם טוענים שגם היו לנו שם כוחות קרקע! מאיפה הם הגיעו ואיך הם יצאו אז?
    ולא נראה לי שהם חושבים עד הסוף...
    נגיד שתהיה מלחמה ואנחנו נהיה על סף הפסד ושישראל תהיה בדרך לההרס, פשוט נפעיל אטומים במחשבה "זין על העולם, לא יכול להיות גרוע יותר"
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    זה לא מבויים אחרת לא הייתי שתיקה שכזו ולא היה נמצא מכיל הדלק בשטחה של סוריה.
    ואני מבטיח לך שהייתה מעורבות של ארה"ב בשת"פ עם ישראל בפעולה זו.
    המטוסים נראו ממריאים בשמי טורקיה וישנם עדים.
    וזאת תיהיה מלחמה של ארה"ב עם אירן וישראל עם סוריה חיזאללה וחמאש שיגייח בין לבין,אני מאמין שנמצא מה בשם ועין ללא שום אטום עדיף שלא נשתמש בזה אחרת נושעה מהאו"ם יוטלו עלינו סנקציות ושלא נדע מצרות מה יקרה לעזור שלנו אחרי הפצצה שכזאת כל בערות הנפט ומקורות המים שעוברים גם דרכנו יזוהמו.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נושא מלחמה מתאים לחלוטין ל-C&C...
    דברו בכיף

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי ghostkhol
    זה לא מבויים אחרת לא הייתי שתיקה שכזו ולא היה נמצא מכיל הדלק בשטחה של סוריה.
    ואני מבטיח לך שהייתה מעורבות של ארה"ב בשת"פ עם ישראל בפעולה זו.
    המטוסים נראו ממריאים בשמי טורקיה וישנם עדים.
    וזאת תיהיה מלחמה של ארה"ב עם אירן וישראל עם סוריה חיזאללה וחמאש שיגייח בין לבין,אני מאמין שנמצא מה בשם ועין ללא שום אטום עדיף שלא נשתמש בזה אחרת נושעה מהאו"ם יוטלו עלינו סנקציות ושלא נדע מצרות מה יקרה לעזור שלנו אחרי הפצצה שכזאת כל בערות הנפט ומקורות המים שעוברים גם דרכנו יזוהמו.
    אני לא יודע מאיפה הרעיון להשתמש בפצצת אטום .... הסתדרנו בעבר ונסתדר גם בעתיד .....
    ובכלל , לשום מדינה אין ביצים להשתמש בזה , נשקים גרעיניים הם כלי להרתעה (מאזן האימה במלחמה הקרה אומר לכם משהו? ) אם היינו רוצים , היינו משמידים את אירן , סוריה , ושאר אהובינו כבר מזמן , לפי מקורות לא רשמיים לישראל יש יותר מ-500 פצצות אטום ומימן ! ולאירן יש נשיא דיקטטור ומוסלמי קיצוני , ולסוריה יש מטוסי מיג עתיקים מתקופת ברה"מ.

אני אגיד לכם מה הבעיה :

רוסיה.

אתם חושבים שזה שברה"מ התפרקה אומר שהמלחמה הקרה נגמרה ? ממש לא ! קומוניסטים יישארו קומוניסטים , במשך שנים מנהיגי ברה"מ שלטו במדינה בעזרת פחד,תעמולה ופולחן אישיות של המנהיגים.

המדינה הלכה , אבל הרעיון נשאר .רוסיה מביאה נשקים לצפון קוריאה ואירן , ואלה מעבירות אותם לפלסטינים ,לחיזבאללה ולסוריה , ותאמינו לי שרוסיה יודעת לאן הנשקים האלה הולכים בסופו של דבר...
    מאיזה מדינה הגיעו הקטיושות של החיזבללה ? רוסיה . מאיזה מדינה הגיעו מטוסי המיג של הסורים ? רוסיה . מאיזה מדינה מגיעים רובי הקלצ'ניקוב של הטרוריסטים בכל העולם ? רוסיה . מי מימן את פרוייקט הגרעין של סין במלחמה הקרה ? רוסיה . מי נותנת מערכות הגנה משוכללות נגד מטוסים לאירן ? רוסיה . סוכנים של איזה מדינה תפסו את אלי כהן בסוריה ? רוסיה. מי תובע בעלות על הקוטב הצפוני ? רוסיה . מי שולח מפציצים לעבר בריטניה וגיאורגיה ? רוסיה .

אני לא אופתע אם המטוסים שחדרו לרוסיה היו מטוסים רוסיים שבאו לחמם קצת את העניינים .
    ובקשר ל-"אין תגובה " של ישראל ? כמו שאנחנו מכירים את העולם , עדיף שנשתוק ולא נגיד כלום , כי תמיד יהיה מישהו שיעוות את מה שאולמרט אמר כך שישמעו תוקפניים .

בקיצור חברים , חג שמח , שנה טובה ,ותתכוננו לאחלה מלחמה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    כדי שאפרט על הנושא בהרחבה או שאתם מכירים את הסוגייה הזו,ואין צורך בהרחבה על העיניין?

בכל אופן דעתי היא שהגיחה נעשתה על ידי חייל האוויר הישראלי בשית"פ עם חייל האוויר של ארה"ב אשר היו בטורקיה בתימורנים.
    חייל האוויר סימן לעצמו מספר מטרות בהם: בדיקת המוכנות של סוריה ושל הנ"ט (טילים נגד מטוסים)המתקדמים שרכשה מרוסיה לאחרונה (מערך הנ"ט הצפוץ בעולם),בדיקת נטיב טיסה במקרה של התקפה על אירן ואספת מודיעין ותמונות מהאזור.לאחרונה שמעתי לא יכול להגיד מאיפה אני לא אמור להגיד את זה בכלל שצה"ל תקף משגרי נ"ט של סוריה אשר היו אמורים להגן על מפקדה אשר בידי חיזבאללה,והמשימה בוצע באופן חלקי,אך ראוי לציין כי איני מאמין שישראל תסתכן במטרה זו בלבד ואם בכלל תרחיק לכת עד לתקיפה ישירה בסוריה.
    זוהי אחת מהגורמים למלחמת העולם הקרבה-מרוץ חימוש במזרח התיכון-ברית בין איראן וסוריה,חימוש ארגוני הטרור התומכים בהפלת המשטר הציוני והבריטי,המתיחות שבמזח התיכון,השאיפה ההולכת וגוברת לנשק גרעיני,והקריאות להשמדת ישראל מפי נשיא איראן,שלא נדבר עם המשפט שעליו חזר ואמר בסאד שהוגלן יהיה שלהם בחזרה בדרכי שלום או בדרכים אחרות (משמע או בשלום או במלחמה). בהחלט צעד ,אך קטן למדי אשר תורם לחימום האזור לשיגרום למלחמת עולם הבלת נמנעת.

נ.ב

אני בהחלט מצדיק את צה"ל וארה"ב רואים שהופקו לקחים גם בשתיקה וגם בהכנות לקראת אימות קרב.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הגיחה בטוח שלא נעשתה לשם מודיעין, יש היום לויינים שמגיעים יופי לכל מקום.

לגבי המחלמה... לא יודע אם תיהיה או לא, אבל כמו שחבר שלי אמר:

"כנראה לאסד נמאס מסוריה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    אחי מוגיעין זה כולל את נטיב הטיסה למקרה של גיחה באירן משמע שהלווינים לא יכולים לספק לנו הכל והלווינים משותתים בכלל לפי מסלול מסויים והוא לא כולל אם סוריה נכון לעכשיו הם במעקב אחר אירן ומצרים וגם אם כן ,נטיב הטיסה נבדק כאן באופן ודאי גם אם זאת לא היית המטרה יחידה בפעולה זאת.

והינה לכם התשובה לשאלה האם הייתה גיחה ומה היה(למרות שאני איני כל כך מאמין בגירסא הזאת ואומר לכם מהיכן אני יודע על כך).מטוסי חייל האוויר הישראלי תודלקו לאחר תימרון אימונים על ידי מטוסי ארה"ב שהמריאו מבסיס בטורקיה בזמן הטיסה(שזה מסביר את מיכל הדלק שנמצא על ריבונות טורקיה),מטרת הפעולה הייתה הפצצת כור גרעיני אשר נבנה על ידי רוסיה בגבולה של סוריה עם איראן,המשימה הוגדרה כהצחלה חלקית מאחר ונמצא מיכל הדלק וסימני זיהוי אחרים של המטוסים.פעולה זו נוצלה לבחינת מערך הנ"ט הסורי שאינו הוכייח את עצמו הפעם ובדיקת הנטיב למקרה של מתקפה אווירית או אף כוללת על איראן.אני יודע על כך מסיבה מאוד פשוטה אבא שלי עובד באבטחת אישים ובמקרה חבו הטוב הוא זה שמאבטח את אולמרט המאבטח הצמוד אורי (לא זוכר את שם המשפחה) והוא סיפר לכך לאבא שלי ואמר לו שבועד כ חודש מהיות התפוצץ הסיפור לויגיע לתקשורת כבר עכשיו מתגלים סדקים בשתיקה).

נ.ב
    בכך אופן אני סבור שמה שכתבתי למלע הוא הדבר הנכון בהודעה הקודמת.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    כפר-סבא
    עדין לא ברור מה הייתה מטרת התקיפה כי הכל שמועות אבל נראה שמדובר באמצאי לחימה כלשהו.
    כור גרעיני נשמע לי קצת לא לעניין מכיוון שמודבר במתקן עצום שמצריך שנים של עבודה, זה יכול להיות טיל או חומר מסוכן שאפשר להוביל על משאית וכדומה מאירן, לסוריה ומשם לידי החיזבאלה.

כמו שאמרו לפני, אני לא אופתע אם יהיה איזה מגל ופטיש על המשלוח הזה.
    אם שמעתם לא מזמן נוצר הסכם לרחישת המיגים החדשים מרוסיה לסוריה, מדובר במשהו מסוכן במיוחד.

כולי תקווה שלא תהיה מלחמה, אבל צריך להיות ריאליים ולהבין שזה יכול לקרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי ravidha
    כמו שאמרו לפני, אני לא אופתע אם יהיה איזה מגל ופטיש על המשלוח הזה..
    סוף סוף מישהו מסכים ....
    ובשביל לחמם את המסיבה , קראתי היום בעתון שרוסיה פיתחה את הפצצה הלא גרעינית החזקה ביותר שקיימת (כן , יותר מה-MOAB של ארה"ב ) וכמו שאני מכיר את ה-commies האלה, הם בטח ייתחילו יצור המוני של הפצצה הזאת ויישלחו אותו לאירן וסוריה .
    אה, אמרתי כבר שהיא שווה בעוצמתה לפצצת אטום ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    אחי כיום הנשק החזק ביותר בעולם נימצא אך ורק בידי ארה"ב וישראל אשר ישראל שותפה במימונ עשרות מיליון בשנה,הנשק כמובן הוא פצצת מימן החזקה פי 100 או 10 לא זוכר (הפרש משמעותי אבל לא זוכר )מפפצצת אטום רוסיה אינה מחזיקה בפצצות מימן אך החלה לא מזמן בחידוש ייצור הנשק הגרעיני שלה,למרות שרוסיה אינה מאיימת על ישראל מצורה ישירה היא בהחלט מחממת ומלהיטה את המזרח התיכון אני פשוט שונא את פוטין .

המיגים שרוכת סוריה הם ישנים ביותר ואינם מגיעים למחצית מהרמה של הטוסים שיש בידנו ואינם מיעדים לירוט מטוסים אלה רק להפצת מטרות אשר נמצאות בקרקע.

והינה הוכחה שבהחלט הופצץ מחחנה צבאי בגבול סוריה אירן ואני סבור עכשיו שמדובר בהפצצת כור ליצצור טילים בעלי ראש נפץ גרעיני אשר נבנה שם לפני כחצי שנה על ידי רוסיה במימון איראן וסוריה = >http://news.walla.co.il/?w/1168530 תסתכלו בסוף הכתבה (הדיווח של העתיון א-סינרה).בנוסף נבדק נטיב תקיפה מישראל לאיראן תוך כדי פעולה. והינה עוד הוחכה http://news.walla.co.il/?w/1168471

נ.ב

שימו לב שאני פרסמתי את ההודעה של הפצצת הכור בסוריה לפני שזה פורסם בוואלה ובעיתון ניו יורק טיימס וגם לפני עיתון א-סינרה!!! אמרתי לכם שאני מחזיק במקורות מודיעינים מתקדמים.דרך אגב שלחתי תגובה לחדשות וואלה אתמול בבוקר והם "גיחחו" על מה שאמרתי וקיבלתי לא מזמן תגובה מהם על שהם טעו ככל הנראה ו"מעריכים את המידע שמסרתי לידם ומבקשים סליחה על הזיזלזול שהופגן" ,המייל נשללח מטעם מערכת וואלה חדשות.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    כמו שאמרתי מקודם , נשקים גרעיניים הם רק בשביל לעשות רושם על החברים . יש איסור מוסרי להשתמש בנשקים גרעיניים , והנשק החדש של רוסיה הוא לא גרעיני , אבל שווה בעוצמה לפצצת אטום.

אני לא רואה סיבה לכך שסוריה תהסס להשתמש בזה אם היא תהיה בצרות . ואגב , לרוסיה אין פצצות מימן ?!?!? לא יכול להיות .....

לפי מגזין נשיונל ג'יאוגראפיק , (המגזין , לא הערוץ) לישראל יש 200 ראשי חץ גרעיניים (אני מאמין שיותר) , לארה"ב יש 10250 , ולרוסיה יש 16000 (!!!)

זה מגיליון שיצא ב-2005 , כך שעכשיו בטח יש יותר .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    ברור שלרוסיה יש פצצות גרעיניות זה ידוע לפני כחודשיים פורסם בעיתון כתבה על מפת המדינות אשר יש להם נשק גרעיני אני ישתדל לפרסם אותה כאן,כיום רוסיה מפגרת מאחורי ארצות הברית מבחינה צבאית בטכנו' ובכללי.בידי ארה"ב מס' הפצצות הגרעיניות הגדול בעולם.רוסיה הפסיקה את ייצור הפצצות הגרעיניות שלה אחרי המלחמה הקרה,משום כך אולי חשבת שאין להם,אבל חודש הייצור לא מזזמן בעקבות המתיחות ומרוץ החימוש.אני בטוח שיש בידם צצות אשר עוצמתם שווה לפצצת אטום.לגבי מימן כן אין בידי רוסיה פצצות מימן לשמחתנו ובפצצת מימן לא השתמשו עד היום רק פעם אחת וזה היה ניסוי של ארה"ב שבו בפעם הראשונה והאחרונה השתמשו בזה וזה מחק אי שלם מהמפה אם זה חשוב אני יעלה מפה של האי.ומשנת 2005 בטח שישתנו הרבה דברים המגזין אנו תקף כמו שאמרת ואינו משקף את המצב כיום.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בטח שרוסיה מחזיקה בפצצות מימן.

לאחר כמה זמן מאז שארה"ב הצהירה שיש ברשותה פצצת אטום, ברית המועצות שלחה מפציץ לאי קטן ליד הקוטב, ועליו פצצת מימן במשקל של 9 טון (אם אני לא טועה) בשם "צאר", ההדף מהפיצוץ הקיף את כדור הארץ 3 פעמים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    זה לא היה של ארצות הברית?
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    אתם מדברים על "פצצת הצאר " הא ?
    (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%...A6%D7%90%D7%A8)

והשתמשו בפצצת המימן יותר מפעם אחת (לא במלחמה , בניסויים , סין ,רוסיה בריטניה וכו' גם להם יש H bomb ....)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    יש לו טעות הוא אמר שפצצת הצאר היא הפעם הראשונה בה השתמושו בפצצת מימן זה לא נכון הוא התבלבל הינה : "
    עוצמת ההרס של פצצת המימן הראשונה, שפוצצה ארצות הברית בניסוי שנערך באחד מאיי מרשל שבאוקיינוס השקט ב־1 בנובמבר 1952, הייתה גדולה פי 70 מזו של פצצת האטום שהוטלה על הירושימה, והגיעה למגהטון. פצצה מסוג זה לא הופעלה מעולם במהלך מלחמה כלשהי.
    פצצת הצאר הייתה פצצת המימן הגדולה והחזקה ביותר שנוסתה אי פעם. הפצצה, פרי פיתוחה של ברית המועצות, יצרה פיצוץ בעוצמת של כ-50 מגהטון (כ-3,300 פצצות הירושימה). ניסוי הפצצה נערך ב-30 באוקטובר 1961 בנוביה זמליה, ארכיפלג באוקיינוס הקרח הצפוני." משמע ארה"ב הראשונה שהשתמשה בזה למטרות ניסוי.

נ.ב

הינה המפה של מדינות המחזיקות בנשק גרעיני . צבע אדום-מדינות המחזיקות בוודאות נשק גרעני,צבע צבהוב חשודות כמחזיקות בנשק גרעיני וסגול מדינות שהחזיקו בעבר בנשק גרעיני או עסקו בפיתוחו http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%...dwide_2006.PNG
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    צודק, שקלה 27 טון
    The seismic shock created by the detonation was measurable even on its third passage around the Earth.
    ארה"ב היא הראשונה שהצהירה שיש בידיה פצצת אטום, כשנה לאחר שברית המועצות פיתחה את פצצת האטום הראשונה שלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    דרך אגב אתם חושבים שאולי התחממות כדור הארץ וכל הצונאמיםם והסופות וזה שהקטבים נמסים משפיע על ה"התחממות" במזרח התיכון ובעולם (מירוץ החימוש,היריבות והאיומים הנשמעים ללא הפסק,ובקיצור המצב כיום בעולם)?
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הרשמה