תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    מפתחת:Turtle Rock Studios
    מפיצה:Valve
    פלטפורמות: Xbox360,PC.
    ז'אנר:FPS Horror
    תאריך יציאה משוער: ?? 2008, על פי דברי המפתחים, ציטוט- "המשחק יצא כשיהיה מוכן, כנראה ב-2008", אבל קדימה ח'ברה, כולנו יודעים שהוא יצא ב 2009\סוף 2008.
    עלילה:
    אתה תקוע ביחד עם עוד שני חברים בעיר נגועה בנגיף שהופך את קורבנותיו לזומבים, אתם צריכים
    להרוג כל זומבי שאתם רואים ולצאת מהעיר בשלום, מסובך? לא.. אבל חוץ מזומבים יש עוד כמה יצורים חזקים ביותר שלא ייתנו לכם אפילו לנשום. המשחק הוא CO OP ONLINE לאקסבוקס 360 ול-PC, המנוע הגרפי שלו הוא, (כמה מפתיע) אותו המנוע הגרפי של HL2, עם טיפה נגיעות ושיפורים פה ושם.
    ריאיון עם אחד המפתחים:

http://www.gametrailers.com/player/24755.html
    כמה סרטונים:

http://www.gametrailers.com/player/24568.html

http://www.gametrailers.com/player/24566.html

טריילר:
    http://www.gametrailers.com/player/16134.html
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    חמוד ביותר אבל אני לא איתן לו יותר מ8.5
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrDevil29
    חמוד ביותר אבל אני לא איתן לו יותר מ8.5
    כי.......
    (?)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יוזמה יפה NoName.
    המשחק הזה נראה אדיר, ביחוד שהחווית סינגל פלייר שלו היא בעצם מולטי פלייר.
    אפשר לשחק עד 4 שחקנים יחד את הסינגל פלייר אבל בו זמנית עשרות שחקנים אחרים משחקים את האוייבים במשחק (וכמובן שגם המחשב משחק חלק מהם).
    זה כל היופי של המשחק, כל מי ששחק בו אמר שהוא כיף לא נורמאלי.
    אני יודע שאני מצפה לו.

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי NoNaMe2007
    מפתחת:Turtle Rock Studios
    מפיצה:Valve
    פלטפורמות: Xbox360,PC.
    ז'אנר:FPS Horror
    תאריך יציאה משוער: ?? 2008, על פי דברי המפתחים, ציטוט- "המשחק יצא כשיהיה מוכן, כנראה ב-2008", אבל קדימה ח'ברה, כולנו יודעים שהוא יצא ב 2009\סוף 2008.
    עלילה:
    אתה תקוע ביחד עם עוד שני חברים בעיר נגועה בנגיף שהופך את קורבנותיו לזומבים, אתם צריכים
    להרוג כל זומבי שאתם רואים ולצאת מהעיר בשלום, מסובך? לא.. אבל חוץ מזומבים יש עוד כמה יצורים חזקים ביותר שלא ייתנו לכם אפילו לנשום. המשחק הוא CO OP ONLINE לאקסבוקס 360 ול-PC, המנוע הגרפי שלו הוא, (כמה מפתיע) אותו המנוע הגרפי של HL2, עם טיפה נגיעות ושיפורים פה ושם.
    ריאיון עם אחד המפתחים:

http://www.gametrailers.com/player/24755.html
    כמה סרטונים:

http://www.gametrailers.com/player/24568.html

http://www.gametrailers.com/player/24566.html

טריילר:
    \

http://www.gametrailers.com/player/16134.html

אתה מבקר ממש גרוע!

חזרתי לאקסבוקס - CyBeR III
    XBOX 360 Slim 250 GB

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אחלה סיקור קצר. באמת המשחק בעל פוטנציאל לתת "פייט" לשחקנים (כי משחקים אותו שחקנים אמיתיים) האם זהו הסוף לפיתוח הAI כפי שאנו מכירים אותו?

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    לא אהבתי מהוידאו של המשחק.
    אמנם חדשני, אך נראה:
    1. לא טוב, ובטח לא current gen
    2. נראה שהוא חוזר על עצמו.

מקווה שאני טועה.
    גיימר טאג שלי ללייב: oNOTDEADo

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    זומבים? עיר נטושה?
    זה נשמע כמו רזידנט איוול
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אגב.. יוצא הסרט השלישי בקרוב..

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    יוזמה יפה NoName.
    המשחק הזה נראה אדיר, ביחוד שהחווית סינגל פלייר שלו היא בעצם מולטי פלייר.
    אפשר לשחק עד 4 שחקנים יחד את הסינגל פלייר אבל בו זמנית עשרות שחקנים אחרים משחקים את האוייבים במשחק (וכמובן שגם המחשב משחק חלק מהם).
    זה כל היופי של המשחק, כל מי ששחק בו אמר שהוא כיף לא נורמאלי.
    אני יודע שאני מצפה לו.
    אם לא אכפת לך, כאחד האנשים שמצפים למשחק הזה יותר מאממ... כולם, אני אתקן אותך טיפה.
    אתה טועה מעט לגבי מספר השחקנים. ניתן לשחק 4 שחקנים, בכל צד. 4 בני אדם ובנוסף, 4 שחקנים נוספים שמשחקים את ה"בוסים" בצד של הזומבים. הבוסים הם יצור מהיר מאוד שיכול לטפס על קירות ולתפוס אנשים (ולחנוק ולהרעיל אותם) עם הלשון המאוד ארוכה שלו, יצור ענק ומאוד איטי שמתפוצץ על האויבים שלו עם חומצה מגעילה והרסנית ומסוגל להקיא את אותה חומצה על האויבים שלו בשביל למשוך אליהם עדר של זומבים חסרי מוח (שרק רוצים לאכול מוח), יצור שנראה קצת כמו זומבי רגיל, אבל יש לו יכולות משופרות, יותר חיים והיכולת ליצור מסך עשן שמסתיר את מה שבא לו מעיני אויביו ובנוסף, בוס חזק במיוחד שיש לו טונה של HP ויכולת נחמדה לרסק כל דבר במשחק. הוא יכול להרוס קירות דקים, לזרוק חלקים מהכביש על האויבים שלו והוא בסך הכל הדבר הכי מעצבן להתקל בו במשחק - במיוחד לבד.
    בנוסף, יש בוס נוספת שנשלטת רק על ידי AI והיא המכשפה. היא בוס חזק במיוחד שאפשר להתקל בו ברמות הקשות יותר במשחק. היא למעשה במצב "רדום" עד שעושים לידה רעש, מכוונים עליה פנס, או סתם מפריעים לה. אם עושים את זה, אז ברוב המקרים, נדפקתם. קשה מאוד להרוג אותה.

אלו הבוסים וזה גם הצד המאוד מעניין של המשחק הזה. שאר הזומבים הרגילים אינם נשלטים על ידי בני אדם, אלא על ידי AI בלבד. מעבר לזה שכל זומבי נשלט בנפרד על ידי AI, חלוקת הזומבים בשלבים השונים היא על ידי מנוע AI מתוחכם מאוד. המנוע הזה מודד את רמת הלחץ שיש על השחקן, כמו גם את המיקום שלו ושל חבריו וכך מחליט איפה, מתי וכמה עליו להנחית עליכם זומבים. זה יוצר משחק מאוד לא צפוי, שכן, גם אם שיחקתם במפה מסוימת כמה וכמה פעמים, לא תוכלו לעולם לדעת מאיפה יגיעו קבוצת הזומבים הבאה, או מכמה זומבים היא תיהיה מורכבת.

הזומבים במשחק הם לא זומבים כמו במשחקי RE. הם לא איטיים והם לא כל כך טיפשים. הם רצים אליכם במסה ומסוגלים לעבוד יחד. הם יכולים לזהות חולשה ושחקנים עם HP נמוך יחסית והם ידעו לתקוף אותם לפני שאר חברי הקבוצה.

לסיום, אני אוסיף שבכל מפה, מטרת בני האדם והזומבים זהה. בני האדם צריכים להגיע לנקודת איסוף כלשהי ולברוח והזומבים צריכים להרוג את בני האדם לפני שהם יעשו את זה. המשחק מעודד שיתוף פעולה מלא בין המשתתפים האנושיים ובלעדיו, למעשה, לא ניתן לנצח בו.

זה דיון שפתחתי בעבר עם הרבה מאוד מידע על המשחק
    זו כתבה ענקית עם ממש מלא מידע על המשחק

באופן אישי, אני רואה במשחק הזה שלב נוסף בהתפתחות של משחקי פעולה אינטרנטיים. הוא יקח את רעיון שיתוף הפעולה לשלב אחד מעבר לTF2 המצוין.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    תודה רבה על המידע
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    קאוטיק - כשאתה רוצה אתה יכול...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי bozeman
    קאוטיק - כשאתה רוצה אתה יכול...
    מזל שאני רוצה, הא?

דרך אגב, אתה רומז שאני לא תורם לפורום ולהקהילה באופן רציף?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    למה רומז? אומר מבפורש!
    סתם , סתם...
    אבל חברה, קדימה! הפורום שלנו הוא לא רק שאלות על שנאי ובעיות אינטרנט! הוא צריך להיות יותר מזה. סיקורים על משחקים, חדשות וחווית גיימניג כוללת!
    אני ונדב משתדלים מאוד שיהיה פה תוכן איכותי בפורום, אבל צריך גם את העזרה שלכם!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    חבל שהם לא עשו גם מצב שיש 2 קבוצות של שורדים וזומביז רגיל + המכשפה שנשמעת מגניב וקיצור צריך להרוג קבוצה השניה לנסות לא למות מהזומביז ולהגיע לנקודה שמסיים תשלב.

לדעתי זה היה ממש טוב חבל שלא עשו גם מצב כזה.

ושאלה שבטח התשובה שלה היא לא המשחק הזה תומך במודים ?
    הם ישחררו SDK שלו ?

ואגב הם היו צריכים לעשות שאתה מת (אם אתה לא בשורדים )
    אתה הופך לזומביז רגיל שצריך להרוג תקבוצה השניה (החלשים) הם לא עשו את זה נכון ?
    שאתה מת אתה מחכה עד שיתחיל ראונד חדש ?

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    זה משחק שכבר מהרעיון שלו רואים שהוא לא יצליח... DrDevil צודק... לא יותר מ-8.5 או אפילו מ-8

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Elad015
    זה משחק שכבר מהרעיון שלו רואים שהוא לא יצליח... DrDevil צודק... לא יותר מ-8.5 או אפילו מ-8
    דווקא הרעיון הגאוני שלו הוא זה שיגרום לו להיות משחק של 87+ או אפילו 90+
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Sightless
    דווקא הרעיון הגאוני שלו הוא זה שיגרום לו להיות משחק של 87+ או אפילו 90+
    רעיון טוב לא מספיק. ראה מקרה AC.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    רעיון טוב לא מספיק. ראה מקרה AC.
    האמת שדווקא הביצוע פה יותר טוב מהרעיון כי ברמת הרעיון המשחק לא נשמע כל כך מלהיב.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    L4D+Steam+Free launch weekend = Jackpot.

כל מי ששיחק בו פשוט אהב אותו. הקו-אופ בו מסתמן כמתכון מנצח. אפשר גם לשחק לבד ושהמחשב ישלוט על שאר שלושת השורדים שזה גם נחמד.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הרשמה