תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    האם ה-PS3 עומד סוף סוף לקבל כותר Killer app ראוי?

לפרטים נוספים לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    זה ניראה אחלה משחק בחיי אני ראיתי לפני חודש חודשיים את הטריילר שלו ביוטיוב והמשחק ניראה טוב וניראה ממש כיף!..

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    זכור לי עוד crash batnicoot 1- המשחק הראשון ששיחקתי על הPS1 שלי.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    אבל אני לא חושב שנוטי דוג היא חברה טובה בשנים האחרונות. לפי דעתי, משחקי ג'ק ודקסטר מיחזרו אלמנטים מקראש וגנבו רעיונות מראצ'ט וקלאנק. משחקי ג'ק ודקסטר הם המשחקים הכי פחות מהנים ומקוריים ששיחקתי בהם. איפה ימי קראש 1-3 המשובח?
    בכל מקרה, המשחק נראה מאוד מבטיח, נחמד לראות שהם לקחו כיוון חדש. אולי זה מה שהם צריכים.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    NAUGHTY DOG עזרה לINSOMNIAC לפתח את ראצ'ט ובלעדיה ראצ'ט לא היה להיט.
    סדרת JAK AND DAXTER (במיוחד JAK 3) כופלת את ראצ'ט בכמה רמות: הגרפיקה הרבה יותר טובה,העלילה גאונית, המשחקיות מהנה יותר מהמשחקיות המחזורית של ראצ'ט (להרוג אויבים, לקנות נשקים ושוב להרוג אויבים ולקנות נשקים ושוב.....)
    כל מי ששיחק גם Cראצ'ט וגם בJAK יגיד שJAK יותר טוב

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    יש לי שאלה שאני לא מבין.... אני אישית הערצתי את קראשים לפס1 של נפי דוג (1.2.3 CTR וBASH) והם היו הצלחה אז למה הם מכרו את קראש לסייירה???? הם הרסו את קראש!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    JAK AND DAXTER (במיוחד JAK 3) כופלים את RATCHET בכמה רמות:הגרפיקה הרבה יותר טובה, העלילה גאונית, המשחקיות הרבההההההההההה יותר טובה ומהנה מהמשחקיות החוזרת של ראצ'ט (להרוג אויבים לקנות נשקים ושוב להרוג אויבים ולקנות נשקים ושוב.......). ראצ'ט מעתיק מJAK אלמנטים וזו עובדה. כל מי ששיחק גם בראצ'ט וגם בJAK יגיד שJAK טוב יותר

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    סדרת JAK AND DAXTER (במיוחד JAK 3) כופלת את ראצ'ט בכמה רמות: הגרפיקה הרבה יותר טובה,העלילה גאונית, המשחקיות מהנה יותר מהמשחקיות המחזורית של ראצ'ט (להרוג אויבים, לקנות נשקים ושוב להרוג אויבים ולקנות נשקים ושוב.....)
    כל מי ששיחק גם בראצ'ט וגם בJAK יגיד שJAK יותר טוב

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי tomer_gv
    כל מי ששיחק גם בראצ'ט וגם בJAK יגיד שJAK יותר טוב
    סתם שתדע, שתי החברות עזרו אחת לשנייה באותה מידה, שני המשחקים לא היו מתקיימים בלי השותפות.
    ואני שיחקתי בשניהם, ראצט הרבה יותר מהנה, אבל זו דעה אישית.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    ל-IGN ORIGLO אהבו את JAK יותר

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי tomer_gv
    ל-IGN ORIGLO אהבו את JAK יותר
    זה מסביר למה אני לא סובל את IGN.
    כל כותרי ראצט קיבלו יותר מ85 בIGN, אז באמת חפיף.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    יש אנשים שאוהבים את JAK יותר ויש חברה שאוהבים את ראצ'ט יותר. אני מעדיף את JAK כי הדמויות והעלילה גאוניות והמשחקיות כוללת הרבה ז'אנרים ובמשך המשחק היא הופכת להיות קשה וקשה יותר ואפילו היכולות הגרפיות של המשחק השלישי (JAK 3) עולות על רוב המשחקים הטובים ביותר כיום.
    IGN יותר גדול ודומיננטי מ-GAMESPOT (גם צוות IGN יותר מומחה מGAMESPOT) אבל אני מעדיף את GAMESPOT

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ...
    gamespot הרבה יותר מקצועיים, וגם הרבה יותר כיפיים מ-IGN (שהוא אתר חסר נשמה).
    תראה את on the spot ותיווכח.
    וארז, מאיפה השגתם את הדמו?

ד"א, רק שתדע, בליפציג היה בילד יותר חדש של המשחק, ובאתרי הגיימינג היה כתוב ששיפרו שם את רוב הבעיות שהיו בדמו של E3 (בעיות שליטה, גרפיקה, AI, וכו...).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    IGN הוא אתר יותר גדול ושולט בפורומים וגם מביא מידע על משחקים הרבה לפני GAMESPOT אבל GAMESPOT הוא אתר יותר כיפי וגם יותר נוח ויש לו יתרון עם הטורנמיט TV.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    כל הבאגים וה"טעיות" מופיעות בגלל שזו גרסאת הדגמה אז תרגיע.
    בגרסא המלאה כשיורים על האויבים ברגל לדומא אז הם צולעים,הגרפיקה תהיה טובה יותר (ועוד עכשיו היא מושלמת), מערכת הקרב תשתפר (ברור) וה-AI יהיה יותר קשוח לדוגמא כשמורידים אויב ראיתי בIGN שהאויבים האחרים ינסו לסייע לו (אחד או שני אנשים מתקרבים לנפגע כשהאויבים האחרים מחפים עליהם

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    צודק ב100%!
    מאז קראש אני מת על החברה הזו...
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    לא הגעתי לקטע הזה של המטוס ומעל לנהר המשחק פשוט נגמר.והוא החזיר אותי למסך ההתחלתי.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי snirmana
    לא הגעתי לקטע הזה של המטוס ומעל לנהר המשחק פשוט נגמר.והוא החזיר אותי למסך ההתחלתי.
    למה להקפיץ?

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני כבר מת לקנות את המשחק הזה למכשיר הסוני 3 שלי בגלל שתי סיבות,1.זה משחק שפותח על על ידי naughty dog שהם החברה המצויינת שפיתחה משחקים מעולים כמו ג'ק ודקסטר וקראש,2.כי אני גם מאמין שזה הולך להיות אחד המשחקים המוצלחים השנה לסוני 3 לפי הטריילרים המצויינים!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני ממש מצטער שאני "מקפיץ" אבל פשוט לא יכולתי שלא לומר לכול בעלי הקונסולה החדשה שאתם פשוט חייבים את אנצ'רטד כי זה משחק ממש ממש מדהים ועם אתם רוצים את משחק האקשן הכי טוב לסוני 3 אני מבטיח לכם שאתם חייבים לקנות את אנצ'רטד כי הוא משחק מדהים וארוך ובעל הגראפיקה היפה ביותר שראיתי בחיי אז אתם פשוט חייבים לקנות אותו תאמינו לי הוא שווה כול אגורה!!!!!!!!! p:

הרשמה