תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    היי,אני מוכר כרגע את הווי(כבר יש לי קונה) ואת הPSP(אין לי קונה) ואני רוצה לקנות עם הכסף סוני 3..אל תדאגו יש לי מספיק...יש לי שאלה...איפה כדאי לי לקנות????שמעתי על החנות video Games Plus
    ושמעתי שהיא ממש ממש טובה...שווה לקנות ממנה???אם לא אז איפה???
    בברכה .
    גל איפרח
    מסן\אימייל : [email protected]
    אייסי :439494653

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אתה רוצה אירופאי (מישראל)
    או שאתה רוצה מכשיר אמריקאי ויותר זול....(מחו"ל עדיף ארצות הברית רק לא באירופה חח..)

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    מה שווה לי יותר??לקנות גרסא של 80GB אמריקאי ב670 דולר מהחנות שהזכרתי בהודעה הראשונה או אירופאי של 60GB מולטיזון- שזה יכול להעלות גם משחקי PAL וגם NTSC ב שח"3040??

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    .... די כבר שחנויות מיסתלבטות על אנשים!!!!!! כל PS3 הוא מולטיזון!!!!!!!!!! רק במשחקים,לאיזה אחד רשמו:כולל כונן BLU-RAY חח! אירופאי יותר מומלץ אם היה לך PS2 מהארץ או שאתה רוצה לצפות בסרטים מהארץ.

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    Videogames Plus חנות מאוד אמינה וזולה. אבל העלויות משלוח של הפלייסטישן 3 הן אסטרונומיות ומגיעות לבערך 250 דולר באתר. עדיין המחיר יוצר הרבה יותר זול מהארץ, אבל אם תופסים במכס ההבדל הופך להיות פחות משמעותי. אם אתה לא מביא פיזית את הקונסולה לארץ מחו"ל הייתי קונה את הקונסולה בחנות כמו באג לדוגמא או כל חנות אחרת גם במחיר מופקע ורוכש את המשחקים בחו"ל דרך האתר הנ"ל. אחריות זה דבר יקר מפז, זה יעשה לך הרבה שקט נפשי לכל מקרה אם תרכוש בארץ.

יש לא מעט סרטי Blue Ray שהם ABC וגם מולטיזון. זה כבר לא כמו בתקופה של הDVD. הכל הולך לכיוון מולטיזון חוץ ממיקרוסופט.

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    צודק...אז אני הולך לקנות בארץ..

הרשמה