תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    היי, החלטתי לפתוח דיון ראשי על הרשמים מהדמו החדש של ETQW, כמו על כל משחק שיש ממנו ציפיות גבוהות.
    *הרשמים המלאים יפורסמו בגיליון אוקטובר של מגזין המשחקים הישראלי, ככל הנראה*
    הרשמים שלי הם מצוינים. הגרפיקה טובה+, הסאונד נחמד, אבל הנשקים נחמדים מאוד (וגם העיצוב P, ולמרות שאין פה לקיחות מחסה מתוחכמות מדי - כמו כמעט בכל משחק אקשן מהיר, הכיף הוא גדול. אחלה דמו, ולמעלה מ1K שרתים כבר =]

ושלכם?

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    אםם לא ידוע אחלה, אבל ממש קשה \:
    קשה מידי. ניסיתי על איזי, ולא הולך לי (ואני ניסיתי רק סינגל), אני לא כזה טוב בFPS אבל לא עד כדי כך גרוע, הם ממש חכמים והמשחק די קשה, אני כניראה שלא ארכוש את המלא בגלל זה \:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    לא יודע, אני שיחקתי רק בMP בינתיים והלך סבבה... אני אנסה סינגל.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    זה כזה מצחיק בסינגל, הם יורים קדימה ממך, לא עליך

לפעמים בטעות קורה שהSPREAD יפגע בך אבל זהו
    חחחחח

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    שחקתי בMP ולא יודע זה שונה כזה \: בעיה ששמתי לב זה שלפעמים אתה מת ואין לך מושג ממה, אתה לא (או אני לפחות) לא מודע מספיק למה שקורה מסביב, אני חשוב אבל שזה ישתנה בהמשך, כרגע למשל משו לפעמים הורג אותי ואין לי מושג מה לול...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הרשמים שלי לא שונים במיוחד מבגרסת הבטא:
    http://www.vgames.co.il/soons_articl...?PreviewID=992
    עכשיו גם הרצתי את הדמו על מחשב יחסית חזק, ולהגיד שנפלתי מהגרפיקה או מהביצועים? לא ממש.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    בקשר למשחק - הוא נחמד. הוא לא מפיל אותך מהרגליים, אבל הוא מהנה בהחלט. והגרפיקה? צודק לחלוטין, על הגדרות הכי גבוהות (כולל בAF ובAA), עם GTX ועם 2GB וE6600, הגרפיקה לא מרשימה כ"כ.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    האמתי שלא הבחנתי שום הבדל עם AA ובלי AA, זה סתםה רס לי פריימים... עובד לי די חלק עם AA רגיל (יש לי מחשב טוב, אבל הכ.מ 8800GTS, לא שהוא גרוע), למרות שהוא באמת כיף. הMP די ממקר, יש כמה רעיונות טובים [=

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    הרשמים שלי לא שונים במיוחד מבגרסת הבטא:
    http://www.vgames.co.il/soons_articl...?PreviewID=992
    עכשיו גם הרצתי את הדמו על מחשב יחסית חזק, ולהגיד שנפלתי מהגרפיקה או מהביצועים? לא ממש.
    1.אתה שיחקת בבטא הראשונה, פה זה דמו. יש הרבה ליטושים, שינויי משחקיות, פחות באגים, משחקיות זורמת וכ'ו.

2.המשחק לא מתיימר להיות היורש/המחליף של .BF

המפתחים אמרו את זה במפורש בהרבה ראיונות שהוא לא אמור להחליף את BF .

בכל מקרה BiA הגראפיקה טובה אך לא מצוינת -זה נותן היתרון שאנשים שאין להם מחשב חזק יוכלו גם לשחק ולהנות מהמשחק במידה כמו שאלה שיש להם לעומת משחקים שיש להם גראפיקה הרבה יותר (אהמ קרייסיס).

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    זה נכון שהמשחק אמור לרוץ על מחשבים חלשים, אבל אני לא מאמין שבדיוק בגלל הסיבה הזו הגרפיקה לא מצוינת.
    בכל מקרה, אם המשחק מהנה, זה לא חשוב. גרפיקה זה בונוס.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    מזה הPUNK BUSTER הזה? כמעט כל סרוור אומר לי שאני צריך את זה כדי לשחק בוא, איפה אני מוצא ומתקין את זה? מזה \:?

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    יש את זה בהמון משחקים, יש לך בהתקנת הדמו את זה.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    מה עם עוד רשמים מהדמו משאר גולשי קהילת פעולה? או אולי אפילו גולשי קהילת BF או ET?

-לדעתי דמו מצוין, אני מחכה כבר למשחק המלא (יהיה 4 קמפיינים לפי ההודעה שיוצאים מהדמו)

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    דמו מצויין, אני כבר מת שיצא המלא!

המפה SlipGate נשמעת מצויין!

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    כן, המשחק עלה כמעט לציפייה שלי לHALO 3. הדמו ממכר, כיף, השיתוף בין הצוותים הגיוון של ה"מקצועות", זה ז'אנר כמעט חדש, המשחק כמעט ולא הזכיר לי את BF 2 (שאליו אני גם מכור)...

הרשמה