תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    יש לי דמות בדרגה 60 בשרת Kharazan (אין לי TBC). השרת סבבה, יש שם חברים שאני משחק איתם, אוהב את הדמות, הכל טוב ויפה.

חשבתי לפתוח דמות חדשה בשרת של הגילדה, אבל עקב נסיון עם דמות חדשה קודמת אני חושש להתחיל. התחלתי דמות לוחם, ומהר מאד הגעתי לשלב שאני זוכר את הקווסטים ודי משתעמם. הדמות נעצרה ברמה 19 בערך. יש לכם שיטות למשחק כיף יותר ברמות הנמוכות האלו? עם הדמות הראשית זה היה בסדר ונהנתי גם מהדרגות הנמוכות.

אז מה אני עושה?
    power leveling עד רמה נורמלית (30~)?
    לשחק רק עם אנשים אחרים?

מה העצות שלכם?

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    תעשה quests במקומות אחרים

או

תפתח דמות אחרת שלא שיחקת בה בעבר
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אני מציע לך שתפתח דמות אחרת אם נורא קשה לך לשחק בקווסטים, ככה אתה באזורים חדשים וסביר להניח שתתעניין מחדש. אם קשה לך בכלל מלעלות שוב את כל הרמות, תפתח דמות תצטרך לגילד ותשאל מי רוצה לעלות איתך. יש לא מעט חברה בגילד שמשחקים ביחד כי זה הרבה יותר כיף...

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    מה זה "מקומות אחרים"?
    הדמות הראשית שלי היא טאורן, פתחתי Undead בשביל להתחיל ביבשת שונה לגמרי. היה נחמד בהתחלה, עדיין נורא איטי. אבל איכשהו שוב מצאתי את עצמי בבארנס!
    ואני תמיד משתדל לפתוח דמות שלא שיחקתי בה בעבר. או לפחות לספקק אותה לסגנון משחק שונה.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    תעזוב את הBARRENS וסע ל SILVERSPINE FOREST !

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אתה לא חייב לעבור לbarrens...אני אישית חושב שזה מקום הרבה יותר טוב (וברוב המדריכים אתה תראה שיעשו שם את 10-20) אבל זה תלוי בך כבר. אתה בטח יודע שלכל מספר רמות מסויים יש מספר אזורים במפה עם קווסטים, ככה שאתה באמת יכול לגוון ולשחק איפה שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה.

נסה אולי לשחק בדמות מגוונת...למשל דרואיד...מוסיף המון גיוון למשחק (עד רמה 20 זה משעמם...אחרי זה אתה ניהיה אחד הכרישים).

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    הדמות הראשונה שלי היית דרואיד. נהנתי לגמרי, גם לרפא, גם לעשות נזק (לא רציני, אבל עדיין). נחמד נורא.

עכשיו אני מנסה Priest. מי יודע.

הצטרף בתאריך
    20.07.2007
    עיר
    ירושלים
    אם שיחקת את עכשיו בהורד אז תפתח דמות באיליינס זה ממש מגוון את המשחק והכי חשוב תבחר מקצוע אחר
    The Dragon Reborn

הרשמה