תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    שלום לכם אזרחים יקרים,

כידוע לכם, המשטרה מנסה להשתפר יום יום, ומנסה להיות כמה שיותר מקצועית ומועילה.
    אנו בוחנים אנשים לכח המשטרתי, מלמדים ועוזרים להם כדי שיהיו כמה שיותר מקצועיים.
    הבעיה היא שאנשים עושים שטויות (( הן במשחק והן בוונט )), והדרישות שלנו (שלי ושל מאור, הצי'ף) הן מחמירות ביותר, לכן אותם אנשים עפים מהמשטרה.

כתוצאה מכך המשטרה כרגע במחסור, והגענו להחלטה שלבחון סתם אנשים אקראיים זה לא אפקטיבי, לכן החלטתי לפתוח כאן את ההרשמה.
    ככה זה הולך - כל מי שרוצה להצטרף למשטרה צריך למלות את השאלון הבא, ואנחנו כבר נקרא לו אם הוא יתאים.

טופס הרשמה למשטרה:

OOC INFO:
    ~שם:
    ~גיל:
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום?
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה?
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? (חלש) (בינוני) (טוב) (טוב מאוד) (כמו שפת אם)
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? (כמו ההבדל בין IC לבין OOC, או מה זה POWERGAMING ו JAIL DM וכו'..)
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר?
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע:
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? (כל שרתי הRP ששיחקת בהם)
    ~יש לך משהו להוסיף?

IC INFO:
    *שם:
    *מקצוע:
    *רמה:
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?
    *האם יש לך רישיון נהיגה?
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע?
    *ספר בתקציר על חייך:
    *יש לך משהו להוסיף?

*לא כדאי לכם לשקר בשאלון ולכתוב דברים שאתם לא יודעים כיוון שאנו כבר נראה את זה עליכם בזמן שתשחקו וגם יש לנו דרכים לוודאות כל מיני דברים, אז אל תבזבזו את הזמן.

אני ומאור מחכים לטפסים שלך.
    בהצלחה, Cpt. Eyal Justice
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    בהצלחה לנרשמים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007

OOC INFO:
    ~שם:דור
    ~גיל:
    16 וחצי

~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום?
    בממוצע 5 שעות

אני חושב שאני כול לתרום כי אני יודע RP מצוין ויכול נהל סדר
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית?

טוב
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ?
    לא הבנתי אבל אני חושב שאני שחקן RP מצוין
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר?
    כן אני יודע ויש לי הכל
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר?

לא אף פעם לא הייתי
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP?

בסביבות ה 5-4 חודשים
    ~יש לך משהו להוסיף?

חח שיהיה לי בהצלחה מקווה שתקבלו אותי

IC INFO:
    *שםon_Viton
    *מקצוע:armsdealer
    *רמה:4 2 נק ריספט ו אני 5
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה? לא ניכנסתי לכלא אף פעם
    *האם יש לך רישיון נהיגה?כן
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע?כן
    *ספר בתקציר על חייך:שם דון ויטון ב23חיי את החיים מיום ליום
    עובד קשה בעבודה שלו לפרנס את עצמו (חיי לבד) בלי אישה וילדים
    גר בצפון
    *יש לך משהו להוסיף?לא שיהיה בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    Don_Viton
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    OOC INFO:
    ~שם:אלון
    ~גיל:14
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום?3-4 שעות
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה? אני רוצה לשרת בכוחות המשטרה כדי לעזור להם בשטח,הם צרכים עוד שוטרים ואני חושב שאני מתאים.אני יכול לקבל מהר החלטות, ואני תמיד רוצה לשמור שהיה טוב ברחובות. יש לי נסיון עוד מלפני הסרבר הזה אז אני יכול לנצל אותו פה.
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? טוב-טוב מאוד
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? אני יודע את כל חוקי ה RP ואני משתמש בהם כל הזמן. אני משחק בסרברי RP כבר 5 חודשים או יותר.
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? - יש לי מקרופון ואני יודע.
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע: אני יודע כמעט את כל הפקודות, התחלתי ללמוד גם באקדמיה לשוטרים בסרבר RP אחר - GF.
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP- חמש חודשים.
    ~יש לך משהו להוסיף? לא.

IC INFO:
    *שם:Alon_Morhntes
    *מקצוע:אין.
    *רמה:1
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה? לא נכנסתי.
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע?לא
    *ספר בתקציר על חייך:שמי אלון נולדתי ב LV ש בסאן פירו. גדלתי למשפחה רגילה עם 3 אחים. אבא שלי היה שוטר, ואני מאוד רוצה להיות גם.כשההיתי קטן הוא היה לוקח אותי לפעמים לסיורים קטנים בשכונה סתם כי ביקשתי ממנו. שגדלתי סיימתי צבא, ועכשיו אני מחפש עבודה בתור שוטר.
    *יש לך משהו להוסיף?לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    OOC INFO:
    ~שם: שמעון שטילמן
    ~גיל: 11
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום? אשתדל כמה שיותר, עכשיו יש לימודים אז.. אני מניח שלפחות שעה ביום.
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה? אני מאד רוצה לשמור על החוק ולאכוף אותו. אני אוהב להרגיש שיש לי כאילו תפקיד סמכותי ואחראי.
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? (טוב מאוד)
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? (כמו ההבדל בין IC לבין OOC, או מה זה POWERGAMING ו JAIL DM וכו'..) אני חושב שאני לא איזה תותח ב-RP אבל אני יודע לשחק RP בסיסי.
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? ברור שאני יודע, יש לי מיקרופון ואני מוכן להכל
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? (אני משחק קצת בגודפאדר, מאז שיצא להם המוד החדש)
    ~יש לך משהו להוסיף? אני רוצה להוסיף שאני חושב שהמשטרה דיי טובה אבל היא צריכה להיות יותר טובה ואני מעונין להצטרף ולעזור לה להתחזק.

IC INFO:
    *שם: Mr Shimon_Shtilman
    *מקצוע: מכנאות, תואר ראשון במכניקה. מצליחן בקורס כבאות
    *רמה: 1
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה? נכנסתי לכלא פעמיים עקב התחצפות לשוטר ואי תשלום קנס.
    *האם יש לך רישיון נהיגה? לא, אינני זקוק לו, אני אינני יוצא מחוץ לעיירת מגורי בלוברי, רק לעיתים אני נוסע באופניי לדילימור כדי לדווח על פשע למשטרה או לשתות עם חברים בבאר.
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע? אני קרוב-רחוק משפחה של אדון סשה ממשפחת הפשע סופרנו, אך לא היצטרפתי לסופרנו.
    *ספר בתקציר על חייך: בילדותי חייתי בשכונה קטנה ומוגנת בלוס סנטוס. המשפחה שלי שנאה את כל הפשע בעיר, ולכן גרנו שני רחובות מתחנת המשטרה, וכל היום היו עוברות שם ניידות.
    הוכנו בהלם כאשר אבי האהוב נרצח בדרכו לחנות הבגדים, ולכן החלטנו לעבור לעיירה שקטה בלי פשע. עברנו לבולברי. שם מצאתי לעצמי חברים חדשים, קיבלתי שם תואר במכניקה, ובמקרה היה קורסים לכבאים, אז החלטתי להצטרף כי התעניינתי מאד.
    לאחר 5 שנים טובות ומהנות בבלוברי, נפטרה אימי בגיל 54, ועד היום אין לאף אחד מושג למה נפטרה בגיל כה צעיר. נשארתי לבד בעולם. למחרת אחרי הידיעה שהתפרסמה בעיתון העיירה על מות אימי הגיעה לביתי דודי, סשה. הוא ניחם אותי ובסוף הוא סיפר לי על משפחת הפשע סופרנו, אך אני, אזרח תמים בעל חינוך לשלום ולאהבה אחד לשני, סירבתי להיצטרף למשפחה. כעת אני מעוניין להיצטרף למשטרה כדי לשמור על החוק והשלום בסביבה
    .*יש לך משהו להוסיף? אפשר להגיד שאני דיי צייתן וכל פקודה מהבוס/צ'יף או זה שדרגה מעלי אני אקיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2007
    עיר
    מודיעין
    בהצלחה לכולם!

R.P
    Dar_Alfonso
    סמל[ית] רמה 7

Vent
    DarG
    ***מזרחית ודיכאון זה בנשמעעעע

קוד:
    תגיד לי... אתה מסטול?

חח מהיום אני דר המסטול XD
    פגשתי קשיש, הוא נתן לי חשיש ועכשיו אני מעשנת עם שאול הכריש..[קרדיט ליובל!!=]]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי DarG
    בהצלחה לכולם!
    תודה דרג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.09.2007
    OOC INFO:
    ~שם:עידן
    ~גיל:14.5
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום? 11 שעות משהו כזה חרשן בחופש כול היום
    אני חושב שאני יכול ליתרום למישטרה
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית?בינוני
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? אני יודע את חוקי ה RP אני משחק ב-rp עוד מעת שלוש חודש
    לא עושה DM לא RK בקיצו בלי בעיות
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? :כן אני יודע יש לי חבר שם , יש לי מיקרופון ולא תיהיה בעיה להיות בוונט בזמן המשחק
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע: אני יודע קצת פקודות
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? : שלושה חודשים
    IC INFO:
    *שם:Zake_Moontego
    *מקצוע:אין
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?לא ניכנסתי לכלא זדה מישתמש חדש...
    *האם יש לך רישיון נהיגה? לא
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע? לא
    *ספר בתקציר על חייך:בן 14.5 כיתה ט' לומד בבית הספר עירוני ג' בחיפה
    *יש לך משהו להוסיף?לא.

*בהצלחה לכולם* WTF
    >_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    חסוי
    OOC INFO:
    ~שם:אביב
    ~גיל:10
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום? אני פעיל רוב השעות שיש אנשים בשרת
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה?אני רוצה להיות במשטרה כי:אני רוצה למנוע פשעים ורצחים ולעזור לאנשים ולמנוע אותם מדברים אסורים
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? אני לא יודע להגדיר את זה בין חלש לבינוני
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? (מכיר את מה שאמרת בעל פה
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? כן אני בשתי הוונטים כל היום ויש לי מיקרופון..
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע:אני יודע ששוטרים אמורים לעצור רצחים פשעים לשמור על הסדר ברחוב ובכללי-לעזור לאנשים
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? (כל שרתי הRP ששיחקת בהם) שיחקתי כמה ימים בלוס סאנטוס וגוד פאטר גם כמה ימים איזה שבוע..
    ~יש לך משהו להוסיף? כן,בהצלחה לכולם

IC INFO:
    *שם:Aviv_balalii
    *מקצוע:מכניק
    *רמה:2
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?פעם אחת או פעמיים על כניסה לחנות נשק בטעות
    *האם יש לך רישיון נהיגה? כן
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע? לא,הייתי עסוק בעבודה ולשרת אנשים
    *ספר בתקציר על חייך:אני Aviv_balalii נולדתי בשנת 1977 להורים גון ולוסיה הם גידלו אותי ועוד 2 אחים בבית קטן ונחמד שממן אותו בכבוד. יום אחד באו אנשי משפחת פשע לביתנו ואיימו עלינו שאנחנו חייבים להם כסף והם איימו עם אקדחים. אמי הסתירה אותי מתחת למפה של השולחון ואת שתי האחים האחרים בארון שמענו צליל יריה חיכינו כמה דקות ויצאנו מהמסתור לאט לאט וראינו את גופתם של הורינו על השולחן ודולר על הריצפה הלכתי לפנמייה עד גיל 18 בגיל 18 התגייסיתי לצבא הרווחתי כסף וקניתי בית מצאתי חברה הולדנו ילד וקנינו לילד תוכי וככה אני עד היום*יש לך משהו להוסיף? לא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.09.2007
    OOC INFO:
    ~שם:איתי נתן
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום?5-6 שעות בממוצע
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה?[RP Story]אני רוצה להיות במשטרה בגלל שבזמן שהייתי ילד אבי נפטר, אבי היה שוטר מצטיין במשטרה ו הוא נפטר במהלך קרב יריות. מאז נישבעתי שבזמן שאני יגיע לגיל אני יתגייס למשטרה וימשיך את מורשתו של אבי. למדתי על המשטרה וחוקיה והיום זה היום שבו אני היתתגיס.
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? (כמו שפת אם)
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? (כמו ההבדל בין IC לבין OOC, או מה זה POWERGAMING ו JAIL DM וכו'..)אני יודע RP ברמה גבוהה מאוד אני מכיר את כול המושגים חוקים הכול
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? כן המפקד
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע:יש לי נסיון בשרתי Godfather בחולל היייתי שוטר בכמה מהם אני יודע את כול החוקים והתקנות השרת שלכם טיפה שונה אבל אני מוכן ללימוד מה שצריך.
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? (כל שרתי הRP ששיחקת בהם)אני משחק RP בערך חצי שנה
    ~יש לך משהו להוסיף?אני איתי אומר שאני יעשה הכול למען המישטרה יהיה נאמן ושוטר פייר וטוב

IC INFO:
    *שם:Etai_Natan
    *מקצוע:נהג משאית
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?לא ניכנסתי
    *ספר בתקציר על חייך: Etai_Natan הוא מהגהר היספני שאיגר לאמריקה לפני 20 שנה ממקסיקו הוא בן אדם קשוח אבל טוב לב הוא עובד עכשיו כנהג משאית ועושה פרנסה איתי חי לבד בלי משפחה הוא שונא פשע ופעם הוא טפס שודד שגנב לזקנה את התיק הוא רוצה להקדיש את חייו ללחימה בפשע ולעזור לאנשים .
    *יש לך משהו להוסיף?לא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.09.2007
    OOC INFO:
    ~שם:אביב כהן
    ~גיל:14.4
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום? 5-6 שעות ביום
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה? אני רוצה להיות במשטרה מכמה בחינות,1.אני אוהב לשמור על החוק. 2.יש לי נסיון בלהיות שוטר 3.ואני מציית לפקודות ונקשב. 4.אני עובד טוב בשטח ואני מסתגל טוב בכל מצב[כל שרת ששיחקתי עד עכשיו הייתי שוטר.]
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? (חלש) (בינוני) (טוב) (טוב מאוד) (כמו שפת אם)-טוב
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? (כמו ההבדל בין IC לבין OOC, או מה זה POWERGAMING ו JAIL DM וכו'..)IC זה דברים שקשורים לרול פליי למשחק OOC זה דברים שלא קשורים למשחק,JAIL DM זה כשמישהו הורג מישהו סתם אז מכניסים אותו לכלא.ובקצרה אני יודע את כל חוקיי הרול פליי.
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? כן אני יודע זאת . יש לי מקרופון ואת כל הדברים הנחוצים.
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע:יש לי נסיון אני כל שרת של רול פליי הייתי שוטר . אני יודע לרשום פקודות אני נקשב לפקודות של מפקדים ובכלל אני מבין בRP~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? (כל שרתי הRP ששיחקת בהם)אני משחק אך ורק בשרתי RP בעצם משהו כמו חצי שנה.
    ~יש לך משהו להוסיף? אני מקווה שאני התקבל ומקווה שהמשטרה תתחזק, מאחל בהצלחה לכולם.

IC INFO:
    *שם:Aviv_Cohenz
    *מקצוע:נהג משאית
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?אני אף פעם לא הייתי בכלא ומקווה שלא יהיה.
    *האם יש לך רישיון נהיגה?כן.
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע?לא.
    *ספר בתקציר על חייך: Aviv_Cohenz בן אדם נקשב בצבא היה סמל בכיר
    היה בכחמש מלחמות אותם שרד נלחם בפשעים ונאמן לחוק ותמיד רצה להיות במשטרה בגלל שיוכל הוא לעצור פושעים ופשעים המתרחשים במידיי יום.
    *יש לך משהו להוסיף?לא רק מקווה שהתקבל ויעזור הכי הרבה שאפשר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    עיר
    בת ים
    OOC INFO:
    ~שם: פיני כהן
    ~גיל:16
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום?5-6
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה?כי אני מבין בחוקים של ה-RP ואני חושב שאני יכול לעזור לכוח המשטרה בסרבר.
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? (חלש) (בינוני) (טוב) (טוב מאוד) (כמו שפת אם) טוב מאוד
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? (כמו ההבדל בין IC לבין OOC, או מה זה POWERGAMING ו JAIL DM וכו'..)אני יודע RP טוב שיחקתי בהרבה שרתים של RP ואני יודע את החוקים.
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? כן.
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע: קצת התחלתי כשוטר בסרבר אחר.
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? (כל שרתי הRP ששיחקת בהם)שלושה חודשים
    ~יש לך משהו להוסיף?אני חושב שאני יכול לעזור בשרת.

IC INFO:
    *שם:Adrian_Mornando
    *מקצוע:מוסכניק
    *רמה:3
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?אף פעם לא נכנסתי לכלא
    *ספר בתקציר על חייך:שמי אדריאן מורנאנדו הגעתי מ-LV לפני שנתיים. אישתי והילד שלי נהרגו בפיגוע ועכשיו אני רוצה להיתגייס למשטרה כדי למנוע אסונות כאלה.
    *יש לך משהו להוסיף?לא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    OOC INFO:
    ~שם: Tony_Palah (המשתמש Dan_Palah חטף באג סיסמה)
    ~גיל: 14
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום? בממוצע כ - 7 שעות ביום
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה? המשטרה זה חלק בילתי נפרד מהיום יום המשטרה אחראית על הפשעים על העבריינים ברצוני להצטרף מהסיבה אני רוצה לעשות סדר להוריד את אחוז הפשעים והתאונות ולטפל בכל תלונה.
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? בינוני ..
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? איסי זה צ'ט לכל מי שקרוב אלייך אוסי זה צ'ט לכל שחקנים השרת איפה שהם לא היו.....
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? כן , אני יודע על זה .. זה לא בעייה בשבילי....
    הייתי שוטר בשרת VALAHA משהו כזה יש לי ניסיון בלתפוס פושעים כאלה שעברים על החוק
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? יצא לי לשחק בשרתי רולפלי במשך 3 חודשים
    ~יש לך משהו להוסיף? מקווה שהבחר או לפחות הבחן

IC INFO:
    *שם: Tony_Palah
    *מקצוע: רופא
    *רמה: במשתמש הזה 1 במשתמש הקודם 4
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה? לא נכנסתי אף פעם לכלא לא במשתמש הזה ולא בשני
    *האם יש לך רישיון נהיגה? יש
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע? בחיים לא !
    *ספר בתקציר על חייך: נולדתי בארה"ב ב1980 אני אוהב שניצלים ואוהב לא להסתבך עם המשטרה בגיל 8 ההורים שלי מתו ונשארתי לבד עד גיל 15 גרתי אצל סבתא שלי בLos Santos וכרגע עברתי לגור לבד יש לי משפחה ויש לי ילדים יש לי תואר רפואי באקדמית San Andreas וכרגע הבנתי שעניי מסתכלו לכיוון אחר בכלל ל.. משטרה וכך החלטתי שאני רוצה לעבוד במשטרה... הסוףף....
    *יש לך משהו להוסיף? מקווה שהבחר
    להתראות והמשך יום נעים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    OOC INFO:
    ~שם:מייק
    ~גיל:אוד חצי חודש 13
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום?6 שעות באירך עם לא יותר
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה?כי אני רוצה לישמור על החוק
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית?(בינוני) תלוי למה
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? אני יודע מצויין RP
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? כן אני תמיד בוונט כשאני משחק ויש לי מיקרופון
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע:לא לא היתי שוטר אף פעם
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? הרבא מאוד
    ~יש לך משהו להוסיף?אני מאוד מאוד רוצה להיות שוטר

IC INFO:
    *שם:Stivin_Stalon
    *מקצוע:אין
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?לא ניחנסתי
    *האם יש לך רישיון נהיגה?לא אין מורים
    *ספר בתקציר על חייך:אני אזרך שומר חוק אמא שלי ילדה אותי ואחרי כמה שנים ניפטרה מ סרטן ומאז אני בודד
    *יש לך משהו להוסיף?אני רוצה להיות שוטר מאוד מאוד
    |לעזרה| ICQ : 389169879 | בפרטי בפורום|

^^זה בנשמע^^
    תגיבו בבקשה
    http://forum.vgames.co.il/showthread...31#post2293731
    Mr_SandwicH - לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    עיר
    Rishon
    ~שם:רוסלן
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום? יותר מ 8
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה? כי אני רוצה לעזור לאנשים ויש כמה דברים ששוה להיות שוטר אבל זו אחריות גדולה אני חושב שכדי להיות שוטר טוב ב RP צריך לשחק לדעת לשחק RP ואני משחק טוב.
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? (טוב מאוד)
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? כל הפקודות הקיומות גם של המישטרה.
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? כן יש לי מיקרופון
    ~האם יש לך ניסיון בלהיות שוטר? אם כן פרט את כל מה שאתה יודע:לא ממש יש לי נסיון
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? אני שיחקתי ב 4 שונים אבל אף אחד לא דומה לשני....
    ~יש לך משהו להוסיף?לא מקקוה שהתקבל ^^

IC INFO:
    *שם:Kero_johns
    *מקצוע:מכונאי
    *רמה:5
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?ניכנסתי רק פעמיים אחת כי סתם עשו לי EJECT ליד הנשקים
    ופעם אחת כי דרסתי שוטרת בטעות.
    *האם יש לך רישיון נהיגה?כן וגם רשיון לנשק
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע? MITEL
    *ספר בתקציר על חייך:הגעתי מארץ עניה כדי להרוויח קצת כסף שמעתי שבמישפחת מיטל צריך מכונאי אז הלכתי לעזור וקיבלתי כסף טוב אז המשכתי להיות אצלם אחרי כמה זמן שראיתי מהם עושים פרשתי והכשיו אני מנסה להיתקבל להיות שוטר כדי לעצור אנשים כמוהם.
    *יש לך משהו להוסיף?לא ממש

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    מתי אנחנו נדע מי התקבל ?.
    שיהיה בהצלחההההההה לכולםםםםםםםם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    אייל אין דבר כזה למלות יש למלא [נראה לי שבסוף למדתי משהו מהמורה ללשון]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    OOC INFO:
    ~שם:קורן
    ~גיל:13
    ~כמה זמן תהיה פעיל במשחק ביום?: 3-4 שעות
    ~למה אתה רוצה להיות במשטרה?: אני רוצה לשרת את המשטרה בדרך הכי טובה.
    אני רוצה למנוע פשעים, אולי לא את כולם אבל את חלקם אני ינסה למנוע.
    אני רוצה לעזור לאזרחים במשחק כדי שיהנו,ותמיד ידעו שיש מי שיגן על האזרחים,וכמובן לשפר את חויית ה-RP של השרת.
    ~עד כמה טוב אתה יודע אנגלית? (חלש) (בינוני) (טוב) (טוב מאוד) (כמו שפת אם):טוב מאוד
    ~עד כמה טוב אתה יודע RP ? (כמו ההבדל בין IC לבין OOC, או מה זה POWERGAMING ו JAIL DM וכו'..)אני יודע הכל על RP ואני גם דיי מנוסה.
    ~במידה ותתקבל, האם אתה יודע שתצטרך להיות בוונט כל עוד אתה במשחק, ושחייב שיהיה לך מיקרופון על מנת לדבר? כן אני יודע.
    ~כמה זמן יצא לך לשחק בשרתי RP? : בערך חצי שנה. שיחקתי ב-GF וב- LS-RP.
    ~יש לך משהו להוסיף?תודה על ההזדמנות להבחר למשטרה.

IC INFO:
    *שם:Josh_Artmen
    *מקצוע:אין.
    *כמה פעמים נכנסת לכלא ועל מה?לא נכנסתי לכלא אפילו לא
    פעם אחד,וגם לא עברתי על שום חוק.
    *האם יש לך רישיון נהיגה?כרגע לא.
    *האם אתה היית שייך בעבר לאיזשהו אירגון פשע?לא.
    *ספר בתקציר על חייך:שמי ג'וש.נולדתי ב סאן אנדרס, למשפחה של שוטרים. אבא שלי היה שוטר דוד שלי היה שוטר וגם סבא של מצד אבא היה שוטר. בגיל 10 ראיתי בפעם הראשונה איך שוטרים באמת עובדים. מאותו הרגע שיצאתי מהתחנה רציתי להיות שוטר. אחרי זה אבא שלי התחיל לקחת אותי בקביעות לתחנה ולסיורים משטרתיים. כל כך נהנתי ופשוט לא יכולתי לחכות עד שאני יגדל וילך למשטרה.זה היה החלום הכי גדול שלי מאז שהייתי ילד קטן כשעוד לא הבנתי כלום.
    *יש לך משהו להוסיף?תודה על ההזדמנות להבחר למשטרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2007
    עיר
    מודיעין
    שוב בהצלחה לכולם ומזל"ט לפיני![הוא התקבל XD]

R.P
    Dar_Alfonso
    סמל[ית] רמה 7

Vent
    DarG
    ***מזרחית ודיכאון זה בנשמעעעע

קוד:
    תגיד לי... אתה מסטול?

חח מהיום אני דר המסטול XD
    פגשתי קשיש, הוא נתן לי חשיש ועכשיו אני מעשנת עם שאול הכריש..[קרדיט ליובל!!=]]
    שתף ב-Google+

הרשמה