תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    תל-אביב
    עשיתי raid פעם אחת בעיר קטנה של אורקים ואני לא מבין מזה עוזר זה לא העלה לי xp או כסף למה לעזאזל החרא הזה עוזר
    join world of warcraft
    בברכה darkknight

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    raid בהגדרה זה קבוצה של יותר מחמישה אנשים, תקרא לזה קבוצה גדולה.
    יש raid שהוא על מבוכים ויש סתם raid שהוא להתארגן בקבוצה גדולה. למשל בשביל לעשות Karazhan צריך raid של 10 אנשים.
    לפעמים אנשים משועממים אוספים קבוצה גדולה של אנשים (raid) בשביל להרוג קצת אנשים מfaction השני, עושים את זה בשביל הכיף ולא בשביל XP או כסף, אפשר לקבל קצת honor.

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    ריידים ומבוכים זה אחד הדברים היותר כיפים שיש...נראה לי אתה לא יודע לשחק בכלל :\

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    Troll

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי darkknight1995
    עשיתי raid פעם אחת בעיר קטנה של אורקים ואני לא מבין מזה עוזר זה לא העלה לי xp או כסף למה לעזאזל החרא הזה עוזר
    או ששיחקת בשרת פרטי, או שלא ידעת לשחק, או שזה בגלל שאתה בן 12

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Factor
    או ששיחקת בשרת פרטי, או שלא ידעת לשחק, או שזה בגלל שאתה בן 12
    הוא צודק, זה באמת לא עוזר הרבה. אם עושים את זה בשרת RP אז אפשר להבין, אבל סתם לעשות רייד על עיר יכול להציק קצת ולא יותר מזה. בשביל XP יש קווסטים ומבוכים, בשביל Honor יש BG. לא קשור בכלל לידיעת המשחק או לגיל. אני בן 18 ויודע לשחק לא רע, ועדיין אני לא נהנה כ"כ בריידים על ערים.

הצטרף בתאריך
    11.09.2007
    זה מאוד תלוי:
    raid על עיר מהגזעים האויבים זה באמת לא תענוג גדול - עשיתי כמה פעמים וחוץ מקצת honor לא יוצא מזה הרבה...
    לעומת זאת, raid במבוך כמו קאראזאן זה תענוג עילאי אך גם כאן ישנם מספר גורמים שעלולים להפריע.. קודם כל, צריך שכולם ידעו בדיוק מה הולך לקרות ומה הם אמורים לעשות. למרבה הצער, רק אחרי כמה פעמים שם אתה מתחיל להבין את התמונה. שנית, מספיק שיהיה healer דפוק או tank מעפן כדי לחרבן את כל התקיפה.
    היתרון בתקיפות כאלה (10+ אנשים) שיש אחלה loot !! אם יתמזל מזלך ונפלת על חפץ שאתה צריך בלי שאף אחד אחר בחר ב-need...

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    OMG... אף אחד פה ברצינות לא הבין למה הוא התכוון?
    הוא התכוון ל-Dungeon הראשון במשחק בשביל ההורד, RFC, ה-Dungeon הכי משעמם בעולם, לא חוכמה שאתה חושב שזה משעמם.
    חוץ מזה ש-Dungeon לא משתווה בכלל מבחינת הכיף ל-Raid, זה שני דברים שונים.
    Raids עושים רק מינימום מרמה 60, עכשיו ברוב רק ב-70.
    עכשיו לשאלה שלך:
    זה עוזר (אני מדבר על Dungeons של מעעל רמה 25) כי בוסים יכולים להביא חפצים חזקים ואם אתה זוכה השחקן שלך מתחזק ^^

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני התכוונתי להתקפה בערים חוץ מזה אני גם לא מבין למה אף אחד לא תוקף את storm wind או עיר הבירה של האן-דד זה כיף אבל חוץ מזה כול הריידים של הערים חראים
    join world of warcraft
    בברכה darkknight

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אני התכוונתי להתקפה בערים חוץ מזה אני גם לא מבין למה אף אחד לא תוקף את storm wind או עיר הבירה של האן-דד זה כיף אבל חוץ מזה כול הריידים של הערים חראים
    ריידים על ערים לא עושים הרבה.
    אבל לרוב, שאומרים ריידים, מתכוונים לריידים על מבוכים של 10-25 איש שנותנים ציוד מצויין

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    זה שלא ראית לא אומר שזה לא קורה. חוץ מזה פעם אחת בערך 400 horde players תקפו את IF והמארגן של התקיפה קיבל באן.

-בחופש הגדול בשנה שעברה שתי גילדות בשרת שלי שקוראים להן- the unity ו-purple rain עשו raid משותף על TB ו- UC והרגו את ה"בוסים" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) שנמצאים בעיר, אז זה כן קורה.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי oridion
    זה שלא ראית לא אומר שזה לא קורה. חוץ מזה פעם אחת בערך 400 horde players תקפו את IF והמארגן של התקיפה קיבל באן.
    למה הוא קיבל באן? זה אמור להיות טבעי שהצדדים נלחמים אחד בשני. ואם בן-אדם משקיע כ"כ הרבה זמן כדי לתכנן מתקפה מאורגנת על עיר הוא עושה משהו רע? נגד החוקים? המשחק מתוכנן ככה שיהיה אפשר לתקוף ערים עויינות. פשוט דבילי בעייני...

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    אחי יש את הסירטון של התקיפה על IF, 4 גילדות התאחדו להשמיד את העיר,אתם רואים איזה 400 הורדים ברחבה של הבנק של IF אבל אז.....
    השרת מתרסק
    אחרי זה הוא כמובן חזר וכולם כיסחו את העיר

הצטרף בתאריך
    11.06.2007
    עיר
    תל-אביב
    די כוס עמק כמה חוקים מטומטמים יש לבליזארד הם אפילו לא מרשים להוריד את ה-nude mod למה הם שמו אותם ואיך אנשים לא מיתעצבנים מכול החוקים המטומטמים שבליזארד עושה שמונעים את הכיף של דרגה 80/70
    join world of warcraft
    בברכה darkknight

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    די כוס עמק כמה חוקים מטומטמים יש לבליזארד הם אפילו לא מרשים להוריד את ה-nude mod למה הם שמו אותם ואיך אנשים לא מיתעצבנים מכול החוקים המטומטמים שבליזארד עושה שמונעים את הכיף של דרגה 80/70
    אתה פשוט נאב -.-
    כשראיתי את התגובה שלך שאמרת "Blizzard לא נותנים לנו להרוויח עליהם אפילו, כמה חוקים!"
    או משהו כזה, התאפקתי לא להגיב, אבל אתה פשוט נוב.
    1. למה שחברה גדולה שבנתה את המשחק שנים תתן לך להרוויח מזה בחינם?! אתה מדבר כמו ילד בן 8!
    2. בטח בחיים שלך לא הקפת את רמה 20, כי ברמה 70 מה שעושים זה לא לתכנן חודשים תקיפה על עיר של הצד השני -.-"""""
    רוב מה שעושים זה PVP בתוך BG's, או Raids ו-Dungeons, ומנסים לשפר את השחקן שלך, גם חוסכים ל-280% FM וכו'
    עכשיו, מותר לבצע התפקות על ערים, ההתקפה הספציפית הזו שאני לא יודע מה קרה שם, נתנו למנהיג באן.

אם אתה לא רוצה אל תשחק אף אחד לא מכריח אותך.
    עריכה: ראיתי שאתה משחק בפרוץ. לא חוכמה שאתה חושב שזה עלוב, אם אתה משחק בפרוץ אני די לא מבין מה אתה עושה פה /=

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    תגיד לי בן כמה אתה?

כל תגובה שלך בפורום יותר מטומטמת מהקודמת

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    עזוב אותם, הם מעריצים יותר מדי שרופים של בליזארד. הם יכסו את התחת של בליזארד על כל החלטה טפשית שלהם. אני כבר חטפתי מהם. בפורום הזה פשוט אסור להגיד דברים רעים על החברה וזהו. תזכור את זה.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    עזוב אותם, הם מעריצים יותר מדי שרופים של בליזארד. הם יכסו את התחת של בליזארד על כל החלטה טפשית שלהם. אני כבר חטפתי מהם. בפורום הזה פשוט אסור להגיד דברים רעים על החברה וזהו. תזכור את זה.
    LOL! תפסיקו להיות ילדים קטנים ונובים, די /=
    מה יותר מידי חוקים? שניכם תענו לי - פעם הגעתם מעל רמה 20-30?
    נו מה? אתם לא רואים כמה חוקים בליזארד עושה? דבר ראשון, איך הם מעזים לא לתת לאנשים וילדים פשוטים להרוויח כסף על משחק שהם יצרו והשקיעו בו! חוצפה! ואיך הם מעזים לא לתת רשות לשרתים פרטיים שלוקחים להם שחקנים והורסים את המשחק שלהם, הא?! (כל זה היה בציניות כן?)
    דבר שני- כשאחד מכם יגיע לרמה 60-70 במקורי, אז תדברו, בסדר? כי אתם בכלל לא יודעים מה זה רמה 70.

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    נכתב במקור על ידי onion
    זה מאוד תלוי:

raid במבוך כמו קאראזאן זה תענוג עילאי אך גם כאן ישנם מספר גורמים שעלולים להפריע.. קודם כל, צריך שכולם ידעו בדיוק מה הולך לקרות ומה הם אמורים לעשות. למרבה הצער, רק אחרי כמה פעמים שם אתה מתחיל להבין את התמונה. שנית, מספיק שיהיה healer דפוק או tank מעפן כדי לחרבן את כל התקיפה.
    היתרון בתקיפות כאלה (10+ אנשים) שיש אחלה loot !! אם יתמזל מזלך ונפלת על חפץ שאתה צריך בלי שאף אחד אחר בחר ב-need...
    אני לא מסכים איתך כלכך, Raid כמו Karazhan דווקא מצויין מהבחינה שאם הכל מסודר, אפילו 9 אנשים שלא יודעים מהי המשימה, אם יקשיבו לאחד שכן יודע, הסיכויים גדולים.

כמובן שאתה יכול להגיד לי שככל שעושים יותר הניסיון גובר והכל, לגיטימי לגמרי, אבל עם קבוצה שפשוט מקשיבה לLeader יכולה להסתדר מצויין, לפחות עד הבוס של ההצגה(אני אומר את זה כמו מטומטם כדי שיבינו..).

בקשר לחילוק הLoot, ממתי זה עובד בשיטת Need/Greed? אם אתה עושה את זה עם סתם קבוצה שאתה מוצא בLFG קודם כל אני מופתע, אבל אם אתה עושה את זה בגילד כפי שראוי, Master Loot זה לא מן חוק בסיסי לריידים?

אני יודע שאני לא מגיב פה הרבה, אני נהנה להסתכל ופה ושם אני מגיב.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי WoW player
    LOL! תפסיקו להיות ילדים קטנים ונובים, די /=
    מה יותר מידי חוקים? שניכם תענו לי - פעם הגעתם מעל רמה 20-30?
    נו מה? אתם לא רואים כמה חוקים בליזארד עושה? דבר ראשון, איך הם מעזים לא לתת לאנשים וילדים פשוטים להרוויח כסף על משחק שהם יצרו והשקיעו בו! חוצפה! ואיך הם מעזים לא לתת רשות לשרתים פרטיים שלוקחים להם שחקנים והורסים את המשחק שלהם, הא?! (כל זה היה בציניות כן?)
    דבר שני- כשאחד מכם יגיע לרמה 60-70 במקורי, אז תדברו, בסדר? כי אתם בכלל לא יודעים מה זה רמה 70.
    יש כאלה שאין להם כרטיס אשראי, וכרטיס משחק עולה 220 ש"ח לחודשיים. זה המון כסף. לא כל אחד יכול לממן את זה. וזה עוד בלי לדבר על הבעיות של להשיג את הכרטיסים. בליזארד לא דאגה לפתוח בארץ סניפים שיהיו אחראיים על מכירה מסודרת של הכרטיסים. אז מה הפלא שאנשים משחקים בפרוץ?
    דבר שני, למה אתה מתכוון כשאתה אומר "להרוויח כסף"? מכירת זהב במשחק או שרתים פרטיים בתשלום? מכירת זהב פשוט קיימת, ואין מה לעשות עם זה. וזה גם לא פוגע בהכנסות של בליזארד. ובעניין הכסף שוב פעם, זאת יכולה להיות דרך של אנשים לממן את המשחק. בשרתים פרטיים בתשלום לא נראה לי שמישהו ישחק, אז זה די חסר משמעות עבור בליזארד.
    והדבר האחרון - שמתי לב שכשמדברים על בליזארד אתם ישר מתחילים להשמיץ את האנשים עצמם, ולנסות להוכיח שהם זבל שלא שווה לדבר איתו. זה שוב פעם מוכיח שאתם מעריצים פנאטיים של החברה, ושבאמת די קשה לדבר איתכם.

הרשמה