תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 50
    הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    http://files.filefront.com/Just+The+.../fileinfo.html

^^ סרט שנחשב "טוב" היום...

באימא שלי, כל פעם שאני רואה סרט חדש של אנריל אני מרגיש צביטה בלב, אני רואה סרטים עם פראגים כאלה עלובים יחסית לחומר שלנו שהשקיעו בהם בידיוק חודש בהכנה ( כמו למשל זה ) ומקבלים תגובות "וואו" "מדהים" וכל הפראגים שלנו שוכבים על השרת FTP בגלל שלאף אחד אין כוח להפוך אותם לסרט.

אם הייתי יודע אפילו את הבסיס של עריכת וידאו הסרט כבר מזמן היה גמור, אבל אין לי מושג בזה בשיט ועד שאני ילמד את זה באמת שהסרט כבר לא יהיה אקטואלי, אז בבקשה - תום, התחלת למה אתה עוזב את זה באמצע.. תן פוש העיקר להוציא סרט לא צריך שהוא יהיה מדהים מבחינת עריכה רק תחבר תפראגים שים מוזיקה טובה ויאללה תסמן וי, אתם לא מרגישים שחבל על כל הזמן שהשקענו בלהוציא את הפראגים ובסוף לא נעשה מזה כלום? על אחת כמה וכמה שהפראגים שלנו מספיקים בשביל לייצר את הסרט הכי חזק שיש?

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    רמלה
    גיא אני אומר נלך לתום רעולי פנים ונדפוק אותו בתחת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    בוא לויגיימס מצ'עמם לי xd

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    פשש באמת סרט יפה..

זה רק בן-אדם אחד עשה אותו?

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    חחחחחחחחחחחחחחח
    איזה סרט עלוב!
    חוץ מה4 הדשוט שהיה חמוד אין שמה כמעט כלום.

תשמעו,אני היום מקבל כרטיס מסך חדש,אבל מחר אני נוסע לצפון עד שבת,שאני אחזור אני אתחיל לעבוד על הסרט,כמובן שכולכם תעזרו לי כשאני אבקש.
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Bio
    חחחחחחחחחחחחחחח
    איזה סרט עלוב!
    חוץ מה4 הדשוט שהיה חמוד אין שמה כמעט כלום.

תשמעו,אני היום מקבל כרטיס מסך חדש,אבל מחר אני נוסע לצפון עד שבת,שאני אחזור אני אתחיל לעבוד על הסרט,כמובן שכולכם תעזרו לי כשאני אבקש.
    כן לא צריך אישור של הקהילה!

יוני ביקש יוני מקבל ככה זה בחיים אה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    אישור של הקהילה?
    אתה צודק,אני פשוט הודף את המתחרים שרבים איתי על מי יכין את הסרט,באיזה זכות בכלל כפיתי את עצמי על הסרט שכולם רצים להכין....
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    תכלס חן עדיף שתסתום.. אולי יש לך הצעה טובה למה לעשות עם הפראגים? אם כן אתה מוזמן לרשום אותה פה, ואם לא... מספיק להיות קטנוני.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    תכלס חן עדיף שתסתום.. אולי יש לך הצעה טובה למה לעשות עם הפראגים? אם כן אתה מוזמן לרשום אותה פה, ואם לא... מספיק להיות קטנוני.
    חחח שניכם ילדים מפגרים לא אמרתי שיש לי בעיה עם זה שהוא יכין שכיף שיכין אני במילא כבר לא משחק ולא מזיז לי הסרט סתם צחקתי על הגישה שלו שאם היא יבקש 100% יעזרו לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    אני עדיין לא מבין למה אתה חושב שחייבים לך כלכך הרבה...
    אז היו הבטחות, אבלאין מה לעשות הנסיבות לא גרמו לזה להתקיים.
    תתקדם הלאה, ובאמת אם זה כלכך חשוב לך תתחיל ללמוד עריכה ותוציא אותו עוד חודשיים, אני בטוח שאם תשב ביום שעה על התוכנה יהיה לך לא פחות ידע מכל ה"עורכים" המהוללים בפורום.

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    תכלס גיא... אני ישבתי סופש אחד על המקטע הראשון שלי בלי שום ידע קודם (רק הסתכלתי על עידן תאמת) וזה יצא באיכות די גבוהה (למרות שעכשיו אני לא חושב ככה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    גיא, ראית את הסרטון העלוב שעשיתי תוך 6 שעות. אני אומר לך שתוך יום יומיים אתה יודע עריכה ברמה של כל ארבעת העורכים של הפורום. ואם באמת תרצה תוך שבוע שבועיים אתה ברמה של אלקטרי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    עיר
    עזבו, חבל לדבר על המקום...
    יש לי הצעה חברה.
    אם אתם רוצים אני יכול לערוך את זה, אבל אני צריך שהפרגים המוכנים יגיעו אלי, אני לא יודע להשתמש בתוכנה של הפראגים.
    בעיה שניה זה שאין לי כול כך זמן, אז זה יכול לקחת קצת זמן (פסיכומטרי ועבודה).

:} תחזירו תשובה,
    MSN: [email protected]

Smallville - Some things and some people are worth dying for
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    טוב מה הקטע עכשיו כל אחד יבוא וישכנע אותי ללמוד עריכה כדי שאני יעשה את הסרט במקומכם? איזה עלוב.

ציפיתי שאחד מהעורכים שכן יודעים דבר או שניים יחזרו בהם אבל אני? עוד מעט אני יהיה בבית רק בסופ"ש יקח לי חודש ללמוד עריכה כמו שצריך ואחרי זה עוד חודשיים לעשות את הסרט וזה גם אם אני ישקיע את כל מה שאני יכול שזה את כל הזמן הפנוי שלי, עם כל הכבוד לכם יש הרבה יותר זמן, וכבר יש לחלק מכם את הנסיון עם תוכנות עריכה, תשקיעו טיפה גם תסיימו הרבה יותר מהר וגם יצא סרט הרבה יותר טוב.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    יעקוב, אני יכול ללמד אותך להוציא את הפראגים, אבל אני מזהיר מראש שהעריכה תיקח לא מעט זמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    טוב מה הקטע עכשיו כל אחד יבוא וישכנע אותי ללמוד עריכה כדי שאני יעשה את הסרט במקומכם? איזה עלוב.

ציפיתי שאחד מהעורכים שכן יודעים דבר או שניים יחזרו בהם אבל אני? עוד מעט אני יהיה בבית רק בסופ"ש יקח לי חודש ללמוד עריכה כמו שצריך ואחרי זה עוד חודשיים לעשות את הסרט וזה גם אם אני ישקיע את כל מה שאני יכול שזה את כל הזמן הפנוי שלי, עם כל הכבוד לכם יש הרבה יותר זמן, וכבר יש לחלק מכם את הנסיון עם תוכנות עריכה, תשקיעו טיפה גם תסיימו הרבה יותר מהר וגם יצא סרט הרבה יותר טוב.
    מה גורם לך לחשוב שאתה אדם יותר עסוק מאיתנו? לי אפילו זמן לשחק בקושי יש.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    עיר
    עזבו, חבל לדבר על המקום...
    נכתב במקור על ידי Discord
    יעקוב, אני יכול ללמד אותך להוציא את הפראגים, אבל אני מזהיר מראש שהעריכה תיקח לא מעט זמן.
    לעריכה אל תדאג
    מחר אני בחופש מהעבודה תבוא אלי..

Smallville - Some things and some people are worth dying for
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    חחח גיא יפה, ממש אדם הפוסל במומו פוסל, אתה לא יותר טוב מהעורכים - כמו שלך אין זמן\כוח וכו' וכו' גם להם אין אז תפסיק לחפור

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    נכתב במקור על ידי [N2]
    חחח גיא יפה, ממש אדם הפוסל במומו פוסל, אתה לא יותר טוב מהעורכים - כמו שלך אין זמן\כוח וכו' וכו' גם להם אין אז תפסיק לחפור
    אתה לא מבין? יקח לו זמן לדעת להשתמש בתוכנה בעוד שאנשים אחרים כבר יודעים ושולטים בתוכנה... גיא צודק פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    ובקשר לפראגים אנחנו במילא נצליח להוציא פראגים פי 10 יותר טובים באנריל 3 וזה אני מבטיח. יהיה לנו גם את כל הזמן שבעולם כך שבאמת אין סיבה שהסרט לא יקח מקום בעמוד הראשי של OWNAGE.
    שתף ב-Google+

הרשמה