תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    Hadera
    היום בבוקר עוד הייתי במשפחת דמיצי.
    והכל התחיל בגלל שהקאפו שלי (אחראי)אמר לי להרוג מישהוא ולא ראיתי תהודעה שלו
    אחרי זה עם לקחו אותי ל"Fly or Pay" היה שם 2 אדמינים ואז יצאתי כי הייתי צריך ללכת
    ושחזרתי במקום שהאדמין יגיד לי תבוא לדמיצי הוא שיגר אותי לשם ואמר לי ב IC בוא נמשיך תRP
    לא בOOC אלה בIC אחרי שהם לקחו אותי וזרקו אותי הם אמרו לי אתה כבר לא בדמיצי
    ולפני כמה דקות Luciano_Demedici התחבר וניסה להעיף אותי אך אחרי שהוא גילה שבכלל אין לו
    דרך להעיף אותי התחיל לקלל אותי בקטנה
    Casano = Noobs
    וכאלה דברים שניסיתי לבקש מLeo_Demedici לא להעיף אותי מדמיצי
    התגובה היחידה שלו הייתה זה להגיד ללוציאנו להשתמש באדמין עליי
    ומה לוציאנו עשה פשוט עשה לי
    /sethp 0
    אחרי זה שאמרתי לו צילמתי אותו
    תראו מה התגובה שלו הייתה :

בלי קשר בשבוע שהייתי במשפחת דמיצי הבחנתי שהאנשים שם מדברים IC ב OOC
    ופשוט לא עושים שם כלום!!!
    כמו בוא למועדון ב OOC ודברים כאלה
    בלי קשר שיש להם קשרים למשל
    בהתחלה בהתחלה של הRP איזה שבוע אחרי שנוצר Alberto_Devicci היה רמה 8 בסוחר נשק
    שזה בלתי אפשרי ושזה ברור שזה כוחות של אדמין
    אני סיימתי פה ואני באמת מקווה שיטפלו בזה.
    חזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    סתם הגנה עצמית אתה עושה, אישית אותך לא סבלתי בגרוש, עיצבנת הצקת ומה לא, שכחת להזכיר שקיללת את הקאפו שלך?
    העפה הייתה מוצדקת לחלוטין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    מאיפה להתחיל?:

1. לא צייתת לפקודה, קיללת את הקאפו שלך. IC, אני מאמין לו פי עשר ממך.
    2. שאלתי אותו מה הוא רוצה לעשות איתך, הוא החליט.
    3. שנייה לפני שעשינו לך eject/ וסיימנו את RP שמעיפים אותך מהמשפחה (סך הכל הרגנו אותך רק בשביל להגיד "אתה בחוץ"), אמרת "אמא שלי קוראת לי ביי" והתנתקת. ממש הפקודה של eject הייתה מוכנה כבר. אז כשחזרת טוני שיגר אותך, ורצינו לסיים עם זה כבר.
    4. אתה עושה OOC בIC הרבה. אני מדבר בצ'אט המשפחתי, אתה עונה בצ'אט הרגיל. כנ"ל לגבי הצ'אט OOC המקומי (b)
    5. אחרי שמתת, התקשרת לRephael, שנכח כשנפלת אל מותך. קמת לתחייה והגעת לסלולארי שלך?
    6. מיד אחרי שנפלת מהגשר אל מותך, ראינו את אחד מחברי הכנופייה שלך רץ לקראתנו. תן לי לנחש, שלחת לו PM בהול בשביל לספר לו מה עושים לך ושיבוא מיד. זה נקרא Meta gaming
    7. מיד אחרי שמתת והועפת, שני אנשים מהמשפחה שלך התקשרו אליי אחד אחרי השני וביקשו להפגש איתי.
    Leo_Casano
    ו
    Tommy_V (שכחתי את השם משפחה)
    מוזר ששניהם בגאנג שלך ושניהם רצו לדבר איתי, בתזמון מושלם לאחר שמתת ללא ידיעתם. הם לא יודעים שהרגנו אותך, כי אף אחד לא סיפר להם IC.
    8. הלכתי לכמה שניות כי ההורים שלי קראו לי, לא חשבתי שזה יקח יותר מכמה שניות וזה לקח אולי דקה בסופו של דבר. כשחזרתי חיכו לי Leo_Casano, ועוד שני אנשים (שבמקום לעמוד כמו נורמלים התחילו לסוע מסביבינו עם טרקטורון ואוטו).
    (אגב, לאו שאל אותי "למה לא נתת לעצמך קיק". זה די מזלזל, לא? לפני שאני נותן קיק למישהו על AFK אני עומד לידו כמה שניות, שואל אותו אם הוא AFK, ומחכה. אחרי זה אני מתחיל להרביץ לו בשביל לבדוק אם הוא על ESC. רק לאחר מכן אני נותן קיק)
    לאו דיבר איתי על זה שהעפנו אותך, IC. עצרתי אותו מיד בOOC, ואמרתי לו שמה שהוא עושה זה Meta gaming, והוא לא יודע שזה קרה כי מתת וזהו.
    מה הוא ענה? "אז למה כשמתים אתה בבית חולים? כי אתה מתרפא"
    אז למה אסור לעשות RK? כי כשאתה מת אתה בקבר. רוצה שנשנה את זה לבית קברות? מה זה כבר משנה. כשאתה מת=אתה מת.
    9. הוא אמר לי שכמה מאיתנו הרגו אותם במועדון. כן, בגלל שהשתלטתם עליו, ומכיוון שהמועדון בבעלות טוני אוליירי (אמיר, הקאפו שקיללת), הם השתלטו עליו בחזרה.
    10. לאחר מכן הוא סיפר שהאנשים שלנו עשו להם RK. אמרתי לו שיתן לי שמות, והוא לא רצה. אני רציתי לטפל בהם, למה הוא לא נתן לי שמות? אין לו על מה להתלונן אם הוא לא מתלונן מלבד "הם עשו לי ככה וככה" במקום להגיד שמות ופרטים מדוייקים.

בקשר לתום וSethp, על פי מה שהבנתי הוא ניסה לערוך למישהו אחר את החיים.
    לי בעצמי קרה שהרגתי את עצמי פעם אחת בגלל זה, אז אני מאמין שטעויות קורות. ויתכן מאוד שהאיי פי שלך ושל ה"מטרה" (מי שהוא היה אמור לשנות לו את הHP) הם שונים.

ולבסוף: איך לאו קסאנו וטומי V יודעים את השם שלי? או יודעים את המספר שלי? איך הוא זיהה אותי ברחוב?
    כן, Metagaming.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    Hadera
    קודם כל חצי מכל התשובות שלך לא נכונות פעם הבאה תשנה קצת יותר זמן אולי יצא לך יותר טוב.
    אתם מגנים אחד על השני וזה ברור וזה ידוע שיש לכם קשרים וכוחות של אדמין אתם עושים תמיד אבל לא משנה ש tal_barami ימשיך לעצום עניים ונראה מה יקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    נכתב במקור על ידי Crazyg
    קודם כל חצי מכל התשובות שלך לא נכונות פעם הבאה תשנה קצת יותר זמן אולי יצא לך יותר טוב.
    אתם מגנים אחד על השני וזה ברור וזה ידוע שיש לכם קשרים וכוחות של אדמין אתם עושים תמיד אבל לא משנה ש tal_barami ימשיך לעצום עניים ונראה מה יקרה
    הנה מקרה נחמד. במקום להגיב ולהסביר למה חצי מהתשובות לא נכונות, אתה פשוט קובע שהן לא נכונות. למה? אני הבאתי עובדות, עכשיו תשלול אותם.
    במקום לשלול, מה אתה כותב? "פעם הבאה תשנה קצת יותר זמן אולי יצא לך יותר טוב." (חוץ מנקודה, שכחתי סימני פיסוק והמשפט לא כל כך ברור כדרך אגב.)

כן, ברור שאנחנו מגנים אחד על השני. אנחנו מערכת קונספירטית שנועדה להרוס את חייהם של הקהילה פה, כי אנחנו שונאים אותכם ורוצים שיהיה לכם רע.
    אתה לא מאמין מה קורה מאחורי גבו של טל בראמי, אנחנו מתכנסים כל הזמן בחדר חשוך בוונט ודנים למי להטפל. כאשר אנחנו מוצאים קורבן אנחנו מודיעים לכולם, מוציאים תוכניות גיבוי בשביל שלא ניתפס.
    (ולקלי המוח, לא, אני מדבר בציניות)
    מעניין שכל (סליחה, רוב) מי שמתלונן היה לו איזה משהו איתנו במשחק, והשאר דווקא אומרים שאנחנו בסדר גמור. האם זוהי טינה?
    האם חשבת שאנחנו מנצלים את כוחות האדמין שלנו הבוקר, או אתמול? אני מניח שלא.
    ושוב, בקשר לניצול כוחות האדמין:
    היום פעמיים אמרו לי שני אנשים שונים לשגר אותם אליי, בשביל להפגש איתי מהר. אחד מהם היה אתה.
    סירבתי בשני המקרים בטענה שאני לא רוצה לנצל את כוחות האדמין שלי.
    (האדם השני יוכל להגיד פה את שמו ולהגיד שזה נכון אם הוא ירצה בכך)
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    Hadera
    אתה רוצה הסבר קיבלת:
    ציטוט שלך:
    מאיפה להתחיל?:

1. לא צייתת לפקודה, קיללת את הקאפו שלך. IC, אני מאמין לו פי עשר ממך.
    2. שאלתי אותו מה הוא רוצה לעשות איתך, הוא החליט.
    3. שנייה לפני שעשינו לך eject/ וסיימנו את RP שמעיפים אותך מהמשפחה (סך הכל הרגנו אותך רק בשביל להגיד "אתה בחוץ"), אמרת "אמא שלי קוראת לי ביי" והתנתקת. ממש הפקודה של eject הייתה מוכנה כבר. אז כשחזרת טוני שיגר אותך, ורצינו לסיים עם זה כבר.
    4. אתה עושה OOC בIC הרבה. אני מדבר בצ'אט המשפחתי, אתה עונה בצ'אט הרגיל. כנ"ל לגבי הצ'אט OOC המקומי (b)
    5. אחרי שמתת, התקשרת לRephael, שנכח כשנפלת אל מותך. קמת לתחייה והגעת לסלולארי שלך?
    6. מיד אחרי שנפלת מהגשר אל מותך, ראינו את אחד מחברי הכנופייה שלך רץ לקראתנו. תן לי לנחש, שלחת לו PM בהול בשביל לספר לו מה עושים לך ושיבוא מיד. זה נקרא Meta gaming
    7. מיד אחרי שמתת והועפת, שני אנשים מהמשפחה שלך התקשרו אליי אחד אחרי השני וביקשו להפגש איתי.
    Leo_Casano
    ו
    Tommy_V (שכחתי את השם משפחה)
    מוזר ששניהם בגאנג שלך ושניהם רצו לדבר איתי, בתזמון מושלם לאחר שמתת ללא ידיעתם. הם לא יודעים שהרגנו אותך, כי אף אחד לא סיפר להם IC.
    8. הלכתי לכמה שניות כי ההורים שלי קראו לי, לא חשבתי שזה יקח יותר מכמה שניות וזה לקח אולי דקה בסופו של דבר. כשחזרתי חיכו לי Leo_Casano, ועוד שני אנשים (שבמקום לעמוד כמו נורמלים התחילו לסוע מסביבינו עם טרקטורון ואוטו).
    (אגב, לאו שאל אותי "למה לא נתת לעצמך קיק". זה די מזלזל, לא? לפני שאני נותן קיק למישהו על AFK אני עומד לידו כמה שניות, שואל אותו אם הוא AFK, ומחכה. אחרי זה אני מתחיל להרביץ לו בשביל לבדוק אם הוא על ESC. רק לאחר מכן אני נותן קיק)
    לאו דיבר איתי על זה שהעפנו אותך, IC. עצרתי אותו מיד בOOC, ואמרתי לו שמה שהוא עושה זה Meta gaming, והוא לא יודע שזה קרה כי מתת וזהו.
    מה הוא ענה? "אז למה כשמתים אתה בבית חולים? כי אתה מתרפא"
    אז למה אסור לעשות RK? כי כשאתה מת אתה בקבר. רוצה שנשנה את זה לבית קברות? מה זה כבר משנה. כשאתה מת=אתה מת.
    9. הוא אמר לי שכמה מאיתנו הרגו אותם במועדון. כן, בגלל שהשתלטתם עליו, ומכיוון שהמועדון בבעלות טוני אוליירי (אמיר, הקאפו שקיללת), הם השתלטו עליו בחזרה.
    10. לאחר מכן הוא סיפר שהאנשים שלנו עשו להם RK. אמרתי לו שיתן לי שמות, והוא לא רצה. אני רציתי לטפל בהם, למה הוא לא נתן לי שמות? אין לו על מה להתלונן אם הוא לא מתלונן מלבד "הם עשו לי ככה וככה" במקום להגיד שמות ופרטים מדוייקים.

בקשר לתום וSethp, על פי מה שהבנתי הוא ניסה לערוך למישהו אחר את החיים.
    לי בעצמי קרה שהרגתי את עצמי פעם אחת בגלל זה, אז אני מאמין שטעויות קורות. ויתכן מאוד שהאיי פי שלך ושל ה"מטרה" (מי שהוא היה אמור לשנות לו את הHP) הם שונים.

ולבסוף: איך לאו קסאנו וטומי V יודעים את השם שלי? או יודעים את המספר שלי? איך הוא זיהה אותי ברחוב?
    כן, Metagaming.
    התשובות שלי:
    1. לא ראיתי תשאלה של הקאפו,אתם חיפשתם סיבה להעיף אותי מהמשפחה וזה היתה סיבה מוצדקת.
    2. גם לך יש החלטה בנושא וגם ללוציאנו.
    3.נכון אמא שלי קראתה לי אתה חושב שאני ישאר במשחק רק בשבילך? ולא לענות לה?
    4.אתה צודק קרה שעשית OOC ב IC אבל לא כמו המשפחה שלך!
    5.קודם כל לידעתך לכולם בגאנג שלי יש תמספר של רפאל,וחוץ מזה קניתי מספר פלאפון חדש מ27/7.
    6.חבר שלי רץ אליך לא מסיבה שקשורה למשפחה שלך שלא תחשוב על זה אפילו!
    7.שוב פעם זה לא היה קשור למשפחה!
    8.אין לי שום קשר לדבר הזה שהם באו אליך עם טרקטורנים!!
    9.אני יודע ואין לי שום דבר עם זה שהרגו אותני במועדון זה כבר לא קשור והייתה להם סיבה.!
    10.אחרי הSETHP לידעתך הוא צחק,אל תגיד סתם זה לא בכוונה!!!!!
    קיבלת תשובות מדוייקת תהנה!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    תמיד אשאר נגדך.
    כל הכבוד עידו, כל הכבוד תום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    זה לא יפה בן מעפים אותך מהמשפחה אז אתה יוצא עליהם?

וגם זה לא טוב להלשין

כמו בחתימה"למינים ולמלשינים אל תהי תקווה"

אבל זה כבר החלטה שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    Hadera
    לא הלשנתי מסיבה שאני שונא אותם או משהוא לירון
    הלשנתי מסיבה שהם משתמשים בכוחות של האדמין עליי וזה ממש לא פייר..
    ככה היית עושה לי עם הייתי אדמין והייתי מוריד לך חיים לא היה מעצבן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    זה שהיית עושה עליי DM כל היום סתם ככה, זה בסדר?

-"למה הרגת את ברוס?"
    -"כי הוא שונא אותי"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    Hadera
    אהה אתה ברוס..
    נחמד לדעת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מגיע לך אתה NONRP רציני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    יש לי תמונה שיכולה להפיל את כל דמיצי והכוח שלהם כאדמיינם שמשמשים להכל
    אבל עזבו אם אני עושה את זה אני מפיל מישהו ואני לא מניאק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מאז הדמות הראשונה שלך, Tony_Style שנאתי אותך.
    היית שוטר והתחלת לחוש על שוטרים והעיפו אותך, אז עברת לפשע.
    התקבלת למשפחת דמידיצ'י, (כמה שיחדת את לוסיאנו בשביל זה ) והנה, אחרי תקופה לא ארוכה
    גם מהמשפחה הזו עפת עקב זלזול באנשים וחוסר RP.
    אתה פשוט ילד שלא מתאים לשרת רול פליי, כל מה שאתה יודע זה DM וקללות!

בוא אני אשחזר לך משהו שכנראה שכחת ב"מקרה".
    אתמול, אחרי שכבר לא היית במשפחה והיית עם המשפחה החדשה שלך,
    השטלתם, או יותר נכון ניסיתם להשתלט על איזור השגת חומרי הנשק לסוחרי הנשק.
    סבבה, הגעתי לשם, כיוונתם עליי, אמרתם "שלם 2500 דולר או שתמות" ואז אמרתי שאין לי,
    שיש עליי רק 500 דולר וכאלה. טוב קודם כל אני מתפלא באמת שלא עשיתם power game
    ושאחד מכם היה רושם: "מחטט בכיס האחורי של ריזו, מוציא 5000 דולר ולוקח אותם me/"
    אבל מה, עשיתם דבר מפגר אחד.. שלמרות שזה היה רול פליי, אף משפחה לא תעשה את זה,
    עלק משפחה רצינית. במקום לתאם ביניכם בלחישות מה תעשו, אני בטוח שאתם ניסיתם לתאם
    ביניכם ב-PM מה תעשו, ואפילו אז לא הצלחתם. אתה סתם עמדת מאחוריי כשהנשק שלך ביד
    שלך ולא כיוונת אליי, Tony_Lozano שהיה מלפניי וכיוון אליי את הנשק אמר "שלם עכשיו" אפילו
    ששוב חזרתי ואמרתי שאין לי, וזה שהיה לידי שקראו לו Avi_Kalderon אמר לי לך לבנק
    להוציא את הכסף, שפה בעצם גם זה היה חוסר מקצועיות כמו שרשמתי מקודם, לומר לך לבנק
    כשאני יכול לברוח וגם סתרתם את עצמכם, במיוחד שמייד אחרי שאבי אמר את זה טוני לוזאנו יירה לי
    כדור אחד של SMG במצח, מה שהיה אמור לגרום למותי ולכם להפסיד 2500 דולר. אבל לא,
    וויתרתי לכם וטיפה חרגתי מרול פליי בשביל שלא תבכו ותקללו אותי ב-PM.
    אז אחרי הירייה במצח אמרתי ל-Tony_Casano ב-IC: "מה אתה עושה?! אני במשפחה שלך
    וחבר שלך!" והוא אומר לי "כבר לא!" אז שלחתי לו PM ואמרתי שזה שהוא ייצא מהמשפחה ששנינו
    היינו בה זה לא אומר שהוא פתאום לא חבר שלי ב-IC, וזה רק אומר שהדמות שלו בוגדת.
    והוא החזיר לי ב-PM "טוב אז על מה שאמרת, לך להזדיין!" שזה קודם כל קללה ב-OOC.
    טוב אז אחרי זה צייתתי לאבי והלכתי לבנק שהיה כמה מטרים לידנו, אז שוב, טומי סתר את הדברים
    של אבי וירה עליי כמה יריות.. ואני שוב חרגתי בשביל שלא יזיינו ת'שכל ואמרתי
    "eh! easy, man! I am going to the bank!" קיצר הגעתי לבנק, נכנסתי, ולא ייאמן..
    אף אחד לא נכנס אחריי. לא חשבתם שאני יכול בזמן הזה לצלצל למשטרה? לא חשבתם שאני
    יכול בזמן הזה לבקש מהאנשים שבבנק מהר לנעול את הדלת כי יש פושעים בחוץ?
    טוב, כמובן שניצלתי את זה ובינתיים מהחומרים שנשארו לי הכנתי דיגל, הכנסתי אותו לכיס,
    התכופפתי וחיכיתי שמישהו יבוא. הנה, אבי אחרי איזה 2 דקות בא, יריתי בו וחיסלתי אותו.
    ואז כמובן שהוא שלח לטוני לוזאנו הודעה פרטית אחרי שהוא מת שהרגתי אותו אז שטוני יבוא
    לחסל אותי בבנק. טוני בא לבנק, ושנייה אחרי שבא התחיל לירות עם ה-SMG שלו..
    חיסלתי גם אותו עם הדיגל ויצאתי החוצה, חזרתי אל המקום שבו הכל התחיל
    ואני רואה כאילו טוני קאזאנו שכח את כל מה שקרה הוא סתם יושב על מכונית, התחלתי לירות
    עליו כי אותו לא שכחתי. הרגתי גם אותו ו-2 חברים שלו שהיו לידו התחילו להרביץ לי אפילו
    שכיוונתי עליהם אקדח.. הם היו Dick_Stan ו-Leo_Casano. קיצר התחילו להרביץ לי,
    בסוף הרגתי את דיק ואז לי וללאו נשאר מעט מאוד חיים, הוא היה במרחק 2 מטר ממני
    וכיוונתי עליו אקדח! במציאות מרחק 2 מטר לא מספיק רחוק בשביל לברוח לצדדים, וגם לא מספיק
    קרוב בשביל שיחטוף לי את האקדח, ויקפל לי את היד או משהו. אבל הוא פשוט עשה את כל מה שהנובים עושים.. רץ מהר ותוך כדי ריצה הרביץ. אני רוצה לראות פה מישהו אחד שהיה עושה את
    זה במציאות כשאיש ששונא אותו מכוון עליו אקדח מ-2 מטר ממנו!
    ואם הוא היה עושה רול פליי הייתי הורג את כולם.. אבל הוא לא עשה ובגלל זה בסוף הרגתי את כולם
    חוץ מאותו שנשאר לו מעט חיים והרג אותי רק בגלל שלא עשה רול פליי.

אחרי רשמתי ב-OOC CHAT "חעע איזה אפסים הייתם איזה 6 על אחד ורובכם הייתם עם SMG,
    וחיסלתי את כולכם חוץ מאחד שנשאר לו מעט חיים ושהוא הרג אותי כי הוא לא עשה רול פליי"
    הם כמובן התחילו לקלל וזה..
    אז בהתחלה לא קיללתי בחזרה.. רק רשמתי בצ'אט של משפחת דמידיצ'י "lol look at tony the noob" ואז מישהו אחר מהמשפחה רשם בצ'אט של המשפחה "XD yeah" ואז רק בגלל שלוסיאנו
    עדיין לא היה מחובר להעיף אותו בפקודה, טוני עדיין היה במשפחה.. אז הוא רשם "fuck you rizzo and luigi". וגם יש לי תמונה שלאו אומר שהוא שם זין על כל השרת כולל על האדמינים.
    וללואיגי יש את התמונה שטוני קילל אותנו בלי שקיללנו אותו וגם כשהוא בכלל לא היה אמור לראות את זה. ועוד עם ההודעות שעידו וטום רשמו מקודם.. בקיצור טוני וכל המשפחה שלו סתם אפסים שלא יודעים רול פליי!
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    מענה לתשובותיך:

1. "לא ראיתי" זוהי לא סיבה IC. חוץ מזה, הוא אמר שהגבת בשלילה ובהתנגדות בנוסף, אז אני לא כל כך בטוח ש"לא ראית".
    2. וההחלטה שלי הייתה לתת לטוני להחליט. למה? כי כל מה שקרה קרה נגדו, שום דבר לא נגדי או שאר המשפחה. כל החלטה שהוא היה מחליט הייתה מתקבלת.
    3. לא, זה רק הסבר לסיבה שטוני שיגר אותך אלינו איך שחזרת.
    4. זה נראה יותר כמו "אני אולי ככה, אבל אתה יותר!", אני לא רואה שזה קורה הרבה. מי שזה קורה איתו גם בדרך כלל לא עולה מעל לדרגת Outsider. רוב הפעמים (אלא אם אני לא שם לב) אני מעיר למי שעושה את זה. עם כל הכבוד לקהילה זוהי קהילה ישראלית, אז או שיהיו לי חמש אנשים שיודעים לשחק טוב במאה אחוז, או יותר אנשים שיודעים לשחק "בסדר~"
    5. אז מה? רפאל השתתף בהריגתך, הייתה אמור לשלוח לו PM במקום להתקשר IC.
    6. לא כל כך הבנתי את התשובה שלך פה. העיקרון של ההודעה שלי הוא שדי מוזר שבדיוק הוא רץ לכיוון הנקודה שבה נפלת אל מותך, וכשראה את המכוניות שלנו נוסעות כאשר אתה לא בתוכן, הוא התחיל לרוץ לכיוון העיירות שוב. אהה, בטח היו לו עוד עניינים שם באותה נקודה.
    7. אז בקשר למה? וכשאחר כך פגשתי את לאו הוא דיבר איתי על זה שהעפנו אותך.
    באמת, זה נראה מוזר מדי שבדיוק כשאתה מת, אחד מהגאנג בא לנקודה ושני אנשים מהגאנג שלך מתקשרים אליי. לי זה נראה ממש כמו Meta gaming, או שיש לכם טלפתיה IC.
    8. זה לא "הם", זה אחד עם מכונית, אחד עם טרקטורון, ואחד שעמד מולי ודיבר על זה שהעפנו אותך למרות שלא יכול להיות לו מושג IC.
    10. אז אני לא יודע מה הולך איתו. השארתי לו הודעה בICQ שיכנס לעשות לך uninvite/ , זה הכל.

יש לי תמונה שיכולה להפיל את כל דמיצי והכוח שלהם כאדמיינם שמשמשים להכל
    אבל עזבו אם אני עושה את זה אני מפיל מישהו ואני לא מניאק
    יש לי תמונה שמראה שאולמרט הוא בעצם חייזר בחליפת בן אדם שיכולה להפיל את כל הממשלה, אבל אני לא אראה אותה.

עדיף שתראה אותה כדי שיטפלו במי שעושה דברים לא במקום מאשר לא להראות.
    אני יודע שכל עוד אני מחובר ומודע לא קרה שום דבר כזה שיכול "להפיל את כל דמדיצ'י ואת כוחם כאדמינים".
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי FearLess
    מאז הדמות הראשונה שלך, Tony_Style שנאתי אותך.
    היית שוטר והתחלת לחוש על שוטרים והעיפו אותך, אז עברת לפשע.
    התקבלת למשפחת דמידיצ'י, (כמה שיחדת את לוסיאנו בשביל זה ) והנה, אחרי תקופה לא ארוכה
    גם מהמשפחה הזו עפת עקב זלזול באנשים וחוסר RP.
    אתה פשוט ילד שלא מתאים לשרת רול פליי, כל מה שאתה יודע זה DM וקללות!

בוא אני אשחזר לך משהו שכנראה שכחת ב"מקרה".
    אתמול, אחרי שכבר לא היית במשפחה והיית עם המשפחה החדשה שלך,
    השטלתם, או יותר נכון ניסיתם להשתלט על איזור השגת חומרי הנשק לסוחרי הנשק.
    סבבה, הגעתי לשם, כיוונתם עליי, אמרתם "שלם 2500 דולר או שתמות" ואז אמרתי שאין לי,
    שיש עליי רק 500 דולר וכאלה. טוב קודם כל אני מתפלא באמת שלא עשיתם power game
    ושאחד מכם היה רושם: "מחטט בכיס האחורי של ריזו, מוציא 5000 דולר ולוקח אותם me/"
    אבל מה, עשיתם דבר מפגר אחד.. שלמרות שזה היה רול פליי, אף משפחה לא תעשה את זה,
    עלק משפחה רצינית. במקום לתאם ביניכם בלחישות מה תעשו, אני בטוח שאתם ניסיתם לתאם
    ביניכם ב-PM מה תעשו, ואפילו אז לא הצלחתם. אתה סתם עמדת מאחוריי כשהנשק שלך ביד
    שלך ולא כיוונת אליי, Tony_Lozano שהיה מלפניי וכיוון אליי את הנשק אמר "שלם עכשיו" אפילו
    ששוב חזרתי ואמרתי שאין לי, וזה שהיה לידי שקראו לו Avi_Kalderon אמר לי לך לבנק
    להוציא את הכסף, שפה בעצם גם זה היה חוסר מקצועיות כמו שרשמתי מקודם, לומר לך לבנק
    כשאני יכול לברוח וגם סתרתם את עצמכם, במיוחד שמייד אחרי שאבי אמר את זה טוני לוזאנו יירה לי
    כדור אחד של SMG במצח, מה שהיה אמור לגרום למותי ולכם להפסיד 2500 דולר. אבל לא,
    וויתרתי לכם וטיפה חרגתי מרול פליי בשביל שלא תבכו ותקללו אותי ב-PM.
    אז אחרי הירייה במצח אמרתי ל-Tony_Casano ב-IC: "מה אתה עושה?! אני במשפחה שלך
    וחבר שלך!" והוא אומר לי "כבר לא!" אז שלחתי לו PM ואמרתי שזה שהוא ייצא מהמשפחה ששנינו
    היינו בה זה לא אומר שהוא פתאום לא חבר שלי ב-IC, וזה רק אומר שהדמות שלו בוגדת.
    והוא החזיר לי ב-PM "טוב אז על מה שאמרת, לך להזדיין!" שזה קודם כל קללה ב-OOC.
    טוב אז אחרי זה צייתתי לאבי והלכתי לבנק שהיה כמה מטרים לידנו, אז שוב, טומי סתר את הדברים
    של אבי וירה עליי כמה יריות.. ואני שוב חרגתי בשביל שלא יזיינו ת'שכל ואמרתי
    "eh! easy, man! I am going to the bank!" קיצר הגעתי לבנק, נכנסתי, ולא ייאמן..
    אף אחד לא נכנס אחריי. לא חשבתם שאני יכול בזמן הזה לצלצל למשטרה? לא חשבתם שאני
    יכול בזמן הזה לבקש מהאנשים שבבנק מהר לנעול את הדלת כי יש פושעים בחוץ?
    טוב, כמובן שניצלתי את זה ובינתיים מהחומרים שנשארו לי הכנתי דיגל, הכנסתי אותו לכיס,
    התכופפתי וחיכיתי שמישהו יבוא. הנה, אבי אחרי איזה 2 דקות בא, יריתי בו וחיסלתי אותו.
    ואז כמובן שהוא שלח לטוני לוזאנו הודעה פרטית אחרי שהוא מת שהרגתי אותו אז שטוני יבוא
    לחסל אותי בבנק. טוני בא לבנק, ושנייה אחרי שבא התחיל לירות עם ה-SMG שלו..
    חיסלתי גם אותו עם הדיגל ויצאתי החוצה, חזרתי אל המקום שבו הכל התחיל
    ואני רואה כאילו טוני קאזאנו שכח את כל מה שקרה הוא סתם יושב על מכונית, התחלתי לירות
    עליו כי אותו לא שכחתי. הרגתי גם אותו ו-2 חברים שלו שהיו לידו התחילו להרביץ לי אפילו
    שכיוונתי עליהם אקדח.. הם היו Dick_Stan ו-Leo_Casano. קיצר התחילו להרביץ לי,
    בסוף הרגתי את דיק ואז לי וללאו נשאר מעט מאוד חיים, הוא היה במרחק 2 מטר ממני
    וכיוונתי עליו אקדח! במציאות מרחק 2 מטר לא מספיק רחוק בשביל לברוח לצדדים, וגם לא מספיק
    קרוב בשביל שיחטוף לי את האקדח, ויקפל לי את היד או משהו. אבל הוא פשוט עשה את כל מה שהנובים עושים.. רץ מהר ותוך כדי ריצה הרביץ. אני רוצה לראות פה מישהו אחד שהיה עושה את
    זה במציאות כשאיש ששונא אותו מכוון עליו אקדח מ-2 מטר ממנו!
    ואם הוא היה עושה רול פליי הייתי הורג את כולם.. אבל הוא לא עשה ובגלל זה בסוף הרגתי את כולם
    חוץ מאותו שנשאר לו מעט חיים והרג אותי רק בגלל שלא עשה רול פליי.

אחרי רשמתי ב-OOC CHAT "חעע איזה אפסים הייתם איזה 6 על אחד ורובכם הייתם עם SMG,
    וחיסלתי את כולכם חוץ מאחד שנשאר לו מעט חיים ושהוא הרג אותי כי הוא לא עשה רול פליי"
    הם כמובן התחילו לקלל וזה..
    אז בהתחלה לא קיללתי בחזרה.. רק רשמתי בצ'אט של משפחת דמידיצ'י "lol look at tony the noob" ואז מישהו אחר מהמשפחה רשם בצ'אט של המשפחה "XD yeah" ואז רק בגלל שלוסיאנו
    עדיין לא היה מחובר להעיף אותו בפקודה, טוני עדיין היה במשפחה.. אז הוא רשם "fuck you rizzo and luigi". וגם יש לי תמונה שלאו אומר שהוא שם זין על כל השרת כולל על האדמינים.
    וללואיגי יש את התמונה שטוני קילל אותנו בלי שקיללנו אותו וגם כשהוא בכלל לא היה אמור לראות את זה. ועוד עם ההודעות שעידו וטום רשמו מקודם.. בקיצור טוני וכל המשפחה שלו סתם אפסים שלא יודעים רול פליי!
    צודק 100% כל מילה זהב..

נכתב במקור על ידי Ido5011
    מענה לתשובותיך:

1. "לא ראיתי" זוהי לא סיבה IC. חוץ מזה, הוא אמר שהגבת בשלילה ובהתנגדות בנוסף, אז אני לא כל כך בטוח ש"לא ראית".
    2. וההחלטה שלי הייתה לתת לטוני להחליט. למה? כי כל מה שקרה קרה נגדו, שום דבר לא נגדי או שאר המשפחה. כל החלטה שהוא היה מחליט הייתה מתקבלת.
    4. זה נראה יותר כמו "אני אולי ככה, אבל אתה יותר!", אני לא רואה שזה קורה הרבה. מי שזה קורה איתו גם בדרך כלל לא עולה מעל לדרגת Outsider. רוב הפעמים (אלא אם אני לא שם לב) אני מעיר למי שעושה את זה. עם כל הכבוד לקהילה זוהי קהילה ישראלית, אז או שיהיו לי חמש אנשים שיודעים לשחק טוב במאה אחוז, או יותר אנשים שיודעים לשחק "בסדר~"
    6. לא כל כך הבנתי את התשובה שלך פה. העיקרון של ההודעה שלי הוא שדי מוזר שבדיוק הוא רץ לכיוון הנקודה שבה נפלת אל מותך, וכשראה את המכוניות שלנו נוסעות כאשר אתה לא בתוכן, הוא התחיל לרוץ לכיוון העיירות שוב. אהה, בטח היו לו עוד עניינים שם באותה נקודה.
    באמת, זה נראה מוזר מדי שבדיוק כשאתה מת, אחד מהגאנג בא לנקודה ושני אנשים מהגאנג שלך מתקשרים אליי. לי זה נראה ממש כמו Meta gaming, או שיש לכם טלפתיה IC.
    8. זה לא "הם", זה אחד עם מכונית, אחד עם טרקטורון, ואחד שעמד מולי ודיבר על זה שהעפנו אותך למרות שלא יכול להיות לו מושג IC.
    10. אז אני לא יודע מה הולך איתו. השארתי לו הודעה בICQ שיכנס לעשות לך uninvite/ , זה הכל.

יש לי תמונה שמראה שאולמרט הוא בעצם חייזר בחליפת בן אדם שיכולה להפיל את כל הממשלה, אבל אני לא אראה אותה.

אני יודע שכל עוד אני מחובר ומודע לא קרה שום דבר כזה שיכול "להפיל את כל דמדיצ'י ואת כוחם כאדמינים".
    גם, מסכים עם עידו כל מילה שווה אלף מילים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    נכתב במקור על ידי Ido5011
    מענה לתשובותיך:

שאמרתי את זה התכוונתי
    תמונה שיכולה להפיל את דמיצי על זה שהם מנצלים את כוח האדמין שיש להם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    Hadera
    FearLess,
    אם אני יגיד לך שאני לא שולט בהם אתה תאמין לי?
    אם אני יגיד לך שניסיתי לשלוח להם /w והם פשוט תמיד היו בתנועה תאמין לי?
    אם אני יגיד לך שהם אומרים מה שיש להם להגיד תאמין לי?
    ---
    אני ניתקתי איתך תקשר IC,בגלל שלאו אמר לכל דמיצי להפסיק איתי תקשר אתה יכול לשאול את מי שאתה רוצה.
    שהלכת לבנק באמת לא הבנתי לאן אתה הולך ואני אישית חשבתי שברחת
    אז המשכנו את העסק,פתאום אני רואה אותך עם דיגל מפציץ את כולנו
    ורק אחרי זה ששאלתי מישהוא בPM הוא הסביר לי למה ואיך זה קרה.
    אני ינסה לדבר איתם שיקראו תמדריך של עידו
    Plez,
    אתה בכלל קראת את מה שהוא כתב ?
    Ido,
    יש תשובות שאתה צודק לחלוטין!
    אבל יש תשובות שלא כמו שהסברתי לך למעלה.
    תהיה בטוח שאני לא אפרט!
    שתף ב-Google+

הרשמה