תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    חיפה
    תגידו אם למשל אני עולה בראנק או משו ואני סניפר אני מקבל נשק חדש יותר חזק? למשל סניפר שהורג בפחות כדורים בחזה?

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אחרי שתעלה לדרגה שבא אתה יכול לבחור ענלוק. אתה תוכל לבחור את הסנייפר M95, הוא מוריד נזק 195 לכל מה שהוא לא בן אדם (חבית נפץ, מכונית, מסוק שעומד להתפוצץ, וכו'...) על בן אדם הוא מוריד 95, שזה כמו ה M24. ה M95 יכול לעבור דרך שמשות של מסוקים ומטוסים, אבל הכוונת של הרובה עבה ולא נוחה לשימוש. אם יש לך את ה SPECIAL FORCES אתה תוכל לבחור 2 ענלקים בכל דרגה. בשביל לקבל את הרובה צלפים השני תצטרך לבחור קודם כל את הראשון. הענלוק השני של הסנייפר מוריד גם כמו ה M24 וכמו ה M95 אבל הוא יותר מדוייק מהם, הסטייה של הכדור יותר קטנה והכוונת דקה ונוחה. עצה שלי, אל תבחר בכלל את הרובה צלפים כנשק ראשון.

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    סנייפר שולט ברגע שמתרגלים...

אין כמו סנייפר!
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי landau123
    אחרי שתעלה לדרגה שבא אתה יכול לבחור ענלוק. אתה תוכל לבחור את הסנייפר M95, הוא מוריד נזק 195 לכל מה שהוא לא בן אדם (חבית נפץ, מכונית, מסוק שעומד להתפוצץ, וכו'...) על בן אדם הוא מוריד 95, שזה כמו ה M24. ה M95 יכול לעבור דרך שמשות של מסוקים ומטוסים, אבל הכוונת של הרובה עבה ולא נוחה לשימוש. אם יש לך את ה SPECIAL FORCES אתה תוכל לבחור 2 ענלקים בכל דרגה. בשביל לקבל את הרובה צלפים השני תצטרך לבחור קודם כל את הראשון. הענלוק השני של הסנייפר מוריד גם כמו ה M24 וכמו ה M95 אבל הוא יותר מדוייק מהם, הסטייה של הכדור יותר קטנה והכוונת דקה ונוחה. עצה שלי, אל תבחר בכלל את הרובה צלפים כנשק ראשון.
    אני תמיד הולך על סניפר זה מה שאני אוהב בכל משחק אני ככה אני אוהב את הסבלנות ואת הדיוק אבל מה ששמתי לב שמה זה ממש קל כי הכוונת לא זזה
    אני משחק אמריקס ארמי שממש קשה לצלוף שמה למה הכוונת זזה כמו במציאות

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    גם ב2142 זה ככה... אבל אם אתה מהיר אתה לא שם לב בכלל
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הרשמה