תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    טוב אז ככה כמו שכתוב בנושא מה זה בעצם OVERCLOCK? תקנו אותי אם אני טועה כי גם אני חדש פה וחדש בעניין המחשבים אבל בכל מקרה:ידוע שכשקונים מחשב(חלקים או שלם) המפתחים שמים אותו ב-70%-80% של כוח הסבר:אם להשים אותו ב100% אחוז של כוח הוא יתחמם יותר מהר יש גם מצב שהוא ישרף בסוף בגלל העבודה.וזה בעצם OVERCLOCK שאתם שמים את המחשב למצב של-100% כוח.

מה טוב:המחשב הופך לחזק יותר ברמות שניראות לעין וזה טוב למי שהמחשב שלו הוא ברמה הבינונית ורוצה להפוך אותו לחזק יותר זה מומלץ.

למה לא:כי המחשב יתחמם יותר וזה מסוכן בגלל החום שיש לנו בארץ אז הרבה סיכויים שהחלקים יישרפו+אם יש לכם אחריות על המוצר ואז אתם עושים לו OVERCLOCK אז לאותה החנות כבר אין אחריות על המוצר שלכם וזה אומר אם זה נישרף אז זה נשרף.

אבל לא כל המחשבים מותאמים טוב לאוברקלוק.

מקווה שעזרתי אם עשיתי טעות או טעויות אז תקנו אותי כי בכל מקרה גם אני חדשדשון.

דרך אגב הסבר קטן ודוגמא למה הוא מתחמם יותר:הנה דוגמא מחיי האדם:אם נגיד אתם תמיד נחים בשאנטי לא מתאמצים יותר מדי ולא עובדים יותר מדי ובכלל חיים טובים אז ברור שתחיו יותר זמן.
    ואם הפוך:אתם תעבדו קשה כמעט ולא תנוחו לפעמים לא תישנו ותרימו דברים כבדים בצורה הלא נכונה ומתאמצים יותר ממה שאתם מסוגלים אז האורך החיים הוא גם קצר ויתר מן הסתם.אותו הדבר אם האוברקלוק:אם תעשו אותו אז תגרמו לו לעבוד הרבה יותר והוא יתאמץ יותר והאורך חיים שלו יתקצר או ישרף ואם תשאירו אותו ככה המחשב שלכם אמור לעבוד טוב לא ב100% כמובן אבל אני לא ממליץ לקחת סיכונים.

יום טוב<_<

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    החום שיש בארץ? זה לא משפיע X:
    אבל בעיקרון אתה לא שם את זה ב"100 אחוז כוח". לדוגמא, אם יש לך E4300, אתה מעלה את הGhz, ל3.0 או יותר.
    אפשר להגיע עם E4300 לE6600 ולחסוך 500+ ש"ח. למי שעשה את זה בעבר אין סיכונים כמעט, ועדיף להתחיל בקטן, ולעשות בדיקות מאמץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    משפיע כי נגיד תראה אם אני בקנדה אז קר וזה משפיע כי זה מקרר בכל מקרה וצלנו החם מגיע ל-40 מעלות אז זה משפיע על זה ואגב זה כן מסכן תלוי במצב הקירור של המחשב(מאוורר)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מגניב, כל הכבוד לשימושון?

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    תודה על המחמאה אחי.אה ודרך אגב BIA מה שאמרת שזה יכול להגיע לתוצאות טובות יותר אז זה מה שאמרתי<_< רק אתה אמרת את זה שונה וסך הכל לא התכוונתי 100% שלמים בטוח אני אומר שמגבירים למספר האחוזים בסביבות של 90-100% וזהו מקווה שעזרתי

שתף ב-Google+

הרשמה