תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן

כריס מאסטרס

כריס מאסטרס הגיע ל-WWE בפברואר 2005. קרב הבכורה שלו ב-WWE היה נגד סטיבן ריצ'רדס.
    הפינישר שלו הוא מאסטרלוק.

הקרב הראשון שלו על אליפות ה-WWE היה ב-28 לנובמבר 2005 בתוכנית של RAW. זה היה קרב משולש עם קורט אנגל והאלוף ג'ון סינה. כריס מאסטרס הפסיד בקרב אחרי שסינה עשה לו את ה-STFU.

אנחנו ב-8 לינואר 2006, ניו יירז רבולושין, כריס מאסטרס משתתף באלמניישן צ'אמבר על אליפות ה-WWE. מאסטרס נשאר אחרון עם קרליטו וסינה, אבל לאחר שקרליטו עשה לו לואו בלואו והצמיד אותו ל-3, החלום שלו לזכות באליפות ה-WWE התנפץ.

המאסטרלוק שלו הוא פינישר אכזרי. רוב המתאבקים שננעלים ע"י המאסטרלוק לא יכולים לצאת מהאחיזה.

ב-19 למרץ 2007, היה את אתגר המאסטרלוק שבו השתתף לאשלי. כאמור, המאסטרלוק הוא פינישר אכזרי. אבל באותו יום (ה-19 למרץ) לאשלי שבר את האחיזה של מאסטרס! וזו הייתה הפעם הראשונה שמישהו הצליח לצאת מנצח באתגר זה.

ב-11 ליוני 2007 התקיים דראפט. בדראפט מאסטרס עבר ל-SD.

*-השקעה שלי.

מה דעתכם על כריס מאסטרס?
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הוא הפך לג'ובר, כ"כ ברור שהוא לא יהיה אלוף.
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ג'ובר עם שרירים.
    הוא יכול להיות נכס טוב אבל ה-WWE לא משתמשים בו טוב והוא הורס את עצמו עם דחיפת יתר של סטרואידים לדם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    יש לו פוטנציאל לא ממומש וזה חבל יש לו סיכוי טוב להצליח אם יהיה לו סטוריליין מספיק טוב
    הוא יוכל לזכות לפחות ב US TITLE ומשה אט אט להתקדם לעבר הדבר האמיתי אליפות העולם
    במשקל כבד או אליפןת ה WWE קיצר אם רק ישתמשו בו כמו שצריך הוא יוכל לזרוח כמו כוכבי
    השמיים בלילה מקווה שילך אחרת חבל על הזמן שהוא מבזבז שמה פשוט יהיה חבל<_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    דיון מעניין תודה.

אני מסכים עם מה שנאמר..

כריס יכל להיות מיין איבנטר ואלוף היום בשקט. הבעיה שהחברה לא משתמשת בו נכון ולא מקדמת אותו..

אהבתי את התקופה שהוא היה אם קרליטו ביחד הם יכלו עכשיו להיות אלופי העולם בזוגות אם כול הזמן קרליטו לא היה בוגד בו.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני דווקא לא חושב שהוא מספיק מוכשר כדי להיות אלוף עולמי.
    אבל הוא באמת מנופח ויכול בקלות להוות חלק מסטייבל שולט או להיות אלוף ארה"ב...
    אתגר המאסטר לוק היה נחמד... לדעתי מתאים לו בנתיים להיות כמו אומגאה, ביג שואו, טריפל ומי שלא מוצא את ההקשר בינהם אני מתכוון שבנתיים הוא צריך להיות כמו שומר ראש כזה של וינס, עוד מגודל מנופח וזה יביא אותו לפוש על אליפות ארה"ב שבה יזכה. לדעתי זה הכי מתאים.

דיון יפה.
    שתף ב-Google+

הרשמה