תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נדמה לי אני הראשון שעשה נושא חדש מזה הרבה זמן... הפורום לא פעיל ויש תמיד את אותם נושאים... הייתי פעם יותר בפורום של נינטנדו מאשר סוני עכשיו זה התהפך וכמעט בכלל לא נכנס לנינטנדו.... תעשו נושאים חדשים... לא הייתי בפורום של סוני יום וכבר עשו יותר מעמוד של נושאים חדשים.... אז קדימה... תעשו נושאים בהמוניכם אבל לא שטויות.... נמאס לי לראות שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע את מטרויד פריים צ'ו צ'ו... או הספירה לאחור החלה SSBB... קדימה נושאים חדשים...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אתה אומנם צודק אבל... אם תשים לב אז תראה
    שבנושאים האלו כבר מזמן לא מדברים כל כך
    על מה שהם נפתחו, כלומר... במטרויד מדברים כבר על
    נושאים כלליים, עכשיו... דירוג משחקים... TOP 10.
    ת'אמת... אין הרבה על מה לדבר על נינטנדו, בינתיים הכל
    רגיל וחלש, חכה לעוד חודשיים שלושה בערך ואז כבר יהיו פה נושאי
    שיחה על כל מניי משחקים (שכרגע נמצאים בפיתוח ויהיו מוכנים בסוף השנה)
    שתף ב-Google+

אל תשכח שגם קהילת פלייסטיישן נמצאת עכשיו בפוקוס.
    יעני במצב של ניסיון נואש להקים אותו לתחיה, תוך דחיפת המון חומרים ממריצים ונושאי דיבור.
    זה יחלוף אוטוטו, אל חשש.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    זה יחלוף אוטוטו, אל חשש.
    חחחחחחחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אני אישית יצרתי נושאים ספציפים לגבי משחקים שיוצאים לWii:
    Medal of Honor Heroes 2
    Dragon Blade: Wrath of Fire
    Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure
    Battalion Wars 2

יש בינתיים רק רשמים ראשונים (ומאוד חיוביים) מIGN ומdestructoid לגבי Medal of Honor Heroes 2. לא שומעים הרבה לגבי Dragon Blade Wrath of Fire או לגבי Battalion Wars 2. יש הרבה התלהבות מZack & Wiki בכלליות, אבל אין שום כתבה בנושא - רק איזה תמונה חדשה מפעם לפעם.

naveav מאוד משקיע בזמן האחרון ומסכם לנו חדשות לגבי Wii ו DS.
    חדשות קצת באיחור אבל בכל זאת..
    חדשות במהדורת בוקר...
    חדשות ועדכונים.....

אנשים כאן אוהבים להתווכח על גבי עמודים שלמים על כלום וכתופעת לוואי הנושאים החדשים עוברים כבר לעמודים הבאים בפורום אז לא רואים אותם. חוץ מזה, כשיש פחות נושאים אז יותר קל למצוא מה שמחפשים וגם יותר קל למנהלים ככה (ראה הודעת הזהרה בת'רד FAQ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    לפי דעתי אתה לא צודק, בגלל שכל פעם יש משהו חדש לwii הוא מופיע פה, לא תמיד בתור נושא אבל הוא מופיע.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

צריך להפעיל את הפורום עוד. הוא לא מתעדכן כבר הרבה זמן.צריך כל מיני דברים חדשים ופעילויות (כמה שאפשר שמודבר על ווי הכוונה לא הרבה) אבל בכל זאת לנסות להרים את הפורום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי spam
    אל תשכח שגם קהילת פלייסטיישן נמצאת עכשיו בפוקוס.
    יעני במצב של ניסיון נואש להקים אותו לתחיה, תוך דחיפת המון חומרים ממריצים ונושאי דיבור.
    זה יחלוף אוטוטו, אל חשש.
    זה לא יחלוף, כי יש אחלה אנשים בקהילה, ואחלה מנהלים.
    אנחנו מנסים ומצליחים להחיות את הפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    איזה קשקוש. מצטערים שהפורום איכותי מספיק כדי לא לפתוח נושא על כל שטות.
    אני לא מבין מה מנסים להחיות את הפורום של ה-PS3, שהרי ברור שהיא כבר גמורררררררררררררה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי ADi
    איזה קשקוש. מצטערים שהפורום איכותי מספיק כדי לא לפתוח נושא על כל שטות.
    אני לא מבין מה מנסים להחיות את הפורום של ה-PS3, שהרי ברור שהיא כבר גמורררררררררררררה!
    איכותי מספיק?
    טוב אתה יודע מה? אני לא מתכוון להתווכח איתך, אתה תשאר בפורום שלך ואני בשלי, אוקי?
    מאוד בוגר, להתחיל ריב על כל דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    בחיי... כולכם חיים בסרט... ואני מתכוון לכולכם!
    "להחיות את הפורום", מה אתם בסדר בראש!?, כשיש על מה לדבר אז מדברים.
    לא טוב למישהו/י שיעברו לדבר במקום אחר או אפילו יותר טוב...
    צאו מהבית!!!, אל תשבו באינטרנט ומשחקים כל היום!!!, לכל הרוחות!!!
    אין לאנשים מה לעשות!?,
    ואתה מפורום PS3, אתה רק מוכיח שהאנשים שם כל היום
    יושבים בבית!, שיצאו קצת... שיראו עולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי biggoron
    אין לאנשים מה לעשות!?,
    יואו, אנשים יעשו מה שהם רוצים. אם הייתי פסיכולוג הייתי אומר שדווקא לך יש בעיה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הפעילות בפורום תלויה בחדשות ובנושאי השיחה האקטואליים, וכמובן שתמיד יש עליות ומורדות. לא צריך להתרגש מזה.

לכן פניתי לעדי ברעיון לכתוב בלוג ובו יבחר נושא ויפתח אותו. אני בעד לפתוח נושאי שיחה חדשים, מעניינים ואינטליגנטיים, אבל צריך להיזהר מהצפה של ת'רדים זולים, כפי שעדי ציין. לצערי, גם זה קורה בפורום שלנו, ואני אשתדל לעמוד יותר על המשמר.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    אני חושב שת'רדים חדשים זה לא מזיק בכלל, כשיש ת'רד חדש אז אנשים מגיבים יותר בהשוואה לת'רד עם 2418 עמודים. מה גם שת'רד חדש זאת הזדמנות לרכז דיון על משהו ספציפי, בניגוד לת'רדים כמו Wii 2008 או Wii 2007 שמכניסים חדשות של שנה שלמה לתוך ת'רד. נכון, זה שהזיזו תאריך יציאה של משחק מסוים בשבועיים זה משהו שאפשר לפרסם בת'רד קיים רלבנטי ולא לפתוח חדש, אבל לפי דעתי, המגמה האחרונה שיש יותר ת'רדים על משחקים ספציפיים היא טובה.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אל תשכחו שגם יש ת'רד Wii 2007 ות'רד Wii 2008 שבהם אנשים מדברים על כל החדשות של כל המשחקים. אנשים פה דנים על מריו גלאקסי בת'רד מטרויד, דנים על מטרויד בת'רד סופר סמאש ברוס ודנים על סופר סמאש ברוס בת'רד סופר מריו גלאקסי.

השאלה היא איזה משחקים מעניינים אותנו? אני לא רואה סיבה שיהיה דיון על cooking mama 2 למשל, אבל על הרבה משחקים אחרים כן: מטרויד, זלדה, סופר פייפר מריו, סופר סמאש ברוס, סופר מריו גלאקסי, זאק וויקי, מדל אוף הונור 2, בטאליון וורס 2, רזידנט איוול 4, רזידנט איוול אמברלה קרוניקל, דרגון קווסט ועוד כמה.

אני הייתי שמח להמשיך לדון לגבי בטאליון וורס 2 למשל, אבל אין שום מידע חדש אז אין על מה לומר בנושא. משחקים ממש מעולים (או כאלה עם פוטנציאל) לא מגיעים כל יום, ואם הם מגיעים אז זה קודם לWii אמריקאי אז לחלק מהפורום בכלל אין אותם. אם אני מוצא איזה חדשות בנושא ששווה להזכיר, אני מביא קישור ציטוטים ותמונות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    חבר'ה.., כל אחד מכם יכול לפתוח נושא על כמעט כל דבר פשוט אם כל אחד יפתח נושא חדש ומעניין אחד ביום נהיה משופעים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי biggoron
    אין לאנשים מה לעשות!?,
    אה?
    מי אמר לך שאני לא יוצא מהבית?
    זה שאני נמצא בו הרבה {וטוב לי ככה.} לא אומר שאני לא יוצא.
    והכוונה ב"להחיות את הפורום." היא לעשות תחרויות, שאלונים, כל מני פעילויות קהילתיות, שמושכות עוד אנשים לפורום.
    ובאמת, הוויכוח הזה טיפשי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה לא ויכוח טיפשי, זה ויכוח מאוד הגיוני, וכל אחד רואה פורום טוב בצורה אחרת.

אני למשל לא חושב שפורום צריך להיות מפוצץ בנושאים. בעיניי פורום טוב הוא פורום עם נושאים מרוכזים, שכולם מדברים בהם. זה לא שאנחנו נאוגאף עם איזה 3000 משתמשים. זה פורום נינטנדו שמקס' משתתפים בו 50-70 איש, ומתוכם פעילים אולי 12.

אז עדיף לרכז הכל במקום אחד מאשר לפתוח אלף נושאים, ותחרויות וכד'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    היו לא מזמן כמה תחרויות (תחרות ה Mii, תחרות התמונה המצחיקה).
    אני לא חושב שיש מקום להשוואה בין קהילת נינטנדו וקהילת playstation, אחרי הכל ישראל נחשבת מדינת סוני (באותה מידה אתה לא נכנס לאתר ספורט ישראלי ומתלונן למה קהילת פוטבול לא פעילה כמו קהילת כדורגל).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דבר ראשון בישראל סוני היא החברה היחידה שבאמת קיימת מבחינת קונסולות וכל השאר הן יבוא אישי יקר, לכן יש פי כמה וכמה יותר אנשים שמתעניינים בסוני מאשר נינטנדו או 360 (היי, כל פעם שאני אומר למשהו שיש לי 360 אז הוא שואל אותי מה זה (אני עונה "כמו PS3 רק יותר טוב" ) אבל כשאומרים PS2 או 3 כולם ישר יודעים).
    דבר שני פורום סוני הוא חצי פורום OT, אנשים מנסים להפעיל אותו בצורה מלכותית וזה מוריד מהערך שלו. כשאני נכנס לפורום נינטנדו או XBOX אז כמעט כל ת'רד מושך אותי להכנס.
    רק בפורום פלייסטיישן נוצרים 30 נושאים כל יום שאולי 2 מהם באמת ענייניים לקונסולות וכל השאר הם שאלות עזרה ו-OT (כנסו שניה לפורום, חצי מהת'רדים זה "לאיזה כיתה אתם עולים?" או "היום המשחק של הנבחרת").
    המשמעות של המילה פורום היא "מקום לאנשים שרוצים להשמיע את הקול שלהם", לא "מקום שבו עושים תחרויות ציור".
    כדי שפורום יפרח צריך משתמשים ושהמשתמשים יהיו פעילים.
    אף מנהל של אף פורום לא צריך לתפוס את האצבעות של המשתמשים ולגרום להם להקליד את דעתם, הם צריכים לעשות את זה בעצמם.
    תפקידו של מנהל הוא לשמור את הפורום נקי, מסודר, ללא קללות וספאמרים כדי ליצור במה נוחה ונעימה לכל המשתמשים שרוצים להשמיע את הקול שלהם. אם המשתמשים לא רוצים להשמיע את הקול שלהם זאת כבר בעיה אחרת.

או במילים אחרות, במקום להתלונן למנהלים שהפורום לא פעיל מספיק בשבילך או שלא מחלקים לך מספיק פוסטרים של GTA בתחרות "צלם את האחוריים שלך", תפתח ת'רד "האם מערכת ציונים של 1-100 באמת נחוצה" או משהו כזה וכך באמת תעשה משהו בעניין.
    שתף ב-Google+

הרשמה