תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    טוב אז..
    קודם כל היי כי אני חדש

עכשיו זה הולך ככה, אני וחברים שלי התקנו את המשחק CNC3 עם החבילה של ה Kane משהו, הוספנו את גירסא 1.4 והתקנו כל אחד את ההאמצ'י, מדי פעם אנחנו מתחברים כולם לאותו חדר שפתחתי נכנסים למשחק ומשחקים..

חוץ מזה שיש לנו לפעמים בעיות, שאנשים פשוט מקבלים קיק מהמשחק עצמו, או שיש בעיית time out ועוד כמה נוספות, אנחנו מצליחים להתגבר עליהן.. רק בעיה אחת קטנה יש לי..

המשחק קורס לי באמצע שאני משחק איתם, כה אחרי חצי שעה אולי יותר אולי פחות המשחק פשוט קורס, יוצא ממנו ונותן הודעת שגיאה ארוכה עם הסבר לא מובן והסמל של ה error של ווינדוס..

עכשיו, כשזה קורה לי, להם זה נותן הודעה שמודיעה להם כי אני יצאתי מהמשחק, ההודעה מונעת מהם לשחק ונותנת לי זמן לחזור למשחק (ההודעה היא בתוך המשחק עצמו, מי שנתקל בהודעה גם יודע שניתן להצביע כדי לתת לי kick..) יש לי בערך דקה כדי לחזור למשחק, בזמן הזה אני מצליח להפעיל את המשחק, אבל, ופה מגיעה הבעיה העיקרית, אין לי שמץ של מושג איך לחזור ולשחק איתם, יש איזה אפשרות בתפריט? בתפריט של הנטוורק? לא מצאתי משהו.. מקווה שמישהו יוכל לעזור לי..

אני כנראה יעלה בקרוב תמונות ואולי גם סרטון שמדגים..
    תודה רבה מראש!
    =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי BinGo
    טוב אז..
    קודם כל היי כי אני חדש

עכשיו זה הולך ככה, אני וחברים שלי התקנו את המשחק CNC3 עם החבילה של ה Kane משהו, הוספנו את גירסא 1.4 והתקנו כל אחד את ההאמצ'י, מדי פעם אנחנו מתחברים כולם לאותו חדר שפתחתי נכנסים למשחק ומשחקים..

חוץ מזה שיש לנו לפעמים בעיות, שאנשים פשוט מקבלים קיק מהמשחק עצמו, או שיש בעיית time out ועוד כמה נוספות, אנחנו מצליחים להתגבר עליהן.. רק בעיה אחת קטנה יש לי..

המשחק קורס לי באמצע שאני משחק איתם, כה אחרי חצי שעה אולי יותר אולי פחות המשחק פשוט קורס, יוצא ממנו ונותן הודעת שגיאה ארוכה עם הסבר לא מובן והסמל של ה error של ווינדוס..

עכשיו, כשזה קורה לי, להם זה נותן הודעה שמודיעה להם כי אני יצאתי מהמשחק, ההודעה מונעת מהם לשחק ונותנת לי זמן לחזור למשחק (ההודעה היא בתוך המשחק עצמו, מי שנתקל בהודעה גם יודע שניתן להצביע כדי לתת לי kick..) יש לי בערך דקה כדי לחזור למשחק, בזמן הזה אני מצליח להפעיל את המשחק, אבל, ופה מגיעה הבעיה העיקרית, אין לי שמץ של מושג איך לחזור ולשחק איתם, יש איזה אפשרות בתפריט? בתפריט של הנטוורק? לא מצאתי משהו.. מקווה שמישהו יוכל לעזור לי..

אני כנראה יעלה בקרוב תמונות ואולי גם סרטון שמדגים..
    תודה רבה מראש!
    =]
    טוב,
    1)תתקינו את הגרסא העדכנית ביותר שהיא 1.08, יכול להיות שזה יפתור את הבעיה
    2)אם העניין של הקיק והTIMED OUT, גם לי זה קורא, תשאל את חבר שלך אם הוא רואה איזה צד אתה (סקרין, נוד או GDI) אם לא אז זה יעשה KICK אחרי כמה זמן אוטומטית (אם תספיקו בכל זאת להתחיל קרב זה יעשה הפסד אוטומטי למי שלא ראו לו את הצד), פשוט תנסה לצאת ולהכנס עד שהוא יראה את הצד שלך, אם הTIMED OUT פשוט תנסה הרבה עד שזה יצליח (את זה BOOMWOLF אמר לי פעם)
    3) בעניין של הקריסה אני לא ממש יודע, כמו שאמרתי תנסה להתקין את 1.08, אולי זה יעזור ותנסה להוריד את ההגדות של הגרפיקה, אם תביא תמונת מסך של ההודעה או שתרשום אותה במלואה זה יעזור לכולם פה להבין יותר טוב, ולעניין של לחזור... אי אפשר לחזור, החזרה בעיקרון למי שיש לו לאגים קשים או שהתנתק מהאינטרנט, אחרי שזה קורס אתה כבר לא יכול לחזור...

מקווה שעזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    אוקיי אז אני יגיד להם להתקין.. למרות שזה שוקל איזה כמה הרבה מאוד מגה חח..
    העניין הזה די מעצבן.. אבל אני לא חושב שיש מה שאמרת, כולם רואים את כולם ומדברים וזה ואף אחד לא עף על ההתחלה רק מי שהאינטרנט שלו לא עובד וזה לאחד החברים שלי..
    אנלא מבין איך אי אפשר לחזור.. די דבילי חח.. טוב אני מקווה שאני יצליח לפתור תבעייה..

אחרי שנשחק וזה יקרה אני יעלה תמונה..
    תודה!
    שתף ב-Google+

הרשמה