תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  04.09.2007
  עיר
  תל אביב
  הודעות
  37
  בסוף השבוע נכנסתי לראשונה ל-BattkeGrounds, וכמובן שהתפגרתי מיידית. חזרתי לחיים רק כדי למות פעם נוספת, ועוד שלוש פעמים, עד שוויתרתי.

  קראתי ב-WoWinsider שאנשי ה-aliance ממילא תמיד מפסידים ב-BG וההורדיז תמיד מנצחים. שווה בכל זאת לנסות? מה מרוויחים ממשחק ב-BG בדיוק? למה ה-honor טוב? אני לא סגורה שהבנתי.

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.06.2007
  הודעות
  629
  בנקודות Honor אפשר לקנות ציוד pvp שהוא מקביל לציוד כחול ברמה 70, וכן ציוד epic שהוא מקביל ברמתו ל- tier5, הציוד מכוון ל- pvp לכן חלוקת הבונוסים בו מותאמת ל- pvp (דגש על stamina ו- resiliance על חשבון תכונות אחרות)
  הציוד הוא מאד איכותי גם ל- PVE עקב העובדה שהוא ברמה גבוהה כל כך (הכוונה ל- epics, השריון הכחול הוא שווה ערך לחפצים ממבוכים ברמה 70)

  באשר לנצחונות והפסדים, הקבוצה שיש לה יותר קואורדינציה ועבודת צוות מנצחת בדרך כלל ללא קשר לצד, הבעיה של alliance לפחות מנסיוני הוא ששיתוף הפעולה בין דמויות שלא נכנסו לקרב באופן מאורגן הוא חלש מאד, הילרים לא מרפאים אף אחד, קלאסים שמתקיפים לא שומרים על ההילרים שלהם וכד (המחלה הזו לא יחודית ל- alliance, אבל היא הרבה יותר נפוצה שם)

  פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  09.04.2007
  הודעות
  444
  וזה למה האליינס תמיד מפסידים. חוץ מזה ברמות הנמוכות תמצאי כל מיני טוינקים (אנשים שיש להם כבר דמות ברמה 70 ופתחו דמות חדשה, מעלים אותה ל19 (בד"כ רוג'), וקונים בכמה מאות גולד ציוד ככה שהדמות מתפקדת כאילו היא +10 רמות)). נגד אנשים כאלה את לא יכולה להלחם (אם את רואה נשק זוהר פשוט תברחי ^^).

  קיצור תמשיכי לעלות וברמות גבוהות יותר יהיה לך גם AV וארנה וכל מיני שטויות נחמדות

הרשמה