תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    האם יציאת מהדורה 4 למו"ד בעצם תבטל את כל התירגומים הנוכחיים שלעולם לא יצאו בעברית?! לעולם?! כלומר, לא יוציאו את הסל"ש 2 ואת הזה על השדים?! אף פעם?! זה בטוח ובדוק?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    "כל תרגומי מו"ד נעצרו, לצערי." לפי דברי כוכבי כסף שנקרא פה, ממש על הדפים הלא מוחשיים של הפורום אלוהות משחקי התפקידים אמר (למרות שאלי ידע עתיקים התנגדו למינוי האלוהי ונעלמו בשם כך מדפי הפורום).

האמת שאותי זה לא מצער במיוחד כי את הספרים המדוברים יש לי באנגלית. אבל אני משתתף בצערך, הקרב של המהדורה ה3.5 נגד המהדורה ה4 היה קצר ומפתיע יהי זכר הנופלים ברוך (שאף אחד לא ייקח ברצינות ויטיף לי מוסר, כבעל משפחה שמתה גם במלחמות ישראל, גם בפיגועים וגם בשואה אני חושב שהרווחתי את הזכות להתמודד עם זה דרך בדיחות).
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נעצרו, את זה אני יודע, אבל האם אי פעם ימשיכו לתרגם אותם?! את הספרים שהם כבר בעיצומו של התרגום, אני די מבין שלא יתחילו לתרגם אחרים... אבל היו ספרים שפשוט היו כבר לקראת יציאה! הסל"ש 2 כבר נראה באופק ממש!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נעצר = נגמר, חוסל, מת, הופקר לגורלו בשטח, אבד במצולות הים. איננו.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    לאאאא! אתה לא רציני! זה ממש לא בסדר, הוא היה אמור לצאת חודש לפני שמהדורה 4 הוכרזה!
    אני בטוח שיהיו לזה קונים! זה ממש לא הוגן! מוות למהדורה 4! ><
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    באמת חבל. אני ממש חיכיתי לסל"ש 2, ולפי מה שהבנתי הרבה מאד שחקנים לא מתכוונים לעבור מהדורה. חוץ מזה, יש עוד שנה עד שיוצאת המהדורה הרביעית! למה שלא תוציאו עוד ספר אחד וזהו? כמו שאמרתי, הרבה שחקנים לא מתכוונים לעבור מהדורה, ככה שיהיו קונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי ישמעאל
    באמת חבל. אני ממש חיכיתי לסל"ש 2, ולפי מה שהבנתי הרבה מאד שחקנים לא מתכוונים לעבור מהדורה. חוץ מזה, יש עוד שנה עד שיוצאת המהדורה הרביעית! למה שלא תוציאו עוד ספר אחד וזהו? כמו שאמרתי, הרבה שחקנים לא מתכוונים לעבור מהדורה, ככה שיהיו קונים.
    אין לכם מושג מה כרוך בהוצאת ספר, מעבר לתרגום, ומה הכמות המינימלית של עותקים שצריך להדפיס כדי לא להפסיד כסף. גם אם "כמה שחקנים" היו קונים את הספר, זה לא היה מכסה את ההוצאות. צר לי, אבל עם כל הרצון הטוב - אנחנו עדיין צריכים להתפרנס.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אם אני לא טועה, אתה אמרת פעם שבשנה הראשונה חייבים להיות מינ' 2000 קונים... אני בטוח שיש הרבה יותר שונאי מהדורת 4 שיקנו אותו על בטוח!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    פ"ת
    זה נכון... מהדורה 4 זה מעצבן ואילו רק בגלל שלא מזמן החלו לתרגם את 3.5
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אבל רגע יש כל כך הרבה ספרים טובים שלא תורגמו, ואני אישית מכיר שונאי מהדורה 4 שמתים כבר לשים ידיים על עותק בעברית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
    ויש לי כל כך מעט ספרים, אני לא יכול לעבור לאנגלית בגלל שאצלי כל המונחים בעברית! (ספרים בעברית = מונחים בעברית = לא קונה ספרי קראנץ' באנגלית ) חבל, יש עוד הרבה זמן עד מהדורה 4 ויכולתם להוציא לפחות את הסל"ש 2 בעברית! חוצמזה (פעם ראשונה שאני כותב חוצמזה )
    קודקס השדים ממש טוב וזה ימכור בטוח
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אבל זה פשוט לא ריאלי, אתם לא מבינים שמה שאכפת לכ"כ זה כסף (אל תיעלבו, אבל כמו שאמרתם אתם צריכים להתפרנס) אז הם ירוויחו יותר ממהדורה 4, שזה עוד סיבה למה לשנוא אותה
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני מניח שמי שפותח חברה גדולה בשביל תירגום והוצאת ספרי מ"ת חש גם איזושהי קרבה/אהבה לתחום, הוא לא עושה את זה רק בשביל מזומנים, אז אפילו אם מהדורה 4 תהיה יותר רווחית, אם הוא מסוגל להרוויח משהו מהספרים שהם כבר כמעט גמרו לתרגם, זה צריך לצאת!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    כן, קראתי כתבה על המנהל, וויזארדס דרשו שכדי שהוא יתרגם את הספרים שלה תהיה לו קרבה לתחום, והוא משחק כבר מגיל 14, אבל בכל זאת, הם בסוף רוצים להרוויח כסף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    פ"ת
    מי שמשחק כבר DND שונא את מהדורה 4 ולא יקנה את ההוצאה, ומי שלא משחק עדיין לא ישחק אף פעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני אקנה את 4 כי זה מה יש, ולא יצאו עוד 3.5, וממילא כולם יקנו את זה בסוף וכל המשחקים של 3.5 יהפכו ל4
    שתף ב-Google+

הרשמה