תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    21.08.2007
    ואין לי יותר מה להגיד.

למי שלא ראה, זאת הכתבה: http://computers.walla.co.il/?w4006/1167030
    .
    אני אקצר ואגיד שוויגיימס אקסטרים לוקחים משחקים שנמצאים עוד על המדפים (ראה ערך: HL, סריוס סאם וכו'...), ומשווקים אותם בחינם לגיימרים.
    נגיד ותקחו תוכנת שיתוף (אימיול, למשל), תקראו לקצין משטרתי שאחראי לעקוף את חוקי האינטרנט, תשימו להורדה כמה משחקים ותראו לו, אתם תעברו על החוק בצורה יותר LOW (נו, אני גיימר. מותר לי לדבר ככה) ממה שוויגיימס עשו עכשיו.

וויגיימס, אתם פשוט בושה לגיימינג בישראל. נתתם דוגמה לאלפי גיימרים שעבירה על החוק היא בסדר, ועל זה מגיע לכם להיסגר.
    אני אישית מאוד מקווה שהתלונה עליכם תגיע למעלה, ושיעשו משהו בקשר לזה. כי חברות המשחקים ומייבאות המשחקים (הד-ארצי, למשל), לא ישתקו בקשר לזה. אתם גנבתם כסף לחברות המשחקים ונתתם דוגמה רעה לגיימרים בישראל, וזאת פשוט עבירה לשמה.

אני רוצה שכל הגולשים פה יבינו, שוויגיימס עשו עבירה לא פחות חמורה מללכת ולגנוב שעון יפה מחנות, או לשדוד איזו מכולת. הם פשוט עשו כסף על הגב של כולכם, והם צריכים להענש על כך.

אני אגיד שוב, שאני אישית מקווה שכולכם תתבעו ותיסגרו, כי אתם פשוט עלובים. אתר שגונב כסף בצורה שנראת לעין. כולכם פושעים ואני מקווה שיקנסו ויסגרו אתכם.

אני מאוד מקווה שלא תרדו לתחתית ותנעלו/תמחקו את הנושא הזה,
    אנונימי בשקל תשעים.

עריכה:
    וגאד, איזה בוטים. מילא לגנוב סמיילים מגיימר, אבל לעשות שכשרושמים צירוף מסויים זה יעשה סמיילי? =| זה לא מסנג'ר, אתם יודעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    בשם כל קהילת האתר...

חברי ויגיימס דורשים החזרים ופיצויים כספיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי SuperBamba
    בשם כל קהילת האתר...

חברי ויגיימס דורשים החזרים ופיצויים כספיים!
    דבר בשם עצמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2007
    גנבתם משחקים ומכרתם אותם בכסף, אנשים חשבו שהם קונים משחקים חוקיים אבל הם בעצם עשו דברים שהם יכלו לעשות גם בביטורנט, רק שאתם לקחתם על זה כסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Mr.klooz
    גנבתם משחקים ומכרתם אותם בכסף, אנשים חשבו שהם קונים משחקים חוקיים אבל הם בעצם עשו דברים שהם יכלו לעשות גם בביטורנט, רק שאתם לקחתם על זה כסף.
    וואלה האלה סתם בלבלני שכל.
    ניסיתי לפרסם תגובה בעד ויגיימס, והם לא הסכימו לפרסם אותה.
    סתם כתבה דפוקה, אני בעד ויגיימס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    גנבים...
    שתף ב-Google+

הרשמה